New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Ez esetben hajrá! 😊Josh Gordon is beköszönt:Most sajnálhatja csak igazán, hogy nem bírta megállni, mert lemarad sportkarrierje legnagyobb élményéről. Mondjuk a fű is biztos ad neki élményeket, csak azok elszállnak a füsttel 😊
vpi
Én egyébként könnyen el tudom képzeli, hogy egy újabb gyűrű esetén visszavonul a Brady-Edelman-Gronk hármas. Gronk egyébként is, Jules is nagyon el van már használódva, TB pedig akkor lehet, hogy engedne az asszonynak...
Egon
több mint 7 éve
Josh Gordon is beköszönt:Most sajnálhatja csak igazán, hogy nem bírta megállni, mert lemarad sportkarrierje legnagyobb élményéről. Mondjuk a fű is biztos ad neki élményeket, csak azok elszállnak a füsttel 😊
vpi
Én egyébként könnyen el tudom képzeli, hogy egy újabb gyűrű esetén visszavonul a Brady-Edelman-Gronk hármas. Gronk egyébként is, Jules is nagyon el van már használódva, TB pedig akkor lehet, hogy engedne az asszonynak...
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
triangle
1 283
2 snapet jatszott harmon, nem volt elotte obi mert o egyet sem (vedelemben). a dime-ot 4 cb-vel csinaltuk a gyors kc skill playak miatt, gilmore, jc, jon jones es jmcc volt chung es dmcc mellett az alap, es par playre szallt be crossen jon jones helyere.snap countok:
Szerkesztette: triangle
több mint 7 éve
Josh Gordon is beköszönt:www.instagram.com/p/Bs4buuUh03-/
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Délelőtt belenéztem a CBS közvetítésbe - csatlakozom a "Soha többé Ricsi!" táborhoz, az "igazságszolgáltatás" kiverte a biztosítékot 😊 - és tényleg félelmetes, hogy Tony Romo az OT-ban szinte minden megcsinált playnél bemondja, hogy most ki fogja elkapni a labdát, hogy most fellépett a safety, ezért megnyílt az elkapás Gronk előtt stb. Az merült fel bennem, hogy ha ezt így látni egy kommentátor állásból, akkor miért nem látja ezt a DC? (Tudom, hogy Edelman sokszor jön a motionből, ezért nem tudják leütközni, stb., de akkor is kísérteties, hogy egy szakember számára ennyire nyilvánvaló a hívás.)2 dolog játszhat itt közbe szvsz:
Burkus
1. Felülnézetből ez tényleg jobban átlatható, mint a pályáról/pálya mellől, ezért vannak ugye olyan koordinátorok akik "fentről" hívják a playt.
2. Ugye amikor eléri a támadóidő 15 mp-t rádiócsönd lép érvénybe minden azután történt változásra a MIKE saját kútfőből reagál a pályán, nincs aki kívülről súgjon neki. Gyakori ugye h ezután jönnek pl. motionök, ami reagál a D, erre reagál újra a QB, így kvázi egy sakk villámparti van a snap előtt a QB és a MIKE között.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tényleg keresni kell a szavakat...
"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Azt néztem tegnap, hogy a szezonban először Gronk a régi önmagát idézte,6 elkapás 79 yardért, közte több kulcsfontosságú, egy az utolsó drive-ban a rendes játékidőben visszanyúlva Berry felett, egy pedig az OT-ban. (Igaz 11x volt célpont, a legtöbbször az összes játékos között, tehát ötször nem kapta el és még nem néztem vissza, hogy a Ford féle szabálytalanságnál ki hibázott, Brady vagy ő, de a kettejük játékán elmehetett volna a meccs, de akkor is nagyot játszott.) Ezen kívül számos kulcsblokkja volt, többek között a mindent eldöntő Burkhead TD-nél ő és Develin nyitott akkora folyosót, hogy azon még Brady is befutott volna. Hogy spóroltak-e vele eddig - helyesen - a szezonban vagy összekapta magát egy utolsó rohamra, hogy harmadik gyűrűje is meglegyen, nem tudom, de egy ilyen teljesértékű(bb) Gronkkal a most amúgy is jól játszó csapat nem lehet underdog. A Rams D stuktúrája amúgy hasonló a Boltshoz, erős védőfal (nagy kedvencünk, Suh...), gyenge LB sor, kíváncsi vagyok mit hozunk ki belőle. (Talib és Peters viszont nyilván elit CB-k, de elvileg a Bills/Jets/Chargers elleni játék működni tud.)Én alapvetően nincs bajom a Sport1 közvetítésekkel, de a tegnapi hozzáért-e JE a labdához vagy sem résznél konkrét szekunder szégyent éreztem. A kolléga próbálta kihúzni, hogy Ricsikém cseszd meg olyan egyértelmű, hogy megfordították a pályán hozott ítéletet, de továbbra is beleállt, Tuck-rule-ozott, kicsit úgy éreztem, hogy belecsöppentem az eredménykövetőbe, de amikor beleolvastam, még ott is objektívebbek voltak a Pats-szel nem túl jóindulatú haterek is. Szóval igen, az rém kellemetlen volt.
Délelőtt belenéztem a CBS közvetítésbe - csatlakozom a "Soha többé Ricsi!" táborhoz, az "igazságszolgáltatás" kiverte a biztosítékot 😊 - és tényleg félelmetes, hogy Tony Romo az OT-ban szinte minden megcsinált playnél bemondja, hogy most ki fogja elkapni a labdát, hogy most fellépett a safety, ezért megnyílt az elkapás Gronk előtt stb. Az merült fel bennem, hogy ha ezt így látni egy kommentátor állásból, akkor miért nem látja ezt a DC? (Tudom, hogy Edelman sokszor jön a motionből, ezért nem tudják leütközni, stb., de akkor is kísérteties, hogy egy szakember számára ennyire nyilvánvaló a hívás.)
Burkus
A CBS-en pedig Romo megjósolta megint a kulcsjátékokat:
You thought Tom Brady was great tonight? Here's some snippets of Tony Romo's late-game forecasting wizardry. pic.twitter.com/sH09q6IJfj
— Jack Korte (@JackMyNBC5) 2019. január 21.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Én nem láttam a meccset. De felvettem, hogy ha hazaérek, egyből nézzem.Gondoltam vigyázok, az online felületeken is. De csak megfeledkeztem egy pillanatra róla, beírtam fb.com-ot egyből arcba dobott egy Brady ölelkezős képet meg fél szemmel láttam valami chamiponship szöveget. Gyorsan kiléptem. Na de mondom ez meglett?!
Aztán ha már így belefutottam csak felmentem a pats.hu-ra. És hihetetlen. Nem nagyon olvastam részleteket, itt a hsz-eket sem. De nem gondoltam volna, hogy megint SB-t játszunk.
Alig várom, hogy lássam a meccset.
Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!
My favourite ring is the next one
több mint 7 éve
Most csak röviden: Duron Harmon-t látta valaki tegnap a pályán? Mert én nem emlékszem rá...Ezért nem volt interceptionünk. 😊 Az interception-felelőst nem küldték a pályára.
A sok CB mellett már nem fért fel?
Nekem elég fura volt.
Sinisa
De tényleg meglepő, hogy Crossen és Melifonwu is előtte volt tegnap a depth charton.
JMC-nek is csendes napja volt tegnap.
több mint 7 éve
Azt néztem tegnap, hogy a szezonban először Gronk a régi önmagát idézte,6 elkapás 79 yardért, közte több kulcsfontosságú, egy az utolsó drive-ban a rendes játékidőben visszanyúlva Berry felett, egy pedig az OT-ban. (Igaz 11x volt célpont, a legtöbbször az összes játékos között, tehát ötször nem kapta el és még nem néztem vissza, hogy a Ford féle szabálytalanságnál ki hibázott, Brady vagy ő, de a kettejük játékán elmehetett volna a meccs, de akkor is nagyot játszott.) Ezen kívül számos kulcsblokkja volt, többek között a mindent eldöntő Burkhead TD-nél ő és Develin nyitott akkora folyosót, hogy azon még Brady is befutott volna. Hogy spóroltak-e vele eddig - helyesen - a szezonban vagy összekapta magát egy utolsó rohamra, hogy harmadik gyűrűje is meglegyen, nem tudom, de egy ilyen teljesértékű(bb) Gronkkal a most amúgy is jól játszó csapat nem lehet underdog. A Rams D stuktúrája amúgy hasonló a Boltshoz, erős védőfal (nagy kedvencünk, Suh...), gyenge LB sor, kíváncsi vagyok mit hozunk ki belőle. (Talib és Peters viszont nyilván elit CB-k, de elvileg a Bills/Jets/Chargers elleni játék működni tud.)Délelőtt belenéztem a CBS közvetítésbe - csatlakozom a "Soha többé Ricsi!" táborhoz, az "igazságszolgáltatás" kiverte a biztosítékot 😊 - és tényleg félelmetes, hogy Tony Romo az OT-ban szinte minden megcsinált playnél bemondja, hogy most ki fogja elkapni a labdát, hogy most fellépett a safety, ezért megnyílt az elkapás Gronk előtt stb. Az merült fel bennem, hogy ha ezt így látni egy kommentátor állásból, akkor miért nem látja ezt a DC? (Tudom, hogy Edelman sokszor jön a motionből, ezért nem tudják leütközni, stb., de akkor is kísérteties, hogy egy szakember számára ennyire nyilvánvaló a hívás.)
több mint 7 éve
Itt megtaláljátok az egész meccset és a végén a trófea átadást is: www.nflfullhd.com/new-england-patriots-vs-kansas-city-chiefs-20-jan-2019-replay-full-game/
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Most csak röviden: Duron Harmon-t látta valaki tegnap a pályán? Mert én nem emlékszem rá...Engem is meglepett, szerintem nem volt snapje.
A sok CB mellett már nem fért fel?
Nekem elég fura volt.
Sinisa
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Hihetetlen és egyben megható is volt látni ezt a gyermeki örömöt Tőle!TB kiégett...Egyébként, hogy mennyire kiégett az ember... Ennyi év után is úgy pörög, mint egy rookie.
gordon
What does it mean to go back to the Super Bowl?
— NFL Update (@MySportsUpdate) 2019. január 21.
Tom Brady: "Unf***ingbelievable, bro."pic.twitter.com/9iwJRtQSTk
vpi
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Most csak röviden: Duron Harmon-t látta valaki tegnap a pályán? Mert én nem emlékszem rá...A sok CB mellett már nem fért fel?
Nekem elég fura volt.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Bradyt a tegnapi öröm után, csak szabállyal lehet kitoloncolni a ligából, bevezethetnék hogy 40 felett egészség megőrzése érdekében már nem lehet játszani. Ez az egyetlen reményem, mert ha így marad tovább tolja még , addig míg beleveri a fejembe, hogy kurva értelmetlen szabadságokat kivenni azért, hogy kikap a Pats, mert ő úgy is nyerni fog.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 7 éve
TB kiégett...Egyébként, hogy mennyire kiégett az ember... Ennyi év után is úgy pörög, mint egy rookie.
gordon
What does it mean to go back to the Super Bowl?
— NFL Update (@MySportsUpdate) 2019. január 21.
Tom Brady: "Unf***ingbelievable, bro."pic.twitter.com/9iwJRtQSTk
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
És ha január harmadik hétfője esik csütörtökre? 😊...Nem január 3-a hétfő, hanem január harmadik hétfőjeJanuár 3. Hétfője elvileg az év legdepressziósabb napja. Hát az én arcomról nem lehet levakarni a mosolyt. 😊és ha csütörtökre esik?
Beat LA!
jamaicababa
Tactful Cactus
vpi
több mint 7 éve
basszus tényleg, hosszú volt a hajnal.Január 3. Hétfője elvileg az év legdepressziósabb napja. Hát az én arcomról nem lehet levakarni a mosolyt. 😊és ha csütörtökre esik?
Beat LA!
jamaicababa
Tactful Cactus
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Nem január 3-a hétfő, hanem január harmadik hétfőjeJanuár 3. Hétfője elvileg az év legdepressziósabb napja. Hát az én arcomról nem lehet levakarni a mosolyt. 😊és ha csütörtökre esik?
Beat LA!
jamaicababa
Tactful Cactus
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Január 3. Hétfője elvileg az év legdepressziósabb napja. Hát az én arcomról nem lehet levakarni a mosolyt. 😊és ha csütörtökre esik?
Beat LA!
jamaicababa
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Január 3. Hétfője elvileg az év legdepressziósabb napja. Hát az én arcomról nem lehet levakarni a mosolyt. 😊Beat LA!
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Gratulálok a csapatnak! A rutin átsegített benneteket a nehéz helyzetekben.Head-rutin 😀 Pénzfeldobás után lehetett tudni, mi fog következni...
😊
mirdal
Gratula, nagyok voltatok, felálltatok!
De 40 milliós Mahomes-szal nem lesz KC dinasztia...
több mint 7 éve
Azért párszor megpróbáltuk lábon lőni magunkat, de szerencsére nem sikerült.

