New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Csak el ne szívja...Josh Gordonnak bajnoki gyűrűje lett. Wow. 💍Majd jövőre megszolgálja a gyepen is.
Sobri Jóska
Burkus
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Enyi sok divat drukkert majd megnézem ha nem lesz brady , és visza esik a pats hányan fogtok maradni a csapat mellett.Marko16-al sírjátok tele a párnátokat😂😂😂😂😂
Norbi180
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Josh Gordonnak bajnoki gyűrűje lett. Wow. 💍Majd jövőre megszolgálja a gyepen is.
Sobri Jóska
több mint 7 éve
Josh Gordonnak bajnoki gyűrűje lett. Wow. 💍
több mint 7 éve
Egy hatodik körös meg egy hetedik körös. 😊))) Goodell meg megint jöhet egy kis booooozásra Foxboroughba.Úgy tűnik nem kell addig utazni, már most nyomják neki 😛
Burkus
több mint 7 éve
Egy hatodik körös meg egy hetedik körös. 😊))) Goodell meg megint jöhet egy kis booooozásra Foxboroughba.
több mint 7 éve
Annyira megerdemli Julian.
több mint 7 éve
Julian de megérdemelte!
több mint 7 éve
Enyi sok divat drukkert majd megnézem ha nem lesz brady , és visza esik a pats hányan fogtok maradni a csapat mellett.Ezért kár volt idetrollkodni és belerondítani mások örömébe. (Már amennyire bele tudsz egyáltalán, mert egyébként kit érdekel egy ilyen megjegyzés.)
Norbi180
több mint 7 éve
Enyi sok divat drukkert majd megnézem ha nem lesz brady , és visza esik a pats hányan fogtok maradni a csapat mellett.Köszönjük, Emese! 😀
Norbi180

több mint 7 éve
Enyi sok divat drukkert majd megnézem ha nem lesz brady , és visza esik a pats hányan fogtok maradni a csapat mellett.Köszönjük Emese.
Norbi180
több mint 7 éve
Enyi sok divat drukkert majd megnézem ha nem lesz brady , és visza esik a pats hányan fogtok maradni a csapat mellett.
több mint 7 éve
Amit tavaly a védelem elvett Bradytől az idén visszaadta neki.Meg van a hatodik!!!!!

több mint 7 éve
Ez a védelem...Térden fosom magam.
Elképesztő

"We got Tom Bradyed again."
több mint 7 éve
azért a lesajnált védelmünk csak a PO-ra úgy feljavult mint az állat 😛No 1 és 2. offenset radíroztak le egy félidőre minimum, itt az SB-ben kicsit tovább 😀 😀
több mint 7 éve
Edelman vagy Hightower legyen az MVP
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Uraim! Szavak nélkül vagyok.
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Vagy a közönség
több mint 7 éve
Akkor jövőre újra megmutatjuk hogyan kell ezt, idén Jeffery megkímélt titket 😉 😛Gratula😊
több mint 7 éve
New England def nyeri meg az SB-t???Ezt ki gondolta volna?
több mint 7 éve
Gratulálok srácok!