New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4.75, és 1.66 a 10-es, mindkettő szar

több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Akkor figyelek, hátha a 7. körben jövök 😀
Wyatt
A Bills már az 5.kör végén kihúzott 😊
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Lassú, borzalmas a robbanékonysága és az agilitása. Volt egy-két LB, de ő volt a legjobb, mert pont.
Wyatt
4.64-et fut 40-en, annyira azért nem lassú.
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
BB tanult JE11 felkészülési meccses sérüléséből, ezért egyből IR-re draftol

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Lassú, borzalmas a robbanékonysága és az agilitása. Volt egy-két LB, de ő volt a legjobb, mert pont.
Wyatt
akkor nem lóg ki a cserepadról 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor figyelek, hátha a 7. körben jövök 😀

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
aszem erre mondják, hogy system fit

 twitter.com/NVBentley33/status/828445403561488387



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Szerintem egy hangyányit túlliheged ezt...
kolok1972
Csupán válaszoltam, ha már megtisztelt a reakcióval..
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na végre egy pick amiből nem lesz vita, hogy tudja-e az FO, hogy mit csinál. Kéremszépen CSAK ők tudják. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az viszont nekem antipatikus stílus, ha kiragad valaki egy picket, egy egész draft kört, vagy akár egy draftot és elkezdi a jelentősen hiányos/szegényes ismeretei alapján értékelni. Hiszen honnan a fenéből tudhatná innen bárki is, miért azt a játékost húzta be ott akkor a stáb.topin
Miért kellene tudnia bármit is? Nem pénzért dolgozó profik vannak itt, hanem szurkolók. Ebben az egész cirkuszban éppen az a legjobb, hogy mindenféle felelősség nélkül, szabadon leírhatjuk a legvadabb elképzeléseket is, mert úgysem számít. És az is része a szórakozásnak, hogy vitázzunk a másik szurkoló reális, kevésbé reális vagy teljesen vad véleményével. Végülis erre való ez a fórum, hogy leírjuk a magunkét és elolvassuk a másét, majd jót vitázzunk róla. Őszintén szólva a magam részéről annál unalmasabb beszélgetést el nem tudok képzelni, amikor egy véleményre - legyen az akármilyen őrült is - konstansan az a reakció, kritika, hogy az FO úgyis jobban tudja. Hát persze hogy jobban tudja. De akkor ha ez az elvárt nézőpont, akkor nincs értelme se leírni semmit se elolvasni semmit, mert mindannyian tudjuk, hogy az FO jobban tudja.

Arról nem is beszélve, hogy a profik is elég szépen hibázgatnak, hiába tudják sokkal jobban.
peterk2005
Félreértetted, ugyanis nem azt vetettem fel, hogy nem kell tippelni, remélni, okoskodni, elképzelni választásokkal kapcsolatban semmit. Hanem azt véleményeztem, hogy lehurrogunk egy picket, vagy akár egész draftot. Mindezt úgy, hogy fogalmunk nincs a döntés mögötti tényezőkről és még csak azt sem tudjuk bejön-e az a pick vagy sem. Sőt ugye maga a pick még akkor is lehet jó, ha a játékosból mondjuk a pozíciós edző képtelen kihozni a maxot, attól még az elképzelés lehetett jó. És mindez még a csapat topicjának draft információs fejlécében is helyet kap. Már jeleztem ezt korábban is, hogy van szubjektív meg objektív nézőpont. Ha információt szeretnénk közölni vele, akkor hagyatkozzunk a tényekre.

És nem látom mitől ne lehetne antipatikus viselkedés a lehurrogás? Mert azért nem egy Browns vagyunk, hogy esetleg legyen okunk előre hörögni évekig a húzások kapcsán.

De mindez független attól, hogy később beválok-e a jelölt vagy sem. Ahhoz van köze, hogy valaki olyat lehurrog amire semmi rálátsa sincs, csak azért, mert ő jóval kevesebb infóból, máshogy csinálta volna. És azzal, meg semmi gond nincs, ha ezt leírja, megindokolja, érvel. De az nem szimpi, ha úgy fogalmaz, hogy rajta kívül a teljes stáb idióta..

Van az úgy, hogy valaki átesik a másik ló túlsó felére is, akkora szakértelemre tesz szert...
topin
Szerintem egy hangyányit túlliheged ezt...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lassú, borzalmas a robbanékonysága és az agilitása. Volt egy-két LB, de ő volt a legjobb, mert pont.

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Az viszont nekem antipatikus stílus, ha kiragad valaki egy picket, egy egész draft kört, vagy akár egy draftot és elkezdi a jelentősen hiányos/szegényes ismeretei alapján értékelni. Hiszen honnan a fenéből tudhatná innen bárki is, miért azt a játékost húzta be ott akkor a stáb.topin
Miért kellene tudnia bármit is? Nem pénzért dolgozó profik vannak itt, hanem szurkolók. Ebben az egész cirkuszban éppen az a legjobb, hogy mindenféle felelősség nélkül, szabadon leírhatjuk a legvadabb elképzeléseket is, mert úgysem számít. És az is része a szórakozásnak, hogy vitázzunk a másik szurkoló reális, kevésbé reális vagy teljesen vad véleményével. Végülis erre való ez a fórum, hogy leírjuk a magunkét és elolvassuk a másét, majd jót vitázzunk róla. Őszintén szólva a magam részéről annál unalmasabb beszélgetést el nem tudok képzelni, amikor egy véleményre - legyen az akármilyen őrült is - konstansan az a reakció, kritika, hogy az FO úgyis jobban tudja. Hát persze hogy jobban tudja. De akkor ha ez az elvárt nézőpont, akkor nincs értelme se leírni semmit se elolvasni semmit, mert mindannyian tudjuk, hogy az FO jobban tudja.

Arról nem is beszélve, hogy a profik is elég szépen hibázgatnak, hiába tudják sokkal jobban.
peterk2005
Félreértetted, ugyanis nem azt vetettem fel, hogy nem kell tippelni, remélni, okoskodni, elképzelni választásokkal kapcsolatban semmit. Hanem azt véleményeztem, hogy lehurrogunk egy picket, vagy akár egész draftot. Mindezt úgy, hogy fogalmunk nincs a döntés mögötti tényezőkről és még csak azt sem tudjuk bejön-e az a pick vagy sem. Sőt ugye maga a pick még akkor is lehet jó, ha a játékosból mondjuk a pozíciós edző képtelen kihozni a maxot, attól még az elképzelés lehetett jó. És mindez még a csapat topicjának draft információs fejlécében is helyet kap. Már jeleztem ezt korábban is, hogy van szubjektív meg objektív nézőpont. Ha információt szeretnénk közölni vele, akkor hagyatkozzunk a tényekre.

És nem látom mitől ne lehetne antipatikus viselkedés a lehurrogás? Mert azért nem egy Browns vagyunk, hogy esetleg legyen okunk előre hörögni évekig a húzások kapcsán.

De mindez független attól, hogy később beválok-e a jelölt vagy sem. Ahhoz van köze, hogy valaki olyat lehurrog amire semmi rálátsa sincs, csak azért, mert ő jóval kevesebb infóból, máshogy csinálta volna. És azzal, meg semmi gond nincs, ha ezt leírja, megindokolja, érvel. De az nem szimpi, ha úgy fogalmaz, hogy rajta kívül a teljes stáb idióta..

Van az úgy, hogy valaki átesik a másik ló túlsó felére is, akkora szakértelemre tesz szert...
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
erről a pickről mit kell tudni? 😊
manuszka86
7/UDFA besorolást kapott, szóval egyértelműen HOF várományos
ZERO_L
És ACL-je is volt szóval itt a helye!
kolok1972
óóóó akkor minden stimmel 😛

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
erről a pickről mit kell tudni? 😊
manuszka86
7/UDFA besorolást kapott, szóval egyértelműen HOF várományos
ZERO_L
És ACL-je is volt szóval itt a helye!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
erről a pickről mit kell tudni? 😊
manuszka86
Loyko szerint nem múlhat el Pats draft Tawon Wilson (típusú) pick nélkül.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
erről a pickről mit kell tudni? 😊
manuszka86
7/UDFA besorolást kapott, szóval egyértelműen HOF várományos

bővebben:
futás ellen jó
Senior Bowl-on nagyon jó volt EDGE ként
passz játékoknál nem fog pályára kerülni mert nem atletikus és NFL szintű sebességhez lassú

talán Roberts helyét veheti át az 53-ban

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
erről a pickről mit kell tudni? 😊

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
(Szerintem) ez a 3 dolog teljesen ugyanaz. Minden draft iránt érdeklődő ember felállít egy preferenciasorrendet, és ez alapján véleményezi a drafttal kapcsolatos döntéseket. Az, ha te felállítasz egy sorrendet, és a 6. CB-det húzzák ki, akkor abból természetsen a következtetés, hogy az adott pick nem érte meg...
Igor
Én arról beszélek, hogy van egy csapatom, amit tudom, hogy kivel és hogyan fogok megerősíteni. Ehhez felállítok egy draftboardot és az alapján választok.

Na most Te alapul veszel valami rangsort, vagy pusztán a józan ítélőképességed alapján felállítasz egy saját sorrendet, hogy mi lenne jó NEKEM! Majd amikor még csak véletlenül sem az alapján húzok amit Te kiokoskodtál, hiszen lövésed nem lehet erről többnyire. Akkor hisztizel egy sort, hogy még a feltradet se érted, nem hogy a játékost akit ott kihúztunk.

Én erről írtam, hogy ez antipatikus, ha valaki mellétrafál, majd véleményez, és még úgy is jön át az írásból, hogy mindenkinek elment az esze, rajta kívül..mindezt az NFL történelem egyik legjobb edzőjével szemben. Aki nem tévedhetetlen, de azért alapból kijárna a bizalom legalább pár meccsig a választottal kapcsolatban, ha már évet nem tud várni a sírással az illető.

Gilmore hiszti jut eszembe, amikor az egyik legfukarabb GM, kb soha nem látott fizuért hoz egy CB-t a csapathoz és megy a hisztéria ezerrel, hogy ez miféle szar döntés..Ja tényleg az volt így utólag is biztos..
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
És semmi trade?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, nincs is ezzel semmi baj, csak fikázni egy döntést mintha a stáb totál hülyékből állna össze az más tészta.
Solymi
de meséld már el itt ki "fikázott" így?
ZERO_L
Én

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Persze, nincs is ezzel semmi baj, csak fikázni egy döntést mintha a stáb totál hülyékből állna össze az más tészta.
Solymi
de meséld már el itt ki "fikázott" így?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
BB mint az Újpest bajnoki címe.
Majd jövőre...
😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
peterk2005
Persze, nincs is ezzel semmi baj, csak fikázni egy döntést mintha a stáb totál hülyékből állna össze az más tészta.

Amúgy ha már BB draftjairól volt szó, ha azt nézzük Gronkowskival is rizikózott és az bejött.
Hozzátéve, hogy a 2010-es classban később még ilyen emberkéket húztak, csak a nagyobbakat említve:

4/120: Geno Atkins
5/133: Kam Chancellor
5/163: Reshad Jones
6/175: Greg Hardy
6/195: Antonio Brown

 www.pro-football-reference.com/years/2010/draft.htm

Jó a PFR-nek ez az értékelése, mert karrier eredményesség szempontjából lehet megnézni, hogy ki hogyan vált be később. Elég elgondolkodtató sokszor, hogy egy-egy választásnál vajon mire gondolhatott a költő 😀
Ugye akkor ezt nem lehetett tudni, a Patsnek is utólag olyan borzasztó választásai voltak, hogy csak na.
Viszont voltak köztük nagyon jók is:

1/27 Devin McCourty, CB
2/42 Rob Gronkowski, TE
2/53 Jermaine Cunningham, DE
2/62 Brandon Spikes, LB
3/90 Taylor Price, WR
4/113 Aaron Hernandez, TE
5/150 Zoltan Mesko, P
6*/205 Ted Larsen, C (komp pick)
7/208 Thomas Welch, OT
7*/247 Brandon Deaderick, DT (komp pick)
7*/248 Kade Weston, DT (komp pick)
7*/250 Zac Robinson, QB (komp pick)

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, két 2., két 3. kör jövőre. Hmm
Wyatt
A jövő évi 3. körünk nem a Brownsnál van? Azt adtuk Sheltonért ha jól emlékszem.
cspeti98
Dehogynem 😊

több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Na, két 2., két 3. kör jövőre. Hmm
Wyatt
A jövő évi 3. körünk nem a Brownsnál van? Azt adtuk Sheltonért ha jól emlékszem.