New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témábanA legnagyobbról persze, de ha Marinonak, Riversnek, Archie Manningnek, stb. jutott volna BB-szintű edző bőven más lenne a leányzó fekvése...
mert ez a "jó rendszer, jó edző" dolog, olyan amit kivétel nélkül minden egyes legendáról, vagy pozíciójának legnagyobb játékosáról elmondhatsz
ZERO_L
Mind korának egyik legjobb irányítója mégse jönnek szóba (jogosan) GOAT-témában, mert nem volt coach körülöttük így egyéni elismeréseken túl más nem nyertek, így kimaradnak a GOAT conversationből.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nem állok bele, mert ez egy hitvita. Téged (titeket) nyilván bármit hoznék,nem tudnálak meggyőzni, engem meg az biztosítana be, ha egy másik csapatban is ugyanilyen magas színvonalon tudna játszani - ez meg nem fog bekövetkezni.szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témábanOlvass vissza, megvolt, így te vagy a hunyó........😊Bill mester és a rendszer "mindenhatóságát" adom, Bradyét csak részben, mert azt gondolom, hogy az előbbiek nélkül közel sem lenne 9 SB a tarsolyában......jaj bmeg, na ne mond. nevetni fogsz ez senkinek sem sikerülne, thats why they call it CSAPATsport...
csi77
de nyugodtan sorolhatod azon játékosokat, akik nulla edzővel, nulla rendszerrel, nulla társakkal akár csak 3 SB-ba el tudtak jutni, szánj rá kellő időt, én meg tudom várni
egyébként az "ilyen gyenge AFC nagyon rég volt az NFL-ben" kitétel lemaradt, ezért most két dobásból kimaradsz
ZERO_L
Amúgy meg Brady GOAT-ságát kérdőjelezem meg, a 9 SB-t akkor is elismerném, ha minden mecccsen a hátáról pattana be az endzone-ba a labda és így nyernétek folyamatosan.
csi77
mert ez a "jó rendszer, jó edző" dolog, olyan amit kivétel nélkül minden egyes legendáról, vagy pozíciójának legnagyobb játékosáról elmondhatsz
gondolj bele, mi lenne ha egy NFL-es közösségben azt ecsetelnéd, hogy Jerry Rice számai is inkább abból erednek, hogy egész pályafutása során liga/SB MVP irányítók dobálták neki labdát, ebből kettő kapásból HOF QB...
(Rice esetében valahogy sosem jön fel, a "hú de nagy szerencséje volt, hogy odakerült, bezzeg Megatronnak "csak" egy Stafford jutott" felvetés, mert azonnal kiröhögnék az embert, jogosan)
ZERO_L
Így kiszálltam a trollkodásból....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
szíved joga megkérdőjelezni (vannak akik a Földről hiszik azt, hogy lapos 😉 ), csak ha már ezt teszed nem ártana kicsit komolyabb érveket is előhúzni, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek ebben a témábanOlvass vissza, megvolt, így te vagy a hunyó........😊Bill mester és a rendszer "mindenhatóságát" adom, Bradyét csak részben, mert azt gondolom, hogy az előbbiek nélkül közel sem lenne 9 SB a tarsolyában......jaj bmeg, na ne mond. nevetni fogsz ez senkinek sem sikerülne, thats why they call it CSAPATsport...
csi77
de nyugodtan sorolhatod azon játékosokat, akik nulla edzővel, nulla rendszerrel, nulla társakkal akár csak 3 SB-ba el tudtak jutni, szánj rá kellő időt, én meg tudom várni
egyébként az "ilyen gyenge AFC nagyon rég volt az NFL-ben" kitétel lemaradt, ezért most két dobásból kimaradsz
ZERO_L
Amúgy meg Brady GOAT-ságát kérdőjelezem meg, a 9 SB-t akkor is elismerném, ha minden mecccsen a hátáról pattana be az endzone-ba a labda és így nyernétek folyamatosan.
csi77
mert ez a "jó rendszer, jó edző" dolog, olyan amit kivétel nélkül minden egyes legendáról, vagy pozíciójának legnagyobb játékosáról elmondhatsz
gondolj bele, mi lenne ha egy NFL-es közösségben azt ecsetelnéd, hogy Jerry Rice számai is inkább abból erednek, hogy egész pályafutása során liga/SB MVP irányítók dobálták neki labdát, ebből kettő kapásból HOF QB...
(Rice esetében valahogy sosem jön fel, a "hú de nagy szerencséje volt, hogy odakerült, bezzeg Megatronnak "csak" egy Stafford jutott" felvetés, mert azonnal kiröhögnék az embert, jogosan)

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Olvass vissza, megvolt, így te vagy a hunyó........😊Bill mester és a rendszer "mindenhatóságát" adom, Bradyét csak részben, mert azt gondolom, hogy az előbbiek nélkül közel sem lenne 9 SB a tarsolyában......jaj bmeg, na ne mond. nevetni fogsz ez senkinek sem sikerülne, thats why they call it CSAPATsport...
csi77
de nyugodtan sorolhatod azon játékosokat, akik nulla edzővel, nulla rendszerrel, nulla társakkal akár csak 3 SB-ba el tudtak jutni, szánj rá kellő időt, én meg tudom várni
egyébként az "ilyen gyenge AFC nagyon rég volt az NFL-ben" kitétel lemaradt, ezért most két dobásból kimaradsz
ZERO_L
Amúgy meg Brady GOAT-ságát kérdőjelezem meg, a 9 SB-t akkor is elismerném, ha minden mecccsen a hátáról pattana be az endzone-ba a labda és így nyernétek folyamatosan.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Bill mester és a rendszer "mindenhatóságát" adom, Bradyét csak részben, mert azt gondolom, hogy az előbbiek nélkül közel sem lenne 9 SB a tarsolyában......jaj bmeg, na ne mond. nevetni fogsz ez senkinek sem sikerülne, thats why they call it CSAPATsport...
csi77
de nyugodtan sorolhatod azon játékosokat, akik nulla edzővel, nulla rendszerrel, nulla társakkal akár csak 3 SB-ba el tudtak jutni, szánj rá kellő időt, én meg tudom várni
egyébként az "ilyen gyenge AFC nagyon rég volt az NFL-ben" kitétel lemaradt, ezért most két dobásból kimaradsz

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Egy kissé barokkos túlzás és tényleg, a RENDSZER úgy van kialakítva, hogy azonnal tudjon szabadulni a labdától, de fontos, hogy ha mégsem megy az a dolog, akkor sok ideje legyen. Ez, ennyi éven át talán P. Manningnek adatott meg, de még neki sem.[ 18 éve nem találnak erre ellenszert, h mégis, akkor verték meg a Patset.Ezt melyik meccsünkön láttad? Mert pont az történik, hogy villámgyorsan szabadul a labdától, ezzel is megelőzve a nyomást. Nyilván középről érkező nyomásnál lehet baj, mert a szélről jövőnél ez a gyors szabadulás megoldás..ez lesz a kulcs, hogy tudjuk ezt megakadályozni, mert TB nem mobilis ahhoz, hogy kilépkedjen a zsebből a középső nyomás ellen..
Idén is, ahogy a Ravens kiesett, mondtam, hogy talán az utolsó, akik nem hagytak volna 8-10 mp-et Bradynek, sima út (bár a KC-ban bíztam kicsit) a SB-ba.
csi77
topin
Mindegy.
Bill mester és a rendszer "mindenhatóságát" adom, Bradyét csak részben, mert azt gondolom, hogy az előbbiek nélkül közel sem lenne 9 SB a tarsolyában......
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Ti ezt jobban meg tudjátok ítélni, de én látok abban valami kinyilatkoztatást, hogy ebben a playoffban nem vettünk elő még semmilyen komoly támadó trükköt. Én őszintén szólva azon az egy ütemtelen RB visszapasszon kívül nem emlékszem semmire.Csak a kőkemény patriot futball, hihetetlenül fegyelmezetten és töléletes kivitelezéssel. Mintha azt mondanánk: Tessék, ezt láttátok egész évben, felkészülhettetek rá. Kapjatok el, ha tudtok!
Vagy csak ennek még nem volt itt az ideje?
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Ugyanazt tudnám írni, mint Burkus..Először is, mielőtt tovább trollkodok, gratulálni illik a csapatnak! 9. SB, megsüvegelendő! Az meg, hogy idegenben, hát nem hittem volna...A csúnya rossz bírók bőven tettek azért, hogy a 4. negyedben ki tudjon egyenlíteni a Chiefs..Maradjunk annyiban..Messze nem voltak következetesek..A DPI és holding fogalmak teljesen más megvilágításba kerültek amikor a Pats támadhatott..De hálistennek Brady így is csinált 3 GWD-t a srácokkal, így nem lenne elegáns bírózni..Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...Éppen nem a csúnya rossz bírók csaltak, ahogy megjósoltad (LOL) ? Vagy ez is az ő művük?
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
csi77
kyobalu
A bírózás meg azért gáz, mert bár egyes meccseken lehet, hogy valóban ellenetek fújnak/tak, azért bőven azok a csapatok közé tartozik a Pats, amely finoman szólva is szerethető volt a bírók által, inkább igen,mint nem......
Továbbra is mondom, hogy az AFC, a maga 3-4 (évtizede ugyanazok kb. )kiemelkedő csapatával nem ellenfele a Patsnek, de ez nem von le semmit az érdemekből.
A Super Bowlban is nemhogy underdogok, hanem toronymagas esélyesek vagytok. Bradyhez nem lehet odaérni, így simán nyerni fogtok. 18 éve nem találnak erre ellenszert, h mégis, akkor verték meg a Patset.
Idén is, ahogy a Ravens kiesett, mondtam, hogy talán az utolsó, akik nem hagytak volna 8-10 mp-et Bradynek, sima út (bár a KC-ban bíztam kicsit) a SB-ba.
Ott, bár Donaldék jók, nem látok esélyt az LA-nek, talán csak a pofátlanul fiatal edző esetleg valamit kitalál......
Szóval, a bírók, ha tényleg genyók lettek volna, akkor nem veszik észre Fordot és akkor nincs GWD, meg semmi......
csi77
Tévedtek ide-oda is a bírók, szerencsére a meccs vége előtt nem nyúltak bele annyira látványosan, mint a Saint's-Rams meccsen..Nálunk a Brady-nek megítélt facemask jellegű ítélet eltúlzott volt, azonban nem csak nekem, hanem az általában jól közvetítő, de most kissé elfogult FR-nek is szemet szúrt, hogy DPI szabálytalanságokat és holdingokat nekünk lényegesen lazábban fújtak meg, mint a Kansas-nek..Amikor Dorsett tolt el egy védőt és White futott el egy screen passzal jobbra, akkor visszahívták a játékot, ugyanez a játék a másik oldalon Watson blokkal és Williams screen passzal simán működött 3&9-nél, úgy hogy Watson konkrétan a földre vitte a DB-et..Csomó látványos DPI Gronkon, elkapás utáni ütközés Edelman-on, Flowerst az utolsó 2 drive-ban nem tudták szabályosan fogni, mégsem volt holding..Úgyhogy volt itt móka a bírók részéről..Maradjunk annyiban, hogy mindent megtettek annak érdekében, hogy szoros legyen a meccs. 😉
A Rams meccsel kapcsolatban vegyesek az érzéseim..A Saint's nekünk szerintem rosszabb matchup lett volna, azonban személy szerint én azt szerettem volna, ha a két öreg csap össze..A Pats után, a Saint's és a GB áll nálam a dobogón a favoritok között..Nem tehetek róla én a látványos támadófocit szeretem..A Rams viszont fekete ló..Lehet, hogy nem annyira látványos az O#, mégis rohadt jól működnek. Ligaelső az O# faluk futásblokkban, és ha kell Goff megdobja azokat a hosszú passzokat szélre, középre. Annyi, hogy szerintem Goff hamarabb kizökkenthető, zavarható a játékban, mint Mahomes..Ez lehet talán az előnyünk a javuló passrush-al. A D# picit hajaz a Boltséra..Erős D-line 2-3 erős DT-vel, viszonylag szerényebb LB sor, és egykor jónak mondható secondary..Játék statok alapján az ő védelmük rosszabb volt, mint a mienk az alapszakaszban. Passzok ellen a középmezőnyben tartózkodtak, a Chargers alatt, futás ellen pedig az utolsó tízben voltak..Szerintem hasonló játékot látunk, mint a Chargers ellen. Sok futást, rush esetén pedig belögybölt slot, slant és főleg screen passzokat a RB-nek..Misi, Börke, White, Edelman, Gronk sokat tehet a siker érdekében..
De sosem lehet leírni ezt a McVay gyereket. Tökös hívásai vannak néha..Azért Goff, Gurley, Anderson, Cooks, Woods, Higbee támadó tandem nem lesz 1szerű, és biztos lesznek váratlan húzásaik..
Szerintem szokás szerint nagyon szoros, néha drámai meccs lesz, de behúzza a Patriots! Istenigazából azt szeretném már 1x, hogy legyen egy laza, nagy különbséges meccs a javunkra, de ilyen úgyse lesz soha.. 😊
Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Ramsnek a fegyelmeztlenségével lehetnek bajai. Suh, Donald, Peters nem éppen higgadt harcosok és Sb-ban óriásia nyomás,stressz, ami ha eddig az edzői stáb tudta kezelni ott más lesz angyerek fekvése... Amúgy a D-jük rettenet jók az O-juktól annyira nem rettegek ha a futást mgfogjuk
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Nyilván középről érkező nyomásnál lehet baj, mert a szélről jövőnél ez a gyors szabadulás megoldás..ez lesz a kulcs, hogy tudjuk ezt megakadályozni, mert TB nem mobilis ahhoz, hogy kilépkedjen a zsebből a középső nyomás ellen..Az a baj, hogy pont ebben jó a Rams...
topin
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
[ 18 éve nem találnak erre ellenszert, h mégis, akkor verték meg a Patset.Ezt melyik meccsünkön láttad? Mert pont az történik, hogy villámgyorsan szabadul a labdától, ezzel is megelőzve a nyomást. Nyilván középről érkező nyomásnál lehet baj, mert a szélről jövőnél ez a gyors szabadulás megoldás..ez lesz a kulcs, hogy tudjuk ezt megakadályozni, mert TB nem mobilis ahhoz, hogy kilépkedjen a zsebből a középső nyomás ellen..
Idén is, ahogy a Ravens kiesett, mondtam, hogy talán az utolsó, akik nem hagytak volna 8-10 mp-et Bradynek, sima út (bár a KC-ban bíztam kicsit) a SB-ba.
csi77
több mint 7 éve
Szerintem sem volt kirívó tévedés pro vagy kontra a Brady megütése miatt dobott zászlón kívül, de ott meg volt egy DPI Edelmanen - én nem Gronkra emlékszem -, amivel nem 15 yardot mentünk volna előre, hanem többet. Azzel egyetértek, hogy elég újszerű bírói felfogás érvényesült a DPI-t illetően a Pats rovására, legalább 4-5 olyan esetre emlékszem, amikor egyértelmű volt a Pats játékos sérelmére elkövetett DPI szabálytalanság (Faragóék is azt mondták, ismétlés után is, pedig nem az objektív közvetítés napja volt), viszont legalább kétszer J.C. Jacksonre olyan DPI-t dobtak, ami nem volt az vagy azzal az erővel OPI is lehetett volna. És ez a bíráskodási stílus sokkal több kárt okoz az elszenvedő csapatnak, mint a holdingok következetlen - vagy egyik csapat számára következetes - befújása, mert sokkal nagyobb távolságokat lehet megtenni büntetésből. A másik nem konzekvens megközelítés volt a Dorsettre dobott zászló a szabálytalan blokk miatt, ugyanezt Watkinsnak az 1 yardos vonalig vitt hosszú játékánál simán elengedték a Chiefsnek (és aztán TD is lett a következő playnél). Ettől eltekintve én azt a helyes bírói felfogást láttam hogy nem akartak nagyon beleszólni a meccsbe, nem akarták eldönteni, teszem hozzá, hogy a két csapat is sporszerű volt. (Majd most jön Suh, más lesz a történet...)Mindkét oldalra tévedtek elég sokat, de összességében nem befolyásolta a meccset. Idegenben egy ilyen bíráskodásnak csak örülhetünk. Nekem egy emlékezetes eset marad meg, amikor Roughing the passer-t dobták a semmire nekünk, de ott meg egy ordas nagy DPI volt azt hiszem Gronkon, amit meg nem dobtak be.A csúnya rossz bírók bőven tettek azért, hogy a 4. negyedben ki tudjon egyenlíteni a Chiefs..Maradjunk annyiban..Messze nem voltak következetesek..A DPI és holding fogalmak teljesen más megvilágításba kerültek amikor a Pats támadhatott..De hálistennek Brady így is csinált 3 GWD-t a srácokkal, így nem lenne elegáns bírózni..Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...Éppen nem a csúnya rossz bírók csaltak, ahogy megjósoltad (LOL) ? Vagy ez is az ő művük?
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
csi77
kyobalu
Nomac
A Ford-féle szabálytalanságot nem lehetett elnézni, a line judge és a head linesman vonalban áll. Minden bíró tévedhet, de ezek azért profi bírók, akik nem egyszeri főszerepet akarnak, hanem minél többet bíráskodni NFL-meccsen. Nem hiszem, hogy direkt benézték volna a védő lest. (Arra kifejezetten kiváncsi vagyok, hogy a Saints-Rams meccsen elkövetetett durva hibáért lesz-e retorzió abban az értelemben, hogy az érintett bíró vagy az egész csapat kiesik a pixisből.)
több mint 7 éve
Először is, mielőtt tovább trollkodok, gratulálni illik a csapatnak! 9. SB, megsüvegelendő! Az meg, hogy idegenben, hát nem hittem volna...A csúnya rossz bírók bőven tettek azért, hogy a 4. negyedben ki tudjon egyenlíteni a Chiefs..Maradjunk annyiban..Messze nem voltak következetesek..A DPI és holding fogalmak teljesen más megvilágításba kerültek amikor a Pats támadhatott..De hálistennek Brady így is csinált 3 GWD-t a srácokkal, így nem lenne elegáns bírózni..Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...Éppen nem a csúnya rossz bírók csaltak, ahogy megjósoltad (LOL) ? Vagy ez is az ő művük?
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
csi77
kyobalu
A bírózás meg azért gáz, mert bár egyes meccseken lehet, hogy valóban ellenetek fújnak/tak, azért bőven azok a csapatok közé tartozik a Pats, amely finoman szólva is szerethető volt a bírók által, inkább igen,mint nem......
Továbbra is mondom, hogy az AFC, a maga 3-4 (évtizede ugyanazok kb. )kiemelkedő csapatával nem ellenfele a Patsnek, de ez nem von le semmit az érdemekből.
A Super Bowlban is nemhogy underdogok, hanem toronymagas esélyesek vagytok. Bradyhez nem lehet odaérni, így simán nyerni fogtok. 18 éve nem találnak erre ellenszert, h mégis, akkor verték meg a Patset.
Idén is, ahogy a Ravens kiesett, mondtam, hogy talán az utolsó, akik nem hagytak volna 8-10 mp-et Bradynek, sima út (bár a KC-ban bíztam kicsit) a SB-ba.
Ott, bár Donaldék jók, nem látok esélyt az LA-nek, talán csak a pofátlanul fiatal edző esetleg valamit kitalál......
Szóval, a bírók, ha tényleg genyók lettek volna, akkor nem veszik észre Fordot és akkor nincs GWD, meg semmi......
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Mindkét oldalra tévedtek elég sokat, de összességében nem befolyásolta a meccset. Idegenben egy ilyen bíráskodásnak csak örülhetünk. Nekem egy emlékezetes eset marad meg, amikor Roughing the passer-t dobták a semmire nekünk, de ott meg egy ordas nagy DPI volt azt hiszem Gronkon, amit meg nem dobtak be.A csúnya rossz bírók bőven tettek azért, hogy a 4. negyedben ki tudjon egyenlíteni a Chiefs..Maradjunk annyiban..Messze nem voltak következetesek..A DPI és holding fogalmak teljesen más megvilágításba kerültek amikor a Pats támadhatott..De hálistennek Brady így is csinált 3 GWD-t a srácokkal, így nem lenne elegáns bírózni..Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...Éppen nem a csúnya rossz bírók csaltak, ahogy megjósoltad (LOL) ? Vagy ez is az ő művük?
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
csi77
kyobalu
több mint 7 éve
A csúnya rossz bírók bőven tettek azért, hogy a 4. negyedben ki tudjon egyenlíteni a Chiefs..Maradjunk annyiban..Messze nem voltak következetesek..A DPI és holding fogalmak teljesen más megvilágításba kerültek amikor a Pats támadhatott..De hálistennek Brady így is csinált 3 GWD-t a srácokkal, így nem lenne elegáns bírózni..Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...Éppen nem a csúnya rossz bírók csaltak, ahogy megjósoltad (LOL) ? Vagy ez is az ő művük?
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
csi77
Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
"I love this team,Fogyasztott valami tudatmódosítót. Egyébként talán SB győzelem után hallottam.
I love our players,
I love the way they played.
I loved the way they played and competed last night."
Hallottunk már korábban ilyeneket BB-től?
WEEI Sports Radio Network adásában tolta ezeket.
polonic
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...Éppen nem a csúnya rossz bírók csaltak, ahogy megjósoltad (LOL) ? Vagy ez is az ő művük?
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Az biztos, hogy mi büntetést kapnánk érte. A leeresztett labdánál is ez volt, Rodgers meg a Minnesota kapott egy ejnye-bejnyét, nálunk a fél világ megint fröcsöghetett, pickelvétel, Brady-eltiltás meg a faszom. Szal igen, nálunk ez bünti lenne, az tuti. Ettől mondjuk én még leszarom ezt is, a fűtött Colts-stadiont is, a véleményes zebrákat is. Játszott két kurva jó csapat, a végén háromszor is megoldottuk a harmadik és hosszút, megérdemelten jutottunk döntőbe.Jaja, attól, hogy a másik csapatot büntetik, csak a Colts management tud elélvezni.
Nekem attól jobb biztosan nem lesz, ha a Chiefs kap erre valami büntit, és amúgy is komolytalan ez az ügy is, szal a legcélszerűbb lapozni
Wyatt
több mint 7 éve
"I love this team,I love our players,
I love the way they played.
I loved the way they played and competed last night."
Hallottunk már korábban ilyeneket BB-től?
WEEI Sports Radio Network adásában tolta ezeket.
Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!
My favourite ring is the next one
több mint 7 éve
Mondjuk volt pályára berohanás is, így a lézerrel együtt, azért komoly balhé.(mármint kinti mércével 😀 )
több mint 7 éve
Arról nem is beszélve, hogy egy olyan párosításnál, ahol két erős védelem találkozik, ergyább támadókkal, kimondottan előnyös, ha a másik csapat kezdi a támadást, mivel egyrészt a második körben elég az FG, másrészt van lehetőség védőfumblet kierőszakolni, interceptiont szerezni (ahogy tette ezt a Rams), míg ha támadni kell először, és ergyák a támadók, akkor kimondottan stresszes a TD-kényszer....Emlékszem Slater arcára, amikor kimondta, amit a fülére mondtak.
Szerintem nincs igaza Mahomes-nak.
Ha a védelme csinál egy 3&outot, majd jön egy közepes punt visszahordás, akkor ő támadhatott volna a pálya közepéről úgy, h ELÉG LETT VOLNA NEKI EGY FG.
--> aki másodjára jön, annak már nem kell TD!
Szóval a pohár lehet, h félig üres...de félig tele is van.
BTW, BB anno problémázott is ezen a Jets ellen, mivel ott mi voltunk a férfi nemi szerv rossz oldalán. A Jets a pálya közepéről hozhatta a punt után a labdát. Ott egy hosszú futással TD-t értek ugyan el, de bőven elég lett volna nekik 20 yard (2 db 1st down) és máris FG range-en belül vannak.
BTW#2 BB kétszer is térfelet (gólvonalat) választatott Slaterrel emiatt.
Rule
De ez akkor is felesleges, ha a BB problémázik rajta: A kickoffot/puntot te kontrollálod. A visszahordás felett is van kontrollod, a védelem is a tied. Semmilyen olyan tényező nem játszik, amit ne kontrollálhatna a feldobásban vesztes csapat.
Ez a feltételezés, hogy a hosszabbításban ne lennének egyenlőek a feltételek, olyan szintű lenézése a védőjátékosoknak, ami engem felháborít. Amúgy is a Chiefs védelme meglehetősen jól kontrol alatt tartotta a támadóinkat, minden lehetőséget megadtak Mahomesnak, hogy játékban maradhasson, egészen az utolsó két támadó driveunkig. A végére a mi védelmünk is eléggé elkészült az erejével. Szóval, ha csak az egyik 3. és hosszút megfogják, utána úgy levertek volna minket, mint a cölöpöt.
Kollega
Viszont az az érv, hogy 52-48 százalék az arány a kezdő/fogadó javára, vagyis kb egál, komolytalan, lévén irreálisan kicsi a minta.
több mint 7 éve
Tavalyi PHI tweet előkerült 😀kéne egy számlálót csinálni, a következő másfél hétben hányszor hangzik el:
vpi
Rams-Pats-cel kezdődött a dinasztia és Rams-Pats-cel is fog véget érni
Mert a Colts-Pats előtt nem volt arra példa, hogy a labdákban nem szabályszerű nyomást mértek... csak a kutya le sem szarta mert egy huszadrangú meccsen történt az alapszakaszbanKépzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...Mexikóban 2016-ban a helyi Raiders szurkolók gyakorlatilag az egész meccsen az akkor épp a Texanst irányító Osweiler szemébe világítottak lézerrel, nem lett belőle ügy, így sztem ebből sem lesz.
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
empty taxi

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Az biztos, hogy mi büntetést kapnánk érte. A leeresztett labdánál is ez volt, Rodgers meg a Minnesota kapott egy ejnye-bejnyét, nálunk a fél világ megint fröcsöghetett, pickelvétel, Brady-eltiltás meg a faszom. Szal igen, nálunk ez bünti lenne, az tuti. Ettől mondjuk én még leszarom ezt is, a fűtött Colts-stadiont is, a véleményes zebrákat is. Játszott két kurva jó csapat, a végén háromszor is megoldottuk a harmadik és hosszút, megérdemelten jutottunk döntőbe.Nekem attól jobb biztosan nem lesz, ha a Chiefs kap erre valami büntit, és amúgy is komolytalan ez az ügy is, szal a legcélszerűbb lapozni

több mint 7 éve
...Emlékszem Slater arcára, amikor kimondta, amit a fülére mondtak.
Szerintem nincs igaza Mahomes-nak.
Ha a védelme csinál egy 3&outot, majd jön egy közepes punt visszahordás, akkor ő támadhatott volna a pálya közepéről úgy, h ELÉG LETT VOLNA NEKI EGY FG.
--> aki másodjára jön, annak már nem kell TD!
Szóval a pohár lehet, h félig üres...de félig tele is van.
BTW, BB anno problémázott is ezen a Jets ellen, mivel ott mi voltunk a férfi nemi szerv rossz oldalán. A Jets a pálya közepéről hozhatta a punt után a labdát. Ott egy hosszú futással TD-t értek ugyan el, de bőven elég lett volna nekik 20 yard (2 db 1st down) és máris FG range-en belül vannak.
BTW#2 BB kétszer is térfelet (gólvonalat) választatott Slaterrel emiatt.
Rule
De ez akkor is felesleges, ha a BB problémázik rajta: A kickoffot/puntot te kontrollálod. A visszahordás felett is van kontrollod, a védelem is a tied. Semmilyen olyan tényező nem játszik, amit ne kontrollálhatna a feldobásban vesztes csapat.
Ez a feltételezés, hogy a hosszabbításban ne lennének egyenlőek a feltételek, olyan szintű lenézése a védőjátékosoknak, ami engem felháborít. Amúgy is a Chiefs védelme meglehetősen jól kontrol alatt tartotta a támadóinkat, minden lehetőséget megadtak Mahomesnak, hogy játékban maradhasson, egészen az utolsó két támadó driveunkig. A végére a mi védelmünk is eléggé elkészült az erejével. Szóval, ha csak az egyik 3. és hosszút megfogják, utána úgy levertek volna minket, mint a cölöpöt.
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
A Denver elleni hihetetlen comeback során is a szelet választotta BB az OT-ban.Szerintem nincs igaza Mahomes-nak.Hát 2010 előtti időkben még ennyi sem volt, szerintem NFL-ben a főiskolai rendszer nem működne. túl fáradtak lennének a játékosok következő héten, nagyobb a sérülés veszély stb...Most olvasom, hogy sírás van amiatt, hogy a Chiefs támadó egysége nem kapott lehetőséget a hosszabbításban. Én csak azt kérdezném, hogy valaki megtiltotta a védelmüknek, hogy megállítsanak minket?Talán igazságosabb lenne egy olyan rendszer a rájátszásban amikor a másik fél is egyszer megkaphatná a labdát. Amúgy igazad van, ki kellett volna védekezni és kész.
Kollega
pfefe8
ennyi erővel nem igazságos a sárga zászlók, a meccs elején lévő pénz feldobás, csütörtöki meccsek stb stb.
Véleményem szerint a védelem is a csapathoz tartozik. Nem a támadók, nem Mahomes hanem a Chiefs nyer/veszít. Ráadásul nem is lehet azt mondani hogy 3 passz és jött a TD, hanem 3 db 3&10-et oldott meg a Pats ami azért otthon,elődöntőben illett volna 1x levédekezni.
Sifur
Ha a védelme csinál egy 3&outot, majd jön egy közepes punt visszahordás, akkor ő támadhatott volna a pálya közepéről úgy, h ELÉG LETT VOLNA NEKI EGY FG.
--> aki másodjára jön, annak már nem kell TD!
Szóval a pohár lehet, h félig üres...de félig tele is van.
BTW, BB anno problémázott is ezen a Jets ellen, mivel ott mi voltunk a férfi nemi szerv rossz oldalán. A Jets a pálya közepéről hozhatta a punt után a labdát. Ott egy hosszú futással TD-t értek ugyan el, de bőven elég lett volna nekik 20 yard (2 db 1st down) és máris FG range-en belül vannak.
BTW#2 BB kétszer is térfelet (gólvonalat) választatott Slaterrel emiatt.
Rule
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
