New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
Burkus
Lelépsz?
ThundersNFL
Nem, az a hír, hogy itt bezárnak. Az FK-ra megy a fórum, a bowl.hu megszűnik.
Burkus
McDaniels megallapodott a bowl.hu-val, o lesz az oldal uj foszerkesztoje.
Stez
Akkor végre értő jó kezekbe kerül. 😊 Csak utána ne jusson arra a sorsra, mint Luck. 😉 Amúgy most éppen mi a helyzet? Az oldal tulaja menteni akarja a boltot?
Burkus
gondolom azért hagyja nyitva a topikokat, hogy legyen valami forgalom. ezért kell "mindenkinek" átmenni 😊
Löfli
Én átregeltem de annyira fapados a dolog, hogy egyelőre nagyon taszít.
Még ehhez képest is pedig ez a fórum is bőven hordoz hibákat.
A vége az lesz, hogy nem írok sehová. Legalább marad több időm a családra.
Azért a 10-15 lájkért meg sem éri órákat dolgozni vele...

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
Burkus
Lelépsz?
ThundersNFL
Nem, az a hír, hogy itt bezárnak. Az FK-ra megy a fórum, a bowl.hu megszűnik.
Burkus
McDaniels megallapodott a bowl.hu-val, o lesz az oldal uj foszerkesztoje.
Stez
Akkor végre értő jó kezekbe kerül. 😊 Csak utána ne jusson arra a sorsra, mint Luck. 😉 Amúgy most éppen mi a helyzet? Az oldal tulaja menteni akarja a boltot?
Burkus
gondolom azért hagyja nyitva a topikokat, hogy legyen valami forgalom. ezért kell "mindenkinek" átmenni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
Burkus
Lelépsz?
ThundersNFL
Nem, az a hír, hogy itt bezárnak. Az FK-ra megy a fórum, a bowl.hu megszűnik.
Burkus
McDaniels megallapodott a bowl.hu-val, o lesz az oldal uj foszerkesztoje.
Stez
Akkor végre értő jó kezekbe kerül. 😊 Csak utána ne jusson arra a sorsra, mint Luck. 😉 Amúgy most éppen mi a helyzet? Az oldal tulaja menteni akarja a boltot?
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Megyünk, maradunk, megyünk, maradunk...


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
Burkus
Lelépsz?
ThundersNFL
Nem, az a hír, hogy itt bezárnak. Az FK-ra megy a fórum, a bowl.hu megszűnik.
Burkus
McDaniels megallapodott a bowl.hu-val, o lesz az oldal uj foszerkesztoje.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
Burkus
Lelépsz?
ThundersNFL
Nem, az a hír, hogy itt bezárnak. Az FK-ra megy a fórum, a bowl.hu megszűnik.
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 598 — Patriot
Aki nem jön át, annak sziasztok, jó volt köszi.

Aki átjön, annak hello szia szevasz.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Nem mi nyitottuk ki őket, hanem a tulaj, aki egyben elvette mindenkitől az adminjogokat és törölte a búcsúcikket... pont az ilyen dolgok miatt döntöttünk a partizánakció mellett, mert míg egyes fejlesztésekre évek óta várunk, ha kell rögtön rá tud nézni az oldalra
r.baggio
Dugja fel magának az oldalát....
Bazzani
Reméljük a közösség verdiktje is ez lesz (a pats.hu-soknak amúgy se kell őt bemutatni), de innentől már mindenki saját döntése, hogy átjön az új fórumra vagy marad itt tovább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem mi nyitottuk ki őket, hanem a tulaj, aki egyben elvette mindenkitől az adminjogokat és törölte a búcsúcikket... pont az ilyen dolgok miatt döntöttünk a partizánakció mellett, mert míg egyes fejlesztésekre évek óta várunk, ha kell rögtön rá tud nézni az oldalra
r.baggio
Dugja fel magának az oldalát....

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Nem mi nyitottuk ki őket, hanem a tulaj, aki egyben elvette mindenkitől az adminjogokat és törölte a búcsúcikket... pont az ilyen dolgok miatt döntöttünk a partizánakció mellett, mert míg egyes fejlesztésekre évek óta várunk, ha kell rögtön rá tud nézni az oldalra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
Burkus
Lelépsz?
ThundersNFL
Jé megint nyitva a topicok 😮

 fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
Burkus
Lelépsz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja ezt az idézetet én is néztem még anno, de már elfelejtettem, hogy ki kéne javítani a másolás után 😀

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
„Rob Gronkowski esete eltér. Információk szerint ügynöke és a csapat dolgoznak a szerződése átstrukturálásán, azonban az május 24-éig nem lehet hivatalos, még ha meg is egyeznek, mivel valószínűleg a teljesítményfokozók fognak leginkább változni és az pedig csak 1 évvel a korábbi szerződés megkötése után történhet meg és Gronk tavaly május 24-én írta alá korábbi szerződését.

Wyatt
Újfajta cuccot kezd el szedni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„Rob Gronkowski esete eltér. Információk szerint ügynöke és a csapat dolgoznak a szerződése átstrukturálásán, azonban az május 24-éig nem lehet hivatalos, még ha meg is egyeznek, mivel valószínűleg a teljesítményfokozók fognak leginkább változni és az pedig csak 1 évvel a korábbi szerződés megkötése után történhet meg és Gronk tavaly május 24-én írta alá korábbi szerződését. Érdekes lesz látni, hogy 24-én ott lesz-e a pályán.”

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/32345230_350226905500389_8658681891534143488_n.jpg?stp=c147.0.443.442a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=C7mbv2oEJyEQ7kNvgG6ANY8&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBbIGDZJc7ubtM7JZS-blR1SGe9fqy8SLAh-R8JCqjaeg&oe=6636FABE
Rob Gronkowski on Instagram: "Just hanging with my newest friend Mr. Gigantic Tiger🦈! #sharkweek #scuba"
130K likes, 877 comments - gronk on May 24, 2018: "Just hanging with my newest friend Mr. Gigantic Tiger🦈! #sharkweek #scuba".


😀 😀 😀

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Csak elnézik. Meg már megszokhatták tőlem.
Matthew99
És van BB-ről is 😊

De ez se rossz, tisztára mint valami filmposzter:

 designingsport.com/post/86945567569/robert-kraft-bill-belichick-tom-brady-new

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Matthew!

Azt hiszem a mobilosok sokszor fognak téged emlegetni 😊
(a képek amúgy jók)
NB2
Csak elnézik. Meg már megszokhatták tőlem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Matthew!

Azt hiszem a mobilosok sokszor fognak téged emlegetni 😊
(a képek amúgy jók)
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Clayborne sérüléséről tud vki vmit? Annyit olvastam hogy quadricepsz sérülést szenvedett.
kolok1972
Adrian Claybornnak semmi baj nincs a combizmával
Ez a ma esti beszámolóban van, az biztatónak tűnik 😊
 pats.hu/rovid-ujsagiroi-eszrevetelek-az-elso-nyilt-edzesnaprol
Wyatt
Igen olvastam,köszi.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Edelman

Mayo

Valentine

Rowe

Ninkovich

Harmon

Bruschi

Hogan

Gillislee

Bledsoe

McCourty

Law

Brady

Amendola


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Clayborne sérüléséről tud vki vmit? Annyit olvastam hogy quadricepsz sérülést szenvedett.
kolok1972
Adrian Claybornnak semmi baj nincs a combizmával
Ez a ma esti beszámolóban van, az biztatónak tűnik 😊
 pats.hu/rovid-ujsagiroi-eszrevetelek-az-elso-nyilt-edzesnaprol

több mint 5 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Happy Bday JE11

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Clayborne sérüléséről tud vki vmit? Annyit olvastam hogy quadricepsz sérülést szenvedett.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És van egy majdnem top 10-es CB-nk 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nbdteyk3bhkhzc6buqn7
Xavier Rhodes headlines NFL's top 10 cornerbacks for 2018
Who are some of the best cornerbacks working in the NFL right now? Former NFL wide receiver James Jones ranks his top 10 CBs ahead of the 2018 season.