New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Allitolag ma felrobbantja a twittert a csapat egy hirrel. Megint csaltatok?
chester_fk
ilyen stílussal kár volt ide regelni
batyu
Fűzővel kifelé beleszálltál egy adminba. Kérek egy🍿-t😁

No offense. Defense!
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Allitolag ma felrobbantja a twittert a csapat egy hirrel. Megint csaltatok?
chester_fk
ilyen stílussal kár volt ide regelni

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
 twitter.com/jerrythornton1/status/1005131024932753409?s=21

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
 twitter.com/NFL_Memes/status/1004865231787646977

| Amúgy nem vagyok Pats ellendrukker. Csak poén, mielőtt kirobbantanám a III. VH-t 😀 |

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Úgy néz ki Mitchell edz még egy pár hetet mielőtt újra IR-re kerül , elég Dobson gyanús a történet..

HT szerint agresszívabb lesz Flores védelme ...végre

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
Teszteljük a rendszert, beírom hogy csaltatok, meglátjuk mikor pusztít el a népharag 😀
gabokocka
Én megmondtam, Edelmant már el is tiltották és ez csak a kezdet....
gabokocka
Kellett neki még egy-két hét pihi, és amúgy is nehéz lesz a WR-ek között dönteni, úgyhogy meg volt ez beszélve. Így legalább frissebb lesz a rájátszásban

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
de már megvan a védőbeszéd szövege, szóval nem kell aggódni, egy meccset sem fog kihagyni

 twitter.com/brett8055/status/1004792379038158848

| Igazából nem akart megint a szutykos, szaros Ford Fielden, megsérülni... én megértem |

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
Teszteljük a rendszert, beírom hogy csaltatok, meglátjuk mikor pusztít el a népharag 😀
gabokocka
Én megmondtam, Edelmant már el is tiltották és ez csak a kezdet....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Wait for it... LOL

 twitter.com/WTP_BDiehards/status/1004475557529210881



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
én úgy gondoltam, hogy Brady képében eljött a vihar Foxborough-ba, de nem panaszkodom 😀

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26185932_251647112038934_6143743501935837184_n.jpg?stp=c160.0.480.480a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=DoZrvRkBtNgQ7kNvgFQBTh0&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCA8OYkUoveX1qCFne9KB8PkfAcKjJC61XOvnkzdckPzA&oe=66368398
Tom Brady on Instagram: "“Fate whispers to the warrior, ‘You cannot withstand the storm.’ The warrior whispers back, 'I am the storm.’” - Unknown"
400K likes, 7,656 comments - tombrady on January 8, 2018: "“Fate whispers to the warrior, ‘You cannot withstand the storm.’ The warrior whispers back, 'I am the storm.’” - Unknown".


Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy néz ki, felszabadul egy WR-hely sajnos/nem sajnos 😊 😕
Továbbá kíváncsi vagyok, Thuney felépülése után hogyan változik a fal, mert most nagyon úgy tűnik, hogy Trent Brown, Wynn, Andrews, Mason, Waddle/majd Cannon falban gondolkodunk
Richards: int 😕((
Rivers meg csak nem lesz LB 😕 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Remek kis photoshop alapanyag

 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1004084538153283584



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
 www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap3000000935904/Devin-McCourty-jokes-that-Jason-is-bought-in-to-Patriot-Way-after-saying-one-day-at-a-time-quote

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀
Solymi
Tökéletes hasonlat.... Rex Ryan = Tuskó Hopkins?
Igor
Tuskó Hopkins alapvetően pozitív figura, Ryan nekem kevésbé...
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀
Solymi
De általában kavarja.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀
Solymi
Tökéletes hasonlat.... Rex Ryan = Tuskó Hopkins?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
a "balhé" előttig is sem volt nagy élet, simán kinézem, hogy lesz olyan aki nem is tudja mi volt itt😊
remélhetőleg mindenki itt marad, illetve aki 2 pályán játszik, az itt is és ott is aktív lesz
NB2
Ez azért jobb hely, főleg az úri közönség, a kitűnő fórumtársak miatt.
Burkus
Mondanám, hogy megszólítva érzem magam... (#getinbeforeWyatt), de inkább akkor csak azt kérdem, milyen minőségű széklábaitok vannak? 😊
Igor
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
a "balhé" előttig is sem volt nagy élet, simán kinézem, hogy lesz olyan aki nem is tudja mi volt itt😊
remélhetőleg mindenki itt marad, illetve aki 2 pályán játszik, az itt is és ott is aktív lesz
NB2
Ez azért jobb hely, főleg az úri közönség, a kitűnő fórumtársak miatt.
Burkus
Mondanám, hogy megszólítva érzem magam... (#getinbeforeWyatt), de inkább akkor csak azt kérdem, milyen minőségű széklábaitok vannak? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
a "balhé" előttig is sem volt nagy élet, simán kinézem, hogy lesz olyan aki nem is tudja mi volt itt😊
remélhetőleg mindenki itt marad, illetve aki 2 pályán játszik, az itt is és ott is aktív lesz
NB2
Ez azért jobb hely, főleg az úri közönség, a kitűnő fórumtársak miatt.
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Hát ez szomorú, akkor addig legyen valami vidámabbb
Wyatt
uh, csicskítva 😀
shawnka
Basszus, hogy elszálltak az árak, egy doboz Triscuit már 2,59?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?
cspeti98
Hát azért Crossennek szerintem még sok idő kell, Lewisra gondoltam 😊
Wyatt
A Lewis bandwagonra már márciusban felszálltam. 😀 Viszont Crossenről is egész jókat írtak.
cspeti98
Én akkor még gyászoltam, de majd most! Na az szuper, jó lenne, ha megint pöpec lenne a poszt

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?
cspeti98
Hát azért Crossennek szerintem még sok idő kell, Lewisra gondoltam 😊
Wyatt
A Lewis bandwagonra már márciusban felszálltam. 😀 Viszont Crossenről is egész jókat írtak.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?
cspeti98
Hát azért Crossennek szerintem még sok idő kell, Lewisra gondoltam 😊

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?