New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Butler a Titans-ben..
5 év 61 misi, 30 garantált..Kifejezettem erős számok..😏
kyobalu
ejha jól megfizették az embert 😊
manuszka86
szerintem ez jó neki is - olyan csapatba kerül ahol számítanak rá és nagy pénzt is kap - a Patriotsnak is - legalább egy jó komp. pick jön érte jövőre - és talán még a Titansnek is ha ebben az idényben a '15 és '16-os formáját hozza nem pedig a tavalyit 😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Butler Titans, 5 év 61 millió (30 garantált) 😶
Eddy
Persze, hogy játszunk velük jövőre😊
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Butler a Titans-ben..
5 év 61 misi, 30 garantált..Kifejezettem erős számok..😏
kyobalu
ejha jól megfizették az embert 😊

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Azért ha Jordy Nelsont megszereznék, elég komoly lenne 😊
ervinator
Őszintén? Minek? Az idei SB megmutatta, hogy hiába van pöpec O-d, ha nincs egy valamire való DEF-ed. Közben Butler el, én inkább a védelmet erősíteném!
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Butler a Titans-ben..
5 év 61 misi, 30 garantált..Kifejezettem erős számok..😏

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Újra összeáll a Butler Ryan duó. Csak nem itt.
több mint 6 éve
Eddy New England Patriots 12
Butler Titans, 5 év 61 millió (30 garantált) 😶
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Pats.hu-n már megint milyen sipákolás megy??? Sajnálom Dannyt, de aki ezen a döntésen kiakad az ne nézzen NFL-t😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy BB mekkora zsugás, arra nincsenek jelzők:
 www.patspulpit.com/2018/3/13/17110240/ex-cleveland-brown-danny-shelton-the-latest-2015-nfl-draft-pick-to-stop-in-with-new-england-patriots
Sinisa
Csak én nem értem ezt a cikket? Érdekes cikk, érdekes így egyben látni a történteket, de mi benne a "zsugásság"? Mi a vaszisztdasz? Kilenc játékos van kereten abból a 25-ből, ebből kb. 4 aki "számít", de egy se igazán elit. (Talán Brown az lesz.) És erre ráment a 2015 teljes draft pickje, plusz a következő év(ek)ből is néhány pick. (Dorsettért 3. kör - Brissett pickje -, Rowe-ért 4. kör, stb.) Ahhoz képest hogy milyen jó húzásokat csinált az öreg az elmúlt bő másfél évtizedben, ebben at összeállításban semmit extrát nem látok.

Shelton ettől függetlenül remek húzás lehet. Szinte semmibe nem került, megtartani olcsó, kirúgni sem drága, és van tehetség azért a srácban. Ha sikerülne előpiszkálni belőle azt ami 2015 környékén benne volt lehetőségként, akkor nagy fogás lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Azért ha Jordy Nelsont megszereznék, elég komoly lenne 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Majd ha Solder Brown lesz, mert megfizetik és Gronk nem akar jövőre vergődni, akkor nézek szomorúan. Ezzel a cap space-el az értékeinket sem tudjuk megtartani. 😕
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Amendola 2 év 12 millió, 8 garantáltan.
Ennek mi a közelében nem lehettünk. Ahogy Danny is mondta, this is business.
zinedine5
üü ez tényleg sok pínz 😊
mindegy köszönünk mindent Danny Playoff Amendolának 😀
manuszka86
A nick-re nem lesz valszeg szüksége mar... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Amendola 2 év 12 millió, 8 garantáltan.
Ennek mi a közelében nem lehettünk. Ahogy Danny is mondta, this is business.
zinedine5
üü ez tényleg sok pínz 😊
mindegy köszönünk mindent Danny Playoff Amendolának 😀

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Amendola 2 év 12 millió, 8 garantáltan.
Ennek mi a közelében nem lehettünk. Ahogy Danny is mondta, this is business.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Hogy BB mekkora zsugás, arra nincsenek jelzők:
 www.patspulpit.com/2018/3/13/17110240/ex-cleveland-brown-danny-shelton-the-latest-2015-nfl-draft-pick-to-stop-in-with-new-england-patriots

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Nagy kedvenc marad Dola, de azért titkon reménykedem benne, hogy ő is tol egy McDanielst 😊

De, ha mégsem, akkor mindent köszönünk és sok sikert a delfineknél!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.
Wyatt
Nyilván az idei éve is megmutatta, hogy ő ennél több pénzt tud keresni,mint amennyiért itt focizott és kb az utolsó esélye nagyobb lét leszakajtani....most inkább elmész Floridába mint inkább megragadni az utolsó alkalmakat egy gyűrűért,oké értem hogy ez is megvolt neki, na de na 😀 (vagy egy esélyesebb csapathoz ment volna)? Másrészt arra azért baromira kíváncsi leszek, hogy mennyire bírja majd teste majd hogy mondjuk ő no 1 slot WR.
manuszka86
Miből gondolod, hogy SB-esélyes csapat hívta egyáltalán? Nyert már két bajnoki címet, volt itt egy harmadik döntő során során, mindig lejjebb adott a pénzéből, hogy több esélye legyen.

Igen, most inkább elmegyek Floridába pénzt keresni, ráadásul az idő is lényegesen kellemesebb, mint nálunk. Nálunk úgyis max 5-6. opció lenne, pénzt is így kapna. Máshonnan sem hiszem, hogy nagyon kapkodtak volna az esélyesek közül. Én simán Floridába mentem volna. Max LA-be.

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.
Wyatt
Nyilván az idei éve is megmutatta, hogy ő ennél több pénzt tud keresni,mint amennyiért itt focizott és kb az utolsó esélye nagyobb lét leszakajtani....most inkább elmész Floridába mint inkább megragadni az utolsó alkalmakat egy gyűrűért,oké értem hogy ez is megvolt neki, na de na 😀 (vagy egy esélyesebb csapathoz ment volna)? Másrészt arra azért baromira kíváncsi leszek, hogy mennyire bírja majd teste majd hogy mondjuk ő no 1 slot WR.

Szerkesztette: manuszka86

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Sajnálom nagyon.
De ha Jules rendben van, nem fog annyira hiányozni.

A Delfineknel legitim, "elso számú" slot lesz.
Remelem nem törik össze a 6. meccsre a full terhelés miatt...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá ezt nem gondoltam volna, bár azok után h Sherm a 49sbe ment.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez szomorú 😕 De sajnos érthető

több mint 6 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Dola delfin lett! 😕
Sok sikert neki!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom. Én csak maradnék Gisele-nél