New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
tudom-tudom college szint blabla, de azért ez a move eléggé ott van 😀


 twitter.com/ezlazar/status/989939434035564545

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
én már komolyan nem értek itt semmit, bmeg adunk nekik egy fr QB-t 2/11-ért erre most megint átbasznak... hát mifolyikittgyöngyös,emberek

tartok tőle, vmelyik második körössel szépen lemegyünk 3-4. körért aztán a draft előtt marha jól kinéző draft capitalunkból pont nem húzunk egy gamechangert sem, pedig akár négyet is hozhatnánk, de hármat mindenképp


amúgy Wynn ha jól emlékszem igazi jolly joker a belső három poszt bármelyikén lazán tud játszani és nem annyira lehetetlen, hogy OT-ban is megállja a helyét, talán ezért nem akartuk bennhagyni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
BB a tegnapi RB húzással úgy gondolta meg nem volt eleg nagy troll.
Egy picit en is sokallom az ellenértékét.

Az meg csak félve jegyzem meg, értsetek jol, hogy a sokáig all-white falunak azert jelentősen átalakult. 😊

Remelem a mai 2 pick mostmár a D#-be megy, es nem vár az Öreg a 6. körig, hogy oda is jojjon valaki.
Sinisa
Trollkodás folytatódik ma is és húz a mester egy QB-t 😛
de ma már baromira jöhetne a korai pickkel edge player...

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
BB a tegnapi RB húzással úgy gondolta meg nem volt eleg nagy troll.
Egy picit en is sokallom az ellenértékét.

Az meg csak félve jegyzem meg, értsetek jol, hogy a sokáig all-white falunak azert jelentősen átalakult. 😊

Remelem a mai 2 pick mostmár a D#-be megy, es nem vár az Öreg a 6. körig, hogy oda is jojjon valaki.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az igaz, hogy még simán elcserélhetjük valamelyik belső OL-emberkét. De valahogy a Cannon, Trent kettős nem nyugtatna meg most.

Lehet még érdekes opció, hogy Thuney bemegy centerbe, és Andrewst adjuk fel. Egy Cannon, Wynn, Thuney, Mason, Trent fal mögött Michel egész jól futkorászhatna. Meg Brady is, de ő a szélről érkező nyomást jobban kezeli, mint a középsőt

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Akkor ezek szerint Wynnt G nek hoztuk. Én örülnék ha Thuney t váltaná de félek, hogy Mason nem írta alá az elé tett papírt és megy az nfc be egy 2. körért
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Trent Brown egészségesen azért finoman fogalmazva sem átlag alatti. És az is lehet, hogy Cannon folyamatos egészségi problémái mögött nagyobb gáz van.

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 ninerswire.usatoday.com/2018/04/27/report-49ers-and-patriots-talking-trent-brown-trade/?utm_source=49erswebzone&utm_medium=tw&utm_campaign=affref
petey
Beki már volt szíves belinkelni, én azért megkérdezném, miért is van még needünk, amikor 1/23-ra ide húztunk. RT-nk meg van azért jó pénzért. Hacsak nem Mason utódjának húztuk Wynnt, de azt túl logikusnak azért nem tartanám. Rotációban megvagyunk, kíváncsi vagyok, milyen értéket akarunk érte adni
Wyatt
egy év van a szerződéséből, így a kezdő ajánlat valahol fél marék szotyinál kezdődhet
ZERO_L
Trent Brown - T - Patriots
Patriots acquired OT Trent Brown and the No. 143 overall pick in the 2018 draft from the 49ers in exchange for the No. 95 overall pick in the 2018 draft.

Marék szotyi, mi?
April Wine
Bazd, ez egy 4. kör top 10-es ellenérték. Ezt hogyan és miért? Mi a cél? Cannon mégis LT, Trent az RT és Mason csomagolhat is lassan?
Wyatt
Inkább Thuney csomagoljon akkor már.
Boston
Igen, de neki meg két éve van még, Masonnek már csak egy, jövőre kifizetünk neki egy 8 milla körüli átlagot úgy, hogy hoztunk egy 1/23-as OG-t is? Azért az elég sok tőke, mind draftpick, mind cap szempontjából az OG posztra, miközben nem hinném, hogy Thuney volt a gát. Viszont ott állunk egy átlagalatti LT-vel és egy átlagalatti RT-vel ez esetben. Ez nekem egy upgrade-elt LG for gyengébb LT, RT, caphelyzet. Ezt most így nem értem még. Vagy buldózer falunk lesz, és csak futunk

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
 ninerswire.usatoday.com/2018/04/27/report-49ers-and-patriots-talking-trent-brown-trade/?utm_source=49erswebzone&utm_medium=tw&utm_campaign=affref
petey
Beki már volt szíves belinkelni, én azért megkérdezném, miért is van még needünk, amikor 1/23-ra ide húztunk. RT-nk meg van azért jó pénzért. Hacsak nem Mason utódjának húztuk Wynnt, de azt túl logikusnak azért nem tartanám. Rotációban megvagyunk, kíváncsi vagyok, milyen értéket akarunk érte adni
Wyatt
egy év van a szerződéséből, így a kezdő ajánlat valahol fél marék szotyinál kezdődhet
ZERO_L
Trent Brown - T - Patriots
Patriots acquired OT Trent Brown and the No. 143 overall pick in the 2018 draft from the 49ers in exchange for the No. 95 overall pick in the 2018 draft.

Marék szotyi, mi?
April Wine
Bazd, ez egy 4. kör top 10-es ellenérték. Ezt hogyan és miért? Mi a cél? Cannon mégis LT, Trent az RT és Mason csomagolhat is lassan?
Wyatt
Inkább Thuney csomagoljon akkor már.

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 ninerswire.usatoday.com/2018/04/27/report-49ers-and-patriots-talking-trent-brown-trade/?utm_source=49erswebzone&utm_medium=tw&utm_campaign=affref
petey
Beki már volt szíves belinkelni, én azért megkérdezném, miért is van még needünk, amikor 1/23-ra ide húztunk. RT-nk meg van azért jó pénzért. Hacsak nem Mason utódjának húztuk Wynnt, de azt túl logikusnak azért nem tartanám. Rotációban megvagyunk, kíváncsi vagyok, milyen értéket akarunk érte adni
Wyatt
egy év van a szerződéséből, így a kezdő ajánlat valahol fél marék szotyinál kezdődhet
ZERO_L
Trent Brown - T - Patriots
Patriots acquired OT Trent Brown and the No. 143 overall pick in the 2018 draft from the 49ers in exchange for the No. 95 overall pick in the 2018 draft.

Marék szotyi, mi?
April Wine
Bazd, ez egy 4. kör top 10-es ellenérték. Ezt hogyan és miért? Mi a cél? Cannon mégis LT, Trent az RT és Mason csomagolhat is lassan?

több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
 ninerswire.usatoday.com/2018/04/27/report-49ers-and-patriots-talking-trent-brown-trade/?utm_source=49erswebzone&utm_medium=tw&utm_campaign=affref
petey
Beki már volt szíves belinkelni, én azért megkérdezném, miért is van még needünk, amikor 1/23-ra ide húztunk. RT-nk meg van azért jó pénzért. Hacsak nem Mason utódjának húztuk Wynnt, de azt túl logikusnak azért nem tartanám. Rotációban megvagyunk, kíváncsi vagyok, milyen értéket akarunk érte adni
Wyatt
egy év van a szerződéséből, így a kezdő ajánlat valahol fél marék szotyinál kezdődhet
ZERO_L
Trent Brown - T - Patriots
Patriots acquired OT Trent Brown and the No. 143 overall pick in the 2018 draft from the 49ers in exchange for the No. 95 overall pick in the 2018 draft.

Marék szotyi, mi?
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Mikor kezdődik a mai etap?
ParadSEC
Éjjel 1.
iktriad
Köszi

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mikor kezdődik a mai etap?
ParadSEC
Éjjel 1.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Mikor kezdődik a mai etap?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
 ninerswire.usatoday.com/2018/04/27/report-49ers-and-patriots-talking-trent-brown-trade/?utm_source=49erswebzone&utm_medium=tw&utm_campaign=affref
petey
Beki már volt szíves belinkelni, én azért megkérdezném, miért is van még needünk, amikor 1/23-ra ide húztunk. RT-nk meg van azért jó pénzért. Hacsak nem Mason utódjának húztuk Wynnt, de azt túl logikusnak azért nem tartanám. Rotációban megvagyunk, kíváncsi vagyok, milyen értéket akarunk érte adni
Wyatt
egy év van a szerződéséből, így a kezdő ajánlat valahol fél marék szotyinál kezdődhet



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 ninerswire.usatoday.com/2018/04/27/report-49ers-and-patriots-talking-trent-brown-trade/?utm_source=49erswebzone&utm_medium=tw&utm_campaign=affref
petey
Beki már volt szíves belinkelni, én azért megkérdezném, miért is van még needünk, amikor 1/23-ra ide húztunk. RT-nk meg van azért jó pénzért. Hacsak nem Mason utódjának húztuk Wynnt, de azt túl logikusnak azért nem tartanám. Rotációban megvagyunk, kíváncsi vagyok, milyen értéket akarunk érte adni

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
 ninerswire.usatoday.com/2018/04/27/report-49ers-and-patriots-talking-trent-brown-trade/?utm_source=49erswebzone&utm_medium=tw&utm_campaign=affref

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hááát nem tudom, szerintem QB közül csak Mayfield van/lehet előtte, Allen pl szerintem óriási bust lesz, Billshez való draftolása csak megerősít ebben

James sokkal jobb játékos már most mint pl Edmunds, akinek lehet baromi magasan van a plafonja, de ahhoz kelleni fog a megfelelő coaching is, aztán lehet én látok Jamesbe túl sokat

akkor most már ne legyen igazam és kerüljön rá a bust cédula 😛
ZERO_L
Na most prospectet kérdeztél, nem feltétlenül azt, hogy most ki a jobb nála 😊
Nálam a QB-k közül Mayfield max a 3., de inkább a 4. opció, persze nem örülök, hogy a 2-3. is a csoportban kötött ki, sajnos Allennek most már kevésbé lehet szurkolni 😀

Az mondjuk érdekes lesz, hogy az NFC Westben visszaesik-e 2019-re a negyedik helyre a Seahawks, de mindenki nagyon ezért kapar (a Seattle is)

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
hááát nem tudom, szerintem QB közül csak Mayfield van/lehet előtte, Allen pl szerintem óriási bust lesz, Billshez való draftolása csak megerősít ebben

James sokkal jobb játékos már most mint pl Edmunds, akinek lehet baromi magasan van a plafonja, de ahhoz kelleni fog a megfelelő coaching is, aztán lehet én látok Jamesbe túl sokat

akkor most már ne legyen igazam és kerüljön rá a bust cédula 😛



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondj nála 8 jobb prospectet idén:

Nelson, Barkley egyértelműen előtte van, Chubb is, Mayfield-Smith már határ esett, Fitzpatrick szerintem mögötte van, Ward kb egy szint

lehet patika mérlegen nem férne be a legjobb 5-be, de akörül van
ZERO_L
Rosen, Darnold, Chubb, Allen, Barkley, Nelson, Minka, Edmunds, Roquan, Ward, talááán Mayfield, és Taven Bryant is hamarabb vinném.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
mondj nála 8 jobb prospectet idén:

Nelson, Barkley egyértelműen előtte van, Chubb is, Mayfield-Smith már határ esett, Fitzpatrick szerintem mögötte van, Ward kb egy szint

lehet patika mérlegen nem férne be a legjobb 5-be, de akörül van



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
James-ért felmehettünk volna 16-ra, ahogy a Bills tette

mondjuk ehhez be kellett volna dobni a második kör végi picket és akkor a hátsókörökkel még kiegyenlíteni a különbözetet (pick swap vagy hasonlók) vagy többet kellett volna adni a Billsnél és akkor kvázi nem kapunk vissza semmit, max egy hatodik kört

top5 tehetségért lehet be lehetett volna ennyit áldozni, ha már csúszott, főleg ha második kör végén képesek leszünk megint QB-t húzni...
ZERO_L
A top 5-től azért szerintem elég messze van, én miatta sem eszem a kefét annyira.


ProFootballTalk @ProFootballTalk
Patriots, 49ers are talking about a possible trade for San Fran OT Trent Brown, per source.
Beki
És mi a terv? Összerakják Wynn-nel és az átlagból lesz két normál méretű OT? 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Patriots, 49ers are talking about a possible trade for San Fran OT Trent Brown, per source.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
James-ért felmehettünk volna 16-ra, ahogy a Bills tette

mondjuk ehhez be kellett volna dobni a második kör végi picket és akkor a hátsókörökkel még kiegyenlíteni a különbözetet (pick swap vagy hasonlók) vagy többet kellett volna adni a Billsnél és akkor kvázi nem kapunk vissza semmit, max egy hatodik kört

top5 tehetségért lehet be lehetett volna ennyit áldozni, ha már csúszott, főleg ha második kör végén képesek leszünk megint QB-t húzni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyugi gyerekek, szeptembertől imádni fogjátok Sonyt, megvan az ORoY. Nagyon nagy lyukak?

Hol?

Egy nagyon nagy lyuk volt, az is inkább kérdés, hogy az-e 1/23-ra megoldottuk. Solder és Lewis pótolva, utóbbi még upgrade-elve is.

QB: innentől kezdve valóban nem kell, Brady még legalább két évig van
FB: Samuels a 6-7. körben
RB: Sonyval pipa
WR: 2/43: Courtland Sutton, James Washington, 2/63: D. J. Chark, 3/95: Anthony Miller, Michael Gallup. Nem mondom, hogy kell elkapó, de ilyen forgatókönyveknél nem sírnék este.
TE: 2/63: Mike Gesicki, 3/95: Dallas Goedert, Mark Andrews. Ide sem biztos, hogy az első nap O-húzásai után mindenképpen kellene húzni, de az érték az érték.
OT: Wynn-nel pipa
OG: pipa
C: pipa
DE: Clayborne, Flowers, Wise. Elférne pass rusher, de jobbak vagyunk, mint tavaly. Azért 2/43-ra Harold Landry, Sam Hubbard vagy Lorenzo Carter (úgyis ő jön 😀 ), vagy 3/95-re Josh Sweat vagy Rasheem Green nekem így is eléggé álom lenne.
DT: Bryant nagyon akartam, volt esélyünk többször is, akkor marad az ötös, az sem baj.
LB: LVE hamar kiment, a másik kettő alapból sansztalan volt. 2/63: Jerome Baker, 3/95: Malik Jefferson. DE ha nem jön LB, akkor sem fogok sírni, szerintem itt nem állunk rosszul a felépülésekkel.
CB: Igen, itt lehetett volna még húzni, Joshua Jacksont eléggé karmoltam volna, de őt még akár ki is vihetjük, szóval nincs veszve minden. Ott van még Isaiah Oliver is, aki 2/43-ra nagyon jó érték lenne, vagy Donta Jackson 2/63-ra, Tarvarus McFadden 3/95-re.
S: Én 1/18-ra mentem volna Derwinért, 1/17 lett 😊 Reid 2/43-ra érdekes lehet azért, vagy Ronnie Harrison, őt úgyis figyeltük.

Szóval volt lyuk: LT pipa. Talán DE, az még jöhet ma, talán CB, az még jöhet ma. Hol voltunk még lyukasak a védelemben? LB? Mégis ki kellett volna az első körben? DT? Nekem max Bryan, de ott is megvagyunk. S? A kettő kiment, a többi még elérhető most is.

Landryt vittem volna, de talán Carter is bent lesz még, és amúgy is Hubbard lesz a pickünk ott. Ki az, akiről lemaradtunk a luxus, de nagyon jó játékos választása miatt?

Mai pickek
2/43
2/63
3/95
Szombat estiek
6/198
6/210
7/219