New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Engedd el Gabi. JH kérdést (is) az edzői stábunk rontotta el idén. Nem kellett volna megteremteni a lehetőséget, h a riválishoz jöjjön. Több lehetőséget kellett volna neki adni nálunk, de a végén már locker room cancerré vált. Akkor v doghouse v cut volt a helyes megoldás. Persze nehéz ügy, h egy jövőbeni reménységet (TJ Watt) mennyit padoztatsz egy vet miatt...de ez itt OFF
Fast Willie
Ez igy igaz. Ala is irom. De az a gaz, hogy pl ha leserul watt megint nem lett volna mogotte senkink kb csere, de egy def mvpt meg kivagunk. Raadasul po elott. Raadasul ugy, hogy pont egy run heavy off al kellett szembe neznunk. Az meg ugyeber neki kb egyik legnagyobb erossege.

Tudom hogy ugy voltak vele, mint blount tal. Es el kellett kuldeni. De o is koszonte szepen es zsebre vagta az sb trofeat (blount). Mi meg a po ban pont ne ellen szivtunk, amikor leserult bell tavaly.

Nalunk pl fonokom utalja jht azota hogy patshez ment. Mondjuk mit mondjak pitben szuletett. En bennem nincs ilyen tuske. Csak fura volt ne hez menni latni. Es ha pl miatta is nyertek volna vegyes erzesem lettek volna. De igy orulok hogy a philly nyert. Mert jh mar ugyis volt bajnok. : ) Es ne is tavaly is meg elotte is sokszor. Ugyhogy kijart mar szegeny phillynek is a jobol. : )
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Engedd el Gabi. JH kérdést (is) az edzői stábunk rontotta el idén. Nem kellett volna megteremteni a lehetőséget, h a riválishoz jöjjön. Több lehetőséget kellett volna neki adni nálunk, de a végén már locker room cancerré vált. Akkor v doghouse v cut volt a helyes megoldás. Persze nehéz ügy, h egy jövőbeni reménységet (TJ Watt) mennyit padoztatsz egy vet miatt...de ez itt OFF
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Jh teljesen igazad van. Korabban irtam is, hogy mi voltunk a hulyek, mert nem kapott lehetoseget mert wattot akartak jatszatni. Es mast mondtak neki. De nem kellett volna elengednunk csak szezon utan, akarhogy sir. Mert igy hogy pont po elott ment el, minden tudasa ami volt ment vele. Es en is sajnaltam hogy ment. Meg en is irtam, hogy je nalatok meg most is tud nyomast generalni stb. Szoval nem rajta mulott. Vagy pl futasnal 2 blokkolo t tett felre es leutkozte az rbt.

De a lenyeg, hogy beragott rank. Jogosan. Mi kitettuk. Hulyek voltunk. Mert ha ellenetek jatszunk, akkor lehetett volna apro elonyotok ebbol folyolag. De azt sem hiszem hogy ti megtartjatok jovore. Nektek is kb ket legy volt egy csapasra. De ez az en velemenyem. SZoval megerte azt az 58 k vet minimumot.
gabistar
Ha JH-t csak miattatok szedte volna fel a Pats, akkor a kiesésetek utáni héten nem lett volna rosteren. De még a superbowl-ban is elég sok snapet kapott a korához képest. Ha volt is fricska szándék vagy infószerzési szándék, a sokadik szempont lehetett a sorban. Tényleg vékonyak voltak a poszton.

(JH miért is jött elő? Nincs kedvem visszaolvasni. 😊 Csak nem Butlerrel kapcsolatos? Pittsburghbe akar menni talán?) )
peterk2005
Ketto az egyben deal volt ez. Kellett is nekik valaki, de ha igen akkor miert vartak addig vele? Tudtak hogy jh szabad lesz? Szoval mast is lehetett volna hozni hamarabb, ha tenyleg annyira kellett volna nekik valaki.

Szoval ez kellett is. De ha ennyire, akkor azt mar BB elobb orvosolta volna. Szoval 50 50. Szerintem. A kecske is jol lakott es a kaposztabol is maradt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.
Solymi
Szoval nem ajanlott bb tobb penzt sandersnek? De. Feljebb ment igy az ara? Igen.

Mas szerzodtettetek harrisont? Igen. Szoval ez fikcio, nem. Eddig ket nem fikcio.

A tovabbgondolas, meg egyertelmu. Hogy miert pont hozzatok ment harrison szerinted? Miert ti szerzodtettetek erre a par meccsre? Mert csodat tett nalatok. Avagy ilyenek. Hat nem hinnem.

Elhiszem hogy kellett meg egy ember nektek. De azt barhonnan lehetett volna szerezni. De mig a JH pont a pit el rugta ossze a port es volt merges, mert nem jatszattak eleget...

Ezert te nem hoznal el egy olyan embert egy olyan csapatbol, ahol eleg jo az off, es minden segitseg rafer a csapatra a po ban. Es egy esetleges 50% os eselyu esemeny, az hogy talalkozunk a rajatszasban? Valamint vele egyutt a minden fele titkot/tudast felallast stbt pl a masik csapattol az ev vegen po elott ?
Amikor az utolso meccs van hatra es mar biztos po ban vagytok?

De egy dorzsolt eddzo minden egyes hibaert kemenyen megfizetteti az ellenfelet. Szoval ennek a fikcionak, errefele nagyobb a hitele, mint a fikcio resze. : ) De izlesek es pofonok. (nem akarom felhozni, de muszaj, mert a regebbi fikciok utan, pl hogy felvetette a vedo jeleket, egy ilyen egyszeru huzas, hogy csak elhozzuk a vedelem kb minden jatekat ismero emberet, az off es egyeb line ok gyengesegenek a tudojat, nem all tavol szerintem a valosagtol) : )

Es en is meg leptem volna. De persze, hihetetelen a dolog. Amikor voltak mar ennel sokkal dorzsoltebb dolgaitok is. Mindegy. : ) Es ez most momentan inkabb azt tukrozi csak, hogy jo eddzo, mert itt nem szabalyt szegve tudtatok volna pici elonyhoz jutni. Amikor a po ban, minden aprosag aranyat er.
gabistar
Sanders esetében erősen limitálva volt a fizetési sapkátok..Sanders megszellőztette, hogy menne, ha lehet, mert nem érzi a bizalmat, se a csapat se Rötyi részéről..
Mi ajánlottunk neki eggyel jobbat, mint ti. De erre a FO-tok még ráígért..
Mi hagytuk a sztorit, pedig ígérhettünk volna többet is. Aztán látta mindenki, hogy mi lett Sanders sorsa..Fura módon, ha hasonlót csinál a Broncos, akkor azzal semmi baj..
Harrison..Hülyítettétek egész évben..Maradjon mentorként, viszonylag sok snapet fog kapni, meghatározó játékos lesz a D-line-ban.. Alig játszott, szerepe nem volt nálatok. A Pats meccs előtt személyesen meg lett neki ígérve, hogy fontos résztvevője lesz a csapat legfontosabb alapszakasz meccsének, főleg Shazier hiányában.
Erre egyetlen egy snapet nem kapott...
Csodálkoztok, hogy berág, s azt mondja, hogy engedjetek el inkább a francba, mert bárhol tud súlyzózni a világon?
Elengedtétek..Bármelyik AFC, sőt NFC csapat is lecsaphatott volna rá. Megkeresték a Raiderst-től is, de Ő akart New Englandbe jönni. Itt nem árultak zsákba macskát vele szemben, kicsit át kellett alakítania a munkáját. DE fura módon, a kapucnis sith mester, akit ti annyira utáltok berakta meccsekre, és lényegesen több szerepet és teret kapott nálunk ezen a pár meccsen, mint az anya csapatanál..
Fura módon itt tudta támadni az irányítót, futást, passzjátékokat tudott néha látványosan megállítani, sackeket ért el, sőt fumble-t is..A SB-on is viszonylag jól játszott, nagy snap számmal..
Ebből, hogy jön ki, hogy csak azért jött hozzánk, hogy BB ellopja a Steelers titkokat?
Tomlin és a csapatvezetés bebizonyítja hogy több, mint aminek Ti gondoljátok..Néha baromságokat, hülyeségeket csinálnak..Ti rajongók a frusztráltságotok miatt meg a Peccet utáljátok ezért..
Bezzeg, ha más csapat csinálja az OK.. Ti dolgotok. 😉
kyobalu
En ezt le is irtam, es egyetertek vele majdnem teljesen. De sandersnek nem megy fel az ara, hogy ha nem licitaltok rank. De ez nem is nagy dolog, de mutatja, hogy lehet picit is kitolni a masik csapattal.

Jh teljesen igazad van. Korabban irtam is, hogy mi voltunk a hulyek, mert nem kapott lehetoseget mert wattot akartak jatszatni. Es mast mondtak neki. De nem kellett volna elengednunk csak szezon utan, akarhogy sir. Mert igy hogy pont po elott ment el, minden tudasa ami volt ment vele. Es en is sajnaltam hogy ment. Meg en is irtam, hogy je nalatok meg most is tud nyomast generalni stb. Szoval nem rajta mulott. Vagy pl futasnal 2 blokkolo t tett felre es leutkozte az rbt.

De a lenyeg, hogy beragott rank. Jogosan. Mi kitettuk. Hulyek voltunk. Mert ha ellenetek jatszunk, akkor lehetett volna apro elonyotok ebbol folyolag. De azt sem hiszem hogy ti megtartjatok jovore. Nektek is kb ket legy volt egy csapasra. De ez az en velemenyem. SZoval megerte azt az 58 k vet minimumot.
gabistar
De az ég szerelmére, az fel sem merült benned, hogy BB esetleg tényleg meg akarta szerezni Sanderst? (Emlékeim szerint az egész ötlet a Steelers cap space szűkös voltán alapult.)

Amúgy Kyobalu remekül összefoglalta, olyanokat látsz bele a szitukba, amiknek voltak benne. Bárki felvehette volna a waiverről Harrisont, nem kellett senkinek. Nyilván benne volt egy potenciális Steelers meccs esetén az információ megszerezhetősége, de még inkább az, hogy e mi gyenge védelmünknek ebben a életkorában is erősítés volt - az is volt, ahogy a snapszámban meg is látszott. Azt én sem hiszem, hogy megtartják jövőre, ahhoz lassú már. De ettől még játszott egy SB-t, amit pld. Rapistburger nem. És nem volt messze a harmadik gyűrűjétől. Win-win szitu volt ez mindkét félnek. Ez nem a Steelersről szólt.
Burkus
Persze hogy nem a steelersrol szolt. De jh t barki fel vehette volna igaz, de ha akkora erositest jelentett volna valakinek, akkor mas is torekedett volna erte a po elott.

Nem hozzatok megy 58 k ert (minimum penz, kb 4-5 meccsre, 1 eves szerzodessel). Csak mert tudja, hogy itt kicsit torleszthet a steelers fele jogosan es van sb eselye is. De azert ez egy nem tipikus steelers jatekos reakcio volt. Es az sem normalis hogy pit elengedte ev kozben, amikor pont el tud menni egy po csapathoz, akiknel ugy volt hogy talan ellenunk is jatszik.

Szoval ha a ti jatekosotokat vinnek igy el, lehet benned is felmerul egy picit tobb gondolat hogy miert es miert pont ot es miert pont az egyik 50% os esellyel talalkozo rivalis csapathoz, foleg a po elott, amikor mar ugy is bent vagytok. Es minden apro info aranyat er. Nem tett o eleget nektek ahhoz hogy meccseket nyerjetek mar sajnos. Bar voltak jo megmozdulasai. Es kozel volt hozza parszor, de... Amekkora erosites lehetne o, akkora gyengites is amikor beallitod.

Bent meg rapistnek mondod. Ez a tipikus. Ha tudnad, hogy itt a csajok tomkelege csak azert hogy penzt szerezzen, tipikusan utaznak hires emberekre. Csak hogy utana azt mondja, hogy megeroszakoltak stb. Es egyszer sem volt bizonyitott hogy azt csinalta. Es ha itt elnel tudnad vigyazni kell ezzel nagyon. Mert nemegyszer ezzel zsarolnak, vagy hogy terhesek toled stb.

Az egyik magyar baratom, aki 5 eve egyutt volt a baratnojevel, valamin osszekaptak. A no azonnal hivta az egyik ismeroset aki rendor volt, hogy megeroszakolta a sajat parja. Aztan persze ezt csak az ismerosenek kamuzta, mert csak bosszut akart allni a sracon. Majd a rendor felhivta a sracot otthon. De az apja vette fel a telot. Es a rendor el kezdett kemenykedni vele, hogy igy meg ugy. Majd az apja kutato leven, nem volt egy buta ember. Es megkerdezte, hogy a rendor milyen eljarast folytat most ellenuk. Aztan hogy van e jogosultsaga ehhez az ugyhoz. Aztan miutan megkapta a nincs eljaras, nincs engedelye hozza, akkor hozzatette.

Hogy amennyiben meg egyszer megprobalja felhivni oket hamis vadakkal/vagy tovabb folytatja ezt stb, akkor azonnal fel lesz jelentve. Na ekkor rakta le az addig nagy hangu, a csaj ismerose rendor. Es persze semmi nem volt. Semmi nem lett jelentve. Azota is egyutt vannak. Es gyermekuk is szuletett ezutan. Csak hat itt kicsit nagyobb hatalma van a holgyeknek, mint otthon, m.o. on.

Szoval azert mert egy ket csaj penzert azt mond, amit akar, az nem jelenti azt, hogy az igy is volt. Foleg ha 5 felekeppen adja elo a tortenetet. Es vegul lemond mindenrol, csak miutan megkapta a penzet. : )

Szoval finoman azzal a rapist el, (foleg hogy nem igaz) mert ha egyszer te jossz ki es veled jatsza el ugyanezt valaki, akkor nehogy visszanyaljon a fagyi. : ) Es itt forditva mukodnek a dolgok. Nem ugy mint otthon. Itt mar azert elvisznek bortonbe, ha bizonyitek nelkul a baratnod parod feleseged vagy discos partnered azt mondja megutotted, bantalmaztad, vagy megeroszakoltad. Vagy hogy csak zaklattad. Errol meg film is keszult...

ES neked kell bizonyitanod hogy nem igy volt. Ez egy nagy kulonbseg. Mert hogy bizonyitod be, hogy pl a csaj aki tudta ki vagy es radhajtott utana, hogy penzt keressen hirtelen azt mondja hogy te megeroszakoltad. Mert az is az ha nemet mondott...? Eleg ingovanyos ez a talaj. Szoval ha nem voltal ott vagy nem csuktak le erte bizonyitottan jogosan, vagy nem volt felvetel errol, akkor talan legyunk ovatosabbak azzal amivel vagdalozunk.

ps: idezve teged "Amúgy Kyobalu remekül összefoglalta, olyanokat látsz bele a szitukba, amiknek voltak benne. " Szoval olyanokat latok bele, amik voltak benne. Akkor mi a kerdes?

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jh teljesen igazad van. Korabban irtam is, hogy mi voltunk a hulyek, mert nem kapott lehetoseget mert wattot akartak jatszatni. Es mast mondtak neki. De nem kellett volna elengednunk csak szezon utan, akarhogy sir. Mert igy hogy pont po elott ment el, minden tudasa ami volt ment vele. Es en is sajnaltam hogy ment. Meg en is irtam, hogy je nalatok meg most is tud nyomast generalni stb. Szoval nem rajta mulott. Vagy pl futasnal 2 blokkolo t tett felre es leutkozte az rbt.

De a lenyeg, hogy beragott rank. Jogosan. Mi kitettuk. Hulyek voltunk. Mert ha ellenetek jatszunk, akkor lehetett volna apro elonyotok ebbol folyolag. De azt sem hiszem hogy ti megtartjatok jovore. Nektek is kb ket legy volt egy csapasra. De ez az en velemenyem. SZoval megerte azt az 58 k vet minimumot.
gabistar
Ha JH-t csak miattatok szedte volna fel a Pats, akkor a kiesésetek utáni héten nem lett volna rosteren. De még a superbowl-ban is elég sok snapet kapott a korához képest. Ha volt is fricska szándék vagy infószerzési szándék, a sokadik szempont lehetett a sorban. Tényleg vékonyak voltak a poszton.

(JH miért is jött elő? Nincs kedvem visszaolvasni. 😊 Csak nem Butlerrel kapcsolatos? Pittsburghbe akar menni talán?) )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.
Solymi
Szoval nem ajanlott bb tobb penzt sandersnek? De. Feljebb ment igy az ara? Igen.

Mas szerzodtettetek harrisont? Igen. Szoval ez fikcio, nem. Eddig ket nem fikcio.

A tovabbgondolas, meg egyertelmu. Hogy miert pont hozzatok ment harrison szerinted? Miert ti szerzodtettetek erre a par meccsre? Mert csodat tett nalatok. Avagy ilyenek. Hat nem hinnem.

Elhiszem hogy kellett meg egy ember nektek. De azt barhonnan lehetett volna szerezni. De mig a JH pont a pit el rugta ossze a port es volt merges, mert nem jatszattak eleget...

Ezert te nem hoznal el egy olyan embert egy olyan csapatbol, ahol eleg jo az off, es minden segitseg rafer a csapatra a po ban. Es egy esetleges 50% os eselyu esemeny, az hogy talalkozunk a rajatszasban? Valamint vele egyutt a minden fele titkot/tudast felallast stbt pl a masik csapattol az ev vegen po elott ?
Amikor az utolso meccs van hatra es mar biztos po ban vagytok?

De egy dorzsolt eddzo minden egyes hibaert kemenyen megfizetteti az ellenfelet. Szoval ennek a fikcionak, errefele nagyobb a hitele, mint a fikcio resze. : ) De izlesek es pofonok. (nem akarom felhozni, de muszaj, mert a regebbi fikciok utan, pl hogy felvetette a vedo jeleket, egy ilyen egyszeru huzas, hogy csak elhozzuk a vedelem kb minden jatekat ismero emberet, az off es egyeb line ok gyengesegenek a tudojat, nem all tavol szerintem a valosagtol) : )

Es en is meg leptem volna. De persze, hihetetelen a dolog. Amikor voltak mar ennel sokkal dorzsoltebb dolgaitok is. Mindegy. : ) Es ez most momentan inkabb azt tukrozi csak, hogy jo eddzo, mert itt nem szabalyt szegve tudtatok volna pici elonyhoz jutni. Amikor a po ban, minden aprosag aranyat er.
gabistar
Sanders esetében erősen limitálva volt a fizetési sapkátok..Sanders megszellőztette, hogy menne, ha lehet, mert nem érzi a bizalmat, se a csapat se Rötyi részéről..
Mi ajánlottunk neki eggyel jobbat, mint ti. De erre a FO-tok még ráígért..
Mi hagytuk a sztorit, pedig ígérhettünk volna többet is. Aztán látta mindenki, hogy mi lett Sanders sorsa..Fura módon, ha hasonlót csinál a Broncos, akkor azzal semmi baj..
Harrison..Hülyítettétek egész évben..Maradjon mentorként, viszonylag sok snapet fog kapni, meghatározó játékos lesz a D-line-ban.. Alig játszott, szerepe nem volt nálatok. A Pats meccs előtt személyesen meg lett neki ígérve, hogy fontos résztvevője lesz a csapat legfontosabb alapszakasz meccsének, főleg Shazier hiányában.
Erre egyetlen egy snapet nem kapott...
Csodálkoztok, hogy berág, s azt mondja, hogy engedjetek el inkább a francba, mert bárhol tud súlyzózni a világon?
Elengedtétek..Bármelyik AFC, sőt NFC csapat is lecsaphatott volna rá. Megkeresték a Raiderst-től is, de Ő akart New Englandbe jönni. Itt nem árultak zsákba macskát vele szemben, kicsit át kellett alakítania a munkáját. DE fura módon, a kapucnis sith mester, akit ti annyira utáltok berakta meccsekre, és lényegesen több szerepet és teret kapott nálunk ezen a pár meccsen, mint az anya csapatanál..
Fura módon itt tudta támadni az irányítót, futást, passzjátékokat tudott néha látványosan megállítani, sackeket ért el, sőt fumble-t is..A SB-on is viszonylag jól játszott, nagy snap számmal..
Ebből, hogy jön ki, hogy csak azért jött hozzánk, hogy BB ellopja a Steelers titkokat?
Tomlin és a csapatvezetés bebizonyítja hogy több, mint aminek Ti gondoljátok..Néha baromságokat, hülyeségeket csinálnak..Ti rajongók a frusztráltságotok miatt meg a Peccet utáljátok ezért..
Bezzeg, ha más csapat csinálja az OK.. Ti dolgotok. 😉
kyobalu
En ezt le is irtam, es egyetertek vele majdnem teljesen. De sandersnek nem megy fel az ara, hogy ha nem licitaltok rank. De ez nem is nagy dolog, de mutatja, hogy lehet picit is kitolni a masik csapattal.

Jh teljesen igazad van. Korabban irtam is, hogy mi voltunk a hulyek, mert nem kapott lehetoseget mert wattot akartak jatszatni. Es mast mondtak neki. De nem kellett volna elengednunk csak szezon utan, akarhogy sir. Mert igy hogy pont po elott ment el, minden tudasa ami volt ment vele. Es en is sajnaltam hogy ment. Meg en is irtam, hogy je nalatok meg most is tud nyomast generalni stb. Szoval nem rajta mulott. Vagy pl futasnal 2 blokkolo t tett felre es leutkozte az rbt.

De a lenyeg, hogy beragott rank. Jogosan. Mi kitettuk. Hulyek voltunk. Mert ha ellenetek jatszunk, akkor lehetett volna apro elonyotok ebbol folyolag. De azt sem hiszem hogy ti megtartjatok jovore. Nektek is kb ket legy volt egy csapasra. De ez az en velemenyem. SZoval megerte azt az 58 k vet minimumot.
gabistar
De az ég szerelmére, az fel sem merült benned, hogy BB esetleg tényleg meg akarta szerezni Sanderst? (Emlékeim szerint az egész ötlet a Steelers cap space szűkös voltán alapult.)

Amúgy Kyobalu remekül összefoglalta, olyanokat látsz bele a szitukba, amiknek voltak benne. Bárki felvehette volna a waiverről Harrisont, nem kellett senkinek. Nyilván benne volt egy potenciális Steelers meccs esetén az információ megszerezhetősége, de még inkább az, hogy e mi gyenge védelmünknek ebben a életkorában is erősítés volt - az is volt, ahogy a snapszámban meg is látszott. Azt én sem hiszem, hogy megtartják jövőre, ahhoz lassú már. De ettől még játszott egy SB-t, amit pld. Rapistburger nem. És nem volt messze a harmadik gyűrűjétől. Win-win szitu volt ez mindkét félnek. Ez nem a Steelersről szólt.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.
Solymi
Szoval nem ajanlott bb tobb penzt sandersnek? De. Feljebb ment igy az ara? Igen.

Mas szerzodtettetek harrisont? Igen. Szoval ez fikcio, nem. Eddig ket nem fikcio.

A tovabbgondolas, meg egyertelmu. Hogy miert pont hozzatok ment harrison szerinted? Miert ti szerzodtettetek erre a par meccsre? Mert csodat tett nalatok. Avagy ilyenek. Hat nem hinnem.

Elhiszem hogy kellett meg egy ember nektek. De azt barhonnan lehetett volna szerezni. De mig a JH pont a pit el rugta ossze a port es volt merges, mert nem jatszattak eleget...

Ezert te nem hoznal el egy olyan embert egy olyan csapatbol, ahol eleg jo az off, es minden segitseg rafer a csapatra a po ban. Es egy esetleges 50% os eselyu esemeny, az hogy talalkozunk a rajatszasban? Valamint vele egyutt a minden fele titkot/tudast felallast stbt pl a masik csapattol az ev vegen po elott ?
Amikor az utolso meccs van hatra es mar biztos po ban vagytok?

De egy dorzsolt eddzo minden egyes hibaert kemenyen megfizetteti az ellenfelet. Szoval ennek a fikcionak, errefele nagyobb a hitele, mint a fikcio resze. : ) De izlesek es pofonok. (nem akarom felhozni, de muszaj, mert a regebbi fikciok utan, pl hogy felvetette a vedo jeleket, egy ilyen egyszeru huzas, hogy csak elhozzuk a vedelem kb minden jatekat ismero emberet, az off es egyeb line ok gyengesegenek a tudojat, nem all tavol szerintem a valosagtol) : )

Es en is meg leptem volna. De persze, hihetetelen a dolog. Amikor voltak mar ennel sokkal dorzsoltebb dolgaitok is. Mindegy. : ) Es ez most momentan inkabb azt tukrozi csak, hogy jo eddzo, mert itt nem szabalyt szegve tudtatok volna pici elonyhoz jutni. Amikor a po ban, minden aprosag aranyat er.
gabistar
Sanders esetében erősen limitálva volt a fizetési sapkátok..Sanders megszellőztette, hogy menne, ha lehet, mert nem érzi a bizalmat, se a csapat se Rötyi részéről..
Mi ajánlottunk neki eggyel jobbat, mint ti. De erre a FO-tok még ráígért..
Mi hagytuk a sztorit, pedig ígérhettünk volna többet is. Aztán látta mindenki, hogy mi lett Sanders sorsa..Fura módon, ha hasonlót csinál a Broncos, akkor azzal semmi baj..
Harrison..Hülyítettétek egész évben..Maradjon mentorként, viszonylag sok snapet fog kapni, meghatározó játékos lesz a D-line-ban.. Alig játszott, szerepe nem volt nálatok. A Pats meccs előtt személyesen meg lett neki ígérve, hogy fontos résztvevője lesz a csapat legfontosabb alapszakasz meccsének, főleg Shazier hiányában.
Erre egyetlen egy snapet nem kapott...
Csodálkoztok, hogy berág, s azt mondja, hogy engedjetek el inkább a francba, mert bárhol tud súlyzózni a világon?
Elengedtétek..Bármelyik AFC, sőt NFC csapat is lecsaphatott volna rá. Megkeresték a Raiderst-től is, de Ő akart New Englandbe jönni. Itt nem árultak zsákba macskát vele szemben, kicsit át kellett alakítania a munkáját. DE fura módon, a kapucnis sith mester, akit ti annyira utáltok berakta meccsekre, és lényegesen több szerepet és teret kapott nálunk ezen a pár meccsen, mint az anya csapatanál..
Fura módon itt tudta támadni az irányítót, futást, passzjátékokat tudott néha látványosan megállítani, sackeket ért el, sőt fumble-t is..A SB-on is viszonylag jól játszott, nagy snap számmal..
Ebből, hogy jön ki, hogy csak azért jött hozzánk, hogy BB ellopja a Steelers titkokat?
Tomlin és a csapatvezetés bebizonyítja hogy több, mint aminek Ti gondoljátok..Néha baromságokat, hülyeségeket csinálnak..Ti rajongók a frusztráltságotok miatt meg a Peccet utáljátok ezért..
Bezzeg, ha más csapat csinálja az OK.. Ti dolgotok. 😉
kyobalu
En ezt le is irtam, es egyetertek vele majdnem teljesen. De sandersnek nem megy fel az ara, hogy ha nem licitaltok rank. De ez nem is nagy dolog, de mutatja, hogy lehet picit is kitolni a masik csapattal.

Jh teljesen igazad van. Korabban irtam is, hogy mi voltunk a hulyek, mert nem kapott lehetoseget mert wattot akartak jatszatni. Es mast mondtak neki. De nem kellett volna elengednunk csak szezon utan, akarhogy sir. Mert igy hogy pont po elott ment el, minden tudasa ami volt ment vele. Es en is sajnaltam hogy ment. Meg en is irtam, hogy je nalatok meg most is tud nyomast generalni stb. Szoval nem rajta mulott. Vagy pl futasnal 2 blokkolo t tett felre es leutkozte az rbt.

De a lenyeg, hogy beragott rank. Jogosan. Mi kitettuk. Hulyek voltunk. Mert ha ellenetek jatszunk, akkor lehetett volna apro elonyotok ebbol folyolag. De azt sem hiszem hogy ti megtartjatok jovore. Nektek is kb ket legy volt egy csapasra. De ez az en velemenyem. SZoval megerte azt az 58 k vet minimumot.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabistar
Félreértetted, én az alábbira írtam, hogy amit BB-ről írtál az fikció:

de BB nem hiszem, hogy olyan kedves lenne, hogy tenyleg adna barmelyik dc oc jenek aki hc lesz es ellene jatszik majd olyan tanacsot. Amivel azt ellene felhasznalva nyernenek. Tul okos o ehhez. Es akkor mar az nfl tele lenne BB copykkal. Es ok is sikeresek lennenek. De o csak annyit biz, ra a beosztottjaira, ha okos, marpedig az, amennyi az o teljesitmenyuk maximalizalasahoz kell semmi tobbet. Kulonben mar minden alola kikerult dc oc tok sikeres lenne. Es BB meg egyre szorulna vissza. Ezt meg azert barki hulye volna megcsinalni. Foleg nem o. : ) Hogy tul nojenek rajta.
gabistar
Ajánlom neked a 30 for 30: Two Bills című doksit, Parcellsről és BB-ről szól. Az minimális szinten rávilágít mindkettejük futballhoz és sikerességhez való hozzáállására.

Mondanám még, hogy olvass el egy-két könyvet is a témában, pl. a War Room: The Legacy of Bill Belichick and the Art of Building the Perfect Team címűt.

Ez inkább szól Pioliról és Dimitroffról, általuk pedig a Falconsról, Chiefsről és Patriotsról, de rajtuk keresztül mutatják be a rendszernek a működését és BB szerepét az egészben.

Ha nem avatná be az embereket abba, hogy mit miért csinál, hogyan csinál, mit vár el, akkor nem lenne sikeres ez a franchise.
Azt is elfelejtik sokan, hogy az emberek többsége már évek óta itt dolgozik mire elér egy kívülállók számára is jelentős pozíciót. Mindenki alulról kezdi, pont azért, hogy teljes mértékben tisztában legyen a szervezet működésével.


Amúgy meg most őszintén, te azt hiszed, hogy Harrisont azért vették fel waiverről, hogy kiderítsék a Steelers védelmi gyengeségeit? Nem lenézve a Steelerst mint csapatot, de idén is csak azért volt szoros a meccs, mert a védelmünk gyenge volt mint a fene. És nem a játékosok hibája, hanem az edzőké, mert ugyanazt a LeBeau védelmi sémát futtatják már évek óta, amit BB folyamatosan szétkapott. És ezt nem én találtam ki, hanem elemzések készültek róla.

Persze, benne van, hogy van ami érdekelte és azt megkérdezte, mert újdonságnak hatott számára, de ne feledjük, hogy ez az ember 1975 óta a szakmában van és a Giantsnél harmincvalahány évesen rakott össze olyan védelmet amivel 2 SB-t nyertek. Ő lett az addigi legfiatalabb HC a ligában.

Nem egy játékossal volt interjú, aki azt hitte azért vitte oda, mert kellett neki a gameplan, de rá se kérdezett. Persze volt olyan is, akitől megkérdezte, hogy adott felállásnál, helyzetben mit csinálnának, az asszem Tampa 2-es védelem volt.

A videózásról meg a labdáról is kiderült, hogy mindenki csinálja a ligában, szóval ezzel takarózni meg arra kihozni, hogy csúnya-gonosz Pats.
Forma-1-ben hányszor láttunk már olyat, hogy valamelyik csapat abból szerzett előnyt, mert megtalálták a kiskapukat a szabálykönyvben?


szerintem rossz nézőpontból nézed

nem lehet úgy sikeres, kompetitív rostert (53 játékos csak elsőre tűnik soknak) összerakni, hogy beleteszel olyanokat akiket kvázi csak arra használsz hátha vki elég elkeseredett és majd ad érte draftpicket
ZERO_L
Félreérthetően fogalmaztam.
Arra gondoltam, hogy amíg nem muszáj vagy nincs jobb, addig nem rakja ki őket illetve ha szezon közben fel tud venni valakit akinek lehet valami értéke vagy van benne valami, azt megteszi.

Majd utánanézek, de volt valami interjú ahol kifejtette a véleményét az 53-as keretről.
Solymi
ok bocsi, nem volt lathato, hogy melyik hozzaszolasomat idezted. Igy arra gondoltam, hogy a masikat. Murphy torvenye. Szoval bocsi igy beneztem. : ) De igen, JH nak sok hozzaadott erteke van. O minden dolgott tudott a vedelemrol, a vedelem felallasokrol. Mikor mit szeretunk jatszani. Mikor milyen kepet mutatunk mondjuk abban az evben blitz elott. Kinek milyen aprobb serulese lehet. Ami megint csak nem nyilvanos, de azzal mondjuk bajlodik minden heten es arra is lehet picit epiteni. Valamint ugyanigy tudja az egesz o line infokat. Tudja, mert veluk eddzett hogy ki mit szeret jobban, ki ellen volt pl egy az egyben o maga jobb, mivel verte meg pl az ol emberet. Ami megint hozott info lehet. Szoval ket legyet utott bb vele. Egy vedot, de nem tul jot es egy kis extra infot. Ami mindig jol jon.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Közülük melyik Pats-kompatibilis? Az elvek, morál, öltöző, sajtó stb. szintjén...
Egyik sem.
Attila Pál
Just like Randy Moss.

Do your job
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Én imádnám Shermant-t nálunk látni.

Do your job
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Közülük melyik Pats-kompatibilis? Az elvek, morál, öltöző, sajtó stb. szintjén...
Egyik sem.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem elveim vannak. De jó pénzért eladók.

Ha hozzánk jönne, akkor szerintem hamar meg tudnám kedvelni :d

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mai nap pletykája:
Kint pedzegeti a NE-hez közeli sajtó (Kyed), hogy Butler helyére egy nagyobb nevet akar húzni az FO..
Talibot és Sherman-t vizionálják hozzánk. Talibot állítólag kirakja a Broncos nemsokára, Sherman pedig nem kedvelt személy lett a Hóxnál az edzők szemében. Személy szerint Talibot kizárnám az elmúlt évek megnyilvánulásai alapján. Nem is örülnék az érkezésének..
De Sherman lehetne jó ötlet?
Fiatalabb mint Talib, 11 misiért dolgozik jelenleg.. Szerintem beért annyit a feje lágya, hogy egy gyűrű esélyéért visszavegyen az igényekből, és a szájkaratéból is..
Attól függetlenül, hogy még 1 éves szerződése van.. BB kedveli. Gilmore, Sherman a széleken jól nézne ki..
Vélemények?
kyobalu
személyes vélmény, de Shermant soha a büdös életben nem szeretném a Patriots mezében látni még ha ingyen játszana akkor sem
Talibért sem lelkesednék különösebben
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mai nap pletykája:
Kint pedzegeti a NE-hez közeli sajtó (Kyed), hogy Butler helyére egy nagyobb nevet akar húzni az FO..
Talibot és Sherman-t vizionálják hozzánk. Talibot állítólag kirakja a Broncos nemsokára, Sherman pedig nem kedvelt személy lett a Hóxnál az edzők szemében. Személy szerint Talibot kizárnám az elmúlt évek megnyilvánulásai alapján. Nem is örülnék az érkezésének..
De Sherman lehetne jó ötlet?
Fiatalabb mint Talib, 11 misiért dolgozik jelenleg.. Szerintem beért annyit a feje lágya, hogy egy gyűrű esélyéért visszavegyen az igényekből, és a szájkaratéból is..
Attól függetlenül, hogy még 1 éves szerződése van.. BB kedveli. Gilmore, Sherman a széleken jól nézne ki..
Vélemények?

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A rosterrel kapcsolatban:

kyobalu
Gostkowski?
NB2
ST kérdésben egyetértek zizouval..
A ligában másokhoz képest lényegesen többet költünk erre a csapatrészre, s nincs akkora hozadéka. Ryan szerintem az alapszakasz végén, és a PO-ban jó formát mutatott. Olcsóbban nem találunk nála jobb puntert..
Gostkowki meg sorra megremeg kulcsszituációkban.. Látszik, hogy mentálisan nem tud felpörögni. SB-n ismét 4 pont ment el rajta..Ennyiért biztos nem tartanám meg.. Sok az olyan ember ebben a csapatrészben, aki egyáltalán nem tud hozzátenni máshol a csapat játékához. Ez luxus..Ha lenne egy olyan labdacipelőnk, aki sorra hordja vissza punt return, kickoff return-öknél TD-re, vagy az ellen térfelére a labdát, akkor csak csak, de erre is legtöbbször Dolát használjuk..Ez meg luxus szerintem..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
...
Wyatt
Gostban nagyon egyetértek. De az egész st-rol azt gondolom, hogy ennyi pénzből amit a csapat erre költ, többet kéne kihozni.
Gost 5 millióért ne hagyjon már ki fg-t, xp-t. Ennyi pénzért Allenek gyakorlatilag nem kell dolgoznia.

És akkor ott vannak a csak St játékosok. Slater, Ebner, King, Bolden, Grigsby, plusz azok akiknek csak ott szabadna játszani: Bademosi, Flowers, Grissom.

Van vagy 8-10 játékos aki nem használható másra magas szinten, kb. 13 millióért. Szerintem ez luxus, úgy még különösképpen, hogy ezek között nincs egy visszahordó sem. Erre a csapat két fontos támadó játékosát használjuk.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
A rosterrel kapcsolatban:

kyobalu
Gostkowski?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Derek Rivers lesz az embered az LB-sorba 😊

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A rosterrel kapcsolatban:
O# oldalon Solder, Dola, Lewis, Burkhead megtartásán kell dolgozni.
Solder az elmúlt években több traumán esett át. Saját hererák, gyermekének rákos megbetegedése..A csapat mindig támogatta, kitartott mellette.
Szerintem Brady el tudja érni nála, hogy tisztességes pénzért maradjon. A fal közepe fiatal, Solder, Cannon, Fleming maradásával, a cserék mellett hasonló évet tud produkálni mint idén. Lényeg, hogy Scar is maradjon mellettük. 😊
Hasonló a helyzet Dolánál, mint Soldernél. Elképesztően bízik benne Tom, Juliannal a legjobb barátok. Nem hiszem, hogy probléma lenne az újabb kölcsönös megegyzés, a siker érdekében, hogy maradjon.
Az idei szezon megmutatta, hogy Lewis a legfontosabb futónk. Vele meg kell egyezni. Grátisz lenne, ha Börke is összejönne. Vele a slot, slant, screen játékok is nagyon ülnek.
TE poszt.. Remélem, hogy Gronk csak első felindulásból mondta, hogy megy..Ő kell nagyon. De mindenképpen kell a drafton egy hozzá hasonló erős TE, akit be tudunk építeni. Allen nálam is kuka. Bennett pedig, ha rendben van egészségügyileg 5-6 misiért maradhatna Gronk mellé, a Hollister gyerekkel. Hátha másodévesen már el kezdjük használni..
Az O# szerintem rendben lesz..
D#: D-line..Erős, kifejezetten agresszív DE kell Flowers mellé. Wise reménykelető, de még junior, sok hibával játszik. Lee-nek 1-2 szép megmozdulása van garbage time-ban, de nekem súlytalan. Első picket erre lőném el, vagy nagyon meghatározó FA-t igazolnék erre a posztra. A DT-poszton szerintem elegen vagyunk. Brown, Guy, Butler, Valantine egység elég futás ellen.
LB sor: HT és VanNoy-on kívűl nincs használható ember..A DE poszt mellett, s nem után ez lenne a prioritás a drafton. Roberts nekem túltolja mindig, a korai HT-re emlékeztet. Coverben mindig megégeti magát, futás ellen meg túltolja és elváltja magát, vagy rossz döntést hoz az agresszivitásával.. Mekelek kuka. Langinak pedig annyira durva volt az autó-balesete, hogy szerintem nem látjuk többé pályán. Ide két minőségi, dinamikus LB kell, akik használhatók passzok ellen.M. Flowers szituációs játékokban vállalható, passzjátékokban és blitzekben tudjuk használni.
CB: Gilmore, Rowe, Jojo, Cyrus..Butler megy, nem látjuk többet NE mezben. Őt valahogy majd pótolni akarja az öreg. Valószínűleg JoJo-t nézte ki a helyére.. De elszakadt a térdszalagja, így nem biztos, hogy úgy tud visszatérni, ahogy kellene. Így ide BB secondary őrületének köszönhetően várható ember.. Bademosi maradhat kiegészítőnek, de Richards menjen..Sok esélyt kapott, fölöslegesen..
Safety: Itt rendben vagyunk DMC, Chung és Harmon révén..Habár szerintem Chung passzok ellen kezd látványosan lassulni..
Összegezve: O# oldalon kulcsjátékosokkal megegyezni, talán egy minőségi TE a draftról. D#: Minőségi, rögtön kezdeni tudó, erős DE, LB, CB!!!

Szerkesztette: kyobalu

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.
Solymi
Szoval nem ajanlott bb tobb penzt sandersnek? De. Feljebb ment igy az ara? Igen.

Mas szerzodtettetek harrisont? Igen. Szoval ez fikcio, nem. Eddig ket nem fikcio.

A tovabbgondolas, meg egyertelmu. Hogy miert pont hozzatok ment harrison szerinted? Miert ti szerzodtettetek erre a par meccsre? Mert csodat tett nalatok. Avagy ilyenek. Hat nem hinnem.

Elhiszem hogy kellett meg egy ember nektek. De azt barhonnan lehetett volna szerezni. De mig a JH pont a pit el rugta ossze a port es volt merges, mert nem jatszattak eleget...

Ezert te nem hoznal el egy olyan embert egy olyan csapatbol, ahol eleg jo az off, es minden segitseg rafer a csapatra a po ban. Es egy esetleges 50% os eselyu esemeny, az hogy talalkozunk a rajatszasban? Valamint vele egyutt a minden fele titkot/tudast felallast stbt pl a masik csapattol az ev vegen po elott ?
Amikor az utolso meccs van hatra es mar biztos po ban vagytok?

De egy dorzsolt eddzo minden egyes hibaert kemenyen megfizetteti az ellenfelet. Szoval ennek a fikcionak, errefele nagyobb a hitele, mint a fikcio resze. : ) De izlesek es pofonok. (nem akarom felhozni, de muszaj, mert a regebbi fikciok utan, pl hogy felvetette a vedo jeleket, egy ilyen egyszeru huzas, hogy csak elhozzuk a vedelem kb minden jatekat ismero emberet, az off es egyeb line ok gyengesegenek a tudojat, nem all tavol szerintem a valosagtol) : )

Es en is meg leptem volna. De persze, hihetetelen a dolog. Amikor voltak mar ennel sokkal dorzsoltebb dolgaitok is. Mindegy. : ) Es ez most momentan inkabb azt tukrozi csak, hogy jo eddzo, mert itt nem szabalyt szegve tudtatok volna pici elonyhoz jutni. Amikor a po ban, minden aprosag aranyat er.
gabistar
Sanders esetében erősen limitálva volt a fizetési sapkátok..Sanders megszellőztette, hogy menne, ha lehet, mert nem érzi a bizalmat, se a csapat se Rötyi részéről..
Mi ajánlottunk neki eggyel jobbat, mint ti. De erre a FO-tok még ráígért..
Mi hagytuk a sztorit, pedig ígérhettünk volna többet is. Aztán látta mindenki, hogy mi lett Sanders sorsa..Fura módon, ha hasonlót csinál a Broncos, akkor azzal semmi baj..
Harrison..Hülyítettétek egész évben..Maradjon mentorként, viszonylag sok snapet fog kapni, meghatározó játékos lesz a D-line-ban.. Alig játszott, szerepe nem volt nálatok. A Pats meccs előtt személyesen meg lett neki ígérve, hogy fontos résztvevője lesz a csapat legfontosabb alapszakasz meccsének, főleg Shazier hiányában.
Erre egyetlen egy snapet nem kapott...
Csodálkoztok, hogy berág, s azt mondja, hogy engedjetek el inkább a francba, mert bárhol tud súlyzózni a világon?
Elengedtétek..Bármelyik AFC, sőt NFC csapat is lecsaphatott volna rá. Megkeresték a Raiderst-től is, de Ő akart New Englandbe jönni. Itt nem árultak zsákba macskát vele szemben, kicsit át kellett alakítania a munkáját. DE fura módon, a kapucnis sith mester, akit ti annyira utáltok berakta meccsekre, és lényegesen több szerepet és teret kapott nálunk ezen a pár meccsen, mint az anya csapatanál..
Fura módon itt tudta támadni az irányítót, futást, passzjátékokat tudott néha látványosan megállítani, sackeket ért el, sőt fumble-t is..A SB-on is viszonylag jól játszott, nagy snap számmal..
Ebből, hogy jön ki, hogy csak azért jött hozzánk, hogy BB ellopja a Steelers titkokat?
Tomlin és a csapatvezetés bebizonyítja hogy több, mint aminek Ti gondoljátok..Néha baromságokat, hülyeségeket csinálnak..Ti rajongók a frusztráltságotok miatt meg a Peccet utáljátok ezért..
Bezzeg, ha más csapat csinálja az OK.. Ti dolgotok. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
gabistar
Félreértetted, én az alábbira írtam, hogy amit BB-ről írtál az fikció:

de BB nem hiszem, hogy olyan kedves lenne, hogy tenyleg adna barmelyik dc oc jenek aki hc lesz es ellene jatszik majd olyan tanacsot. Amivel azt ellene felhasznalva nyernenek. Tul okos o ehhez. Es akkor mar az nfl tele lenne BB copykkal. Es ok is sikeresek lennenek. De o csak annyit biz, ra a beosztottjaira, ha okos, marpedig az, amennyi az o teljesitmenyuk maximalizalasahoz kell semmi tobbet. Kulonben mar minden alola kikerult dc oc tok sikeres lenne. Es BB meg egyre szorulna vissza. Ezt meg azert barki hulye volna megcsinalni. Foleg nem o. : ) Hogy tul nojenek rajta.
gabistar
Ajánlom neked a 30 for 30: Two Bills című doksit, Parcellsről és BB-ről szól. Az minimális szinten rávilágít mindkettejük futballhoz és sikerességhez való hozzáállására.

Mondanám még, hogy olvass el egy-két könyvet is a témában, pl. a War Room: The Legacy of Bill Belichick and the Art of Building the Perfect Team címűt.

Ez inkább szól Pioliról és Dimitroffról, általuk pedig a Falconsról, Chiefsről és Patriotsról, de rajtuk keresztül mutatják be a rendszernek a működését és BB szerepét az egészben.

Ha nem avatná be az embereket abba, hogy mit miért csinál, hogyan csinál, mit vár el, akkor nem lenne sikeres ez a franchise.
Azt is elfelejtik sokan, hogy az emberek többsége már évek óta itt dolgozik mire elér egy kívülállók számára is jelentős pozíciót. Mindenki alulról kezdi, pont azért, hogy teljes mértékben tisztában legyen a szervezet működésével.


Amúgy meg most őszintén, te azt hiszed, hogy Harrisont azért vették fel waiverről, hogy kiderítsék a Steelers védelmi gyengeségeit? Nem lenézve a Steelerst mint csapatot, de idén is csak azért volt szoros a meccs, mert a védelmünk gyenge volt mint a fene. És nem a játékosok hibája, hanem az edzőké, mert ugyanazt a LeBeau védelmi sémát futtatják már évek óta, amit BB folyamatosan szétkapott. És ezt nem én találtam ki, hanem elemzések készültek róla.

Persze, benne van, hogy van ami érdekelte és azt megkérdezte, mert újdonságnak hatott számára, de ne feledjük, hogy ez az ember 1975 óta a szakmában van és a Giantsnél harmincvalahány évesen rakott össze olyan védelmet amivel 2 SB-t nyertek. Ő lett az addigi legfiatalabb HC a ligában.

Nem egy játékossal volt interjú, aki azt hitte azért vitte oda, mert kellett neki a gameplan, de rá se kérdezett. Persze volt olyan is, akitől megkérdezte, hogy adott felállásnál, helyzetben mit csinálnának, az asszem Tampa 2-es védelem volt.

A videózásról meg a labdáról is kiderült, hogy mindenki csinálja a ligában, szóval ezzel takarózni meg arra kihozni, hogy csúnya-gonosz Pats.
Forma-1-ben hányszor láttunk már olyat, hogy valamelyik csapat abból szerzett előnyt, mert megtalálták a kiskapukat a szabálykönyvben?


szerintem rossz nézőpontból nézed

nem lehet úgy sikeres, kompetitív rostert (53 játékos csak elsőre tűnik soknak) összerakni, hogy beleteszel olyanokat akiket kvázi csak arra használsz hátha vki elég elkeseredett és majd ad érte draftpicket
ZERO_L
Félreérthetően fogalmaztam.
Arra gondoltam, hogy amíg nem muszáj vagy nincs jobb, addig nem rakja ki őket illetve ha szezon közben fel tud venni valakit akinek lehet valami értéke vagy van benne valami, azt megteszi.

Majd utánanézek, de volt valami interjú ahol kifejtette a véleményét az 53-as keretről.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.
Solymi
Szoval nem ajanlott bb tobb penzt sandersnek? De. Feljebb ment igy az ara? Igen.

Mas szerzodtettetek harrisont? Igen. Szoval ez fikcio, nem. Eddig ket nem fikcio.

A tovabbgondolas, meg egyertelmu. Hogy miert pont hozzatok ment harrison szerinted? Miert ti szerzodtettetek erre a par meccsre? Mert csodat tett nalatok. Avagy ilyenek. Hat nem hinnem.

Elhiszem hogy kellett meg egy ember nektek. De azt barhonnan lehetett volna szerezni. De mig a JH pont a pit el rugta ossze a port es volt merges, mert nem jatszattak eleget...

Ezert te nem hoznal el egy olyan embert egy olyan csapatbol, ahol eleg jo az off, es minden segitseg rafer a csapatra a po ban. Es egy esetleges 50% os eselyu esemeny, az hogy talalkozunk a rajatszasban? Valamint vele egyutt a minden fele titkot/tudast felallast stbt pl a masik csapattol az ev vegen po elott ?
Amikor az utolso meccs van hatra es mar biztos po ban vagytok?

De egy dorzsolt eddzo minden egyes hibaert kemenyen megfizetteti az ellenfelet. Szoval ennek a fikcionak, errefele nagyobb a hitele, mint a fikcio resze. : ) De izlesek es pofonok. (nem akarom felhozni, de muszaj, mert a regebbi fikciok utan, pl hogy felvetette a vedo jeleket, egy ilyen egyszeru huzas, hogy csak elhozzuk a vedelem kb minden jatekat ismero emberet, az off es egyeb line ok gyengesegenek a tudojat, nem all tavol szerintem a valosagtol) : )

Es en is meg leptem volna. De persze, hihetetelen a dolog. Amikor voltak mar ennel sokkal dorzsoltebb dolgaitok is. Mindegy. : ) Es ez most momentan inkabb azt tukrozi csak, hogy jo eddzo, mert itt nem szabalyt szegve tudtatok volna pici elonyhoz jutni. Amikor a po ban, minden aprosag aranyat er.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.
peterk2005
JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak),"pár százezer usd múlhat rajta......😀)) ezen gondolkodtam amúgy......de tényleg.....ugyebár Joe Judge marad....s meg nem mondom most hol, de olvastam olyasmit, hogy volt, akinek szólt JMD előtte, hogy nem írja alá......JJ marad is, ha minden igaz.....szóval arra gondoltam, hogy a Colts FO azután adta ki a twitter üzenetet, hogy JMD elkezdte felhívni az érintetteket, hogy mégsem megy.....s quasi elővágás volt Irsayék részéről a JMD szerz. híre......mondom, ez fikció, de kurtára nem lennék meglepődve.......de ez megint fikció elismerem, s Ballarddal semmi bajom.....riszpekt a mai sajttájáért.........
Gaius
Szerintem ha itt ilyenfajta húzás lett volna a részünkről, akkor JMD (Ballardhoz hasonlóan) már közel az összes sajtóorgánumban szétkürtölte volna, hogy a Colts mit művelt. Túl nagy a csend erről az oldalról.
szampi#33
nem biztos.....sztem pont JMD részéről volt nagy a csend......mind az egész meghallgatási folyamat, mind a tegnapi mizéria okán.....nem volt részéről sem sajttáj, hogy megállapodás van......azért sztem ezt is bele lehet venni .......s nemtom.....a Ballard-kapcsolat miatt más a helyzet, mint két éve.....hiába a sajttáj befejezés, úgy, ahogy 😀
Gaius
Meseld el nekem kerlek, hany edzo volt, aki ugy, hogy a csapata nagyban a PO-meccsekre es a Super Bowlra keszult, fogta magat es kiallt a nyilvanossag ele, osszehiv egy sajtotajekoztatot, amin kozli, hogy o mar megallapodott, es XY csapat vezetoedzoje lesz.

„Sziasztok, csak szeretnem bejelenteni, hogy egyebkent rohogve megszegtem a liga szabalyait, miszerint nem lehetne bejelenteni semmit, de en azert megteszem, mert igy a fair.”

Meselj meg, kerlek. Oke, en tenyleg megszoktam es elfogadom, hogy minden szurkolo altalaban megvedi a sajat nyaja tehenet, de azert abszurdnal abszurdabb osszeeskuves-elmeleteid meg engem is mosolyra kesztetnek, pedig en aztan tenyleg egy igazi Mel Gibson vagyok.

Egeszen fantasztikus, hogy eloadjuk az egesz sztorit ugy, mintha egyebkent nem lenne minden evben legalabb harom HC-jelolt, aki a PO alatt mar reges reg eligerkezett egy csapathoz, mert ez annyira meglepo lenne.

Meg elkezdunk olyanokkal elohozakodni, hogy mar lassan tenyleg akkora hulyenek gondoljuk itt a Coltsot, Ballardot, hogy emberunk konkretan ugy targyalna es ugy intezne a dolgokat, mintha valami hotel tarsasjatekot jatszana hatevesen.

Szoval oke, en Colts-fankent mindig is birtam JMD-t, es hogy oszinte legyek, ezek utan sincs vele bajom, de azert komolyan, ennyire ne legyunk mar vakok, hogy ennyire adazan probaljuk megvedeni emberunket egy ilyen huzas utan.

Ezen nincs mit vedeni. Kocsog volt, pont. Nem ertem, miert nem lehet kikaszalodni az „elvakult szurkoloi hozzaallasbol”, visszalepni a foldre, es realisan azt mondani, hogy oke, emberunk szemet volt, ez van, pont.

Egyebkent pedig tok nyugodtan tedd fel magadnak a kerdest, es valaszolj mindenfele kepmutatas nelkul: ha BB visszavonul, ti edzot kerestek, megtalaljatok embereteket, akivel hetek ota szoban meg is van a deal, majd eljatssza ezt, ti meg alltok a sajtotajetkoztaton, mint rozi a moziban. Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.

Persze sokan osszemossak ezt a Patsszel, meg belerugnak a csapatba, mert hogy itt egy ujabb indok, de engem ez nem erdekel, bar Kraft huzasa egyertelmuen geci volt, es szandekosan tett keresztbe a Coltsnak. Jatszhatjuk a hulyet, elhetunk alomvilagban, de biztos vagyok benne, hogy az NFL berkein belul is tisztaban van ezzel mindenki. De amilyen ellentetek es szarkavarasok vannak a tulajdonosok kozott is, ez nem egy meglepo dolog, en legalabbis nem huledezem, volt itt mar komolyabb kibaszas is a masikkal.

Az erosebb kutya baszik, esetunkben ez Kraft volt.
Stez
Egy dolgot hagy tegyek itt hozza. Usa az nem Magyarorszag, ahol ha mondasz valamit a szonak semmi ertelme nincsen, amig nincs rola papir. Szoval ha itt pl en azt mondom barhol hogy ez tortent, ezt ugy kezelik hogy igaz. Es nem feltetelezik rolad hogy hazudsz, mert akkor ezzel teged jaratnanak le. Hogy nem hisznek neked. Ez kicsit mas mint otthon, mert ott az sem igaz, ami papiron van. Es abbol is keresnek kibuvot. Vagy jon hogy nem azt mondtam.

Na ezzel szemben egy nem jo, de ide illo dolog. A feleseg, a ferj szulinapi bulijan, azt mondta egy baratnojenek, hogy a ferje megutotte. Aztan, a buli ment tovabb, majd a no a kierkezo rendorok tarsasagara lett figyelmes. Es kerdezi, hogy mi a helyzet mi ez a nagy feljhajtas. Erre a rendorok a felesegnek, kaptunk egy bejelentest, hogy ont bantalmazta a ferje. A no erre hol a ferjem? Kerdezi, mert ez csak vicc volt.

Mire a rendor, mar elvittek es eppen uton a bortonbe, majd annyit tett hozza a rendor, hogy ez hulye vicc volt.

Szoval itt ha valaki valamire a szavat adja, arra adnak. Es ha ezt egyszer eljatszod akkor utana nehez visszanyerni. Szoval ez a, de hat meg nem irt ala stb kamu szoveg nem igaz. Ha azt mondta, hogy megy, akkor az mar megallapodas.

Csak ugy mint pl ha felszalunk egy buszra, es jegyet veszunk. Kellene egy szerzodest kotnunk, hogy a tarsasag ennyiert elvisz minket innen ide. Es mi ra utalo magatartassal, azzal hogy oda szeretnek menni. Megvesszuk a jegyet. Es ez is egy fajta szerzodes szeru dolog. Mert megtette az alany a ra utalo magatartast.

Szoval engem nem erdekel mit csinalt JMD. De az biztos, hogy szavahitetlen ember lett es nem egy ember szamara. Es ez a jajj most mindenki meggondolhatja magat, vagy vissza lehet vinni egy vasarolt termeket az nem egy szinten van ezzel. Mert az ugynoke elintezett mindent. Csak arra vartak hogy... De o meg inkabb megse... Na ezt elore is lehetett volna mondani, hogy lehet maradok es akkor a colts is targyal masokkal is es nem marad kenyszerpalyan. De ugye nem ezt mondta...

Szoval az adott szo nem er semmit nala. Meg minden egyeb sem, amit az ugynoke intezett. : ) Gondolom ott is az ugynok volt a hibas. Mert elhitte amit mondott neki az ugyfele. Stb.... Es nem kell elhinni. De engem sem hitegetni az ellenkezojerol. Mindenki azt hisz amit akar.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Koszi Wyatt, a szokásos informatív-szórakoztató elemzés.

Alapjaiban en is egyetértek, nehány gondolat:

- García-t en is olvastam, hogy beteg volt es sokat fogyott. Ha 40 font mínusz, legyen blokkoló TE.
- Ha ennyi jo elkapo van, nem lesz sok 4 WR-es játék, mint a 16-0-s szezonban?
- Bennett nekem óriási kérdőjel. En nem biztos, hogy kockaztatnek vele.
- Derek Rivers inkabb LB lesz, mint DE?
- En a védelembe, lehetőleg a DL-be mindenképpen szeretnek FA-ról egy nagy nevet
- PK drafton en sem lepődnék meg
- Elandon Roberts nalam Richards kategória: nagyon nem szeretnem szeptemberben a rosteren látni
- Branch-et kihagytad, de gondolom kuka

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
nálam mondjuk Bennettet tartanám meg és Allant küldeném el, mivel 0 hozzáadott értéke volt a csapathoz egész évben, Bennett meg azért baromi jó volt tavaly 😊
manuszka86
szerintem nézd át újra a futó playeinket... nem ér évi 5M-t, de attól még elég vicces ez a kijelentés
ZERO_L
oké kijelentésem erős volt, blokkolás része az rendben volt játékának (ezen kívül 10 elkapás 86 yard 1 TD), na de a fizetéséhez képest azért ez így karcsú...Gronk nélkül pl TE játékunk azért egy büdös nagy nulla volt összességében(értem hogy all pro TE meg minden,monster a pali imádom is a játékát). Allenre PFF is behúzott egy kemény 54,3-as ratinget a szezonra...ár/érték arány azért annyira nem kóser,de ezt te is írtad.