Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez elég szemét, de kb. ez törént vasárnap:

Én kérek elnézést!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Ezt itthagyom Nektek.. 😊

The Los Angeles Rams are 4-0. Last time they did that was in 2001. The same year the Patriots beat them in the Super Bowl (they were Underdogs too btw)
......The Pats lost back to back games in the first 3 games of the season and started 1-2. They played Miami and lost week 4 and became 1-3, but they finished the season 11-5 and then eventually Super Bowl Champions.
bogec7
Ezt 2018. szeptember 30-án másoltam be ide a topikba....meglátszik, hogy JÓSka vagyok 😀 😀 😀 [József a keresztnevem]
bogec7
Eheti lottószámok? 5-ös, 6-os? 😊
Burkus
ez még komolyan kérdés? szégyelld magad

36-38-39-49-51-53



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Ezt itthagyom Nektek.. 😊

The Los Angeles Rams are 4-0. Last time they did that was in 2001. The same year the Patriots beat them in the Super Bowl (they were Underdogs too btw)
......The Pats lost back to back games in the first 3 games of the season and started 1-2. They played Miami and lost week 4 and became 1-3, but they finished the season 11-5 and then eventually Super Bowl Champions.
bogec7
Ezt 2018. szeptember 30-án másoltam be ide a topikba....meglátszik, hogy JÓSka vagyok 😀 😀 😀 [József a keresztnevem]
bogec7
Eheti lottószámok? 5-ös, 6-os? 😊
Burkus
Az 5-ös és 6-os biztos nem lesznek lottószámok e héten!!! Csak figyeld!! 😛 😀 [sorry, tudom, hogy nem így értetted 😉 😀 ]

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt itthagyom Nektek.. 😊

The Los Angeles Rams are 4-0. Last time they did that was in 2001. The same year the Patriots beat them in the Super Bowl (they were Underdogs too btw)
......The Pats lost back to back games in the first 3 games of the season and started 1-2. They played Miami and lost week 4 and became 1-3, but they finished the season 11-5 and then eventually Super Bowl Champions.
bogec7
Ezt 2018. szeptember 30-án másoltam be ide a topikba....meglátszik, hogy JÓSka vagyok 😀 😀 😀 [József a keresztnevem]
bogec7
Eheti lottószámok? 5-ös, 6-os? 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
Mondják, hogy SB győzelemnél jobb karrier lezárás nem létezik... BULLSHIT

 twitter.com/iamSlob/status/1092718457295196162
ZERO_L
Dehogynem.
A 10. SB győzelem. 😉

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Mondják, hogy SB győzelemnél jobb karrier lezárás nem létezik... BULLSHIT




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Ezt itthagyom Nektek.. 😊

The Los Angeles Rams are 4-0. Last time they did that was in 2001. The same year the Patriots beat them in the Super Bowl (they were Underdogs too btw)
......The Pats lost back to back games in the first 3 games of the season and started 1-2. They played Miami and lost week 4 and became 1-3, but they finished the season 11-5 and then eventually Super Bowl Champions.
bogec7
Ezt 2018. szeptember 30-án másoltam be ide a topikba....meglátszik, hogy JÓSka vagyok 😀 😀 😀 [József a keresztnevem]

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nincs ugyan szigorú összefüggés, de ha a félidei showban van bimbóvillantás, akkor nyerünk. 2004-ben Janet Jackson villantott és nyerünk, idén Adam Levine és nyertünk. Hát 2012-ben Madonna néni igazán bedobhatta volna magát 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintetek jövőre kitől fogtok kikapni az SB-ben? Illetve 2 év múlva kit vertek ugyanitt? 😊
bcsarli
Szerintem Titeket. Hogy esélyetek legyen, áttesznek az NFC-be, ott gyengébb a mezőny 😉
Burkus
Mindkétszer? Akkor legyen így 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintetek jövőre kitől fogtok kikapni az SB-ben? Illetve 2 év múlva kit vertek ugyanitt? 😊
bcsarli
Szerintem Titeket. Hogy esélyetek legyen, áttesznek az NFC-be, ott gyengébb a mezőny 😉
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A kislány a kecske > rams táblával az apja mellett.... 😊)))) Belichick szerintem látta az interjút, úgy döntött, inkább nem mosolyog most sem, jobban
teszi. JMD meg a sofőrfülke tetetjén áll.

Kihozták mind a hat Lombardit? Hogy mindenkinek van egy?

Azért az élet sajátosan osztja a szerencsét: egy Macknek szinte semmi esélye SB-t nyerni, egy Kyle van Noy pedig már kétszeres SB győztes LB. (Pont ők mennek a képen, azért jutott ő eszembe.)

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintetek jövőre kitől fogtok kikapni az SB-ben? Illetve 2 év múlva kit vertek ugyanitt? 😊
bcsarli
Már úgy érted, hogy az évenként megrendezett New England Invitational meccsen? 😀 😀 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintetek jövőre kitől fogtok kikapni az SB-ben? Illetve 2 év múlva kit vertek ugyanitt? 😊

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Most van a parade, élőben a facebook-on, ha valakit érdekelne.

 www.facebook.com/newenglandpatriots/videos/349222385920787/

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mindenki kijózanodott már?
Gratulálok a csapatnak,fantasztikus volt! Ezt a PO Def teljesítményt nem láttam jönni. Unsung (?) heroként megemlíteném Michelt,aki közel 100 yardot futott a SB-on ez ellen a Rams Def. ellen 5.2-és átlaggal ,nem gondoltam hogy a szezon után azt fogom mondani hogy megérte az első kör egy RB-ért.
kolok1972
Ugye, hogy ugye? Én örülök, hogy itt nem nekem kellett elsőként beírni őt. És nem csak az SB miatt, hanem az egész PO miatt, ő fut a legtöbbet 8 emberes box ellen, mindenki tudja, hogy futni fog, és mégis ilyen pöpecül tolta. 6 TD is igen komoly.

Mégsem vagyok vele teljesen elégedett, mert bár szerintem szenzációs volt (nem lett ORoY természetesen, de nálam ott lett volna a végelszámolásnál, ha végig egészséges), sok nagyon fontos 3. és keveset nem tudott megoldani, ebben fejlődnie kell még bőven.

Történelmet láttunk, megint. BB zseniális volt, a védelem parádés, JE egy csoda, Gronk is hihetetlen.
Gordon nagyon kellet a byweekhez, nagyon szurkolok neki. 18 év dinasztia...
Kókusz8
én is, de csak azért hogy leküzdje a démonait és rendes életet élhessen

bármennyire is jó volt látni nálunk játszani, abszolút kellett a BYE-hoz, és nem volt igazam, ezt az ötödik kört még így az alapszakasz végén való távoztával is megérte, mert a hiánya a PO-ra nem volt kihatással, plusz hatalmas erőssége lenne a köv szezonban a csapatnak, mégis úgy gondolom ő már eljátszotta az utolsó utáni esélyét is annak, hogy az NFL-ben játszhasson

a talent mindig is verni fogja az erkölcsi aggályokat, sajnos ez az NFL-ben sincs másképp, ezért aláírom, hogy játékosok nagy része megérdemel egy második esélyt, mert mindenki hibázhat, de Gordon már a negyedik (ötödik?) esélyét szórakozta el, valahol meg már illene meghúzni a határokat
ZERO_L
Egyetértek sajnos, pedig nálam kevesen voltak nagyobb Gordon-fanok szerintem. Ez az uccsó eset már tényleg sok volt. Legyen rendben, de én sem hiszem, hogy lesz még belőle nálunk elkapó. Pedig még most is örülnék neki, de kevés sanszot látok rá.

Az milyen érdekes,hogy a főcsoportdöntők előtt tele volt a sajtó,hogy megdőlt a védelem nyeri a bajnokságot elv,merthogy a “négy közé” inkább top offense-ek jutottak,aztán úgy érzem ,hogy a mi SB győzelmünkben mégiscsak jelentős szerepet játszott,hogy a 3 meccsből “2,5-en” a Def. baromi nagyot játszott
kolok1972
Inkább 0.5+0.5+1, de el tudom fogadni, szenzációs volt a PO-ban azt az egy Kansas City-i második félidőt leszámítva. Flowersnek mehet az 5 év 85 misi, ezt még a piac előtt látni akarom.

Az, hogy a liga második legjobb támadósora majdnem 30 ponttal kevesebbet szerez az átlagánál, az zseniális 😊

Büszke vagyok a Csapatra és a Szakmai Stábra!
Minitron megérdemelte az MVP címet, de a D# az valami fenomenális volt, a régi nagy kedvenceket idézte a beharangozó vidiből.

 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/25901979/photos-super-bowl-liii-mercedes-benz-stadium
 twitter.com/PP_Rich_Hill/status/1092458668874964993?ref_src=twsrc%5Etfw

#Done
#We Got Everything
Bruschi85
Ez nem különben

több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Na megkésve de mivel végig nagyon ellenetek szurkoltam ezért a sportszerűség megkívánja ,hogy gratuláljak skacok !
A játék képe alapján azt kell ,hogy mondjam teljessen megérdemelten lettetek ti a bajnokok ,az én meglátásom szerint !
Rózsa Sándor (betyár)
Respect!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Na megkésve de mivel végig nagyon ellenetek szurkoltam ezért a sportszerűség megkívánja ,hogy gratuláljak skacok !
A játék képe alapján azt kell ,hogy mondjam teljessen megérdemelten lettetek ti a bajnokok ,az én meglátásom szerint !
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Érdemes ezt is elolvasni:

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/04/super-bowl-53-patriots-rams-nfl-fmia-peter-king/

BB nagyon utálja a Jetst 😀

 twitter.com/Ian_OConnor/status/1092090392294633473
Solymi
Micsoda sakkjátszma ez.... Már a Chargers elleni elemzés is érdekes volt, hogy, Develin játéka hogy vonja ki a legjobb CB-t a meccsből és nyit utat Minitronnak. De ez is döbbenetes és tényleg be is jött.
több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Büszke vagyok a Csapatra és a Szakmai Stábra!
Minitron megérdemelte az MVP címet, de a D# az valami fenomenális volt, a régi nagy kedvenceket idézte a beharangozó vidiből.

 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/25901979/photos-super-bowl-liii-mercedes-benz-stadium


#Done
#We Got Everything



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/2408348426044852/
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Érdemes ezt is elolvasni:

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/04/super-bowl-53-patriots-rams-nfl-fmia-peter-king/

BB nagyon utálja a Jetst 😀

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Kérdéses lesz valóban, hogy milyen képet mutat majd a D, de nem hinném, hogy túl sokat változtatnának a mostanin.
Solymi
Hát az idei D#-rol kb minden játékos lenyilatkozta, hogy Flo a maga képére alakította, agresszívabb es egyszerűbb lett.
Nyilván sok múlik azon, hogy ki marad, ki jön, de az idei "harapós" D nekem az "elso" dinasztiát idézte!
Szeretnem meg viszont látni!
Sinisa
Én csak ismétlésből láttam az első 3 SB-t, de jah, ilyesmi volt a DEF, igaz azóta a szabályok is változtak a DEF játék hátrányára.
Meg itt azért szerencsénk is volt, mert nem egy irányítót eltaláló ütésre dobhattak volna zászlót, de egyik se volt durva.
Mondjuk amikor Suh a földre lökte Bradyt arra lehetett volna dobni egy unsportsmanlike conductot 😛

Örülök nagyon a D sikerének, mert nagyon kellett ez már nekik. Mindegyik csapatrész odatette magát és szinte tökéletes játékot hoztak. Egy elváltás volt, amikor Harmon bejött, de azt meg JMac megmentette, az egyik legszebb játékot bemutatva.

Remélem ez az egység így marad és csak fejlődni fog, mert akkor már csak az O-val kell foglalkozni.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Kérdéses lesz valóban, hogy milyen képet mutat majd a D, de nem hinném, hogy túl sokat változtatnának a mostanin.
Solymi
Hát az idei D#-rol kb minden játékos lenyilatkozta, hogy Flo a maga képére alakította, agresszívabb es egyszerűbb lett.
Nyilván sok múlik azon, hogy ki marad, ki jön, de az idei "harapós" D nekem az "elso" dinasztiát idézte!
Szeretnem meg viszont látni!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Hivatalos Flores 😕

nem baj majd ő is tesz pár kitérőt, aztán jön vissza dinasztiát építeni 😉
ZERO_L
 www.patspulpit.com/2019/2/4/18211014/dolphins-officially-announce-patriots-brian-flores-as-their-new-head-coach
Nagy veszteseg szerintem, főleg ha visz magával meg néhány segédedzőt is.
Miami-ba eddig sem győzni jártunk.

Steve B vajon előrelép LB coach-nak?
Altalaban az szokott lenne a következő lépcsőfok.
Sinisa
Greg Schianot mondják a legvalószínűbbnek.
Flores eddig csak a QB assistant coach Schipulskit viszi magával.

UPD: Pats.hu-n írták, hogy megy az elkapók edzője, Chad O'Shea is.

Kérdéses lesz valóban, hogy milyen képet mutat majd a D, de nem hinném, hogy túl sokat változtatnának a mostanin. Persze kérdéses, hogy DMac és JMac marad-e, plusz Flowers ugye.

Floresnek meg nem lesz egyszerű dolga, mert egy csapatot kell vezetnie, azért az másabb mint "csak" a D-t vinni. Miami ellen kemény meccsek lesznek így.

Szerkesztette: Lúdas Solymi