New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Arra a kerdesre hogy kimaxoltuk-e TB utolso eveinek egyikeben azt a lehetoseget,hogy 4 pickünk is van az elso ket korben ,nehez lenne azert igennel valaszolni. | Es igy a JG trade is meg kevesbe tetszik,pedig eleve utaltam. |
kolok1972
Mármint úgy érted, hogy 5 pick a top 100-ban? 😉

Komolyra fordítva:
En is nagyon reméltem, hogy ezt a 5 pick-et a minőség >>> mennyiség jegyében, főleg a védelem megerősítésére fogjuk felhasználni. Ez - érdeklődés hiányában - ismét elmaradt.

Wynn nem tudom milyen poszton fog játszani, de en mar 5-6 eve szeretnek egy elit OG játékost draftolni, most lehet ezt megkaptam.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Arra a kerdesre hogy kimaxoltuk-e TB utolso eveinek egyikeben azt a lehetoseget,hogy 4 pickünk is van az elso ket korben ,nehez lenne azert igennel valaszolni. | Es igy a JG trade is meg kevesbe tetszik,pedig eleve utaltam. |

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 mobile.twitter.com/ezlazar/status/990082707349794818

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Key sem, huhhh 😀

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nekem ez nagyon bejövős pick.

Do your job
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Rudi sem jön szerencsére



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Caserio sajtótájékoztatót tart, szóval ennyi volt mára részünkről.

Amit megemlített, hogy Dawson sokoldalú, játszott slotban és kint is, emellett safetyként is bevethető.
ervinator
FS-t is írták, mondjuk az nálunk nem kell persze. Akkor a 4. kör elejéről ne, jövünk fel. Érdekes nap, de jött a CB, nem jött Key, szal lehetne rosszabb 😀
Wyatt
Kiemelte még vele kapcsolatban, hogy mennyire jól szerel és nagyon kompetitív.

Nem vártam őt, viszont jobban utána keresve egyáltalán nem bánom, hogy ő jött. A jelekből ítélve nem nagyon tartottuk jónak ezt a 2. napot, könnyen lehet, hogy tényleg ő volt az egyetlen akit igazán szerettünk volna.
ervinator
Ez viszont Butler után kifejezetten jó, benne azt is bírtam nagyon, hogy nem nagyon röpködött le senkiről, ha ment, abból tackle lett.

A plusz 2. kör jövőre jól jön, pláne ha hurka lesz a Chicago, ott tudunk irányítót húzni már, a 4. kör is kellett, jöhet Lasley 😊)))

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Caserio sajtótájékoztatót tart, szóval ennyi volt mára részünkről.

Amit megemlített, hogy Dawson sokoldalú, játszott slotban és kint is, emellett safetyként is bevethető.
ervinator
FS-t is írták, mondjuk az nálunk nem kell persze. Akkor a 4. kör elejéről ne, jövünk fel. Érdekes nap, de jött a CB, nem jött Key, szal lehetne rosszabb 😀
Wyatt
Kiemelte még vele kapcsolatban, hogy mennyire jól szerel és nagyon kompetitív.

Nem vártam őt, viszont jobban utána keresve egyáltalán nem bánom, hogy ő jött. A jelekből ítélve nem nagyon tartottuk jónak ezt a 2. napot, könnyen lehet, hogy tényleg ő volt az egyetlen akit igazán szerettünk volna.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Caserio sajtótájékoztatót tart, szóval ennyi volt mára részünkről.

Amit megemlített, hogy Dawson sokoldalú, játszott slotban és kint is, emellett safetyként is bevethető.
ervinator
FS-t is írták, mondjuk az nálunk nem kell persze. Akkor a 4. kör elejéről ne, jövünk fel. Érdekes nap, de jött a CB, nem jött Key, szal lehetne rosszabb 😀

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Caserio sajtótájékoztatót tart, szóval ennyi volt mára részünkről.

Amit megemlített, hogy Dawson sokoldalú, játszott slotban és kint is, emellett safetyként is bevethető.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
értem hogy solid slot corner...viszont Bill bá akkor annyira bízik Riversben és Clayborban, hogy lesz majd pass rush idén és ennyire nem húzunk a front 7-be 4.kör előtt?
manuszka86
Hát őszintén szólva, szerintem sem feltétlenül kell, persze lenne, aki elfér. CB jobban jött.

Engem az zavar, hogy 2/43-ről 2/51-re ugyanannyi volt, mint 2/63-ról 2/56-ra. Ez nagyon olcsó volt Patriciának...

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
értem hogy solid slot corner...viszont Bill bá akkor annyira bízik Riversben és Clayborban, hogy lesz majd pass rush idén és ennyire nem húzunk a front 7-be 4.kör előtt?

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
jött a CB de komolyan nem értem mi a probléma Oliverrel, de más se viszi vmiért

Cyrus out?
ZERO_L
ez baromi jó kérdés,Josh Jackson után Olivert is simán el tudtam volna képzelni nálunk, de ehhez képest senkinek nem kell....
manuszka86
ez a válasz:
 twitter.com/ezlazar/status/990030637728968704

reméljük jobban beválik mint Cyrus, szokásos második körös DB #b?st



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
 twitter.com/PFF_Patriots/status/990031536136380416

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
jött a CB de komolyan nem értem mi a probléma Oliverrel, de más se viszi vmiért

Cyrus out?
ZERO_L
ez baromi jó kérdés,Josh Jackson után Olivert is simán el tudtam volna képzelni nálunk, de ehhez képest senkinek nem kell....

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
jött a CB de komolyan nem értem mi a probléma Oliverrel, de más se viszi vmiért
nekem a feltrade nem tetszik, azért annyira nem kihagyhatatlan prospect volt

Cyrus out?

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
váááá komolyan Bill bá....nem tetszik ez a pick 😕

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Duke Dawson, CB (Florida)
Hogy minek jöttünk vissza érte, azt nem tudom, de lehetett volna szarabb is

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sosem jövünk, addig érdekességnek:
Jimmy Garoppolo -->
43rd overall pick -->
105th, 117th and a 2019 second

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
szaladnak az offense pickek itt a 2. kör elején, bízom a D pick-ben 43-ra 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na lassan kezdek megint izgatott lenni, bár ezzel a mai cserével nagyon sanszos, hogy lejjebb fogunk mozogni.

Az NFL-nél a 2. legjobb értéknek választották Wynnt 1/23-ra
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jeulqgkgerwuuh4m4jry
2018 NFL Draft: Derwin James among Round 1's top value picks
Cynthia Frelund crunches the numbers to find the five best value picks in Round 1 of the 2018 NFL Draft -- including the Chargers' selection of Derwin James at No. 17 overall.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
tudom-tudom college szint blabla, de azért ez a move eléggé ott van 😀


 twitter.com/ezlazar/status/989939434035564545

ZERO_L
Bizony, nagyon sok helyen van ez a kamarás hasonlat, de nyugodtan lehetne lewisos is. Szeretni fogjuk
Wyatt
nyilván a játéka nagyon tetszetős lesz, főleg ha a fumble problémáit valahogy ki tudnánk belőle nevelni, de ahhoz hogy x év után tényleg jó választásnak tituláljam ahhoz az kell majd, hogy elit(hez igen közeli) szinten játsszon és az ötödik éves opciója bargain-nak tűnjön

ellenkező esetben valahogy sosem fogok tudni túllépni azon, hogy míg a Saints 3/2-t adott Kamara-ért mi 1/31-et Sony-ért (tudom ez valahol igen nagy köcsögség, de ez van 😕)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
fodi91 196
Én annyira vészesnek nem látom ezt a cserét. Gyakorlatilag egy 4. kör elejét áldoztunk be, ami a szememben annyira nem vészes, ha a maradék két második körössel nem tradelünk le, hanem húzunk valakit. És azért valljuk be, hogy ezzel az O-fal eléggé rendben van a jövő évre, mind minőségben, mind mennyiségre. Elég fasza 6 falemberes felállásokat tudunk nyomni.

Persze, ha egy 2. köröset ellövünk egy QB-re, a másikkal meg lecserélünk, akkor már annyira nekem se fog tetszeni, de így, hogy még nem ismerjük a nap maradék részét, nem tűnik egy nagyon rossz movenak.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mit szolnatok Luke Falkhoz, csalo kukik?
Volt itt workouton nehany napja, eleg sokan okoskodnak rola, hogy a fiatalkori Tom Bradyre emlekeztet, aztan nehol olvasni, hogy a Patriots 2-3. korben siman elviheti.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tudom-tudom college szint blabla, de azért ez a move eléggé ott van 😀


 twitter.com/ezlazar/status/989939434035564545

ZERO_L
Bizony, nagyon sok helyen van ez a kamarás hasonlat, de nyugodtan lehetne lewisos is. Szeretni fogjuk