New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy csak szimplán lassúak vagyunk
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ghoairbardf9ajry0vy6
Patriots had topped Eagles' offer for Michael Bennett
The New England Patriots parted ways with Martellus Bennett on Wednesday, but the tight end was hoping to spend 2018 alongside his brother in Foxborough. His wish almost came true.

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem mintha a tavalyi tradejeink olyan rettenetesen ültek volna

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
sztem meg egyszerűen egy marék szotyit sem akarunk adni senkiért és így eladják tökmagért..
Mondjuk nem meglepő, hogy a denver inkább az nfc be küldte Talibot
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Fura hogy akik iránt érdeklődünk azt gyorsan eltradelik vmerre. Bill bát szivatni akarják az tuti. 😀.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És majdnem elhoztuk a tesót

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Martellus Bennett cut.
 twitter.com/FieldYates/status/971490918116352001
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Új DC pedig nem lesz az LB coach hívja a D játékokat.
dande
Mármint Flores? ezt hol olvastad?
gordon
 www.patspulpit.com/2018/3/6/17087060/new-england-patriots-defensive-coordinator-2018-brian-flores-signal-caller-matt-patricia-lions

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Új DC pedig nem lesz az LB coach hívja a D játékokat.
dande
Ahogy legutóbb is volt. Business as usual.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Új DC pedig nem lesz az LB coach hívja a D játékokat.
dande
Mármint Flores? ezt hol olvastad?
gordon
Igen. A linket most nem tudom betenni a Yahho sportson írja Charles Robinson.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Új DC pedig nem lesz az LB coach hívja a D játékokat.
dande
Mármint Flores? ezt hol olvastad?
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ha megszereznénk Shaq Griffint és átkonvertáljuk SS-nek na az szerintem nem lenne rossz. Az a sebesség, erő fél kézzel is csak nyerő lehet

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
A fizetésének egész pontosan 0 %-a garantált, szóval nem meglepő hogy kap egy training camp-nyi időt bizonyítani... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Britt marad. Ezt meg hogy?😊 Nem volt 5 értelmes elkapása tavaly 😀
NB2
Állítólag nagyon sokat vár tőle az edzői stáb.
cspeti98
Illetve ugye volt két hete összeszokni Bradyvel. Nyilván túlzok. De ezek szerint úgy voltak vele az edzők, hogy kap egy holt szezont a Kecskénkkel, aztán meglátjuk. Veszíteni nem nagyon tudunk vele, nyerni sokat nyerhetünk, nem árt egy nagyobb WR azért, hogy ne minden Gronkra menjen a vörösben

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Új DC pedig nem lesz az LB coach hívja a D játékokat.
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Britt marad. Ezt meg hogy?😊 Nem volt 5 értelmes elkapása tavaly 😀
NB2
Állítólag nagyon sokat vár tőle az edzői stáb.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 963 — nabege2@yahoo.com
Britt marad. Ezt meg hogy?😊 Nem volt 5 értelmes elkapása tavaly 😀
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Én Jonathan Jones-szal sem lennék kibékülve, Rowe játéka is hagyott kívánni valót maga után, jövőre mind2 FA lesz (Jones csak RFA), nem ártana hosszabb távon bebiztosítani magunkat
ráadásul kis szerencsével top CB prospect is lecsúszhat a 31. választásra

persze, ha a pass-rush-t, LB mélységet és Chung pótlását megoldjuk akkor duzzogva de el tudom fogadni ha a CB állomány papíron nem a legerősebb, és a rendszernek köszönhetően több fog kijönni belölük



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
DT vagy nem DT?
 www.patspulpit.com/2018/3/2/17061546/the-biggest-patriots-need-that-no-one-is-talking-about
Sinisa
az első két pickből szerintem is jön egy pass rusher DT .Évek óta keressük azt aki belülről nyomást tud generálni..
Az LB nem kell szerintem se, a snapek kb 60%-ban csak kettő van pályán azért meg nem hozhatsz első körben mert HT sérülékeny..
Arra vagyok kíváncsi, hogy nekimegyünk-e Jones -al cb2 -ként a szezonnak.
gordon
Akkor eret vágok ha Jones lesz a Cb2...
ParadSEC
Aztán nyom egy AllPro szezont és TOP 5 CB lesz 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
DT vagy nem DT?
 www.patspulpit.com/2018/3/2/17061546/the-biggest-patriots-need-that-no-one-is-talking-about
Sinisa
az első két pickből szerintem is jön egy pass rusher DT .Évek óta keressük azt aki belülről nyomást tud generálni..
Az LB nem kell szerintem se, a snapek kb 60%-ban csak kettő van pályán azért meg nem hozhatsz első körben mert HT sérülékeny..
Arra vagyok kíváncsi, hogy nekimegyünk-e Jones -al cb2 -ként a szezonnak.
gordon
Akkor eret vágok ha Jones lesz a Cb2...
ParadSEC
felteszem Gordon Jonathan Jonesra gondolt cb2-ként, nem pedig Cyrus Jonesra, az előbbi nekem belefér az utóbbi verzió tényleg gáz lenne
Cuchulain82
ja bocs, igen rá. Cyrus elvileg slot cb

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
DT vagy nem DT?
 www.patspulpit.com/2018/3/2/17061546/the-biggest-patriots-need-that-no-one-is-talking-about
Sinisa
az első két pickből szerintem is jön egy pass rusher DT .Évek óta keressük azt aki belülről nyomást tud generálni..
Az LB nem kell szerintem se, a snapek kb 60%-ban csak kettő van pályán azért meg nem hozhatsz első körben mert HT sérülékeny..
Arra vagyok kíváncsi, hogy nekimegyünk-e Jones -al cb2 -ként a szezonnak.
gordon
Akkor eret vágok ha Jones lesz a Cb2...
ParadSEC
felteszem Gordon Jonathan Jonesra gondolt cb2-ként, nem pedig Cyrus Jonesra, az előbbi nekem belefér az utóbbi verzió tényleg gáz lenne
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
DT vagy nem DT?
 www.patspulpit.com/2018/3/2/17061546/the-biggest-patriots-need-that-no-one-is-talking-about
Sinisa
az első két pickből szerintem is jön egy pass rusher DT .Évek óta keressük azt aki belülről nyomást tud generálni..
Az LB nem kell szerintem se, a snapek kb 60%-ban csak kettő van pályán azért meg nem hozhatsz első körben mert HT sérülékeny..
Arra vagyok kíváncsi, hogy nekimegyünk-e Jones -al cb2 -ként a szezonnak.
gordon
Akkor eret vágok ha Jones lesz a Cb2...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
DT vagy nem DT?
 www.patspulpit.com/2018/3/2/17061546/the-biggest-patriots-need-that-no-one-is-talking-about
Sinisa
az első két pickből szerintem is jön egy pass rusher DT .Évek óta keressük azt aki belülről nyomást tud generálni..
Az LB nem kell szerintem se, a snapek kb 60%-ban csak kettő van pályán azért meg nem hozhatsz első körben mert HT sérülékeny..
Arra vagyok kíváncsi, hogy nekimegyünk-e Jones -al cb2 -ként a szezonnak.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi van Garciával? Mit tudtok róla?
mascherano
Annyi derült ki a korábbiakhoz képest, hogy tüdőembóliája volt. Fogalmam sincs, hogy sikerül(t)-e úgy belőni a véralvadásgátló adagját, hogy full kontakt sportot űzhessen ÉS ne alakulhasson ki újabb vérrög.

Ajándék lesz, ha 2018-ban 53-as keretben tud lenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mi van Garciával? Mit tudtok róla?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
DT vagy nem DT?
 www.patspulpit.com/2018/3/2/17061546/the-biggest-patriots-need-that-no-one-is-talking-about

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.