New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Garcia előrelépése?
Tavaly 3. körös volt, elég atletikus, de kevésbé kiforrott tehetség. 1év Schanecchia alatt akár elég is lehetett neki a nagyobb bizalomra?
alatriste
Vele már nem nagyon lehet számolni. Betegsége miatt nagyon sokat leadott.

Viszont Solder távozásával az ő rá szánt pénz felszabadult, így akár még leakaszthatunk 1-2 nagyobb nevet is.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Én valahogy most ettől sem fáznék annyira, tavaly nagyon jól játszottak mindketten. Kíváncsian várom mit fog alkotni Solder, és mekkora faktor volt Scar mester az ő teljesítményében. Érzékeny veszteség, de ez baxott sok pénz.
Boston
Garcia előrelépése?
Tavaly 3. körös volt, elég atletikus, de kevésbé kiforrott tehetség. 1év Schanecchia alatt akár elég is lehetett neki a nagyobb bizalomra?
alatriste
García-nak tavaly volt valami durva betegsége.
Fogyott vagy 40 fontot.
Ki tudja valaha pályára tud-e lepni...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Én valahogy most ettől sem fáznék annyira, tavaly nagyon jól játszottak mindketten. Kíváncsian várom mit fog alkotni Solder, és mekkora faktor volt Scar mester az ő teljesítményében. Érzékeny veszteség, de ez baxott sok pénz.
Boston
Garcia előrelépése?
Tavaly 3. körös volt, elég atletikus, de kevésbé kiforrott tehetség. 1év Schanecchia alatt akár elég is lehetett neki a nagyobb bizalomra?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha már draftot kérdezted, őt pl első kör végére mockolják (és már hozzánk is beírták párszor)
ZERO_L
Állítólag a draft közepe is elég mély idén OL-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
Cuchulain82
Még egyszer: 😊
Tudott volna, de nem akart.
A NYG kevesebb cap space-szel állt a tranzakció elott.
Sinisa
oké, akkor tudott volna ennyit fizetni érte a csapat és kb be is fejeztük volna a FA piacot
Cuchulain82
Mé' elkezdtük?
vpi
Majd elfogjuk, hozzuk a radar alatti jó embereket, lényegesen olcsóbban, mint amit a burzsujok kipengetnek. Nekem jobban is tetszik. Tavaly kicsit szembement ezzel a Gilmore-üzlet, de néha belefér

Ez meg <3

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
Cuchulain82
Még egyszer: 😊
Tudott volna, de nem akart.
A NYG kevesebb cap space-szel állt a tranzakció elott.
Sinisa
oké, akkor tudott volna ennyit fizetni érte a csapat és kb be is fejeztük volna a FA piacot
Cuchulain82
Mé' elkezdtük?
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Sinisa
ha már draftot kérdezted, őt pl első kör végére mockolják (és már hozzánk is beírták párszor)

 twitter.com/ZackCoxNESN/status/969640403812126720



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
Cuchulain82
Még egyszer: 😊
Tudott volna, de nem akart.
A NYG kevesebb cap space-szel állt a tranzakció elott.
Sinisa
oké, akkor tudott volna ennyit fizetni érte a csapat és kb be is fejeztük volna a FA piacot
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t.
kolok1972
Nem lepődnék meg, ha Fleming is képben lenne LT-ként.
tomi-tomi
Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t.
kolok1972
Nem lepődnék meg, ha Fleming is képben lenne LT-ként.
tomi-tomi
Ettol e megoldastol kiverne a viz,nekem Ő RT-kent is backup szinvonal.
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni.
kolok1972
Vagy nem akarunk.
18<22
BB-nek egyszerűen nem ért ennyit Solder.
Sinisa
Ez rendben van,csak egy 41 éves pocket QB-nal ez életveszelyes jatek,Ő nem RW,hogy fal nelkul is meg tudja hosszabitani a jatekot. Rookie nem fog kezdeni LT-kent,mellesleg Soldert sem a 31-32. helyen huztuk az elso korben hanema 17. helyen es Ő sem kezdet rogton LT-kent. Az hogy ennyi penzt megerne-e nekunk csak akkor derul ki ,amikor eldol hogy tudtuk-e potolni vagy sem. Ha nem tudjuk majd potolni ,akkor meg kellett volna hogy erjen,mas kerdes hogy ennyi helyunk akkor sincs

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Öntsünk tiszta vizet a pohárba.
Bár Solder-nek van kislánya is, de a kisfia (Hudson) a súlyos beteg.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
Cuchulain82
Még egyszer: 😊
Tudott volna, de nem akart.
A NYG kevesebb cap space-szel állt a tranzakció elott.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni.
kolok1972
Vagy nem akarunk.
18<22
BB-nek egyszerűen nem ért ennyit Solder.
Sinisa
Vagy...
Tényleg igaz volt az ESPN story, és BB annyira utálja TB-t, hogy elhatározta, idén kivégzi.
vpi
Vagy, amit en nagyon remélek, hogy a D# lesz megtámogatva.
Amíg TB12 es JMD itt van (es Scar) addig az O# mindig liga elit lesz, bármilyen emberekkel is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni.
kolok1972
Vagy nem akarunk.
18<22
BB-nek egyszerűen nem ért ennyit Solder.
Sinisa
Vagy...
Tényleg igaz volt az ESPN story, és BB annyira utálja TB-t, hogy elhatározta, idén kivégzi.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hát viszik az FA-nkat de nem keveset csengetnek ki értük. Mondhatni spórolnak nekünk. 😀 Ha nem leszünk aktívabbak az FA piacon akkor igencsak kiszámítható lesz a draft irányvonalunk. T, Cb, edge, Lb, Rb tök mindegy milyen sorrendben.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni.
kolok1972
Vagy nem akarunk.
18<22
BB-nek egyszerűen nem ért ennyit Solder.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t.
kolok1972
Nem lepődnék meg, ha Fleming is képben lenne LT-ként.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni. Arra azert mindenkeppen felhivnam a figyelmet,hogy azok a csapatok akik nem invesztáltak hosszabb idon keresztul az OL-be csunyan rafaragtak . Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t. Thomast sem fogjuk tudni megfizetni

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊
tomi-tomi
Nem akartam én írni, hogy BB-t ismerve kezdődhet egy jó kis jóga tanfolyammal. 😀
Sinisa
Ki kell üttetni 2-3 bordát.

Amúgy visszajön Waddle és megoldja.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊
tomi-tomi
Nem akartam én írni, hogy BB-t ismerve kezdődhet egy jó kis jóga tanfolyammal. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, most látom, hogy Pat Robinsont csábítgatjuk, látszik, BB szeret tanulni a jobbaktól. Kíváncsi vagyok, elhozzuk-e olyan olcsón itt is

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊
tomi-tomi
Mindenesetre megjegyezzük 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Azért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi
nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀
ZERO_L
Nekem rémlik, hogy sokszor Solder sem tette...
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Azért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi
nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀
ZERO_L
Köcsög Haribó... 😕