Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
[
És már megint nem a D tartott minket meccsben
Burkus
Chiefs passzjátékát 300 yard alatt tartottuk...Mahomes 16/31 295 yard, Hill egy elkapás (Crossen mellett) Kelce 23 yard. 41 yardot futottak ebből 11-t Mahomes.

Meccs előtt erre kapásból igent mondunk, ha a D így limitálja őket.

Az offense hozta vissza a meccsbe a KC-t (RZ INT, 4&1, JE felpattanó INT és short field) nem a D olvadt le.
topin
Ez így szép, csak nem igaz. 😊 Az első félidőben 32 yardot passzolt a Chiefs és domináltuk őket. A másodikban 263-at. Az első félidőben nem csináltak pontot, a másodikban 31-et. Az első félidőben a D teljesítménye top volt. A félidei elemzés után a Kansas támadói sokkal jobbak voltak. A Willamsnek dobott screen passzokkal konkrétan nem tudtunk mit csinálni, két TD-t értek el belőle. A futást jól fogta végig a csapat, igaz nem is nagyon hívták (12 szemben a mi 48 kísérletünkkel. Az átlag 3,4, szemben a mi 3,7-es átlagunkkal.)

A Pats offense akkor javult fel a második félidőben - konkrétan két TD-t akkor csinált - amikor Chris Jones megsérült.

Abban igazad van, hogy ha az offense nem töketlenkedik, akkor nincs miről beszélni már a meccs végén, az INT és a 4&1 10 pontot hagyott a meccsben. De a 31 pontot a D engedte. (Short fieldről sem kell TD-t kapni, ha
red zone D jó.) Abban értek egyet, hogy a meccs előtt nemhogy kapásból igent mondok, de örömtáncot járok, ha azt ígérik, hogy a D úgy limitálja a Főnököket, ahogy az első félidőben tette. De ha most azt ígérik, hogy a D úgy fogja limitálta a Ramst, ahogy a Kansassel tette a második félidőben, akkor le sem érdemes ülni megnézni a SB-t.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 019 — nabege2@yahoo.com
Aki nálam okosabb, az elmondhatná, hogy miért nem működött úgy a második félidőben:
-a passrush
-a támadásoknál a futás
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
ha levesszük a patses rózsaszín szemcsit, akkor is HOF várományos?

 twitter.com/michaelFhurley/status/1087376440545415168




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most lesz egy hülye kérdésem.
Tegnapi meccs során BB megint elhajított egy tabletet mérgében.
Előfordulhat, hogy idegenben nincs lehetősége arra, hogy kinyomtathassa papírra a játékokat?
Solymi
Tipp 2.0: pont a KC TD-je előtti véleményes OPI-t nézte vissza és eszébe jutott, hogy nekünk az ilyet mindig befújták
Akkor simán úgy nézett ki, hogy game over.
NB2
Az az OPI konkrétan úgy felkúrt, amíg túl nem léptem rajta, mert úgyis TD lett volna, legfeljebb két playjel később. De amúgy igen, meglehetősen érdekes felfogásban mentek a PI-k, de szerencsére ez is belefért

több mint 7 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
A nagy öröm mellett (tényleg az volt, és meglepetés is, hiszen ezen a hektikus meccsen én a végén már nem bíztam a győzelemben, de aztán a GOAT rámcáfolt), most már erősen érdekelne az, hogy ki hogy látja, milyen esélyünk lehet a Rams ellen. Én laikusként (csak 10 éve nézem ezt a sportot) azt gondolom, vagy inkább úgy sejtem hogy nekünk a Rams jobb opció, mint a Saints lett volna. De hogy miért, azt nehéz megmondani. A Saints ebben az idényben félelmetes formában volt (igaz a Rams is), és hát ott van ugye minden idők egyik legjobb irányítója, meg még néhány meccsdöntő-képességű játékos. De őket sokkal többször is láttam, míg a Rams számomra sötét ló. Egyszerűen nem tudom, hogy ők mitől olyan jók. Tényleg, mitől? Szóval mik az esélyeink, lehetőségeink? Nem a becslésekre vagyok kíváncsi, (azok kb. fele-fele arányt adnak most), hanem hogy hogyan tudnánk megfogni őket.
ötös műhold
Szerintem ha a futást tudjuk limitálni, akkor nagy esélyünk van a győzelemre. Bár Gurley sem fog újra ilyen rossz napot kifogni, mint tette azt a Saints ellen.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.instagram.com/p/Bs4uDt9nMKH/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=i6dyjr9bhjt
zinedine5
Irtó jópofán néznek ki. Kb. 230 kiló és 4 folyóméter kicsit bárgyú vigyorgás 😊 Hogy Gronk ilyen feldobott, annak külön örülök. Szerintem nincs realitása nála még egy szezonnak, bár idén végre takarékosan bántak vele, ami az elkapásokat illeti, de örülök, hogy ennyire felszívta magát, döntő faktor lehet a SB-ban is.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
A nagy öröm mellett (tényleg az volt, és meglepetés is, hiszen ezen a hektikus meccsen én a végén már nem bíztam a győzelemben, de aztán a GOAT rámcáfolt), most már erősen érdekelne az, hogy ki hogy látja, milyen esélyünk lehet a Rams ellen. Én laikusként (csak 10 éve nézem ezt a sportot) azt gondolom, vagy inkább úgy sejtem hogy nekünk a Rams jobb opció, mint a Saints lett volna. De hogy miért, azt nehéz megmondani. A Saints ebben az idényben félelmetes formában volt (igaz a Rams is), és hát ott van ugye minden idők egyik legjobb irányítója, meg még néhány meccsdöntő-képességű játékos. De őket sokkal többször is láttam, míg a Rams számomra sötét ló. Egyszerűen nem tudom, hogy ők mitől olyan jók. Tényleg, mitől? Szóval mik az esélyeink, lehetőségeink? Nem a becslésekre vagyok kíváncsi, (azok kb. fele-fele arányt adnak most), hanem hogy hogyan tudnánk megfogni őket.
ötös műhold
$…?😉
Vagy vmi afrikai páratlan újjú patás?
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 019 — nabege2@yahoo.com
Most lesz egy hülye kérdésem.
Tegnapi meccs során BB megint elhajított egy tabletet mérgében.
Előfordulhat, hogy idegenben nincs lehetősége arra, hogy kinyomtathassa papírra a játékokat?
Solymi
Tipp 2.0: pont a KC TD-je előtti véleményes OPI-t nézte vissza és eszébe jutott, hogy nekünk az ilyet mindig befújták
Akkor simán úgy nézett ki, hogy game over.
több mint 7 éve
ötös műhold New England Patriots 333
A nagy öröm mellett (tényleg az volt, és meglepetés is, hiszen ezen a hektikus meccsen én a végén már nem bíztam a győzelemben, de aztán a GOAT rámcáfolt), most már erősen érdekelne az, hogy ki hogy látja, milyen esélyünk lehet a Rams ellen. Én laikusként (csak 10 éve nézem ezt a sportot) azt gondolom, vagy inkább úgy sejtem hogy nekünk a Rams jobb opció, mint a Saints lett volna. De hogy miért, azt nehéz megmondani. A Saints ebben az idényben félelmetes formában volt (igaz a Rams is), és hát ott van ugye minden idők egyik legjobb irányítója, meg még néhány meccsdöntő-képességű játékos. De őket sokkal többször is láttam, míg a Rams számomra sötét ló. Egyszerűen nem tudom, hogy ők mitől olyan jók. Tényleg, mitől? Szóval mik az esélyeink, lehetőségeink? Nem a becslésekre vagyok kíváncsi, (azok kb. fele-fele arányt adnak most), hanem hogy hogyan tudnánk megfogni őket.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
JMC:



Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Azt néztem tegnap, hogy a szezonban először Gronk a régi önmagát idézte,6 elkapás 79 yardért, közte több kulcsfontosságú, egy az utolsó drive-ban a rendes játékidőben visszanyúlva Berry felett, egy pedig az OT-ban. (Igaz 11x volt célpont, a legtöbbször az összes játékos között, tehát ötször nem kapta el és még nem néztem vissza, hogy a Ford féle szabálytalanságnál ki hibázott, Brady vagy ő, de a kettejük játékán elmehetett volna a meccs, de akkor is nagyot játszott.) Ezen kívül számos kulcsblokkja volt, többek között a mindent eldöntő Burkhead TD-nél ő és Develin nyitott akkora folyosót, hogy azon még Brady is befutott volna. Hogy spóroltak-e vele eddig - helyesen - a szezonban vagy összekapta magát egy utolsó rohamra, hogy harmadik gyűrűje is meglegyen, nem tudom, de egy ilyen teljesértékű(bb) Gronkkal a most amúgy is jól játszó csapat nem lehet underdog. A Rams D stuktúrája amúgy hasonló a Boltshoz, erős védőfal (nagy kedvencünk, Suh...), gyenge LB sor, kíváncsi vagyok mit hozunk ki belőle. (Talib és Peters viszont nyilván elit CB-k, de elvileg a Bills/Jets/Chargers elleni játék működni tud.)

Délelőtt belenéztem a CBS közvetítésbe - csatlakozom a "Soha többé Ricsi!" táborhoz, az "igazságszolgáltatás" kiverte a biztosítékot 😊 - és tényleg félelmetes, hogy Tony Romo az OT-ban szinte minden megcsinált playnél bemondja, hogy most ki fogja elkapni a labdát, hogy most fellépett a safety, ezért megnyílt az elkapás Gronk előtt stb. Az merült fel bennem, hogy ha ezt így látni egy kommentátor állásból, akkor miért nem látja ezt a DC? (Tudom, hogy Edelman sokszor jön a motionből, ezért nem tudják leütközni, stb., de akkor is kísérteties, hogy egy szakember számára ennyire nyilvánvaló a hívás.)
Burkus
Én alapvetően nincs bajom a Sport1 közvetítésekkel, de a tegnapi hozzáért-e JE a labdához vagy sem résznél konkrét szekunder szégyent éreztem. A kolléga próbálta kihúzni, hogy Ricsikém cseszd meg olyan egyértelmű, hogy megfordították a pályán hozott ítéletet, de továbbra is beleállt, Tuck-rule-ozott, kicsit úgy éreztem, hogy belecsöppentem az eredménykövetőbe, de amikor beleolvastam, még ott is objektívebbek voltak a Pats-szel nem túl jóindulatú haterek is. Szóval igen, az rém kellemetlen volt.


A CBS-en pedig Romo megjósolta megint a kulcsjátékokat:



vpi
Egy szo erre. Tapasztalat.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Most lesz egy hülye kérdésem.
Tegnapi meccs során BB megint elhajított egy tabletet mérgében.
Előfordulhat, hogy idegenben nincs lehetősége arra, hogy kinyomtathassa papírra a játékokat?
Solymi
Szerintem ez egy Surface reklám BB-vel megbeszélve. Mindenki erről beszél tegnap óta 😊 Lehet, hogy csak neki jön a katonai/adventure változat.

Nem tudom elképzelni, hogy nem fér bele a budgetbe egy hordozható nagyteljesítményű nyomtató és hozzá egy akku, ha az ellenfél smucig áramot adni. Inkább az lehet, hogy forszírozzák Belichicknél ezt a tablet ügyet - elég nagy antireklám a Microsoftnak, ahogy hozzááll - és az agyára megy.
Burkus
Láttál már üzemi teljesítményű nyomtatót? Azzal kicsit érdekes manőver lenne megindulni “idegenbe”.
Amadeus
Persze, nekem (az irodámnak) is van egy Kyocera, azzal nyilván nem lehet szaladgálni 😊 Ezzel arra akartam utalni, hogy nem egy Pixma100-as zsebnyomtatóval mennék. De amúgy ami felszerelést visznek egy csapatnak a fűtött padtól a párásítóig, egy nagyobb lézernyomtató vagy multifunkciós készülék a rengeteg holmi mellett igazán elférne. De csak úgy találgattam.
Burkus
Nem hinném, hogy a nyomtató lenne a legnagyobb probléma, lehet, hogy más oka van.

Amúgy milyen szép, modern és tágas vendégöltözője van a KC-nak, ja, nem.

 www.youtube.com/watch?v=blfms3gpabQ
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most lesz egy hülye kérdésem.
Tegnapi meccs során BB megint elhajított egy tabletet mérgében.
Előfordulhat, hogy idegenben nincs lehetősége arra, hogy kinyomtathassa papírra a játékokat?
Solymi
Szerintem ez egy Surface reklám BB-vel megbeszélve. Mindenki erről beszél tegnap óta 😊 Lehet, hogy csak neki jön a katonai/adventure változat.

Nem tudom elképzelni, hogy nem fér bele a budgetbe egy hordozható nagyteljesítményű nyomtató és hozzá egy akku, ha az ellenfél smucig áramot adni. Inkább az lehet, hogy forszírozzák Belichicknél ezt a tablet ügyet - elég nagy antireklám a Microsoftnak, ahogy hozzááll - és az agyára megy.
Burkus
Láttál már üzemi teljesítményű nyomtatót? Azzal kicsit érdekes manőver lenne megindulni “idegenbe”.
Amadeus
Persze, nekem (az irodámnak) is van egy Kyocera, azzal nyilván nem lehet szaladgálni 😊 Ezzel arra akartam utalni, hogy nem egy Pixma100-as zsebnyomtatóval mennék. De amúgy ami felszerelést visznek egy csapatnak a fűtött padtól a párásítóig, egy nagyobb lézernyomtató vagy multifunkciós készülék a rengeteg holmi mellett igazán elférne. De csak úgy találgattam.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 824
Most lesz egy hülye kérdésem.
Tegnapi meccs során BB megint elhajított egy tabletet mérgében.
Előfordulhat, hogy idegenben nincs lehetősége arra, hogy kinyomtathassa papírra a játékokat?
Solymi
Szerintem ez egy Surface reklám BB-vel megbeszélve. Mindenki erről beszél tegnap óta 😊 Lehet, hogy csak neki jön a katonai/adventure változat.

Nem tudom elképzelni, hogy nem fér bele a budgetbe egy hordozható nagyteljesítményű nyomtató és hozzá egy akku, ha az ellenfél smucig áramot adni. Inkább az lehet, hogy forszírozzák Belichicknél ezt a tablet ügyet - elég nagy antireklám a Microsoftnak, ahogy hozzááll - és az agyára megy.
Burkus
Láttál már üzemi teljesítményű nyomtatót? Azzal kicsit érdekes manőver lenne megindulni “idegenbe”.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most lesz egy hülye kérdésem.
Tegnapi meccs során BB megint elhajított egy tabletet mérgében.
Előfordulhat, hogy idegenben nincs lehetősége arra, hogy kinyomtathassa papírra a játékokat?
Solymi
Szerintem ez egy Surface reklám BB-vel megbeszélve. Mindenki erről beszél tegnap óta 😊 Lehet, hogy csak neki jön a katonai/adventure változat.

Nem tudom elképzelni, hogy nem fér bele a budgetbe egy hordozható nagyteljesítményű nyomtató és hozzá egy akku, ha az ellenfél smucig áramot adni. Inkább az lehet, hogy forszírozzák Belichicknél ezt a tablet ügyet - elég nagy antireklám a Microsoftnak, ahogy hozzááll - és az agyára megy.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Most lesz egy hülye kérdésem.
Tegnapi meccs során BB megint elhajított egy tabletet mérgében.
Előfordulhat, hogy idegenben nincs lehetősége arra, hogy kinyomtathassa papírra a játékokat?
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért (is) jó Pats szurkolónak lenni, mert mi általában kimaxoljuk az idényt, ami a szurkolást illeti.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Josh Gordon is beköszönt:
vpi
Most sajnálhatja csak igazán, hogy nem bírta megállni, mert lemarad sportkarrierje legnagyobb élményéről. Mondjuk a fű is biztos ad neki élményeket, csak azok elszállnak a füsttel 😊

Én egyébként könnyen el tudom képzeli, hogy egy újabb gyűrű esetén visszavonul a Brady-Edelman-Gronk hármas. Gronk egyébként is, Jules is nagyon el van már használódva, TB pedig akkor lehet, hogy engedne az asszonynak...
Egon
Gordonnál örülni kell ha mentálisan össze tudja magát szedni ahhoz, hogy letoljon egy szezont, de az is lehet, hogy alkalmatlan a játékra, tehetsége ellenére.
A clevelandi kaland is elég durva lehetett számára, nem csodálkozom, hogy nem bírta túl sokáig.
Talán a következő szezonra visszatérhet, de ez majd kiderül.
Btw, nagy baromság az NFL fűhöz való hozzáállása, főleg úgy, hogy egyre több államban legális.

Brady, Edelman szerintem még nem vonul vissza, utóbbiban is van még 1-2 szezon, ha nem használják agyon, de ehhez kellene Hogan előrelépése is meg egy jó mélységi célpont.

Gronk az már kérdésesebb. Nála el tudnám azt képzelni, hogy megtartják főleg blokkoló TE szerepkörben Allen helyett, csak épp nincs senki a move TE pozícióra.
Bár a jelenlegi felállással és játékstílussal 1-2 szezon neki is benne van.

Köv. szezonban 21 játékossal kell kezdeni valamit, de van több is aki DM nélkül elküldhető.
Solymi
Halkan megjegyeznem, hogy van egy remek alapokkal rendelkezo potencialis Jules utod a rosteren, bizonyos Braxton Berrios. Tole igeretes dolgokat lattam a TC es a preseason soran, nagyon kivancsi vagyok mit kezd vele az edzoi garda, nekem titkos favoritom arra, hogy az elkovetkezo evekben meghatarozo pontja lehet a csapatnak.
toothy
Igen, tudom, sajnáltam én is, hogy IR-re került.
Van még pár játékos akiben reménykedem, hogy megragad vagy előrelép, a Hollister tesók nem biztos, hogy ilyenek, de ki tudja. Talán Izzo, már csak a neve miatt is 😀

Kíváncsi leszek az idei draftra meg cserékre, hogy milyen rostermozgások lesznek.
De előtte még van egy meccs 😊
több mint 7 éve
toothy New England Patriots 222
Josh Gordon is beköszönt:
vpi
Most sajnálhatja csak igazán, hogy nem bírta megállni, mert lemarad sportkarrierje legnagyobb élményéről. Mondjuk a fű is biztos ad neki élményeket, csak azok elszállnak a füsttel 😊

Én egyébként könnyen el tudom képzeli, hogy egy újabb gyűrű esetén visszavonul a Brady-Edelman-Gronk hármas. Gronk egyébként is, Jules is nagyon el van már használódva, TB pedig akkor lehet, hogy engedne az asszonynak...
Egon
Gordonnál örülni kell ha mentálisan össze tudja magát szedni ahhoz, hogy letoljon egy szezont, de az is lehet, hogy alkalmatlan a játékra, tehetsége ellenére.
A clevelandi kaland is elég durva lehetett számára, nem csodálkozom, hogy nem bírta túl sokáig.
Talán a következő szezonra visszatérhet, de ez majd kiderül.
Btw, nagy baromság az NFL fűhöz való hozzáállása, főleg úgy, hogy egyre több államban legális.

Brady, Edelman szerintem még nem vonul vissza, utóbbiban is van még 1-2 szezon, ha nem használják agyon, de ehhez kellene Hogan előrelépése is meg egy jó mélységi célpont.

Gronk az már kérdésesebb. Nála el tudnám azt képzelni, hogy megtartják főleg blokkoló TE szerepkörben Allen helyett, csak épp nincs senki a move TE pozícióra.
Bár a jelenlegi felállással és játékstílussal 1-2 szezon neki is benne van.

Köv. szezonban 21 játékossal kell kezdeni valamit, de van több is aki DM nélkül elküldhető.
Solymi
Halkan megjegyeznem, hogy van egy remek alapokkal rendelkezo potencialis Jules utod a rosteren, bizonyos Braxton Berrios. Tole igeretes dolgokat lattam a TC es a preseason soran, nagyon kivancsi vagyok mit kezd vele az edzoi garda, nekem titkos favoritom arra, hogy az elkovetkezo evekben meghatarozo pontja lehet a csapatnak.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Josh Gordon is beköszönt:
vpi
Most sajnálhatja csak igazán, hogy nem bírta megállni, mert lemarad sportkarrierje legnagyobb élményéről. Mondjuk a fű is biztos ad neki élményeket, csak azok elszállnak a füsttel 😊

Én egyébként könnyen el tudom képzeli, hogy egy újabb gyűrű esetén visszavonul a Brady-Edelman-Gronk hármas. Gronk egyébként is, Jules is nagyon el van már használódva, TB pedig akkor lehet, hogy engedne az asszonynak...
Egon
Gordonnál örülni kell ha mentálisan össze tudja magát szedni ahhoz, hogy letoljon egy szezont, de az is lehet, hogy alkalmatlan a játékra, tehetsége ellenére.
A clevelandi kaland is elég durva lehetett számára, nem csodálkozom, hogy nem bírta túl sokáig.
Talán a következő szezonra visszatérhet, de ez majd kiderül.
Btw, nagy baromság az NFL fűhöz való hozzáállása, főleg úgy, hogy egyre több államban legális.

Brady, Edelman szerintem még nem vonul vissza, utóbbiban is van még 1-2 szezon, ha nem használják agyon, de ehhez kellene Hogan előrelépése is meg egy jó mélységi célpont.

Gronk az már kérdésesebb. Nála el tudnám azt képzelni, hogy megtartják főleg blokkoló TE szerepkörben Allen helyett, csak épp nincs senki a move TE pozícióra.
Bár a jelenlegi felállással és játékstílussal 1-2 szezon neki is benne van.

Köv. szezonban 21 játékossal kell kezdeni valamit, de van több is aki DM nélkül elküldhető.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Josh Gordon is beköszönt:
vpi
Most sajnálhatja csak igazán, hogy nem bírta megállni, mert lemarad sportkarrierje legnagyobb élményéről. Mondjuk a fű is biztos ad neki élményeket, csak azok elszállnak a füsttel 😊

Én egyébként könnyen el tudom képzeli, hogy egy újabb gyűrű esetén visszavonul a Brady-Edelman-Gronk hármas. Gronk egyébként is, Jules is nagyon el van már használódva, TB pedig akkor lehet, hogy engedne az asszonynak...
Egon
Gronk-ot szinte biztosra veszik, hogy visszavonul, vagy így, vagy úgy, filmsztár akar inkább lenni, és elege van az NFL-ből, pontosabban a sérülésektől. Megérthető, mindent elért, legjobb volt.

Brady-Edelman páros viszont nagyon durva, szerintem simán bennük van még egy ilyen év, sőt...
PEEtör
+1
Aki látta Brady arcán azt a tiszta, gyermeki örömöt tegnap, az nem gondolja, hogy vissza akar meg vonulni. 😊
Jules meg nem a sebességéből él, ha bírja meg az üteseket a középső zónákban, akkor itt lesz meg legalább 1 évet.

Gronk meg megy és a pénzéből marad majd Flowers.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Szép kis cap maradna utánuk. Kellene pár év mire helyre jönnénk persze ha a Sötét Nagyúr maradna, ki tudja

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Josh Gordon is beköszönt:
vpi
Most sajnálhatja csak igazán, hogy nem bírta megállni, mert lemarad sportkarrierje legnagyobb élményéről. Mondjuk a fű is biztos ad neki élményeket, csak azok elszállnak a füsttel 😊

Én egyébként könnyen el tudom képzeli, hogy egy újabb gyűrű esetén visszavonul a Brady-Edelman-Gronk hármas. Gronk egyébként is, Jules is nagyon el van már használódva, TB pedig akkor lehet, hogy engedne az asszonynak...
Egon
Gronk-ot szinte biztosra veszik, hogy visszavonul, vagy így, vagy úgy, filmsztár akar inkább lenni, és elege van az NFL-ből, pontosabban a sérülésektől. Megérthető, mindent elért, legjobb volt.

Brady-Edelman páros viszont nagyon durva, szerintem simán bennük van még egy ilyen év, sőt...