Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Most olvasom, hogy sírás van amiatt, hogy a Chiefs támadó egysége nem kapott lehetőséget a hosszabbításban. Én csak azt kérdezném, hogy valaki megtiltotta a védelmüknek, hogy megállítsanak minket?
Kollega
Talán igazságosabb lenne egy olyan rendszer a rájátszásban amikor a másik fél is egyszer megkaphatná a labdát. Amúgy igazad van, ki kellett volna védekezni és kész.
pfefe8
Hát 2010 előtti időkben még ennyi sem volt, szerintem NFL-ben a főiskolai rendszer nem működne. túl fáradtak lennének a játékosok következő héten, nagyobb a sérülés veszély stb...
ennyi erővel nem igazságos a sárga zászlók, a meccs elején lévő pénz feldobás, csütörtöki meccsek stb stb.
Véleményem szerint a védelem is a csapathoz tartozik. Nem a támadók, nem Mahomes hanem a Chiefs nyer/veszít. Ráadásul nem is lehet azt mondani hogy 3 passz és jött a TD, hanem 3 db 3&10-et oldott meg a Pats ami azért otthon,elődöntőben illett volna 1x levédekezni.
Sifur
Szerintem nincs igaza Mahomes-nak.
Ha a védelme csinál egy 3&outot, majd jön egy közepes punt visszahordás, akkor ő támadhatott volna a pálya közepéről úgy, h ELÉG LETT VOLNA NEKI EGY FG.
--> aki másodjára jön, annak már nem kell TD!
Szóval a pohár lehet, h félig üres...de félig tele is van.

BTW, BB anno problémázott is ezen a Jets ellen, mivel ott mi voltunk a férfi nemi szerv rossz oldalán. A Jets a pálya közepéről hozhatta a punt után a labdát. Ott egy hosszú futással TD-t értek ugyan el, de bőven elég lett volna nekik 20 yard (2 db 1st down) és máris FG range-en belül vannak.
BTW#2 BB kétszer is térfelet (gólvonalat) választatott Slaterrel emiatt.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 824
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Mexikóban 2016-ban a helyi Raiders szurkolók gyakorlatilag az egész meccsen az akkor épp a Texanst irányító Osweiler szemébe világítottak lézerrel, nem lett belőle ügy, így sztem ebből sem lesz.
empty taxi
valszeg rájöttek New Yorkban, hogy az egyszeri meccsnéző, külföldi Pedro Gringót nincs sok értelme kergetni. Ha Londonban én lézereznék, sem hiszem, hogy jönne a levél Budapestre, amiben közlik, hogy kitiltottak valamelyik amerikai stadionból.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Tavalyi PHI tweet előkerült 😀


Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Most olvasom, hogy sírás van amiatt, hogy a Chiefs támadó egysége nem kapott lehetőséget a hosszabbításban. Én csak azt kérdezném, hogy valaki megtiltotta a védelmüknek, hogy megállítsanak minket?
Kollega
Talán igazságosabb lenne egy olyan rendszer a rájátszásban amikor a másik fél is egyszer megkaphatná a labdát. Amúgy igazad van, ki kellett volna védekezni és kész.
pfefe8
Amúgy ugyanezt gondolom a rettenetes, mérkőzések kimenetelét befolyásoló bírói hibákról. Tök egyszerű megoldani: adják vissza az edzőknek a lehetőséget, hogy ezeket challengeljék. Szerintem minden edző el tudja dönteni, hogy mire használja fel a lehetőségét a piros zászlóra. Én úgy emlékszem, hogy annak idején, amíg lehetett, nem volt vontatottabb a meccs, de kevesebb botrány van abból, hogy a bírók döntik el, ki jut tovább.

Amúgy ez itt off, de én például évek óta követelem, hogy küldjék már nyugdíjba a sertésfejű Vinovichot. Már a 2015-ös divisonal round meccsünk előtt se szerettem, ott meg aztán mindent megtett, hogy megveressen minket a Ravensszel.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Olvastam én is, vannak videók, amin egyértelműen látszik. Gondolom, kapnak 10000 dollár bírságot. (Foxboroughban Goddell a következő három év elsőkörös pickjét venné el.)
Burkus
akkor nem haluztam be a zöld lézert 😀

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Mexikóban 2016-ban a helyi Raiders szurkolók gyakorlatilag az egész meccsen az akkor épp a Texanst irányító Osweiler szemébe világítottak lézerrel, nem lett belőle ügy, így sztem ebből sem lesz.
empty taxi
Viszont 2014-ben egy Lions szurkoló 235 dolláros bírságot és 80 óra közmunkát kapott, sőt azoktól a bérletesektől, akikkel ment a meccsre elvették a bérletet.
cspeti98
Nálunk rögtön Brady telefonját vennék el ezért is. Biztos, ami biztos. Hátha ő irányította a lézert egy aplikációval. Aztán egy nyolcmeccses eltiltást kapna mint visszaeső. Hátha akkor lenne esély az AFC-ben másnak is.

Goddell kizárt, hogy megbüntesse a Kansast ezért, csak a Patsnek akartak ártani. Mennyire fog nekem tetszeni, ha megint Bradyvel, Belichickkel és Krafttal kell kezet fognia és nekik gratulálni
Burkus
Inkább úgy tünik TB tudott a lézerről, mint nem, úgyhogy 4 meccsről indulunk Tommyboy.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Mexikóban 2016-ban a helyi Raiders szurkolók gyakorlatilag az egész meccsen az akkor épp a Texanst irányító Osweiler szemébe világítottak lézerrel, nem lett belőle ügy, így sztem ebből sem lesz.
empty taxi
Viszont 2014-ben egy Lions szurkoló 235 dolláros bírságot és 80 óra közmunkát kapott, sőt azoktól a bérletesektől, akikkel ment a meccsre elvették a bérletet.
cspeti98
Nálunk rögtön Brady telefonját vennék el ezért is. Biztos, ami biztos. Hátha ő irányította a lézert egy aplikációval. Aztán egy nyolcmeccses eltiltást kapna mint visszaeső. Hátha akkor lenne esély az AFC-ben másnak is.

Goddell kizárt, hogy megbüntesse a Kansast ezért, csak a Patsnek akartak ártani. Mennyire fog nekem tetszeni, ha megint Bradyvel, Belichickkel és Krafttal kell kezet fognia és nekik gratulálni
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Mexikóban 2016-ban a helyi Raiders szurkolók gyakorlatilag az egész meccsen az akkor épp a Texanst irányító Osweiler szemébe világítottak lézerrel, nem lett belőle ügy, így sztem ebből sem lesz.
empty taxi
Viszont 2014-ben egy Lions szurkoló 235 dolláros bírságot és 80 óra közmunkát kapott, sőt azoktól a bérletesektől, akikkel ment a meccsre elvették a bérletet.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Mexikóban 2016-ban a helyi Raiders szurkolók gyakorlatilag az egész meccsen az akkor épp a Texanst irányító Osweiler szemébe világítottak lézerrel, nem lett belőle ügy, így sztem ebből sem lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊
kyobalu
Olvastam én is, vannak videók, amin egyértelműen látszik. Gondolom, kapnak 10000 dollár bírságot. (Foxboroughban Goddell a következő három év elsőkörös pickjét venné el.)
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Képzeljétek az NFL vizsgálatot indított a meccsünk után...
Nem, most nem minket vizsgálnak, hanem a Chiefs-t..Mérkőzés alatt többször is meg akarták zavarni Brady-t labdaátadásnál Misinek és Hogan passznál IS lézerrel..Állítólag a közönség soraiból világítottak többször az arcába, sisakjára. kíváncsi leszek mi lesz a vége..Bezzeg, ha ezt nálunk csinálta volna valaki ilyen meccsen, akkor egyből lenne LaserGate, és nagy csinnadratta. 😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
SKOWHEGAN, Maine (AP) — A Maine pastor who publicly predicted the final score of Sunday night’s AFC championship game isn’t claiming divine intervention. But he’s confident the New England Patriots will win the Super Bowl as well.

A Maine pastor predicted the Patriots-Chiefs score via the sign outside his church
"God doesn't have a favorite team but the pastor does!! Patriots 37. Chiefs 31."

Tanner told the Morning Sentinel Monday he is predicting a Patriots’ Super Bowl win Feb. 3, but he’s not revealing the score. Yet.

(bostom.com)

Várom az atya közlését a SB eredményét illetően...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Btw ha ezt a mi stadionunkban csinálja valaki az ellenfél QB-jával, az mennyi draft pickbe kerülne nekünk?
 www.bostonherald.com/2019/01/21/report-of-laser-pointed-at-tom-brady-during-game/
kisdef
Nem fordulna elő, hisz Goodell nem jár a Gillette-be

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 134
Most olvasom, hogy sírás van amiatt, hogy a Chiefs támadó egysége nem kapott lehetőséget a hosszabbításban. Én csak azt kérdezném, hogy valaki megtiltotta a védelmüknek, hogy megállítsanak minket?
Kollega
Talán igazságosabb lenne egy olyan rendszer a rájátszásban amikor a másik fél is egyszer megkaphatná a labdát. Amúgy igazad van, ki kellett volna védekezni és kész.
pfefe8
Hát 2010 előtti időkben még ennyi sem volt, szerintem NFL-ben a főiskolai rendszer nem működne. túl fáradtak lennének a játékosok következő héten, nagyobb a sérülés veszély stb...
ennyi erővel nem igazságos a sárga zászlók, a meccs elején lévő pénz feldobás, csütörtöki meccsek stb stb.
Véleményem szerint a védelem is a csapathoz tartozik. Nem a támadók, nem Mahomes hanem a Chiefs nyer/veszít. Ráadásul nem is lehet azt mondani hogy 3 passz és jött a TD, hanem 3 db 3&10-et oldott meg a Pats ami azért otthon,elődöntőben illett volna 1x levédekezni.

Szerkesztette: Sifur
több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Csak 52%-os arányban nyer az a csapat, amelyik kezdheti a támadást a hosszabbításban. Amúgy Deion Sanders dobta be ezt az témát közvetlenül a meccs után.
Btw ha ezt a mi stadionunkban csinálja valaki az ellenfél QB-jával, az mennyi draft pickbe kerülne nekünk?
 www.bostonherald.com/2019/01/21/report-of-laser-pointed-at-tom-brady-during-game/
több mint 7 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Most olvasom, hogy sírás van amiatt, hogy a Chiefs támadó egysége nem kapott lehetőséget a hosszabbításban. Én csak azt kérdezném, hogy valaki megtiltotta a védelmüknek, hogy megállítsanak minket?
Kollega
Talán igazságosabb lenne egy olyan rendszer a rájátszásban amikor a másik fél is egyszer megkaphatná a labdát. Amúgy igazad van, ki kellett volna védekezni és kész.

Steelers fan
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Most olvasom, hogy sírás van amiatt, hogy a Chiefs támadó egysége nem kapott lehetőséget a hosszabbításban. Én csak azt kérdezném, hogy valaki megtiltotta a védelmüknek, hogy megállítsanak minket?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem hinném, hogy Branch, Holmes vagy akár Ward bekerülne, bár utóbbi talán

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Edelman kizárt, hogy Hall of Fame-be kerüljön, de nem tudnék mondani olyan elkapót, akit jobban szeretnék nála a csapatban tudni fontos meccsen, fontos pillanatban. Az a durva, hogy ez tök igaz volt Amendolára is, talán rá még jobban, gyakorlatilag biztos volt a kulcsjáték, amikor neki ment a labda.

De Edelman is zseniális a rájátszásban. Welker az alapszakaszban volt elnyűhetetlen, ott Julian gyakran volt sérült, meg volt most eltiltása is, valahogy mindig kellett volna valami, hogy stabil 1000 yardos játékos legyen. Viszont Wesszel ellentétben ő a rájátszásban sokkal nagyobb faktor, és a leglényegesebb elkapás(oka)t csinálja meg.

Kicsit ugyanez az érzésem amúgy a Chandler Jones–Trey Flowers kettősnél is.

Edelman majd bemegy a Patriots Hall of Fame-jébe, aztán jól van
Wyatt
Add meg neki az esélyt, hogy idén SB MVP legyen, akkor azért jár a HOF.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/21/nfl-championship-rams-saints-patriots-chiefs-fmia-peter-king/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman kizárt, hogy Hall of Fame-be kerüljön, de nem tudnék mondani olyan elkapót, akit jobban szeretnék nála a csapatban tudni fontos meccsen, fontos pillanatban. Az a durva, hogy ez tök igaz volt Amendolára is, talán rá még jobban, gyakorlatilag biztos volt a kulcsjáték, amikor neki ment a labda.

De Edelman is zseniális a rájátszásban. Welker az alapszakaszban volt elnyűhetetlen, ott Julian gyakran volt sérült, meg volt most eltiltása is, valahogy mindig kellett volna valami, hogy stabil 1000 yardos játékos legyen. Viszont Wesszel ellentétben ő a rájátszásban sokkal nagyobb faktor, és a leglényegesebb elkapás(oka)t csinálja meg.

Kicsit ugyanez az érzésem amúgy a Chandler Jones–Trey Flowers kettősnél is.

Edelman majd bemegy a Patriots Hall of Fame-jébe, aztán jól van

több mint 7 éve
topin New England Patriots 2 386
Ez így szép, csak nem igaz. 😊 Az első félidőben 32 yardot passzolt a Chiefs és domináltuk őket. A másodikban 263-at. Az első félidőben nem csináltak pontot, a másodikban 31-et. Az első félidőben a D teljesítménye top volt. A félidei elemzés után a Kansas támadói sokkal jobbak voltak. A Willamsnek dobott screen passzokkal konkrétan nem tudtunk mit csinálni, két TD-t értek el belőle. A futást jól fogta végig a csapat, igaz nem is nagyon hívták (12 szemben a mi 48 kísérletünkkel. Az átlag 3,4, szemben a mi 3,7-es átlagunkkal.)
Burkus
Nem igazán szerencsés ezt így különbontani. Volt egy játéktervünk, ami működött kifogástalanul. Ebben az volt a fontos, hogy rendkívül kevés driveban minimalizáljuk a KC támadórészlegét. Pontháborút kerülni akartuk. Szerettük volna ha Hill-t kivesszük, és nélküle kell haladnia egész pályát 2-4 driveban megszabva a korlátot a félidőre. Az nem szerencsés ha Mahomes öt- hat drive-ot is vezethet, pláne ha többet. Egyrészt ritmust kaphatnak, másrészt jobb lehet az elemzés, harmadrészt pusztán a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb úgyis megindulnak. Így abból kellett kötelezően TD-t szerezni, amit kaptak. Ebbe rondított bele az első INT, majd a 4&1 és legfőképpen a JE féle INT, ahol már nyomás sem volt rajtuk.

Közben volt egy halftime adjusment, ami alapján senki nem gondolhatta komolyan, hogy Reidék nem találnak ki valamit lépéskényszerbe. És látva az első félidőt, nem gondolhatták, hogy itt majd annyira változik a játék képe, hogy valósan több driveban reménykedhetnek. Tehát eleve a kockázatosabb mélyebb játékokat kellet favorizálni 2TD hátrányba, amit mondjuk max 4 driveot kapva elég nehéz előnnyé kovácsolni. Így nem meglepő a második felidei haladás mennyiségük, amihez hozzájön az utolsó 5 perc adok-kapokja,amikor mindkét fél lépéskényszerben volt és nagyobb rizikófaktorral haladt..Így összevetni a két félidőt értelmetlen. Teljesen másról szólt mindkettő.

A Pats offense akkor javult fel a második félidőben - konkrétan két TD-t akkor csinált - amikor Chris Jones megsérült. Burkus
Már előtte végigmentünk, ahogy JMD váltott a passzjátékra a futásról. Előnyben nem akartunk váltani, próbáltuk kontrollálni a meccset és a lehető legkevesebb esélyt adni a támadóiknak..kb az offense is védekezett ekkor..Amikor muszáj volt váltani, akkor pedig ráléptünk a pedálra mi is. Látható, hogy a rohanós játék nekik jobban fekszik, bár mi is végigmentünk háromból háromszor. Nekik ez a játékuk, nekünk nem. Öngyilkosság lett volna ilyen tervvel készülni..blogban írtam róla, nem részletezem.
ha most azt ígérik, hogy a D úgy fogja limitálta a Ramst, ahogy a Kansassel tette a második félidőben, akkor le sem érdemes ülni megnézni a SB-t.
Burkus
Fura hogy ennyi év után is két teljesen egymástól független meccset akarsz összehasonlítani..semmi kapcsolódás nem lesz a két meccs között. Olyat pedig nem láttam, hogy egy fontos meccsen felmosták volna velünk a padlót mostanában..ennyit a le sem ülésről..maga a gondolat is érthetetlen, amiből logikailag utalsz rá. Semmi köze nem lesz ahhoz a meccshez a KC meccs második félidejének.
mindenki azt írta-mondta a TD-t követően, hogy "39 másodperc - az sok", az azt mutatta, hogy szinte minden Pats - fórumozó - drukker úgy látta, hogy ezen a védelmen Mahomes 40 másodperc alatt FG távig simán elmegy. És úgy is volt.Burkus
Ki ellen nem lenne elég nekik ennyi idő 35-40 yardot haladni? 2 max 3 play, ha nem egy..😊 Bármelyik védelem ellen benne van simán, főleg úgy, hogy kötelező haladási irányba vannak állítva, minimalizált idővel, nagyobb kockázatvállalás mellett.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
[
És már megint nem a D tartott minket meccsben
Burkus
Chiefs passzjátékát 300 yard alatt tartottuk...Mahomes 16/31 295 yard, Hill egy elkapás (Crossen mellett) Kelce 23 yard. 41 yardot futottak ebből 11-t Mahomes.

Meccs előtt erre kapásból igent mondunk, ha a D így limitálja őket.

Az offense hozta vissza a meccsbe a KC-t (RZ INT, 4&1, JE felpattanó INT és short field) nem a D olvadt le.
topin
Ez így szép, csak nem igaz. 😊 Az első félidőben 32 yardot passzolt a Chiefs és domináltuk őket. A másodikban 263-at. Az első félidőben nem csináltak pontot, a másodikban 31-et. Az első félidőben a D teljesítménye top volt. A félidei elemzés után a Kansas támadói sokkal jobbak voltak. A Willamsnek dobott screen passzokkal konkrétan nem tudtunk mit csinálni, két TD-t értek el belőle. A futást jól fogta végig a csapat, igaz nem is nagyon hívták (12 szemben a mi 48 kísérletünkkel. Az átlag 3,4, szemben a mi 3,7-es átlagunkkal.)

A Pats offense akkor javult fel a második félidőben - konkrétan két TD-t akkor csinált - amikor Chris Jones megsérült.

Abban igazad van, hogy ha az offense nem töketlenkedik, akkor nincs miről beszélni már a meccs végén, az INT és a 4&1 10 pontot hagyott a meccsben. De a 31 pontot a D engedte. (Short fieldről sem kell TD-t kapni, ha
red zone D jó.) Abban értek egyet, hogy a meccs előtt nemhogy kapásból igent mondok, de örömtáncot járok, ha azt ígérik, hogy a D úgy limitálja a Főnököket, ahogy az első félidőben tette. De ha most azt ígérik, hogy a D úgy fogja limitálta a Ramst, ahogy a Kansassel tette a második félidőben, akkor le sem érdemes ülni megnézni a SB-t.
Burkus
Miért nem? Lehet, hogy akkor meg pontháborúban nyerünk.
Vagy azt akarod mondani, hogy Brady nem képes ennyi pontot termelni??? Mindjárt írok is neki, hátha jól felhúzza magát 😛

Remélem majd lesz elemzés arról, hogy mit változtatott a Chiefs ebben a 2. félidőben is, hogy ennyire feljavult mind az O, mind a D.
De az tény, hogy kritikus pontokat hagyott a csapat a pályán és a saját dolgát nehezítette meg, gyakorlatilag majdnem elbukva a meccset, mert megint olyan hihetetlen elkapásokat mutattak be, főleg a hosszabbításban...3 db 3&10 és mindegyik kapásból 1st down...azért az brutális, lássuk be.
Ráadásul a végén Burkhead egyik futását fújták vissza a 10 yardról és akkor volt Gronk 3&10-es elkapása.
De még előtte, 4. negyedben 3&8, Hogan egykezes elkapása...

Brutális, na.
Solymi
Persze, a meccs maga epic, minden történésével. De ahogy a végén 20 másodperc alatt Flowers hibájával együtt felhoztuk őket a kickoffból addig, hogy TD passzt próbálhatott Mahomes adni, az a 2007-es SB-t juttatta az eszembe. 😕 Hogy mindenki azt írta-mondta a TD-t követően, hogy "39 másodperc - az sok", az azt mutatta, hogy szinte minden Pats - fórumozó - drukker úgy látta, hogy ezen a védelmen Mahomes 40 másodperc alatt FG távig simán elmegy. És úgy is volt.

De így, ezzel a befejezéssel volt gyönyörű meccs, az biztos. A Bolts elleni meccsnél majdnem elaludtam, pedig csak kora este volt. Most meg még fél 6-kor is fenn voltam, annyira felpörgetett. Így volt az igazi, az ember elteszi a felvételt Brady GW drivejai, Butler interceptionje meg az Atlanta elleni meccs utolsó negyede és az OT mellé.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
[
És már megint nem a D tartott minket meccsben
Burkus
Chiefs passzjátékát 300 yard alatt tartottuk...Mahomes 16/31 295 yard, Hill egy elkapás (Crossen mellett) Kelce 23 yard. 41 yardot futottak ebből 11-t Mahomes.

Meccs előtt erre kapásból igent mondunk, ha a D így limitálja őket.

Az offense hozta vissza a meccsbe a KC-t (RZ INT, 4&1, JE felpattanó INT és short field) nem a D olvadt le.
topin
Ez így szép, csak nem igaz. 😊 Az első félidőben 32 yardot passzolt a Chiefs és domináltuk őket. A másodikban 263-at. Az első félidőben nem csináltak pontot, a másodikban 31-et. Az első félidőben a D teljesítménye top volt. A félidei elemzés után a Kansas támadói sokkal jobbak voltak. A Willamsnek dobott screen passzokkal konkrétan nem tudtunk mit csinálni, két TD-t értek el belőle. A futást jól fogta végig a csapat, igaz nem is nagyon hívták (12 szemben a mi 48 kísérletünkkel. Az átlag 3,4, szemben a mi 3,7-es átlagunkkal.)

A Pats offense akkor javult fel a második félidőben - konkrétan két TD-t akkor csinált - amikor Chris Jones megsérült.

Abban igazad van, hogy ha az offense nem töketlenkedik, akkor nincs miről beszélni már a meccs végén, az INT és a 4&1 10 pontot hagyott a meccsben. De a 31 pontot a D engedte. (Short fieldről sem kell TD-t kapni, ha
red zone D jó.) Abban értek egyet, hogy a meccs előtt nemhogy kapásból igent mondok, de örömtáncot járok, ha azt ígérik, hogy a D úgy limitálja a Főnököket, ahogy az első félidőben tette. De ha most azt ígérik, hogy a D úgy fogja limitálta a Ramst, ahogy a Kansassel tette a második félidőben, akkor le sem érdemes ülni megnézni a SB-t.
Burkus
Miért nem? Lehet, hogy akkor meg pontháborúban nyerünk.
Vagy azt akarod mondani, hogy Brady nem képes ennyi pontot termelni??? Mindjárt írok is neki, hátha jól felhúzza magát 😛

Remélem majd lesz elemzés arról, hogy mit változtatott a Chiefs ebben a 2. félidőben is, hogy ennyire feljavult mind az O, mind a D.
De az tény, hogy kritikus pontokat hagyott a csapat a pályán és a saját dolgát nehezítette meg, gyakorlatilag majdnem elbukva a meccset, mert megint olyan hihetetlen elkapásokat mutattak be, főleg a hosszabbításban...3 db 3&10 és mindegyik kapásból 1st down...azért az brutális, lássuk be.
Ráadásul a végén Burkhead egyik futását fújták vissza a 10 yardról és akkor volt Gronk 3&10-es elkapása.
De még előtte, 4. negyedben 3&8, Hogan egykezes elkapása...

Brutális, na.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
ha levesszük a patses rózsaszín szemcsit, akkor is HOF várományos?

ZERO_L
Lehet bemondták a közvetítés alatt is, ki van még előtte a PO receiving yards rangsorban, de azért érdekes az összehasonlítás, mert bár a stílusuk teljesen más volt, viszont a statjaikban van itt-ott párhuzam (igaz ahol nincs, ott Edelmant bőven veri ez a bizonyos illető)

Player A (5'10, 170 lbs)

Reg Season
501 rec, 8685 rec yard, 67 TD, 1 * receiving yards leader, 2* receiving TD leader
Playoff
73 rec, 1289 rec yard, 5 TD
4 Pro Bowl, 3 All Pro, 3 SB rings

Player B (5'10, 195 lbs)

Reg Season
499 rec, 5390 rec yard, 30 TD
Playoff
105 rec, 1271 rec yard, 5 TD
0 Pro Bowl, 0 All Pro, 2 SB rings - so far...


Az a baj, hogy Player A sem HoF jelenleg (és abban a korban jóval nehezebb volt az elkapóknak)... bár tény, hogy sokan elég nagy snubnak tartják.

| Player A: Cliff Branch |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)