Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
TB GOAT a többi csak szarcsapkodás. Az eddigi munkássága ezt alátámasztja. Rodgers, RW, zseniális játékosok csak amitől kijön a zsenijük nem más mint mikor futnak az életükért és menekülés közben találnak elkapót, de ha a zsebben vannak biztonságban nagy ritkán akkor már "szédülnek" és máris inkább jó irányítók mint zsenik. Érdekes hogy mindenki csőrét az b...ogatja hogy Brady körül mennyire stabil a stáb, de könyörgöm minden csapatnak megvan a lehetősége ilyet csinálni, de nem teszik.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar bocsika, de Brady sem tudott gyozni. Maximum a New England Patriots tudott gyozni. Es nem Brady miatt, hanem azert, mert van egy Brady, es mert van mellette egy Edelman, X, Y, Z.

Itt jon a megmondas, hogy ez egy csapatjatek, majd kozben jar az arc, hogy de Brady mindent megcsinal. Mintha egyedul lenne.

Pontosan ezert a Patriots hatterstabja a legjobb, mert BB-ek allandoan elo tudnak huzni a kalapbol valamit vagy valakit, amivel minimalis elonyt tudnak teremteni az ellenfellel szemben.

De az, hogy Brady megcsinalja? Nem, Brady nem csinalja meg, ha Edelman nem nyom valami wtf urelkapast, nem csinalja meg, ha Amendola nem tesz hasonloan, de lehetne meg sorolni. Ok egyutt csinaljak meg. Csak ez a kibaszott liga mindig is egy fals kepet fog mutatni, mert allandoan csak az iranyitora van kihegyezve minden.

Es az is fals, hogy a gyozelem hatarozza meg, ki a GOAT es ki nem. A gyozelem szerintem akkor hatarozza meg, ha ezek az emberek ugyanolyan alien teljesitmenyeket nyujtottak evekig, ugyanugy clutch momentumaik vannak allandoan es nem nagyon tudsz mas kulonbseget tenni kozottuk, mint a gyozelmek szamat. De ha Bradynek kevesebb gyuruje lenne, mert mondjuk a zebrak Saints-modon plusz ket dontoben elveszik a Patstol kb. a sikert valami szanalmas itelettel, akkor Brady ettol mar nem lenne „GOAT”?

Szerintem meg ugyanugy egy kurva nagy asz lenne, pont ahogy Manning volt, netan Brees, stb.

Ha a GOAT a gyozelmek miatt lehet valaki, akkor Montana a GOAT, o Jordan, Brady meg LeBron. Elobbi ha odakerult, megcsinalta, behuzta es sosem veszitett. Utobbi veszitett, nem is egyszer.

Es mindezt egy olyan NFL-ben tette, ami nem volt passzbuzi, ahol nem vedtek ennyire az iranyitokat, nem adtak nekik elonyt a birok.

De en tovabbra is tartom, hogy nalam egy olyan sportban, ahol kozvetlenul rajtad kivul minimum 21 jatekos teljesitmenye befolyasolja az eredmenyt, meg eleg egytol egy rontas, aztan hello a gyozelemnek, en nalam nincsen, olyan, hogy a legjobb. Tobbesszam van, tehat a legjobbak. Brady, Montana, Marino, Manning, Rice, etc.

A GOAT nalam Belichick, mert az, amit o az oldalvonal mellett muvel, na arra krisztus szuletese ota alig volt ember, aki tudott volna valaszt.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az amerikai foci sikerét SB győzelmekben mérik, Pittsburghben, Foxboroughban, Dallasban a Lombardik vannak kiállítva, nem a csoportgyőzelmek emléklapja vagy Lamar Hunt és George Halas trófeák.
Burkus
Nem a jó embert próbálod győzködni
Wyatt
Eljutottam oda, hogy tőled lassan nem is várok ennél többet. 😉 Nem mindig volt így.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én ezzel vitába szállnék, nyilván nem fogunk sosem egy nevezőre jutni mert egy Colts/Broncos combo drukker, aki Manningért volt/van oda, sosem fogja elismerni Bradyt.Burkus
Ez egyrészt prekoncepció. A saját elképzelésedet vetíted ki a "drukkerről" rám. Felteszem azért, mert te ilyen drukker vagy. Én viszont nem. Felhívnám a figyelmedet, hogy az én GOAT-om NEM Manning. 😊 Az én GOAT-om Montana, a második pedig Marino, akinek egy gyűrűje sincs. Egyiknek se volt köze olyan csapathoz, aminek valaha szurkoltam. Viszont láttam mindkettőt játszani. Élőben, ahogy most nézzük Brady-t. (Montana karrierjének csak a második két harmadát, de a nagy részét igen.) Rengeteg meccsüket, az akkori viszonyok között, az akkori focira kifejtett hatásukkal.

Holott a sport elsősorban, másodsorban és tizedsorban is az eredményről, a sikerről, a győzelemről szól. És ebben Brady a legnagyobb.Burkus
Ha ez így lenne, akkor Bart Starr lenne a GOAT és kész. Terry Bradshaw pedig megelőzne Brady-n kívül kb. minden más irányítót. És Troy Aikman is top5 lenne. C'mon... Vagy ez úgy van, hogy Bradynél számít, de Bradshawnál és Aikmennél nem? 😊

Abban viszont nincs vita, hogy az SB éra legeredményesebb irányítója Brady. Sose volt. Csak nekem - és sokaknak (nagyon sokaknak) - ez nem egyenlő egy csapat sportban a legjobbal. Puskás Ferenc ott van szinte minden listán az all time top 10 legjobb játékos között. Pedig "sosem nyert semmit". Legalábbis összevetve azokkal, akik körülötte vannak. Meg még rengetegen mögötte.

Abban sem értünk egyet milyen meglepő! - hogy más a GOAT, az adott sportág legnagyobbja Miamiban mint Dallasban, más New Yorkban mint Bostonban. Azért a legnagyobb valaki egy adott sportban, mert az egyetelmes többség annak tartja. Senkit nem hallottam Ted Williamset a legnagyobbnak nevezni.Burkus
Kit hallottál erről beszélni? Az NFL talking headeket, akik MOST vannak műsoron? Vagy azokat a szurkolókat, akik MOST, ITTHON néznek focit? Vagy esetleg elmentél egy dallasi szurkolói klubba is és megszavaztattad? 😀

Egyébként csak nyugodtan. Akár itthon is. Szavaztasd meg a Colts topicban, hogy nekik ki a GOAT, aztán szavaztasd meg a Denverében, aztán a Ninersében, aztán a Steelersében, aztán így tovább. Magad is tudod, hogy mi fog kijönni eredményül. Akkor most hol is tartunk? Felnézünk a levegőbe és azt mondjuk, hogy "jó, de a konszenzus azért mégis..."? Mi a konszenzus? Harminc százalék? Harmincöt? Vagy a Pats fanbase véleménye? 😊 A HOF tagok szavazata beleszámít? Ők Jerry Rice-t választják meg legjobbnak időtlen idők óta. Ha most megszavaztatod Amerikát, és kijön, hogy Brady a GOAT, akkor tényleg ő lesz a GOAT? Melyik a legszebb szín? Ezt is felteheted kérdésnek, hiszen mindenkinek van kedvenc színe. Ha megszavaztadod, akkor ki fog jönni az egyik szín győztesen. És akkor mi van? Tényleg az a legszebb szín? Mert a legtöbben arra szavaztak? És mi van akkor, ha csak a művészeket kérdezed meg, és náluk másik szín jön ki győztesen? Akkor melyik lesz a legszebb? Amelyikre a kevesebb "szakértő" (művész) szavazott, de akik elvileg jobban értenek hozzá, vagy a "sleppl", akik többen vannak, de nem tudják olyan jól eldönteni?

Érted már miért mondom, hogy szubjektív? A te GOAT-od Brady. Rendben is van. Sőt az is, hogy sok másik szurkolóé is az. A Pats szurkolók nagy többségé szinte biztosan ő. Sőt, sok más szurkoló is akad, más csapatok szurkolói, akinek szintén Brady a GOAT. Ilyen is van sok. Az enyém sem Manning például. Ez is teljesen rendben van. Viszont ennél tovább felesleges menni. Az már az "én GOAT-om GOAT-abb, mint a tiéd" vita, aminek semmi értelme.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az amerikai foci sikerét SB győzelmekben mérik, Pittsburghben, Foxboroughban, Dallasban a Lombardik vannak kiállítva, nem a csoportgyőzelmek emléklapja vagy Lamar Hunt és George Halas trófeák.
Burkus
Nem a jó embert próbálod győzködni

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Én kértem, hogy érveljünk fordítva, és ne legyen szempont a sikereség.
Ha anélkül is megállja a helyét az érvelés, akkor az ultimate.
A sikerességgel érvelve evidens, hogy ő a GOAT, de a sikeresség mögött ott van Belichick, a szervezeti kultúra, a csapat, így lehetséges olyan, akinek ezek nem legitim érvek. (Nekem azok, de most nem rólam van szó.)
A vitaindító alapkérdés: A vitathatatlan eredményességen túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.
Sobri Jóska
Egyrészt dokumentálható nyoma van annak h Brady GOAT státuszával egyetértek:  vs.hu/sport/osszes/trump-miatt-is-magyarazkodott-a-new-england-verhetetlen-sztarja-0206

Ugyanakkor a legjobb szó tényleg nem a legeredményesebb szinonímája (ilyen alapon Robert Horry jobb játékos volt, mint Jordan).

Ha pl. abból indulok ki, amit ma leírtál te is h sportot azért néz az ember h szórakozzon, innentől fogva a legszórakoztatóbbat is lehetne akár legjobbnak hívni. Semlegesként engem pl. Aaron Rodgers v Russell Wilson jobban szórakoztat, mint Brady, sokszínűbb az a csúcsjáték, amit tőlük látok, több váratlant látok tőlük mint Tommyboytól. Ilyen alapon a jelenben sem a "legjobb" Brady nem hogy GOAT.

| Elnézést a kifacsart gondolatmenetért azoktól akiket zavar, csak mivel szvsz lehetetlen konszenzusos szempontrendszert felállítani a legjobb jelzőhöz, így igyekeztem elejét venni egy eredményre nem vezető flame warnak. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Szerintem a hatereken kívül ezt nem kérdőjelezi meg senki. Két évtized elit szinten, 9 SB, 13 főcsoportdöntő, eddig 5, két hét múlva remélem 6 gyűrű - ilyet senki nem produkált, valszeg nem is fog QB poszton.Burkus
A GOAT egy szubjektív cím, sose lesz olyan, hogy csak a haterek nem. Denverben soha nem lesz Brady a goat, Friscoban sem, Indyben sem, Miamiban sem, Pittsburghben sem. New Yorkban sem, pedig nekik GOAT esélyesük ötven éve nem volt. Hiheted úgy, hogy Brady még Dallasban is, de nem. Lesz olyan Dallas fan aki azt mondja, Brady az, de a többségüknek sosem lesz ő. Mert szubjektiv. Ugyanígy a média is leng ide meg oda. Manapság goat-ozzák, mert SB-ket játszik, Cowherd időnként annak nevezi (ha éppen olyan hét van, hogy nem Brady's done-ozik). közben meg a felmérésen (média, a hof tagok közötti) eddig általában Rice az első és Montana a második. Időnként meg más. "Vígasztalásul": amikor Brady majd hivatalosan bejelenti, hogy visszavonul, abban az évben valószínűleg őt fogják kihozni első helyen. 😊 Aztán a következőben valószínűleg már újra Rice lesz az első.

De visszakanyarodok az első mondathoz: ez egy szubjektív cím. Az én GOAT-om pl. mindig is Montana lesz. A második pedig Marino, annak ellenére is, hogy egy gyűrűje sincs. Még Manning - aki szintén game changer játékos volt, aki megváltoztatta futballt, ami nálam fontosabb szempont, mint a gyűrűk száma - sem tudta megelőzni egyiküket sem. Ezzel gondolom elmondtam, hogy mennyire stabil top kettő nálam a másik kettő. Ha majd látod Mahomest másfél évtizedig úgy játszani, ahogy elkezdte, és innen csak felfelé vezet neki majd az út (óriási "ha", de tegyük fel, hogy így lesz), és közben miatta átalakul a futball, ő pedig sorban olyanokat művel amit foci pályán még nem láttál, akkor talán megérted, hogy miért. De az is lehet, hogy nem, hiszen ..... a dolog szubjektív. Szíved joga saját szempontokat felállítani. Engem Brady folyamatos goatozása sem zavar egyébként. Sőt, szerintem kifejezetten jópofa, ahogy az utóbbi években a bostoniak "kecskéznek". Frappáns, és Brady meg is érdemli.

De azt kijelenteni, hogy csak a haterek szerint nem Brady a GOAT, az szemellenző.
peterk2005
Én ezzel vitába szállnék, nyilván nem fogunk sosem egy nevezőre jutni mert egy Colts/Broncos combo drukker, aki Manningért volt/van oda, sosem fogja elismerni Bradyt. Holott a sport elsősorban, másodsorban és tizedsorban is az eredményről, a sikerről, a győzelemről szól. És ebben Brady a legnagyobb, ZERO_L posztja tökéletesen leírja, amit erről gondolok, ahhoz nincs mit hozzátenni. Hányszor hallgattam már a különféle felvezető műsorokban, értékelőkben, hogy neves NFL játékosok, kommentátorok kit választanának QB-nek, ha sorsdöntő drive-ot kell vezetni a 4. negyedben: Bradyt vagy az éppen aktuális ellenfelet, legyen az Ryan, Wilson vagy éppen Manning. És szinte mindig mindenki Bradyt mondta, mert tudják, hogy ő megcsinálja. És általában megcsinálta.

Nekem a GOAT az, aki győzni tud és győzelemre viszi a csapatát, nem az, aki élen jár a statisztikákban, aztán többnyire elbukik a végső siker kapujában. Marino nem tudott győzni, Manning nem tudott győzni, a szép statisztika pedig a kutyát nem érdekli a statisztikusokon meg azokon kívül, akik kifejezetten erre gerjednek.

Abban sem értünk egyet milyen meglepő! - hogy más a GOAT, az adott sportág legnagyobbja Miamiban mint Dallasban, más New Yorkban mint Bostonban. Azért a legnagyobb valaki egy adott sportban, mert az egyetelmes többség annak tartja. Senkit nem hallottam Ted Williamset a legnagyobbnak nevezni Bostonban és nyilván Lou Gehrig megítélése más NYC-ben mint San Franciscoban, de abban nem nagyon hallottam vitát amerikai barátaimtól, hogy Babe Ruth a baseball legnagyobb alakja (pedig otthagyta a Red Soxot 😊 ) . Nem hiszem, hogy Larry Birdöt, Magic Johnsont, Abdul Jabbart, Wilt Chamberlaint vagy LeBron Jamest sokan Michael Jordan elé helyeznék.Air Jordan csak egy van. Nincs vita Bobby Orr vagy Gordie Howe géniuszáról, de mégis a legtöbben Gretzkyt említik, ha megkérdezik, hogy ki volt minden idők legjobb hokisa. Szerintem vannak a sportban olyan egyetemes állócsillagok, akiknek a teljesítményét kicsit is józan sportbarát akkor is elismeri minden idők legjobbjának, ha egyébként nem szimpatizál vele. Rafa igazán páratlan karriert tud magának salakon, mégis ő is, Djoko is, Borg is, Sampras is azt mondja, hogy Federer minden idők legjobbja. Nem pedig az, aki először használt grafit ütőt és ezzel forradalmasította a teniszt.

Én azt gondolom, hogy Brady - háta mögött Belichickkel - egyike az ilyen egyetemes állócsillagoknak, akiről úgy fognak beszélni valaha, ahogy mi beszélünk Montanaról (Én még csak nagyon kölyökként VHs szalagon láttam egy-két meccsét, de nem értettem belőle semmit. Most meg nem nézek régi meccseket, mert olyan lassúnak tűnik a játék, mintha a Hungarian Bowl küzdelmét látnám, nekem illúzióromboló.) Amúgy azt gondolom, hogy aki mérhető Bradyhez, az Montana, mert háromszor jutott csak el a SB-ba, de minden a hármat meg tudta nyerni és úgy, hogy abban vezető szerepe volt, nem úgy, mint szegény Manningnek a Denver sikerénél. És számomra elsősorban ezért mérhető, mert ő is clutch volt, a Comeback Kid.

Azt, hogy Manning nem tudta megelőzni Montanát Nálad, nem csodálom, Marinot igen. Az amerikai foci sikerét SB győzelmekben mérik, Pittsburghben, Foxboroughban, Dallasban a Lombardik vannak kiállítva, nem a csoportgyőzelmek emléklapja vagy Lamar Hunt és George Halas trófeák. Marino pedig egyet sem tudott elhozni, ez egy sikertelen pályafutás, ahogy azt egyébként ő maga is vallja.

Ettől még tisztelem a véleményed, még ha nem is értek egyet vele. Brady pedig elmondta korábban, hogy készül a 2019-es idényre, úgyhogy a nyugdíjban egyenlőre szerintem nem lehet reménykedni. 😊
Burkus
Én kértem, hogy érveljünk fordítva, és ne legyen szempont a sikereség.
Ha anélkül is megállja a helyét az érvelés, akkor az ultimate.
A sikerességgel érvelve evidens, hogy ő a GOAT, de a sikeresség mögött ott van Belichick, a szervezeti kultúra, a csapat, így lehetséges olyan, akinek ezek nem legitim érvek. (Nekem azok, de most nem rólam van szó.)
A vitaindító alapkérdés: A vitathatatlan eredményességen túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ez itt OFF de egyre több olyan cikk jelenik meg h LeBron > Jordan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szembejött a jutubon 😀

 www.youtube.com/watch?v=3Dt7JaSCft0
ZERO_L
Nekem is! 😄
gdavid
Pont úgy fut mint most...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem a hatereken kívül ezt nem kérdőjelezi meg senki. Két évtized elit szinten, 9 SB, 13 főcsoportdöntő, eddig 5, két hét múlva remélem 6 gyűrű - ilyet senki nem produkált, valszeg nem is fog QB poszton.Burkus
A GOAT egy szubjektív cím, sose lesz olyan, hogy csak a haterek nem. Denverben soha nem lesz Brady a goat, Friscoban sem, Indyben sem, Miamiban sem, Pittsburghben sem. New Yorkban sem, pedig nekik GOAT esélyesük ötven éve nem volt. Hiheted úgy, hogy Brady még Dallasban is, de nem. Lesz olyan Dallas fan aki azt mondja, Brady az, de a többségüknek sosem lesz ő. Mert szubjektiv. Ugyanígy a média is leng ide meg oda. Manapság goat-ozzák, mert SB-ket játszik, Cowherd időnként annak nevezi (ha éppen olyan hét van, hogy nem Brady's done-ozik). közben meg a felmérésen (média, a hof tagok közötti) eddig általában Rice az első és Montana a második. Időnként meg más. "Vígasztalásul": amikor Brady majd hivatalosan bejelenti, hogy visszavonul, abban az évben valószínűleg őt fogják kihozni első helyen. 😊 Aztán a következőben valószínűleg már újra Rice lesz az első.

De visszakanyarodok az első mondathoz: ez egy szubjektív cím. Az én GOAT-om pl. mindig is Montana lesz. A második pedig Marino, annak ellenére is, hogy egy gyűrűje sincs. Még Manning - aki szintén game changer játékos volt, aki megváltoztatta futballt, ami nálam fontosabb szempont, mint a gyűrűk száma - sem tudta megelőzni egyiküket sem. Ezzel gondolom elmondtam, hogy mennyire stabil top kettő nálam a másik kettő. Ha majd látod Mahomest másfél évtizedig úgy játszani, ahogy elkezdte, és innen csak felfelé vezet neki majd az út (óriási "ha", de tegyük fel, hogy így lesz), és közben miatta átalakul a futball, ő pedig sorban olyanokat művel amit foci pályán még nem láttál, akkor talán megérted, hogy miért. De az is lehet, hogy nem, hiszen ..... a dolog szubjektív. Szíved joga saját szempontokat felállítani. Engem Brady folyamatos goatozása sem zavar egyébként. Sőt, szerintem kifejezetten jópofa, ahogy az utóbbi években a bostoniak "kecskéznek". Frappáns, és Brady meg is érdemli.

De azt kijelenteni, hogy csak a haterek szerint nem Brady a GOAT, az szemellenző.
peterk2005
Én ezzel vitába szállnék, nyilván nem fogunk sosem egy nevezőre jutni mert egy Colts/Broncos combo drukker, aki Manningért volt/van oda, sosem fogja elismerni Bradyt. Holott a sport elsősorban, másodsorban és tizedsorban is az eredményről, a sikerről, a győzelemről szól. És ebben Brady a legnagyobb, ZERO_L posztja tökéletesen leírja, amit erről gondolok, ahhoz nincs mit hozzátenni. Hányszor hallgattam már a különféle felvezető műsorokban, értékelőkben, hogy neves NFL játékosok, kommentátorok kit választanának QB-nek, ha sorsdöntő drive-ot kell vezetni a 4. negyedben: Bradyt vagy az éppen aktuális ellenfelet, legyen az Ryan, Wilson vagy éppen Manning. És szinte mindig mindenki Bradyt mondta, mert tudják, hogy ő megcsinálja. És általában megcsinálta.

Nekem a GOAT az, aki győzni tud és győzelemre viszi a csapatát, nem az, aki élen jár a statisztikákban, aztán többnyire elbukik a végső siker kapujában. Marino nem tudott győzni, Manning nem tudott győzni, a szép statisztika pedig a kutyát nem érdekli a statisztikusokon meg azokon kívül, akik kifejezetten erre gerjednek.

Abban sem értünk egyet milyen meglepő! - hogy más a GOAT, az adott sportág legnagyobbja Miamiban mint Dallasban, más New Yorkban mint Bostonban. Azért a legnagyobb valaki egy adott sportban, mert az egyetelmes többség annak tartja. Senkit nem hallottam Ted Williamset a legnagyobbnak nevezni Bostonban és nyilván Lou Gehrig megítélése más NYC-ben mint San Franciscoban, de abban nem nagyon hallottam vitát amerikai barátaimtól, hogy Babe Ruth a baseball legnagyobb alakja (pedig otthagyta a Red Soxot 😊 ) . Nem hiszem, hogy Larry Birdöt, Magic Johnsont, Abdul Jabbart, Wilt Chamberlaint vagy LeBron Jamest sokan Michael Jordan elé helyeznék.Air Jordan csak egy van. Nincs vita Bobby Orr vagy Gordie Howe géniuszáról, de mégis a legtöbben Gretzkyt említik, ha megkérdezik, hogy ki volt minden idők legjobb hokisa. Szerintem vannak a sportban olyan egyetemes állócsillagok, akiknek a teljesítményét kicsit is józan sportbarát akkor is elismeri minden idők legjobbjának, ha egyébként nem szimpatizál vele. Rafa igazán páratlan karriert tud magának salakon, mégis ő is, Djoko is, Borg is, Sampras is azt mondja, hogy Federer minden idők legjobbja. Nem pedig az, aki először használt grafit ütőt és ezzel forradalmasította a teniszt.

Én azt gondolom, hogy Brady - háta mögött Belichickkel - egyike az ilyen egyetemes állócsillagoknak, akiről úgy fognak beszélni valaha, ahogy mi beszélünk Montanaról (Én még csak nagyon kölyökként VHs szalagon láttam egy-két meccsét, de nem értettem belőle semmit. Most meg nem nézek régi meccseket, mert olyan lassúnak tűnik a játék, mintha a Hungarian Bowl küzdelmét látnám, nekem illúzióromboló.) Amúgy azt gondolom, hogy aki mérhető Bradyhez, az Montana, mert háromszor jutott csak el a SB-ba, de minden a hármat meg tudta nyerni és úgy, hogy abban vezető szerepe volt, nem úgy, mint szegény Manningnek a Denver sikerénél. És számomra elsősorban ezért mérhető, mert ő is clutch volt, a Comeback Kid.

Azt, hogy Manning nem tudta megelőzni Montanát Nálad, nem csodálom, Marinot igen. Az amerikai foci sikerét SB győzelmekben mérik, Pittsburghben, Foxboroughban, Dallasban a Lombardik vannak kiállítva, nem a csoportgyőzelmek emléklapja vagy Lamar Hunt és George Halas trófeák. Marino pedig egyet sem tudott elhozni, ez egy sikertelen pályafutás, ahogy azt egyébként ő maga is vallja.

Ettől még tisztelem a véleményed, még ha nem is értek egyet vele. Brady pedig elmondta korábban, hogy készül a 2019-es idényre, úgyhogy a nyugdíjban egyenlőre szerintem nem lehet reménykedni. 😊

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Szembejött a jutubon 😀

 www.youtube.com/watch?v=3Dt7JaSCft0
ZERO_L
Nekem is! 😄

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Szembejött a jutubon 😀

 www.youtube.com/watch?v=3Dt7JaSCft0



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jah, ezen jól el lehet lamentálni. Aztán a labdát választjuk a pénzfeldobásnál, a védelem meg elmegy zuhanyozni. Persze van amikor nem, de többször igen, mint nem.

Erre mondják mások, hogy nagyképűség. De én ezt nézem lassan 20 éve, a mások meg irogatják, hogy menjen már nyugdíjba. Majd 10 év múlva, amikor tegyük fel Mahomes megy majd a sokadik gyűrűjéért, nem arra fogok gondolni, hogy mikor hagyja már abba, hanem arra, milyen jó volt a srácokkal üvölteni egy TD-nél évről évre.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a hatereken kívül ezt nem kérdőjelezi meg senki. Két évtized elit szinten, 9 SB, 13 főcsoportdöntő, eddig 5, két hét múlva remélem 6 gyűrű - ilyet senki nem produkált, valszeg nem is fog QB poszton.Burkus
A GOAT egy szubjektív cím, sose lesz olyan, hogy csak a haterek nem. Denverben soha nem lesz Brady a goat, Friscoban sem, Indyben sem, Miamiban sem, Pittsburghben sem. New Yorkban sem, pedig nekik GOAT esélyesük ötven éve nem volt. Hiheted úgy, hogy Brady még Dallasban is, de nem. Lesz olyan Dallas fan aki azt mondja, Brady az, de a többségüknek sosem lesz ő. Mert szubjektiv. Ugyanígy a média is leng ide meg oda. Manapság goat-ozzák, mert SB-ket játszik, Cowherd időnként annak nevezi (ha éppen olyan hét van, hogy nem Brady's done-ozik). közben meg a felmérésen (média, a hof tagok közötti) eddig általában Rice az első és Montana a második. Időnként meg más. "Vígasztalásul": amikor Brady majd hivatalosan bejelenti, hogy visszavonul, abban az évben valószínűleg őt fogják kihozni első helyen. 😊 Aztán a következőben valószínűleg már újra Rice lesz az első.

De visszakanyarodok az első mondathoz: ez egy szubjektív cím. Az én GOAT-om pl. mindig is Montana lesz. A második pedig Marino, annak ellenére is, hogy egy gyűrűje sincs. Még Manning - aki szintén game changer játékos volt, aki megváltoztatta futballt, ami nálam fontosabb szempont, mint a gyűrűk száma - sem tudta megelőzni egyiküket sem. Ezzel gondolom elmondtam, hogy mennyire stabil top kettő nálam a másik kettő. Ha majd látod Mahomest másfél évtizedig úgy játszani, ahogy elkezdte, és innen csak felfelé vezet neki majd az út (óriási "ha", de tegyük fel, hogy így lesz), és közben miatta átalakul a futball, ő pedig sorban olyanokat művel amit foci pályán még nem láttál, akkor talán megérted, hogy miért. De az is lehet, hogy nem, hiszen ..... a dolog szubjektív. Szíved joga saját szempontokat felállítani. Engem Brady folyamatos goatozása sem zavar egyébként. Sőt, szerintem kifejezetten jópofa, ahogy az utóbbi években a bostoniak "kecskéznek". Frappáns, és Brady meg is érdemli.

De azt kijelenteni, hogy csak a haterek szerint nem Brady a GOAT, az szemellenző.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
topin New England Patriots 2 386
amikor a szezonunk forog kockán, a drive során többször célozzuk meg Pattersont és Dorsettet is, nem is lett elkapás egyikből sem, ha jól emlékszem, ezért is kellett többször 3rd downon megmenteni a szezont

ezt se túl sűrűn mondhattuk el, hogy Brady ennyire bízik a gyengébb elkapókban, persze a végén megint Jules és Gronk volt az akik hozták kulcsfontosságú yardokat, ezért a SB-n nem kárhoztatnám ha maradna a megszokott célpontjai mellett

(persze az már egy másik meccs lesz más matchupokkal, de akkor is)
ZERO_L
Itt inkább Nelsonnak szólt a passz, mintsem a két Pats játékos felé meglévő bizalomnak..De Nelson mindhárom esetben nagyon jól védekezett..
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témában
ZERO_L
Fordítsuk meg.
A vitathatatlan eredményességen (ami szerintem a leglényegesebb paraméter, de most ez ne legyen érv, hiszen nyilvánvalóan ő minden idők legeredményesebb játékosa, irányítója) túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.
Sobri Jóska
nekem egyértelműen a clutchsága, amit senki meg sem tud közelíteni a generációjában, és így visszaolvasva a régiek közül sincs senki aki felvehetné ebben a versenyt vele (vagy azért mert alapból kevés ilyen szituációban járt, vagy azokat rosszabb százalékkal hozta)
már anno is emiatt szerettem bele, hogy jött itt a kis szaros "senkinek nem kellő" hülye gyerek és a sportág legnagyobb színpadán, élete legfontosabb pillanatában, mikor a nagy Madden is azt mondta hülyeség amit csinál (nyilván ezt anno csak utólag lehetett hallani), fogta magát és kitette a hatalmas péniszét az asztalra

volt ebben visszaesés nem szabad tagadni, de az utóbbi 5 szezonban amit lerak az asztalra, az valami hihetetlenül földöntúli
a legnagyobb, legfontosabb helyzetekben játszik hatalmasat, elég visszanézni az utóbbi pár szezon PO és SB meccseit... egyáltalán nem szar ellenfelek ellen, olyan szinten fókuszált és hibamentes játékra volt képes, ráadásul állítólag ekkortájt kéne lejtmenetben lennie karrierjének (😀😀😀), amire senki más nem lenne képes (és most itt biztos geciségnek hathat elővenni pl Brees hétvégi OT-s teljesítményét)
ráadásul meccsen belül képes levetkőzni a rossz, totálisan elhibázott megmozdulásait (picksix, RZ INT)

sajnos ez nem mindig manifesztálódott gyűrűben, de Denverben sem sok kellett és tavalyi SB se rajta ment el, és hagyjuk ezeket az "5 yardon álló Whitenak nagyanyám is oda tudná dobni a labdát" kifogásokat, mert millió és egy olyan helyzetet lehetne említeni az utóbbi pár évből, amikor tényleg minimális hibázás mellett kellett csodát tenni és csoda playeket véghez vinni egymás után, amiket nem 5 yardos screenpasszokkal oldott meg a csapat
most csak a teljesség igénye nélkül, természetesen csak PO:
-a Ravens elleni kétszer 14 pontos hátrányból való visszakapaszkodás (oké itt kellett két trükköt is bevetni, de a GWD TD passzát azért mindenki nézze vissza...)
-Seahawks elleni 4th qtr teljesítmény, itt is milyen zseben belüli mozgás és labdákat adott
-ATL elleni visszakapaszkodás, utolsó negyedben és az OT-ban 3rd down-on olyan tökéletesen helyezett passzok amik megszólaltak
-Tavalyi Jax elleni fordítás és GWD azzal a 3rd és kurva sokkal
-Most KC ellen utolsó drive majd az OT-ban, megint nem 5 yardos passzokkal operáltunk, clutchdobások sorozatát mutatta be


Nincs kétségem, hogy egy Rodgers vagy Brees (anno Manning) ezekből szintén megcsinál párat, de az hogy 37-41 évesen az összes ilyet kivétel nélkül csakis Brady tudja megcsinálni az számomra evidencia, és szerintem ez a legnagyobb különbség ami kiemeli az összes riválisa közül, mert vannak nála atletikusabbak, tehetségesebbek, jobb karerővel rendelkezőek, de olyan nincs aki a kiélezett helyzetekben jobban/hatékonyabban reagál, márpedig ez az baromira nem a BB rendszer hozadéka
ZERO_L
ja meg a fal,meg a rendszer, meg Bill Belichik. Na ezek (az utóbbi a GOAT szerintem) nincsenek meg EGYÜTTESEN. Ha odaérnek hozzá (értsd kb 1-1,5 méterre, akkor azért kitelik a becsület- pl Denver ellen pár éve), de nem ragozom tovább.

Nem Brady hater vagyok, tisztelem, ennyi idősen neki már nyugdíjban kellene lennie (egyidősek vagyunk), A folyamatos (egyébként a Sport tv és Faragó Ricsi által elkezdett) felszopkodással, meg GOAT-zássalvan bajom. BB-ről aláírom a GOAT-ot, Bradyről nem. Bocs, tényleeg befejeztem, készüljetek a SB-ra és ha megígéri Brady meg Bill apó, hogy a 6. után visszavonul, bizisten nektek drukkolok.....😊
csi77
mondjuk valahogy azon a Denver meccsen is visszajött a 4. negyed végén egy 4. kísérletre Gronknak előrevágott labdával, csak hát nem ő tehetett róla, hogy Gost nem bírta berúgni az elején a pat-et
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témában
ZERO_L
Fordítsuk meg.
A vitathatatlan eredményességen (ami szerintem a leglényegesebb paraméter, de most ez ne legyen érv, hiszen nyilvánvalóan ő minden idők legeredményesebb játékosa, irányítója) túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.
Sobri Jóska
nekem egyértelműen a clutchsága, amit senki meg sem tud közelíteni a generációjában, és így visszaolvasva a régiek közül sincs senki aki felvehetné ebben a versenyt vele (vagy azért mert alapból kevés ilyen szituációban járt, vagy azokat rosszabb százalékkal hozta)
már anno is emiatt szerettem bele, hogy jött itt a kis szaros "senkinek nem kellő" hülye gyerek és a sportág legnagyobb színpadán, élete legfontosabb pillanatában, mikor a nagy Madden is azt mondta hülyeség amit csinál (nyilván ezt anno csak utólag lehetett hallani), fogta magát és kitette a hatalmas péniszét az asztalra

volt ebben visszaesés nem szabad tagadni, de az utóbbi 5 szezonban amit lerak az asztalra, az valami hihetetlenül földöntúli
a legnagyobb, legfontosabb helyzetekben játszik hatalmasat, elég visszanézni az utóbbi pár szezon PO és SB meccseit... egyáltalán nem szar ellenfelek ellen, olyan szinten fókuszált és hibamentes játékra volt képes, ráadásul állítólag ekkortájt kéne lejtmenetben lennie karrierjének (😀😀😀), amire senki más nem lenne képes (és most itt biztos geciségnek hathat elővenni pl Brees hétvégi OT-s teljesítményét)
ráadásul meccsen belül képes levetkőzni a rossz, totálisan elhibázott megmozdulásait (picksix, RZ INT)

sajnos ez nem mindig manifesztálódott gyűrűben, de Denverben sem sok kellett és tavalyi SB se rajta ment el, és hagyjuk ezeket az "5 yardon álló Whitenak nagyanyám is oda tudná dobni a labdát" kifogásokat, mert millió és egy olyan helyzetet lehetne említeni az utóbbi pár évből, amikor tényleg minimális hibázás mellett kellett csodát tenni és csoda playeket véghez vinni egymás után, amiket nem 5 yardos screenpasszokkal oldott meg a csapat
most csak a teljesség igénye nélkül, természetesen csak PO:
-a Ravens elleni kétszer 14 pontos hátrányból való visszakapaszkodás (oké itt kellett két trükköt is bevetni, de a GWD TD passzát azért mindenki nézze vissza...)
-Seahawks elleni 4th qtr teljesítmény, itt is milyen zseben belüli mozgás és labdákat adott
-ATL elleni visszakapaszkodás, utolsó negyedben és az OT-ban 3rd down-on olyan tökéletesen helyezett passzok amik megszólaltak
-Tavalyi Jax elleni fordítás és GWD azzal a 3rd és kurva sokkal
-Most KC ellen utolsó drive majd az OT-ban, megint nem 5 yardos passzokkal operáltunk, clutchdobások sorozatát mutatta be


Nincs kétségem, hogy egy Rodgers vagy Brees (anno Manning) ezekből szintén megcsinál párat, de az hogy 37-41 évesen az összes ilyet kivétel nélkül csakis Brady tudja megcsinálni az számomra evidencia, és szerintem ez a legnagyobb különbség ami kiemeli az összes riválisa közül, mert vannak nála atletikusabbak, tehetségesebbek, jobb karerővel rendelkezőek, de olyan nincs aki a kiélezett helyzetekben jobban/hatékonyabban reagál, márpedig ez az baromira nem a BB rendszer hozadéka
ZERO_L
ja meg a fal,meg a rendszer, meg Bill Belichik. Na ezek (az utóbbi a GOAT szerintem) nincsenek meg EGYÜTTESEN. Ha odaérnek hozzá (értsd kb 1-1,5 méterre, akkor azért kitelik a becsület- pl Denver ellen pár éve), de nem ragozom tovább.

Nem Brady hater vagyok, tisztelem, ennyi idősen neki már nyugdíjban kellene lennie (egyidősek vagyunk), A folyamatos (egyébként a Sport tv és Faragó Ricsi által elkezdett) felszopkodással, meg GOAT-zássalvan bajom. BB-ről aláírom a GOAT-ot, Bradyről nem. Bocs, tényleeg befejeztem, készüljetek a SB-ra és ha megígéri Brady meg Bill apó, hogy a 6. után visszavonul, bizisten nektek drukkolok.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Ti ezt jobban meg tudjátok ítélni, de én látok abban valami kinyilatkoztatást, hogy ebben a playoffban nem vettünk elő még semmilyen komoly támadó trükköt. Én őszintén szólva azon az egy ütemtelen RB visszapasszon kívül nem emlékszem semmire.

Csak a kőkemény patriot futball, hihetetlenül fegyelmezetten és töléletes kivitelezéssel. Mintha azt mondanánk: Tessék, ezt láttátok egész évben, felkészülhettetek rá. Kapjatok el, ha tudtok!

Vagy csak ennek még nem volt itt az ideje?
Kollega
Mondok mást, így visszanézve a meccset, ami számomra furcsa volt:

amikor a szezonunk forog kockán, a drive során többször célozzuk meg Pattersont és Dorsettet is, nem is lett elkapás egyikből sem, ha jól emlékszem, ezért is kellett többször 3rd downon megmenteni a szezont

ezt se túl sűrűn mondhattuk el, hogy Brady ennyire bízik a gyengébb elkapókban, persze a végén megint Jules és Gronk volt az akik hozták kulcsfontosságú yardokat, ezért a SB-n nem kárhoztatnám ha maradna a megszokott célpontjai mellett

(persze az már egy másik meccs lesz más matchupokkal, de akkor is)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témában
ZERO_L
Fordítsuk meg.
A vitathatatlan eredményességen (ami szerintem a leglényegesebb paraméter, de most ez ne legyen érv, hiszen nyilvánvalóan ő minden idők legeredményesebb játékosa, irányítója) túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.
Sobri Jóska
nekem egyértelműen a clutchsága, amit senki meg sem tud közelíteni a generációjában, és így visszaolvasva a régiek közül sincs senki aki felvehetné ebben a versenyt vele (vagy azért mert alapból kevés ilyen szituációban járt, vagy azokat rosszabb százalékkal hozta)
már anno is emiatt szerettem bele, hogy jött itt a kis szaros "senkinek nem kellő" hülye gyerek és a sportág legnagyobb színpadán, élete legfontosabb pillanatában, mikor a nagy Madden is azt mondta hülyeség amit csinál (nyilván ezt anno csak utólag lehetett hallani), fogta magát és kitette a hatalmas péniszét az asztalra

volt ebben visszaesés nem szabad tagadni, de az utóbbi 5 szezonban amit lerak az asztalra, az valami hihetetlenül földöntúli
a legnagyobb, legfontosabb helyzetekben játszik hatalmasat, elég visszanézni az utóbbi pár szezon PO és SB meccseit... egyáltalán nem szar ellenfelek ellen, olyan szinten fókuszált és hibamentes játékra volt képes, ráadásul állítólag ekkortájt kéne lejtmenetben lennie karrierjének (😀😀😀), amire senki más nem lenne képes (és most itt biztos geciségnek hathat elővenni pl Brees hétvégi OT-s teljesítményét)
ráadásul meccsen belül képes levetkőzni a rossz, totálisan elhibázott megmozdulásait (picksix, RZ INT)

sajnos ez nem mindig manifesztálódott gyűrűben, de Denverben sem sok kellett és tavalyi SB se rajta ment el, és hagyjuk ezeket az "5 yardon álló Whitenak nagyanyám is oda tudná dobni a labdát" kifogásokat, mert millió és egy olyan helyzetet lehetne említeni az utóbbi pár évből, amikor tényleg minimális hibázás mellett kellett csodát tenni és csoda playeket véghez vinni egymás után, amiket nem 5 yardos screenpasszokkal oldott meg a csapat
most csak a teljesség igénye nélkül, természetesen csak PO:
-a Ravens elleni kétszer 14 pontos hátrányból való visszakapaszkodás (oké itt kellett két trükköt is bevetni, de a GWD TD passzát azért mindenki nézze vissza...)
-Seahawks elleni 4th qtr teljesítmény, itt is milyen zseben belüli mozgás és labdákat adott
-ATL elleni visszakapaszkodás, utolsó negyedben és az OT-ban 3rd down-on olyan tökéletesen helyezett passzok amik megszólaltak
-Tavalyi Jax elleni fordítás és GWD azzal a 3rd és kurva sokkal
-Most KC ellen utolsó drive majd az OT-ban, megint nem 5 yardos passzokkal operáltunk, clutchdobások sorozatát mutatta be


Nincs kétségem, hogy egy Rodgers vagy Brees (anno Manning) ezekből szintén megcsinál párat, de az hogy 37-41 évesen az összes ilyet kivétel nélkül csakis Brady tudja megcsinálni az számomra evidencia, és szerintem ez a legnagyobb különbség ami kiemeli az összes riválisa közül, mert vannak nála atletikusabbak, tehetségesebbek, jobb karerővel rendelkezőek, de olyan nincs aki a kiélezett helyzetekben jobban/hatékonyabban reagál, márpedig ez az baromira nem a BB rendszer hozadéka



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Ti ezt jobban meg tudjátok ítélni, de én látok abban valami kinyilatkoztatást, hogy ebben a playoffban nem vettünk elő még semmilyen komoly támadó trükköt. Én őszintén szólva azon az egy ütemtelen RB visszapasszon kívül nem emlékszem semmire.

Csak a kőkemény patriot futball, hihetetlenül fegyelmezetten és töléletes kivitelezéssel. Mintha azt mondanánk: Tessék, ezt láttátok egész évben, felkészülhettetek rá. Kapjatok el, ha tudtok!

Vagy csak ennek még nem volt itt az ideje?
Kollega
Igen, az vicces, hogy minden (szabályok, fizetések, new play-ek) és mindenki a XXI. századi űrfocit játsza (40+ vagy akár 50+ pontok), ilyen trükkös játék, 2 irányítós játék, a wildcat már uuuuuncsi, ehhez képest jön BB és kis túlzással 1950-es évekbeli run heavy offense-t épít fel.
Nem tudom van-e trükkös játék a tarsolyban, de szerintem 4&1-nél csak bedobtuk volna, ehhez képest Burkhead-et belefutattuk a fal közepébe. 😊 De lehet, olyan trükk van egy White futásba, amit nem tudnak lereagálni a D-k, csak nekünk ez nem esik le.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témában
ZERO_L
Fordítsuk meg.
A vitathatatlan eredményességen (ami szerintem a leglényegesebb paraméter, de most ez ne legyen érv, hiszen nyilvánvalóan ő minden idők legeredményesebb játékosa, irányítója) túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.
Sobri Jóska
Győzni akar és tud. Motiválni tud a győzelem érdekében. Ebben csak Montana veszi fel vele a versenyt, senki más. (Unitas pályafutását annyira nem ismerem, Bradshawt is mondhattad volna, de az ő idejük nem volt ennyire pass-heavy.)
Burkus
Bradshawt nem mondtam volna, ő kvázi egy kiemelkedő gamemanager volt, Unitas zseni.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témában
ZERO_L
Fordítsuk meg.
A vitathatatlan eredményességen (ami szerintem a leglényegesebb paraméter, de most ez ne legyen érv, hiszen nyilvánvalóan ő minden idők legeredményesebb játékosa, irányítója) túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.
Sobri Jóska
Győzni akar és tud. Motiválni tud a győzelem érdekében. Ebben csak Montana veszi fel vele a versenyt, senki más. (Unitas pályafutását annyira nem ismerem, Bradshawt is mondhattad volna, de az ő idejük nem volt ennyire pass-heavy.)

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bill mester és a rendszer "mindenhatóságát" adom, Bradyét csak részben, mert azt gondolom, hogy az előbbiek nélkül közel sem lenne 9 SB a tarsolyában......
csi77
jaj bmeg, na ne mond. nevetni fogsz ez senkinek sem sikerülne, thats why they call it CSAPATsport...

de nyugodtan sorolhatod azon játékosokat, akik nulla edzővel, nulla rendszerrel, nulla társakkal akár csak 3 SB-ba el tudtak jutni, szánj rá kellő időt, én meg tudom várni


egyébként az "ilyen gyenge AFC nagyon rég volt az NFL-ben" kitétel lemaradt, ezért most két dobásból kimaradsz
ZERO_L
Olvass vissza, megvolt, így te vagy a hunyó........😊
Amúgy meg Brady GOAT-ságát kérdőjelezem meg, a 9 SB-t akkor is elismerném, ha minden mecccsen a hátáról pattana be az endzone-ba a labda és így nyernétek folyamatosan.
csi77
Szerintem a hatereken kívül ezt nem kérdőjelezi meg senki. Két évtized elit szinten, 9 SB, 13 főcsoportdöntő, eddig 5, két hét múlva remélem 6 gyűrű - ilyet senki nem produkált, valszeg nem is fog QB poszton. Most Meskó könyvét olvastam újra - SB láz van, ugye - olvasd el, mit írt Bradyról, mire vezeti vissza a sikereit, holott testi adottságai amúgy messze vannak legtöbb szupersportolótól a ligában. (Pedig Meskó amúgy egyáltalán nincs pozitív véleménnyel a Patsről.) De a legfontosabb képessége szerintem a győzni akarás és győzni tudás képessége, ami sok más nagyon tehetséges NFL játékosban nincs meg. (A legjobb példa erre Peyton Manning.) Hogy benne mennyire megvan, azt mutatta, hogy jobban tudott örülni a 9. SB-jának mint Goff az elsőnek.

Két évtizede játszik lassan, a 2001-es győztes és a mostani csapat között már csak ő, Kraft és BB a kapocs. Nyilván ez egy olyan együttállás, amely valószínűleg nem ismétlődik meg a ligában, de elég megnézni a 2008-as szezont, hogy abból mi tudott kihozni egy amúgy szupervédelemmel rendelkező - Wilfork, Bruschi, Vrabel, Harrison, Seymour, Wright - és egy akkor még sikerre éhes Randy Mosst, Welkert soraiban bíró Pats csak azért, mert a rendszert amúgy jó ismerő, de tisztes iparos Cassell volt a QB. Akkor is látszott a különbség.

Amúgy a CBS vasárnapi közvetítésében is többször csak GOAT-nak emlegették, tavaly a MADDEN NFL borítóra is ezt írták, a sajtóban is konzekvens a jelző, úgy tűnik, hogy ez vélemény elfogadottá, azt ne mondjam a közbeszéd részévé vált az USA-ban. Szerintem nyugodj bele, hogy ő lesz a GOAT és akkor is őt fogják viszonyítási pontként emlegetni, amikor már rég Gizellával tengetik New Yorkban nyugdíjas napjaikat. Nem szabadulsz tőle, bárhogy utálod 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témában
ZERO_L
Fordítsuk meg.
A vitathatatlan eredményességen (ami szerintem a leglényegesebb paraméter, de most ez ne legyen érv, hiszen nyilvánvalóan ő minden idők legeredményesebb játékosa, irányítója) túl miben jobb Brady, mint Unitas, Montana, P.Manning vagy Rodgers?
Ha megvannak ezek az érvek, akkor onnantól megkérdőjelezhetetlen Brady GOAT mivolta.
Ha nincsenek, akkor meg érthető, ha ezt nem látja be más, aki számára nem az eredményesség a meghatározó.

több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témában

mert ez a "jó rendszer, jó edző" dolog, olyan amit kivétel nélkül minden egyes legendáról, vagy pozíciójának legnagyobb játékosáról elmondhatsz

ZERO_L
A legnagyobbról persze, de ha Marinonak, Riversnek, Archie Manningnek, stb. jutott volna BB-szintű edző bőven más lenne a leányzó fekvése...
Mind korának egyik legjobb irányítója mégse jönnek szóba (jogosan) GOAT-témában, mert nem volt coach körülöttük így egyéni elismeréseken túl más nem nyertek, így kimaradnak a GOAT conversationből.
empty taxi
A valaha volt legeredményesebb, és az egyik legtehetségesebb(ez már ugye azért szubjektív dolog is, de az elsővel nem lehet vitatkozni). Csak vonulna már vissza 😀