New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Nem fogjátok tudni BB-t rábeszélni, hogy a védelemben tartsa többre a tehetséget a munkánál és a csapategységnél. Oda általában jómunkásembereket szeret hozni. A hátsó körökben annyi LB és DE prospectet fog draftolni, hogy megszámolni is alig fogjuk tudni. Mondjuk ez nyilván túlzás.
Kollega
ezt így hogy?
pont, hogy a védelmet toltuk mindig is tele (főleg első körös) tehetségekkel, a második körös DB bustokat ne is említsük és a támadókra volt főleg jellemző, hogy középső, hátsó körös, divízió riválisoktól kikukázott játékosokkal töltöttük fel


ma hajnalra:
-én skipelném a TE picket, ha 43-ra nem viszünk akkor később már nem sok értelmét látom, mert minőségben elfogynak a valamire való jelöltek

-most már nagyon nem örülnék a QB-nek top100-ban, RB (luxus)pick után nem férhet bele egy 3-4 éves projekt pick nulla impacttel

-számomra még mindig CB lenne az egyértelmű húzás 43-on (ha kihúzzuk Olivert vagy JJ-t akkor RB picket is könnyebb lesz lenyelni), utána meg jöhet egy OLB/DE/SS pick

-3. körössel meg tradeljünk le és 4. közepén húzzuk be Hamilton slot WR-nek 😀

plusz, boldolok egy White cserét is, vagy még a második napon (3-4. körért) vagy szezon közben, ha ez a Sony gyerek tényleg akkora karaj lesz mint az egyetemen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
A GM-ünk azt nyilatkozta, hogy miután ledraftoluk a 27. cetlivel R. Penny (RB)-t, egy csapat azonnal felhívott minket, hogy elcseréljük a játékost. Elég szokatlan lépés, ebből jellemvonásból és a tényből, hogy csak ti draftoltatok RB-t az első körben, arra lehet következtetni (a hozzáértőbbek szerint legalábbis), hogy BB volt az ajánlattevő. Plusz C. Martinhoz hasonlították, akit meg edzett ugye. Gondoltam pletyka szinten elfér itt.
undisputedly
Szerintem nem BB volt, hanem a Browns.
Ha Penny lett volna a kiszemelt, akkor nem Sony jön hozzánk.
ervinator
Ez a mozgatórugó, hogy mi kihúztuk a ti RB picketek előtt, vagy gondolod, hogy elengedte volna BB a pozíciót? Meglehet. Mindenesetre érdekes 😊
undisputedly
Igen, szerintem elengedte volna. Mármint, ha Penny a target és annyira kell nekünk, hogy felhívunk titeket, akkor szerintem nem volt hozzá hasonlítható opció a boardunkon, tehát az én gondolatmenetem szerint nem Sony jött volna nem sokkal utána. Aztán persze lehet én gondolkozok rosszul 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
A GM-ünk azt nyilatkozta, hogy miután ledraftoluk a 27. cetlivel R. Penny (RB)-t, egy csapat azonnal felhívott minket, hogy elcseréljük a játékost. Elég szokatlan lépés, ebből jellemvonásból és a tényből, hogy csak ti draftoltatok RB-t az első körben, arra lehet következtetni (a hozzáértőbbek szerint legalábbis), hogy BB volt az ajánlattevő. Plusz C. Martinhoz hasonlították, akit meg edzett ugye. Gondoltam pletyka szinten elfér itt.
undisputedly
Szerintem nem BB volt, hanem a Browns.
Ha Penny lett volna a kiszemelt, akkor nem Sony jön hozzánk.
ervinator
Ez a mozgatórugó, hogy mi kihúztuk a ti RB picketek előtt, vagy gondolod, hogy elengedte volna BB a pozíciót? Meglehet. Mindenesetre érdekes 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
A GM-ünk azt nyilatkozta, hogy miután ledraftoluk a 27. cetlivel R. Penny (RB)-t, egy csapat azonnal felhívott minket, hogy elcseréljük a játékost. Elég szokatlan lépés, ebből jellemvonásból és a tényből, hogy csak ti draftoltatok RB-t az első körben, arra lehet következtetni (a hozzáértőbbek szerint legalábbis), hogy BB volt az ajánlattevő. Plusz C. Martinhoz hasonlították, akit meg edzett ugye. Gondoltam pletyka szinten elfér itt.
undisputedly
Szerintem nem BB volt, hanem a Browns.
Ha Penny lett volna a kiszemelt, akkor nem Sony jön hozzánk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
A GM-ünk azt nyilatkozta, hogy miután ledraftoluk a 27. cetlivel R. Penny (RB)-t, egy csapat azonnal felhívott minket, hogy elcseréljük a játékost. Elég szokatlan lépés, ebből jellemvonásból és a tényből, hogy csak ti draftoltatok RB-t az első körben, arra lehet következtetni (a hozzáértőbbek szerint legalábbis), hogy BB volt az ajánlattevő. Plusz C. Martinhoz hasonlították, akit meg edzett ugye. Gondoltam pletyka szinten elfér itt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
btw a sok érthetetlennek tartott első napos húzás miatt nagy értéke lesz a két 2. körnek , szerintem sokan akarnak majd feljönni
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
nem ezt vártuk de szerintem nincs baj
Hoztunk egy embert az OL be aki ha jobb lesz, mint a jelenleg keretben lévő T-k akkor ott kezd ha szarabb akkor bemegy G-be Thuney helyére
Michael pick szeintem a piacnak szólt..5millát kap egy szezon teljes szezon után Lewis, vicc
most jött egy 3down RB aki jól is blokkol olcsóért ..White, Burkhead marad a többi kuka
ma jöhet a D és egy QB
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem fogjátok tudni BB-t rábeszélni, hogy a védelemben tartsa többre a tehetséget a munkánál és a csapategységnél. Oda általában jómunkásembereket szeret hozni. A hátsó körökben annyi LB és DE prospectet fog draftolni, hogy megszámolni is alig fogjuk tudni. Mondjuk ez nyilván túlzás.

Szerintem előbb-utóbb az is ki fog majd derülni, hogy megpróbáltuk eladni a 31-es cetlit, csak vevő nem volt rá.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
2018-ban első körös RB pick a patstől....



számomra kurva nehéz benyelni ezt a választást, mikor védelemben baromi sok helyre kellene elit tehetség
most komolyan egy futó hiányzik, hogy az elit támadóegységünk még elitebb legyen? minek? vagy esetleg futás ellen is fel lehet küldeni?
ráadásul egy olyan futóról beszélünk aki 55 labdaérintésenként elejtette a disznóbőrt, mulatságos lesz nézni ahogy padoztatjuk az első körösünket mert éppen nehéz napja van
pár óra alvás után két helyen is megnéztem, hogy tényleg futót húztunk és nem csak valami szörnyű rémálom ez

(Wynn-nek nem örültem, de látok benne rációt, ha nem lesz belőle rendes LT, akkor OG-ba még mindig be lehet mozgatni Mason helyére, nem annyira szörnyű mint elsőre tűnt)



komolyan nem értem egy Oliver vagy Josh Jackson hogy a faszomba nem került feljebb Sony Ericssonnál (sry) a boardunkon, második körben egyértelműen front7-be és sec-be kell húzni, de már semmi jóra nem számítok



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
fodi91 196
Nekem annyira nem jön be ez az O heavy draft, mégha a nevekkel nincs is bajom.
Michel nagyon állat lesz, de az első körös futónál mindig húzom a számat.
Wynn pedig egy eléggé safe pick, mert ha LT-ként nem válik be, még mindig bemehet guardnak (vagy ha esetleg Garciából lenne valami).
Remélem innentől a maradék 3 értékes pick megy a D-be. Ez ugye azt jelentené, hogy értékes picket nem adunk irányítóért.
A 49erstől kapott pick még érdekes lehet, mert elég jó játékosok vannak még bent.
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ez a Michel pick iszonyatosan tetszene, ha minden poszton rendben lennénk. Így viszont kicsit WTF.
Boston
Azért annyira nagy needünk nincs. LT posztot megoldottuk, többi igazából rendben van, bár vannak olyanok ahol elférne a talent, de nem égető need.

Szerintem belefér, plusz ez alapján eléggé magasan lehetett a boardunkon, mert nem szokásunk nagyon korán futót hozni. Utoljára 2006-ban Laurence Maroney jött az első körben.
ervinator
Nem is a létszámról beszélek, hanem mondjuk talentről. Főleg a védelemben. És azt gondoltam, hogy egy tehetséges passrusher, S, LB, vagy CB sokkal nagyobb upgrade lehet, mint egy RB, amiből az FA piacon is “olcsón” találhatsz értéket.

Do your job
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ma hozunk egy EDGE egy LB és QB-t 😊
És Wyatt kívánságát fogja BB teljesíteni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sztem az első nap azt mutatja, hogy Brady még sokáig akar játszani, ergo jó fal és top futó kell.
Kókusz8
2039: Josh Rosent Hall of Famerré választják. Tom Brady közben bejelenti, hogy újabb 4 évig játszik még a Patriotsban.
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Sztem az első nap azt mutatja, hogy Brady még sokáig akar játszani, ergo jó fal és top futó kell.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nehezem emésztem ezt a Rb picket. Én azt láttam az utóbbi években,hogy folyamatosan devalválódott az első körös RB húzások jelentősége egyrészt azért,mert nem volt akkora hozzáadott értéke általában egy csapat játékához,másrészt mert nem volt akkora különbség egy 4-5 körös vagy akár udfa futó és egy első körös RB teljesítménye között,mint más posztoknál
És ez még fokozottabban igaz sztem a mi csapatunkra,amelyik nem tud normálisan kihasználni egy elsőkörös futót,mert egész egyszerűen nincs akkora szerepe a csapatban. Még azt sem mondhattuk h nincs futónk, ezért muszáj volt hozni egyet,akár a korai körökben is...
Egyszerűen nem értem... Ez nem luxuspick nálam,hanem egyszerűen az első kör elpazarlása
kolok1972
Sokan nem értik, egyelore! 😉
De azt is vedd figyelembe, hogy BB mindig szembemegy a trendekkel, ha úgy jobban tetszik uj trendeket teremt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Nehezem emésztem ezt a Rb picket. Én azt láttam az utóbbi években,hogy folyamatosan devalválódott az első körös RB húzások jelentősége egyrészt azért,mert nem volt akkora hozzáadott értéke általában egy csapat játékához,másrészt mert nem volt akkora különbség egy 4-5 körös vagy akár udfa futó és egy első körös RB teljesítménye között,mint más posztoknál
És ez még fokozottabban igaz sztem a mi csapatunkra,amelyik nem tud normálisan kihasználni egy elsőkörös futót,mert egész egyszerűen nincs akkora szerepe a csapatban. Még azt sem mondhattuk h nincs futónk, ezért muszáj volt hozni egyet,akár a korai körökben is...
Egyszerűen nem értem... Ez nem luxuspick nálam,hanem egyszerűen az első kör elpazarlása

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
LT poszton Wynn szerintem jó lesz, 31re nem maradt volna bent, Michel sem rossz de ott én szívesebben láttam volna H. Landryt
kicsit off: a Seattle és a Dallas is elmehet a fenébe, kivittek két olyan srácot akit imádtam az idei drafton és mindkettő olyan csapathoz került amit finoman fogalmazva sem kedvelek 😕
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Ez a Michel pick iszonyatosan tetszene, ha minden poszton rendben lennénk. Így viszont kicsit WTF.
Boston
Azért annyira nagy needünk nincs. LT posztot megoldottuk, többi igazából rendben van, bár vannak olyanok ahol elférne a talent, de nem égető need.

Szerintem belefér, plusz ez alapján eléggé magasan lehetett a boardunkon, mert nem szokásunk nagyon korán futót hozni. Utoljára 2006-ban Laurence Maroney jött az első körben.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ez a Michel pick iszonyatosan tetszene, ha minden poszton rendben lennénk. Így viszont kicsit WTF.

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért szerencsére ezekre nagyon minimális esély van

Ha Jacksonért felmennénk, akkor az tényleg azért lenne, mert komolyan hiszünk benne, ami önmagában engem baromi izgatottá tenne, de szerintem ez a házasságot csak média találta ki (BB-ről meg simán elhiszem, ezt meglovagolva smokescreenként kiadta az insidereknek, hogy "komolyan figyeljük")

amennyire nálunk meg vannak becsülve az RB-k, már azt is kizártnak tartom hogy első két körben futót húzzunk, nemhogy feltradeljünk

Shelton-ra már ellőttünk egy harmadik kört, Vea-ra nem fogunk egy hasonlót vagy magasabb picket adni

Brown meg Key kb az a kategória aki akkor se kéne ha fizetnének, inkább pazarolnék el egy hatodik körös picket campbody-ra mintsem őket húzzam, ilyen játékosokat mi biztos nem fogunk hozni, nulla a munkamoráljuk

szóval szerintem megnyugodhatsz 😀
ZERO_L
Hát ez nem jött be... BB szokás szerint kavarja.
kolok1972
De nem a kinézettek hoztuk, szóval azért pozitív. Michelt karmolni fogjuk

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
azért szerencsére ezekre nagyon minimális esély van

Ha Jacksonért felmennénk, akkor az tényleg azért lenne, mert komolyan hiszünk benne, ami önmagában engem baromi izgatottá tenne, de szerintem ez a házasságot csak média találta ki (BB-ről meg simán elhiszem, ezt meglovagolva smokescreenként kiadta az insidereknek, hogy "komolyan figyeljük")

amennyire nálunk meg vannak becsülve az RB-k, már azt is kizártnak tartom hogy első két körben futót húzzunk, nemhogy feltradeljünk

Shelton-ra már ellőttünk egy harmadik kört, Vea-ra nem fogunk egy hasonlót vagy magasabb picket adni

Brown meg Key kb az a kategória aki akkor se kéne ha fizetnének, inkább pazarolnék el egy hatodik körös picket campbody-ra mintsem őket húzzam, ilyen játékosokat mi biztos nem fogunk hozni, nulla a munkamoráljuk

szóval szerintem megnyugodhatsz 😀
ZERO_L
Hát ez nem jött be... BB szokás szerint kavarja.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki azt várta az SB után, hogy a Defenset rendbe tesszük és BB megint bemutatott a világnak a 2 O pickkel 😀
ervinator
Én nálam is offense-heavy lett 😊

Arden Keyt húzzuk be majd lécciii
ThundersNFL
Nyasgem 😀
Wyatt
Problem?
ThundersNFL
Azon kívül hogy eddig 15-ször írtam le, hogy mennyire okádnék tőle, sok nincs
Wyatt
Kit húznál a 2-3-ban?
ThundersNFL
Nem akarom ismételgetni magam, itt leírtam minden posztra, mikor kit.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New England Patriots - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Keyt az 5. kör előtt nem akarom látni. Ott is csak azért az 5 százalék esélyért, ami miatt annyi kockázatot már megér.

több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ezek után eléggé adja magát a Lorenzo Carter pick. 😀

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Mindenki azt várta az SB után, hogy a Defenset rendbe tesszük és BB megint bemutatott a világnak a 2 O pickkel 😀
ervinator
Én nálam is offense-heavy lett 😊

Arden Keyt húzzuk be majd lécciii
ThundersNFL
Nyasgem 😀
Wyatt
Problem?
ThundersNFL
Azon kívül hogy eddig 15-ször írtam le, hogy mennyire okádnék tőle, sok nincs
Wyatt
Kit húznál a 2-3-ban?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki azt várta az SB után, hogy a Defenset rendbe tesszük és BB megint bemutatott a világnak a 2 O pickkel 😀
ervinator
Én nálam is offense-heavy lett 😊

Arden Keyt húzzuk be majd lécciii
ThundersNFL
Nyasgem 😀
Wyatt
Problem?
ThundersNFL
Azon kívül hogy eddig 15-ször írtam le, hogy mennyire okádnék tőle, sok nincs