Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Hivatalos Flores 😕

nem baj majd ő is tesz pár kitérőt, aztán jön vissza dinasztiát építeni 😉
ZERO_L
 www.patspulpit.com/2019/2/4/18211014/dolphins-officially-announce-patriots-brian-flores-as-their-new-head-coach
Nagy veszteseg szerintem, főleg ha visz magával meg néhány segédedzőt is.
Miami-ba eddig sem győzni jártunk.

Steve B vajon előrelép LB coach-nak?
Altalaban az szokott lenne a következő lépcsőfok.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
😉

 www.instagram.com/p/BteHQBqHYGK/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
bogec7
És 16 csapat esetén még könnyebb lesz SB-t nyerni.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Hivatalos Flores 😕

nem baj majd ő is tesz pár kitérőt, aztán jön vissza dinasztiát építeni 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem a legnagyobb veszteség ebben az offseasonben Flores lesz
jamaicababa
Egyenlőre nem mondták be, Zac Taylort már igen. Abban bízom, hogy meggondolta magát mint JMD és tanulni akar még a Főnöktől pár évig. Én azt tenném a helyében.

Most kezdődik a SB ismétlés a Sport2-ön. Nem akartam megnézni, de végignézem. 😊
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
A TD drive előtt McDaniels imprózott egy nagyot:

Dwayne Allen: " It was a pretty amazing thing,’’ Patriots tight end Dwayne Allen told King. “ ... Josh told us on the sideline, 'We did not practice this at all coming into this game, and I realize that, but this is going off in my head, and it’s something I think we need to do.' "

Teljes cikk:  www.nbcsports.com/boston/patriots/josh-mcdaniels-unique-super-bowl-halftime-speech-proved-prophetic

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Szerintem a legnagyobb veszteség ebben az offseasonben Flores lesz

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
Burkus
De legalább van esze a játékhoz... 😂😂😂😂😂😂😂
 www.nbcsports.com/boston/patriots/ndamukong-suh-actually-said-rams-eliminated-julian-edelman-super-bowl

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 105 — no es importante
jó kép, szinte még én is szívesen beállítanám avatarnak 😊
ha valaki megtenné, így könnyebb



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
😉

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/655158295_18390104407153263_4093631350155348106_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=107&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=SFp3L__VfQMQ7kNvwFjp9k_&_nc_oc=AdoQtL8VmOJZbENgKZVlexRLPgidZztBco_IeTU66S-CXbv_MuApREKbIr8bLIvi7Ug&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=P23RYYi1pZY5RsCwhLXbCA&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_EcpMdE-Ir2xnwtjEFnwN51yU-EioGEJVhTnxHKF-yCA&oe=6A3F5EB2
Julian Edelman on Instagram: "You should have gone for the head. . . . Link in bio."
246K likes, 2,367 comments - edelman11 on February 4, 2019: "You should have gone for the head. . . . Link in bio.".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...
Solymi
nem volt olyan látványos és katartikus mint Butler INTje, de nálam egyenrangú

HOLY SHIT!!!!!!

 twitter.com/jco3215/status/1092262950457540608
ZERO_L
Nálam is. Meccsmentő védekezés volt, ott lett volna az a bizonyos momentum a Ramsnél, ha akkor TD-t csinálnak. Volt egy másik hasonló nagy játéka, amikor DMC közösen állították meg a két védőn már áttörő Cooksot. Akkor is féltem, hogy az endzone-ig meg sem áll Cooks.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos
kapitnono
 fuzovelkifele.com/2019/02/packers-bears-lehet-a-100-szezon-nyitomeccse/
Kókusz8
Bocsi akkor nem is hallottam erről a 100 éves szezonnyitós dologról


több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos
kapitnono
 fuzovelkifele.com/2019/02/packers-bears-lehet-a-100-szezon-nyitomeccse/
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos


több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Kíváncsi leszek, hogy Stephenson mit fog mutatni az offseasonben, mert ő move TE-nek tűnik.
Illetve Allennek kellene fejleszteni az elkapási képességeit.
Solymi
Allennek van 20 TD-je a ligában. Egy blokkoló TE-et nyilván nem nagyon fognak a félpályánál routera küldeni, de simán tudna red zone célpont lenni. Csak épp nekünk ott van Develin. Mi egyáltalán nem használjuk Allent elkapásra, idén 3 labdát kapott Bradytől.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 643
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...
Solymi
nem volt olyan látványos és katartikus mint Butler INTje, de nálam egyenrangú

HOLY SHIT!!!!!!




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
Burkus
Meccs közben nem gyengén szidtam Cooks-ot, hogy bezzeg nálunk nem volt ennyire megbízható, nos a végére bebizonyította, hogy valóban nem az (btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...)
Picikét ellentétesebb utat jár be mint Chris Long...amúgy ő miért is nem maradt nálunk? Nem hinném, hogy az Eaglesben más/több szerepe lenne.
Solymi
Long anno mondta hogy több játéklehetőséget akar, az idei évet nem tudom, de tavaly többet játszott a Phillyben mint nálunk
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
Burkus
Meccs közben nem gyengén szidtam Cooks-ot, hogy bezzeg nálunk nem volt ennyire megbízható, nos a végére bebizonyította, hogy valóban nem az (btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...)
Picikét ellentétesebb utat jár be mint Chris Long...amúgy ő miért is nem maradt nálunk? Nem hinném, hogy az Eaglesben más/több szerepe lenne.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Az milyen érdekes,hogy a főcsoportdöntők előtt tele volt a sajtó,hogy megdőlt a védelem nyeri a bajnokságot elv,merthogy a “négy közé” inkább top offense-ek jutottak,aztán úgy érzem ,hogy a mi SB győzelmünkben mégiscsak jelentős szerepet játszott,hogy a 3 meccsből “2,5-en” a Def. baromi nagyot játszott

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Én még mindig nem fogtam fel igazán 😊
jamaicababa
Megértem, szokatlan érzés lehet... 😀

Akármennyire is unalmas, de célravezető a Pats. Grat.
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lassan (?) be lehet vezetni a mondást itt is, miszerint amerikai foci egy olyan játék, amit ... (kívánság szerint behelyettesítendő) és a végén mindig a Patriots nyer.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó döntés volt a provident

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Tény és való, hogy Brady nem tündökölt, de ebben közrejátszott Wade gameplanje meg az is, hogy az elkapók se tudtak elszakadni vagy droppoltak.
Se Dorsettnek, se Hogannek nem volt ez jó meccse, teljesen kivették őket a játékból.

Gronk szerintem marad egy évet, azért idén nem volt agyonhasználva elkapóként, meg most lesz még egy offseasonje pihenni.
Kíváncsi leszek, hogy Stephenson mit fog mutatni az offseasonben, mert ő move TE-nek tűnik.
Illetve Allennek kellene fejleszteni az elkapási képességeit.