New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Burkhead 3 évre visszahozva 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na szuper, így Lewis elvesztése sem fáj már nekem annyira. Eddig egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
de visszajön a WR1 és az LB1
gordon
32 évesen, a második térdszalag-szakadásból. Nem hiszem, hogy Edelman a jövő...
Burkus
Amendola az lenne? 😊
Jövőnek ott van Cooks, vagyunk elegen WR-poszton, LB-poszton is erősödünk rendesen, meg DT-ben is. Szóval tartom, egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
nekem egy TE2 még hiányzik (Ebron esetleg)
gordon
Én szimplán az előző évhez képest lévő változást írtam, nem azt, hogy az ideális kerettől mennyire vagyunk lemaradva 😊

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Schefter forrása szerint Burkhead marad nálunk.
Boston
ez jó ennek örülök,tavalyi igazolása is tetszett, Lewis nélkül meg több snap jut neki meccsenként 😊

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na szuper, így Lewis elvesztése sem fáj már nekem annyira. Eddig egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
de visszajön a WR1 és az LB1
gordon
32 évesen, a második térdszalag-szakadásból. Nem hiszem, hogy Edelman a jövő...
Burkus
Amendola az lenne? 😊
Jövőnek ott van Cooks, vagyunk elegen WR-poszton, LB-poszton is erősödünk rendesen, meg DT-ben is. Szóval tartom, egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
nekem egy TE2 még hiányzik (Ebron esetleg)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na szuper, így Lewis elvesztése sem fáj már nekem annyira. Eddig egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
de visszajön a WR1 és az LB1
gordon
32 évesen, a második térdszalag-szakadásból. Nem hiszem, hogy Edelman a jövő...
Burkus
Amendola az lenne? 😊
Jövőnek ott van Cooks, vagyunk elegen WR-poszton, LB-poszton is erősödünk rendesen, meg DT-ben is. Szóval tartom, egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na szuper, így Lewis elvesztése sem fáj már nekem annyira. Eddig egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
de visszajön a WR1 és az LB1
gordon
32 évesen, a második térdszalag-szakadásból. Nem hiszem, hogy Edelman a jövő...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na szuper, így Lewis elvesztése sem fáj már nekem annyira. Eddig egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
de visszajön a WR1 és az LB1
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Na szuper, így Lewis elvesztése sem fáj már nekem annyira. Eddig egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk
Wyatt
Először az ST-t rakjuk rendbe. 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na szuper, így Lewis elvesztése sem fáj már nekem annyira. Eddig egy #2 CB és egy #1 LT mínuszban vagyunk

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Schefter forrása szerint Burkhead marad nálunk.

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na igen, slotban gondoltam még, de oda szerintem túl sokat kérne ő tőlünk. Akkor már inkább valamelyik rosteren lévő CB-nk játsszon olcsón.

A Dallas elleni meccs állat volt, de amúgy én sem erőltetném halálra. Viszont olcsó megoldás lenne, Harrisonnál valszeg jobb

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Gondoltam rá én is, de minek? DMC és Harmon is évekre megvannak, kevesebb sérüléssel és balhéval. Ha valami nem kell, akkor az egy FS
Wyatt
Nekem ezért jutott eszembe:
tavalyi snapjei: 1055
slot CB: 696
safety: 204
LB: 63
EDGE: 45
szélső CB: 4

De valszeg tul fizetik majd valahol.

Rumor: Clayborn => annyira nem örülnek Neki.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondoltam rá én is, de minek? DMC és Harmon is évekre megvannak, kevesebb sérüléssel és balhéval. Ha valami nem kell, akkor az egy FS

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Tyrann Mathieu-t kivágta a Cardinals.
Egy telefont megérne, de biztos nagy piaca lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Joe Thomas már biztos nem jön, visszavonult. Esetleg be lehet nálunk próbálkozni Petersért vagy Big Vrt bár sztem egyiket sem feltétlen adnánk, csak ha pénzügyileg (cap space) jól járnánk. Főleg Peters fizetése sok nekünk. De drafton is találhattok most megfelelőt.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Egyébként nagyon jó lesz majd halászgatni a zavarosban a jövőhéten mikor a sok nagy igazolás miatt a csapatok kiteszik a keretük negyedét, köztük azokat akiket pár év pont a FA nyitás első napján fizettek túl 😊
gordon
Így van. Ezek az eszetlen költekezések pont erre jók. Két-három év múlva pá, és olcsón meg lehet őket szerezni szépen csendben. Ők is megszerezték már a nagy pénzt, de még játszani akarnak, szóval aláírnak olcsóbban, mint korábban.

Lehet most verni ezerrel a pénzt, aztán csodálkozni néhány év múlva, hogy nem marad senkire, mert túlköltekeztünk korábban.
Wyatt
BB ugye mindig több évre előre néz.
2019: Mason, Flowers, Brown, Cooks tovább is van mondjam meg?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként nagyon jó lesz majd halászgatni a zavarosban a jövőhéten mikor a sok nagy igazolás miatt a csapatok kiteszik a keretük negyedét, köztük azokat akiket pár év pont a FA nyitás első napján fizettek túl 😊
gordon
Így van. Ezek az eszetlen költekezések pont erre jók. Két-három év múlva pá, és olcsón meg lehet őket szerezni szépen csendben. Ők is megszerezték már a nagy pénzt, de még játszani akarnak, szóval aláírnak olcsóbban, mint korábban.

Lehet most verni ezerrel a pénzt, aztán csodálkozni néhány év múlva, hogy nem marad senkire, mert túlköltekeztünk korábban.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Egyébként nagyon jó lesz majd halászgatni a zavarosban a jövőhéten mikor a sok nagy igazolás miatt a csapatok kiteszik a keretük negyedét, köztük azokat akiket pár év pont a FA nyitás első napján fizettek túl 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Butlernek ez tavaly miert nem volt jó?
 mobile.twitter.com/FieldYates/status/973955811427979264
Sinisa
Gilmore-nak ugyanakkor 5 év 65 milliót adott a csapat. Tavaly Butler volt az all-pro, ő volt a SB hero, ő volt a helyi fió. Gilmore meg egy tehetséges, de addig semmi különösebb nyomot nem hagyó fiatal free agent volt. Természetes, hogy Butler értékesebbnek gondolta magát. Aztán eltelik egy év, és megváltozhatnak a dolgok. Ezért is utálják a játékosok az olcsó tendereket, mert így lehet járni.

Panaszra azért nem lehet oka, a Titans igencsak jól megfizette még így is.
peterk2005
Na ja, csak Butler asztalán hamarabb ott volt az ajánlat és nem tudhatta mennyit kap Gilmore..
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Butlernek ez tavaly miert nem volt jó?
 mobile.twitter.com/FieldYates/status/973955811427979264
Sinisa
Gilmore-nak ugyanakkor 5 év 65 milliót adott a csapat. Tavaly Butler volt az all-pro, ő volt a SB hero, ő volt a helyi fió. Gilmore meg egy tehetséges, de addig semmi különösebb nyomot nem hagyó fiatal free agent volt. Természetes, hogy Butler értékesebbnek gondolta magát. Aztán eltelik egy év, és megváltozhatnak a dolgok. Ezért is utálják a játékosok az olcsó tendereket, mert így lehet járni.

Panaszra azért nem lehet oka, a Titans igencsak jól megfizette még így is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Butlernek ez tavaly miert nem volt jó?

 mobile.twitter.com/FieldYates/status/973955811427979264
Sinisa
Mert tavaly bajnokként, jó idényt követően többre volt értékelve. Most, hogy a szezonja gyengébb volt, öregedett egy évet, az SB-ügyek, azért vittek le valamit az értékéből. Nem tudom, tavaly ezt elfogadta-e, adtunk-e ilyet neki bármi. Szerintem mondjuk nekünk két ilyen CB-fizu nem fért volna bele, és nem számoltunk vele már első számúként.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Butlernek ez tavaly miert nem volt jó?

 mobile.twitter.com/FieldYates/status/973955811427979264

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
Cuchulain82
Még egyszer: 😊
Tudott volna, de nem akart.
A NYG kevesebb cap space-szel állt a tranzakció elott.
Sinisa
oké, akkor tudott volna ennyit fizetni érte a csapat és kb be is fejeztük volna a FA piacot
Cuchulain82
Mé' elkezdtük?
vpi
Majd elfogjuk, hozzuk a radar alatti jó embereket, lényegesen olcsóbban, mint amit a burzsujok kipengetnek. Nekem jobban is tetszik. Tavaly kicsit szembement ezzel a Gilmore-üzlet, de néha belefér

Ez meg <3
 www.instagram.com/p/BgTw-ZMA_rX/
Wyatt
Ez rendben is van,ebben BB mindig nagyon jo volt (sztem sokkal jobb mint draftban),csak franchise LT-t nem szokas kukazni. Azt ha szerencsed van draftolsz,vagy hozol FA-t,de azt az idei offseason tapasztalatai alapjan is rettenetesen meg kell fizetni.Sajnos a fizetesek teljesen elszabadultak,en pl Kuzin full garantaltjat is nagyon rossz iranynak tartom.
kolok1972
Ez világos. Én nem is gondolnám, hogy FA-n hozunk nagy pénzért. Simán el tudom képzelni, hogy Cannonnal próbálkozunk. Vagy draftról hozunk embert. Meg fogjuk oldani. 😊

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
Cuchulain82
Még egyszer: 😊
Tudott volna, de nem akart.
A NYG kevesebb cap space-szel állt a tranzakció elott.
Sinisa
oké, akkor tudott volna ennyit fizetni érte a csapat és kb be is fejeztük volna a FA piacot
Cuchulain82
Mé' elkezdtük?
vpi
Majd elfogjuk, hozzuk a radar alatti jó embereket, lényegesen olcsóbban, mint amit a burzsujok kipengetnek. Nekem jobban is tetszik. Tavaly kicsit szembement ezzel a Gilmore-üzlet, de néha belefér

Ez meg <3
 www.instagram.com/p/BgTw-ZMA_rX/
Wyatt
Ez rendben is van,ebben BB mindig nagyon jo volt (sztem sokkal jobb mint draftban),csak franchise LT-t nem szokas kukazni. Azt ha szerencsed van draftolsz,vagy hozol FA-t,de azt az idei offseason tapasztalatai alapjan is rettenetesen meg kell fizetni.Sajnos a fizetesek teljesen elszabadultak,en pl Kuzin full garantaltjat is nagyon rossz iranynak tartom.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi is megemlékeztünk
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/28754008_352133288611358_2758127649875296256_n.jpg?stp=c160.0.480.480a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=5eOY_Qx8SlkAb50MM4g&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDAgIcTXcj9CNFhlmt6RJZWV4Zt40nN05P4BnLdg8aMBw&oe=6635B41A
New England Patriots on Instagram: "A true global patriot. Forever an inspiration. RIP Stephen Hawking."
183K likes, 912 comments - patriots on March 14, 2018: "A true global patriot. Forever an inspiration. RIP Stephen Hawking.".