New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért ez durván néz ki.

És így is így tolni 😊)

Wyatt
Lassan Brady átmegy Gronkba! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
gordon
Ő Sheldon: 😀


Akiért trade ment, az meg Shelton: 😀

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
gordon
Miért?? Lenne run stopper meg pass rushunk is. Nem logikus hanem egyenesen fasza lenne ha végre belülről is tudnánk nyomást generálni nem csak pacsizgatás lenne az O falakkal
ParadSEC
nekem meg Suh az a kategória, aki akármilyen jó lehet a pályán, de köszi inkább ne...
(remek húzás volt az ő rekordszerződtetése is)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
gordon
Miért?? Lenne run stopper meg pass rushunk is. Nem logikus hanem egyenesen fasza lenne ha végre belülről is tudnánk nyomást generálni nem csak pacsizgatás lenne az O falakkal

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez durván néz ki.

És így is így tolni 😊)

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Befejező rész 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27593558_2110199565880451_626526713626492928_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=SI7j8pI0v_cQ7kNvgG8c-xo&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAEF2qkEVFmKA1hO7km7m0PHlI65g9BD9XMOcKXTxO7LA&oe=6636B146
S1:E6 The End Game | Body, mind, spirit. Family and friends. Everything Tom Brady has worked on, everything he’s invested in - it all comes together in another historic... | By Versus On WatchFacebook
Body, mind, spirit. Family and friends. Everything Tom Brady has worked on, everything he’s invested in - it all comes together in another historic...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Shermanre ráhajtunk? Örülnénk vagy utálnánk?
Én örülnék.
vpi
Képességeit sose vitattam, de maga a stílusa/személyiségével baromira nem tudtam azonosulni 😊
annyira nem feltétlenül örülnék neki, olyan mint amikor Mourinho leült a Machecester padjára ott is nagyot kellett nyelnem azért 😀
29 évesen szerintem ő még nagy dellát akar azért szakítani, adna BB neki annyit (meg miből is?) ill. a nagy száját be tudná fogni?
manuszka86
Nekem a Brady-vel való kézfogása az egyik legikonikusabb NFL emlékem.
jr79
Nekem is mindig az ugrik be elsőnek, nem tudom utalni a sracot.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, Sherman Brady helyett Jimmyékhez ment

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
jóó ez a trade tetszik, BB mester belekezdett 😊

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Run stuffer a srác, az meg kellett.
Gyakorlatilag 1 környi hatra cserével, az is jövő évi pick.
Nalam "A+"

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
2015-ös draft top2 DT pickje nálunk van, reméljük ez a pályán is meg fog látszani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hmm, hmm. Végül is ha kör eleji 5. kör, az értékben simán ért egy 2019/4-et, úgy meg nem para. 1/12-es volt, nem is éppen rossz, 1+1 éves szerződéssel, nem tűnik rossz húzásnak.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei 5. kör jött Shelton mellé. Jövő évi 3. körös ment érte cserébe.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza, husi a falba, legalább a futás ellen hatékonyabbak lehetünk

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
DT need kilőve/upgrade-elve
több mint 6 éve
jr79 New England Patriots 71
Shermanre ráhajtunk? Örülnénk vagy utálnánk?
Én örülnék.
vpi
Képességeit sose vitattam, de maga a stílusa/személyiségével baromira nem tudtam azonosulni 😊
annyira nem feltétlenül örülnék neki, olyan mint amikor Mourinho leült a Machecester padjára ott is nagyot kellett nyelnem azért 😀
29 évesen szerintem ő még nagy dellát akar azért szakítani, adna BB neki annyit (meg miből is?) ill. a nagy száját be tudná fogni?
manuszka86
Nekem a Brady-vel való kézfogása az egyik legikonikusabb NFL emlékem.

Szerkesztette: jr79
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Ha teljesen felépült, én imádnám, ha nálunk játszana.

Do your job
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Shermanre ráhajtunk? Örülnénk vagy utálnánk?
Én örülnék.
vpi
Képességeit sose vitattam, de maga a stílusa/személyiségével baromira nem tudtam azonosulni 😊
annyira nem feltétlenül örülnék neki, olyan mint amikor Mourinho leült a Machecester padjára ott is nagyot kellett nyelnem azért 😀
29 évesen szerintem ő még nagy dellát akar azért szakítani, adna BB neki annyit (meg miből is?) ill. a nagy száját be tudná fogni?

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Shermanre ráhajtunk? Örülnénk vagy utálnánk?
Én örülnék.
vpi
fel lennék dobva mint mikor Revist megszereztük, és nyilván csak akkor jönne ha csapat szempontjából elviselhető az ára

viszont azt nem tudom BB mennyire tudná a szabadszájúságát féken tartani (és ez alatt nem a káromkodásra gondolok), mennyire menne Sherman-nek ezek a panelválaszok és az öltözői viselkedés betartása
pályán mutatott trashtalkját nagyon imádom, viszont ha azon kívül nem tudja tartani a száját akkor inkább ne jöjjön

sérülékenysége lehet kockázat, de az Gronknál is fent áll mégse tesszük lapátra, mert ha egészségesek akkor ligaelit szintet tudnak, ami bőven megéri ezt a kockázatot


EdelMAN mellé egy SherMAN, lassan átnevezhetnénk a csapatot bostoni bosszúállókká



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Shermanre ráhajtunk? Örülnénk vagy utálnánk?
Én örülnék.
vpi
Detto. 2 Predator terrorizálna hátul. 😀
ParadSEC
utálom most is, ez nem változna attól hogy a Patsben játszik /remélem ezt soha nem kell megélnem/, de szerencsére semmi ráhatásom BB döntéseire
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Shermanre ráhajtunk? Örülnénk vagy utálnánk?
Én örülnék.
vpi
Detto. 2 Predator terrorizálna hátul. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Shermanre ráhajtunk? Örülnénk vagy utálnánk?
Én örülnék.