New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az elmúlt napok hírei, félhírei, pletykái alapján az én személyes véleményem az, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújják, de nincs is világvége, mint amennyien sokan látják.
Mindenki tudja, hogy BB a drafton beleszerezett JG-ba..Ő akarta, a személyes döntése volt, hogy hozzánk kerüljön. Akkor mindenki úgy gondolta, hogy ő lesz az örökös, ő viszi majd tovább a stafétát. Főleg, hogy láthattuk, hogy az utóbbi 10 év legjobb backup QB-ja Brady mögött a, kifejezetten látványosan, impozánsan tudott helyettesíteni, ha szükség volt rá. Systemfit, minőségi QB-nak tűnt.
Sokan úgy gondolták, hogy ha a Patriots 2016-2017-ben megnyeri a SB-t, akkor Brady egyedüli 5x-ös győztesként azt mondja, hogy köszönöm szépen, a csúcson hagyom abba.
Naplemente, fehér ló, sunshine, happy..Közeli barátai, a családja, a felesége is ezt szerette volna.
DE ő nem..Úgy érezte, úgy érzi, hogy még pár évig tudja ezen a szinten nyomni, és akár még belefér 1-2 gyűrű. Mert neki az a legfontosabb.
Szerintem BB nem így gondolta..Ő is úgy gondolhatta, hogy 40 körül Brady nem fog ezen a szinten játszani. Neki kellett egy minőségi backup QB, aki szinte zökkenőmentesen átveszi majd a csapatot, ha Brady abbahagyja, teljesítménye jelentősen romlik, vagy esetleg lesérül..
Kivárásra játszott, fel akarta mérni, hogy 2017 februárjától 2017. október 31-ig milyen teljesítményre képes a franchise arca. És szerintem ő is meglepődött, hogy Brady legalább olyan szinten, hanem jobban játszik, mint az elmúlt években.Vezeti a ligát passzolt yardokban, QB ratingben a legjobb három között van, hosszú passzokban pedig még jobb mint bármikor korábban. Elképesztően jól kezeli a nyomást, hihetetlen lábmunkája van, szinte jobb mint fiatalon. A New England Patriots O# október végén vezeti a ligát. Pont, sőt felkiáltójel!
Ekkor döntött úgy, hogy bármennyire is fájjon a szíve, s bármennyire is kedvelje, szeresse JG-t, el kell engednie, mert nem tudja neki megadni azt amire egy tehetséges QB vágyik.. A játékidőt..
Bejelentkeztek érte tavasszal páran (Browns, Texans,Denver, 49rs), pickeket is ajánlottak, de el lettek hajtva, mert BB kivárt. Várta, hogyan is teljesít Brady..
Brady pedig kifejezetten impresszíven, jól teljesített, teljesít idén..S személyes véleményem az, hogy Tom idei játéka BB-nek és JG-nak is szólt..Mindenkinek meg akarta mutatni, hogy ő ezt még tudja pár évig ilyen szinten tolni, és nem véletlenül őt tartja szinte mindenki a legjobb QB-nak. BB pedig várt az utolsó pillanatig amíg JG-t el lehetett cserélni.. Ez pedig október 31. volt. AFC-be nem akarta cserélni, véletlenül sem akart konferenciát erősíteni egy jó irányítóval, így inkább elküldte a baráti San Fransiscoba, ahol JimmyBoy megmutathatja mit is tud egy ligaelit O# guruval.Nem véletlenül volt annyira érzelem-dús az a nyilatkozat ahogy búcsúzott tőle. Ő remélte, hogy egyszer irányítója lesz a Patriotsban..DE Brady teljesítménye keresztbe tett, közbeszólt. BB pedig mint a liga legjobb edzője meglépte azt amit az utolsó pillanatban meg kellett lépnie. Lehet, hogy emiatt némi súrlódás, nézeteltérés lehet edző és irányító között, de nem hiszem, hogy ez hosszú távon kihathat..Tom itt is bebizonyította, hogy őt sosem szabad leírni, és soha nem fogja átadni a helyét magától, ha rajta múlik..A következő 1-2 évben a draftról pedig ki lehet húzni egy igazán tehetséges QB-t, aki ténylegesen lehet majd Tom utódja..
Ennyi..A többi szerintem újságírói fantazmagória..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
szerintem felesleges lenne QB-t húzni korai pickkel (első három kör), persze ha lecsúszik egy Jimmy féle tehetség, akit baromi könnyen be lehet illeszteni a rendszerünkbe (Brissett azért más kategória volt), akkor ne hagyjuk ott más csapatoknak

de amíg Brady semmi jelét nem mutatja az öregedésnek, addig simán ráérnénk a 2019-es drafton, teszem azt első kör végén húzni egy komolyabb tehetséget

ZERO_L
Ismét nem értünk egyet. 😊
Én mindenképpen huznék qb-t. Nem tölteléket, hanem olyat akiben az FO valódi potenciált lát.
zinedine5
de hát én is ezt mondom 😛

Brissett(de mondhatnám Mallett-et is) 2.0-ra felesleges ellőni egy újabb top100-as picket
ZERO_L
Bocsánat, nem voltam elég egyértelmű.
Ez a legfontosabb pozíció és attól, hogy most volt ez a csere, Brady jövőképe (ti. hogy bármikor bekövetkezhet egy visszaesés) nem változott.
Ezért én már 2018-ban is potenciális utódot huznék. Ha. beválik ok, ha nem akkor még mindig ott van 2019.
zinedine5
beválik? ezt mégis honnan tudnánk ha csak az edzéseken a snapek kb 1/4-dét kapja meg, gondolom nem az első pre-season meccséből akarunk messzemenő következtetéseket levonni

és egyébként is, egy top100-as picket nem fogsz eldobni egy év után, hogy újra magasan draftolj a helyére, QB esetében ez hatványozottan igaz

szóval szerintem itt inkább a megfelelő prospecten kellene lennie a hangsúlynak és nem mindenáron top100ban hozni egy rookiet, mert annyira félünk, hogy mi lesz Bradyvel, amúgy is ha elindul a lejtőn akkor azért nem lesz egyből Fitzpatrick-szint, lehozza az évet (mondjuk egy átalakított playbookkal, ha pl nem lenne meg a karereje vagy hasonlók), aztán lehet egy top30-as prospectet hozni

ha egy nem a rendszerünkbe illő irányítót hozunk, mert mindenáron kell valaki, azt úgy sem tudjuk felépíteni 1-2 év alatt, hogy többet lehessen elvárni tőle mint a jelenlegi Hoyer-től, amíg Brady a legminimálisabb jelét sem adja a visszaesésnek addig max hátsókörös QB-kal próbálkoznék


Nezzuk meg BB kommunikaciojat a ket backup QB trade utan! Brissett trade utan a szokasos bs duma semmi tobb,ebbol is latszik h sztem BB ebbe nem latott tobbet. A JG trade utan viszont teljesen mas volt BB kommunikacioja,amibol en csak arra tudok kovetkeztetni,hogy BB igenis el tudta kepzeni h Gerappa a Patriots kovetkezo fr iranyitoja es emiatt baromira szerette volna megtartani,ahogy Ő fogalmazott,huztuk ameddig csak lehetett. Ez viszont csak ugy lett volna lehetseges ha a szezon vegen TB visszavonul es emiatt kaptak szarnyra a konteo elmeletek. Az mar vsznsohasem fog kiderulni,h nalunk mire lett volna kepes JG es ezen az sem valtoztat,ha megbukik SF-ban. A problema ott van ( és absz egyetértek zinedine kollegaval),hogy senki nem tudhatja előre,hogy bekövetkezik-e TB-nel teljesitmeny visszaeses es ami a lenyeg ha igen,milyen gyorsan es mennyire drasztikusan. Manning példája óta en ezzel nagyon ovatosan bannek. Ez az ami arnyalja a Gerappa tradeet es emiatt nem varnek en sem a QB drafttal 19-ig
kolok1972
Manning egy szélsőséges példa a skálán (a nyakműtéte miatt egy időzített bomba volt), Brady meg a pozitív irányban szélsőséges(a tudatos étkezés, edzésterv stb)
ennyi erővel akkor edzésre sem szabadna engedni mert láttuk mi történt Bridgewaterrel

szerintem ebben a helyzetben csak a meccs közbeni sérüléssel szívhatjuk meg, ha kap egy brutális/szerencsétlen ütést, abból már lehet jóval lassabban térne vissza vagy a mostani szintjét már nem tudná elérni
de én azt kizártnak tartom, hogy az eddigi, szokásos futballterhelés mellett ő 2-3 éven belül úgy essen össze mint Manning tette



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nezzuk meg BB kommunikaciojat a ket backup QB trade utan! Brissett trade utan a szokasos bs duma semmi tobb,ebbol is latszik h sztem BB ebbe nem latott tobbet. A JG trade utan viszont teljesen mas volt BB kommunikacioja,amibol en csak arra tudok kovetkeztetni,hogy BB igenis el tudta kepzeni h Gerappa a Patriots kovetkezo fr iranyitoja es emiatt baromira szerette volna megtartani,ahogy Ő fogalmazott,huztuk ameddig csak lehetett. Ez viszont csak ugy lett volna lehetseges ha a szezon vegen TB visszavonul es emiatt kaptak szarnyra a konteo elmeletek. Az mar vsznsohasem fog kiderulni,h nalunk mire lett volna kepes JG es ezen az sem valtoztat,ha megbukik SF-ban. A problema ott van ( és absz egyetértek zinedine kollegaval),hogy senki nem tudhatja előre,hogy bekövetkezik-e TB-nel teljesitmeny visszaeses es ami a lenyeg ha igen,milyen gyorsan es mennyire drasztikusan. Manning példája óta en ezzel nagyon ovatosan bannek. Ez az ami arnyalja a Gerappa tradeet es emiatt nem varnek en sem a QB drafttal 19-ig

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
szerintem felesleges lenne QB-t húzni korai pickkel (első három kör), persze ha lecsúszik egy Jimmy féle tehetség, akit baromi könnyen be lehet illeszteni a rendszerünkbe (Brissett azért más kategória volt), akkor ne hagyjuk ott más csapatoknak

de amíg Brady semmi jelét nem mutatja az öregedésnek, addig simán ráérnénk a 2019-es drafton, teszem azt első kör végén húzni egy komolyabb tehetséget

ZERO_L
Ismét nem értünk egyet. 😊
Én mindenképpen huznék qb-t. Nem tölteléket, hanem olyat akiben az FO valódi potenciált lát.
zinedine5
de hát én is ezt mondom 😛

Brissett(de mondhatnám Mallett-et is) 2.0-ra felesleges ellőni egy újabb top100-as picket
ZERO_L
Bocsánat, nem voltam elég egyértelmű.
Ez a legfontosabb pozíció és attól, hogy most volt ez a csere, Brady jövőképe (ti. hogy bármikor bekövetkezhet egy visszaesés) nem változott.
Ezért én már 2018-ban is potenciális utódot huznék. Ha. beválik ok, ha nem akkor még mindig ott van 2019.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Az összes meccsét láttam 😊 Mindenkinek van jobb és gyengébb meccse. Bradynek is. De fordítva is igaz, lehet valakinek átlagnál jobb meccse is. Garoppolonak is. Az első két meccs alapján Siemian top5 QB volt in the making. Aztán szembe jött a valóság. 😊

Tudom, hogy kedveltétek JG-t, és joggal, de ha akkora talent lenne, már nem lett volna itt, elvitték volna az offseasonban. Mégis egész offseasonban shoppoltatok vele és nem akadt vevője. Brady utódjára - olyanra aki miatt őt érdemes elküldeni - akadt volna.
peterk2005
Erős állításokkal dolgozol. 😀
"...a szezon kezdete előtt többször is próbálkoztak a Patriosnál, de egyszerűen addig sem jutottak el, hogy elmondják az ajánlatukat, Bill Belichick kapásból nemet mondott és lerakta a telefont."
 pats.hu/brady-vs-belichick
kisdef
Pontosan ebből látszik, hogy mennyire is árultuk őt. A 2 első kör, amit híreszteltek tavasszal annak szólt, hogy nem eladó, de ha mégis van valaki, aki all-int mond, akkor ez az ára.

Így, hogy Brady továbbra sem mutatja hanyatlás jeleit a Jimmy trade egyre aktuálisabb lett. Lehetett volna még húzni ezt, akár egy taggel, viszont az már a csapat szempontjából hátrányokkal is járt volna (cap space) nem csak előnyökkel (lehető legjobb backup)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Az összes meccsét láttam 😊 Mindenkinek van jobb és gyengébb meccse. Bradynek is. De fordítva is igaz, lehet valakinek átlagnál jobb meccse is. Garoppolonak is. Az első két meccs alapján Siemian top5 QB volt in the making. Aztán szembe jött a valóság. 😊

Tudom, hogy kedveltétek JG-t, és joggal, de ha akkora talent lenne, már nem lett volna itt, elvitték volna az offseasonban. Mégis egész offseasonban shoppoltatok vele és nem akadt vevője. Brady utódjára - olyanra aki miatt őt érdemes elküldeni - akadt volna.
peterk2005
Erős állításokkal dolgozol. 😀
"...a szezon kezdete előtt többször is próbálkoztak a Patriosnál, de egyszerűen addig sem jutottak el, hogy elmondják az ajánlatukat, Bill Belichick kapásból nemet mondott és lerakta a telefont."
 pats.hu/brady-vs-belichick
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajj, annyira nem szeretem a bullshitelést, de 0.50-kor már kifejezetten idegesít is.

Newton 3 TD, 4 Int. Parádés. Mondjuk volt 854 passzolt és 71 futott yardja. Mellé két vereséggel mondjuk
Watson 2 TD, 2 Int. 426 yard, 108 futva. 1/1
Rodgers 4 TD, 0 Int. 506 yard, még 60 futva. Két W. Na ez igen, ez már tényleg fasza bemutatkozás.

Jimmy fiú ezzel szemben szánalmas
4 TD, 0 Int. 502 yard két W-t tud felmutatni. 80 perc alatt. Hát én nem tudom, te mit vársz egy irányítótól, de én egy Super Bowl-aspiráns elleni győzelemmel és a Dolphins ellen 20 perc alatt összehozott 232 yard, 3 TD kombináción túl sokat nem.

Persze erre lehet azt mondani, hogy vannak jobb és rosszabb meccsek is. Hát ez nagy gondolat, vitatkozni vele érdemes

De oké, rendben, elfogadom, hogy nem bírod, keresel valami kifogást rá.

De könyörgöm, ne jöjjünk már hülyeségekkel, mert ehhez tényleg hosszú volt már a nap. Imádom, amikor idejön az ember, beböfögi, hogy de nem kellett senkinek sem, meg be lett árazva. Csak megsúgom, hogy kellett több csapatnak is, de nem adták el áron alul. A kettő között kurva nagy a differencia. És amennyire tudom, első körös érték is volt ajánlva, csak nem kellett akkor.

Az meg más kérdés, hogy tudni kell különbséget tenni 2017 tavasza és 2017 ősze/2018 tavasza között. Nekünk tavasszal egy évre olcsón volt, még jövőre is bőven el tudjuk adni. 2. körért passzoljuk el? Minek? Van olyan tehetség, aki tud annyit hozzátenni, hogy megérje őt elpasszolni a szezon előtt, amikor még az sem százas, hogy Brady ott folytatja, ahol? Ne vicceljünk már

Viszont ott folytatta, és úgy látszik, nem akartunk kockáztatni azzal, hogy jövőre majd megfizetnek minket. Nekem kicsit gyors volt, de egye fene. Én megmondtam, hogy idén tavasszal első kör alatt felesleges eladni, jövőre viszont egy 2/5 körüli pickért már simán. Mert akkor már a fizuja is bejön a képletbe.

Ehhez képest hol vagyunk MOST? Eladtuk egy 2/1-ért. Hú, hát ez aztán a beárazás, meg a senkinek nem kellett, pedig árultuk mindenkinek (most hogy a két első kört nem adták meg érte, azzal ne viccelődjünk már, minek tették volna. De mi minek engedtük volna el olcsón? Nonszensz)

De majd erre is jön majd valami, hogy de akkor ez meg ez volt, meg itt ez meg ez van, és különben is már csütörtök van, akkor meg úgy sem igaz semmi.

Én örültem volna neki, ha marad, mert azt már bebizonyította, hogy itt tud nagyon jó lenni, és hosszú távra is jó megoldást nyújtani. Azt remélem, hogy a 49ersnél is az erősségeire építenek majd, és nem próbálnak valami olyan szerepet kérni tőle, ami nem az ő képességeihez van szabva. Ha úgy lesz, ahogy remélem, szerintem faszán be tud illeszkedni ott is, és jó kis játékos lesz. De benne van, hogy a mi rendszerünkön kívül visszaesik. De ez engem hol érdekel? Engem az érdekel, hogy az itteni irányító az itteni rendszerben jó legyen. Ő pedig több, mint jó volt. Ezért nyilván nem lehet olcsón eladni, csak azért, mert lehet, hogy máshol szar lesz. Az más baja, nálunk jó lenne.

De ne fikázzuk már a teljesítményét, kiemelve nonszensz összehasonlításokkal, vagy ne állítsunk már blődségeket, csak mert arra emlékszünk, hogy ja így volt, mert nem ment el sehova.

Áhh, komolyan mondom, én lezártam, nem vagyok hajlandó a témával foglalkozni, böfögjön be mindenki valami faszságot még, én innentől leszarom az egészet

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az összes meccsét láttam 😊 Mindenkinek van jobb és gyengébb meccse. Bradynek is. De fordítva is igaz, lehet valakinek átlagnál jobb meccse is. Garoppolonak is. Az első két meccs alapján Siemian top5 QB volt in the making. Aztán szembe jött a valóság. 😊

Tudom, hogy kedveltétek JG-t, és joggal, de ha akkora talent lenne, már nem lett volna itt, elvitték volna az offseasonban. Mégis egész offseasonban shoppoltatok vele és nem akadt vevője. Brady utódjára - olyanra aki miatt őt érdemes elküldeni - akadt volna.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesd meg meg egyszer azt a tavalyit, es utana mondd, hogy nem volt milyen jatek. A Miami elleni Bradynek becsuletere valt volna...

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont ezért mertem feltenni a kérdést..Mert minden kinti szaki BB és Brady közeli baráti köreire mutogat..Ők szállították az infókat. Állítólag a trade time előtt 3 nappal Brady legközelebbi barátai abban a tudatban voltak, hogy Tom el lesz cserélve, de ha most októberben nem is, akkor legkésőbb idény végén , mert BB Garoppolót tolná már inkább a jövőben. BB baráti köre meg azt nyilatkozta, hogy az öreg nagyon-nagyon kedveli Jimmyt és mindenképpen szeretne vele gyűrűt nyeretni kezdő irányítóként..Állítólag Kraft rakott pontot a történet végére 3 nappal ezelőtt, ragaszkodva Bradyhez. Most meg picit fura a viszony Tom és a mester között..kyobalu
Belichick ugye 2001 végén ahelyett a Bledsoe helyett tette le a voksot Brady mellett, akivel ugyanannak az évnek az elején(!) kötötte meg - az akkori rekordot jelentő és NFL történelmet író első 100 milliós - contractot. Lényegében egy frissen kötött szerződésű franchise QB-tól szabadult meg Brady javára.

Szóval ha valaki, akkor őróla el tudom képzelni, hogy akár Brady ellenében is képest döntést hozni. Brady remekül néz ki, de 40 éves korban már nincs 2-3 évre előre tervezés. Van rá esély, hogy bírja még pár évet, de ugyanúgy megvan a rizikója annak is, hogy egyik meccsen kap egy méreteset, eltörik /elszakad valami és annyi a történetnek, sose lesz már a régi. Belichick - ha tényleg hosszú távon gondolkozik - valószínűleg számol is ezzel.

De. A hiba nálam ott van, hogy Garoppolo nem Brady. És szerintem BB sem látja benne ezt. Amikor játszott, akkor a helyzethez mérten szépen tolta, de azért messze volt az egy Camnewtonos, Watsonos, vagy Rodgerses bemutatkozásról. És közben 4 meccset se bírt ki egészségesen. Ez nem az az opció amire megéri lecserélni a HOF irányítót. Idény közben egészen nyilvánvalóan nem (el nem tudom képzelni, hogy BB egy pillanatig elhitetné magával, hogy ezzel az idei csapattal JG-vel lenne esélye, miközben Bradyvel lazán). De Bradynél nem is mostani trade jött szóba, hanem idény után. Hát akkor sem. BB egy "korrekt, talán jó kezdő is lehet belőle" szintű QB-t bármikor előhúz a zsebéből, egy ennél "lehet, hogy jobb" irányítóért nem éri meg lemondani Bradyről. Csak olyan miatt éri meg, aki "lehet, hogy Brady szintjéhez is közel juthat".

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
szerintem felesleges lenne QB-t húzni korai pickkel (első három kör), persze ha lecsúszik egy Jimmy féle tehetség, akit baromi könnyen be lehet illeszteni a rendszerünkbe (Brissett azért más kategória volt), akkor ne hagyjuk ott más csapatoknak

de amíg Brady semmi jelét nem mutatja az öregedésnek, addig simán ráérnénk a 2019-es drafton, teszem azt első kör végén húzni egy komolyabb tehetséget

ZERO_L
Ismét nem értünk egyet. 😊
Én mindenképpen huznék qb-t. Nem tölteléket, hanem olyat akiben az FO valódi potenciált lát.
zinedine5
de hát én is ezt mondom 😛

Brissett(de mondhatnám Mallett-et is) 2.0-ra felesleges ellőni egy újabb top100-as picket



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Ennek az egész sztorinak nincs értelme. Egy edző sem cseréli a franchise arcát olyanra, egy valaha volt legnagyobbat a szezon közepén olyan valaki miatt, akiben van ugyan igéret, de nincs semmi tapasztalat. Akkor már próbálgatta volna a pályán legalább percekre. Szezon közepén ilyen nincs.

Lehet, hogy ovatosabban kellett volna tépnie ennek a golfos újságírónak.
Kollega
Ellenben szezon végén "visszavonultathatta" volna vagy elcserélhette volna, ha úgy gondolja. Főleg ha megint SB win van jöhetett volna szóba a retire. És akkor a liebling JG is maradhatott volna. De nyilván TB nem szándékozott év végén visszavonulni, így választani kellett. Nem hiszem, hogy bárki máshogy választott volna.
topin
Szerintem ez a TB csere az SB után fogalmazódhatott meg, mert látta, hogy TB nem akar visszavonulni, JG meg játszani akart. Az idei teljesítménye után kizártnak tartom, hogy a szezon alapján elcserélnék TB-t. JG meg játszani akart, ne várjuk már tőle, hogy 27 évesen is a padot koptassa. Watson 22 évesen, Prescott 23 évesen már fix kezdőként játszott. Ő is ezt akart, itt nem tudott, elment máshova. Viszont így végiggondolva miért engedtük el Brissett-et?😊 Zavaros azért az ügy...
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
szerintem felesleges lenne QB-t húzni korai pickkel (első három kör), persze ha lecsúszik egy Jimmy féle tehetség, akit baromi könnyen be lehet illeszteni a rendszerünkbe (Brissett azért más kategória volt), akkor ne hagyjuk ott más csapatoknak

de amíg Brady semmi jelét nem mutatja az öregedésnek, addig simán ráérnénk a 2019-es drafton, teszem azt első kör végén húzni egy komolyabb tehetséget

ZERO_L
Ismét nem értünk egyet. 😊
Én mindenképpen huznék qb-t. Nem tölteléket, hanem olyat akiben az FO valódi potenciált lát.
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Ennek az egész sztorinak nincs értelme. Egy edző sem cseréli a franchise arcát olyanra, egy valaha volt legnagyobbat a szezon közepén olyan valaki miatt, akiben van ugyan igéret, de nincs semmi tapasztalat. Akkor már próbálgatta volna a pályán legalább percekre. Szezon közepén ilyen nincs.

Lehet, hogy ovatosabban kellett volna tépnie ennek a golfos újságírónak.
Kollega
Ellenben szezon végén "visszavonultathatta" volna vagy elcserélhette volna, ha úgy gondolja. Főleg ha megint SB win van jöhetett volna szóba a retire. És akkor a liebling JG is maradhatott volna. De nyilván TB nem szándékozott év végén visszavonulni, így választani kellett. Nem hiszem, hogy bárki máshogy választott volna.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ennek az egész sztorinak nincs értelme. Egy edző sem cseréli a franchise arcát olyanra, egy valaha volt legnagyobbat a szezon közepén olyan valaki miatt, akiben van ugyan igéret, de nincs semmi tapasztalat. Akkor már próbálgatta volna a pályán legalább percekre. Szezon közepén ilyen nincs.

Lehet, hogy ovatosabban kellett volna tépnie ennek a golfos újságírónak.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
szerintem felesleges lenne QB-t húzni korai pickkel (első három kör), persze ha lecsúszik egy Jimmy féle tehetség, akit baromi könnyen be lehet illeszteni a rendszerünkbe (Brissett azért más kategória volt), akkor ne hagyjuk ott más csapatoknak

de amíg Brady semmi jelét nem mutatja az öregedésnek, addig simán ráérnénk a 2019-es drafton, teszem azt első kör végén húzni egy komolyabb tehetséget

tartok tőle BB inkább a tutira fog menni, pedig lesz elég "lyukas" posztunk ahova elférne a top100as tehetség



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
triangle 1 283
ha jimmy a köv 10 évre top5 fr kúbé lesz folyamatosan po-ba viszi a friscot, akkor ez nálam akkor érte meg ha mi nyerünk még egy sb-t bradyvel. (vagy kihúzzuk a következő brady-t a jimmyért kapott pickkel😀)
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ha a jövőre gondolunk akkor Jimmy lett volna az ideális választás Goat Qb ide vagy oda 40 év azért még 40 év. Viszont Brady története nem zárulhat le trade-el. Ő maga a Pats a megtestesült amerika. Nem irigylem a mestert ebben a helyzetben. Reménykedjünk 1 jó draftban qb-választásban jók vagyunk. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Józan paraszti ésszel simán el tudom képzelni, hogy az öreg pont golfozott és lehet annyit mondott, hogy JG rohadt jó és ha TB-ben látja a formahanyatlást a nyáron, elgondolkodik, hogy inkább szava JG-re. Mert övé a jövő. De TB múltja és legfőképpen a formája miatt meg kellett hozni ezt a kényes és fájó döntést. Lehet, hogy utólag majd az öreg bevallja, hogy egy franchise irányítót vesztettünk el, de most nem fogja. Amúgy ilyen van mindenhol, hogy valamelyik poszton "többleted" van és fel kell áldoznod valakit. Nyilván egy cb vagy egy futó nem a világ, de egy rohadt jó irányító egy franchise eredményességét is meghatározza.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 590 — Patriot
Csuda faca lehet akkor az öltözőben a hangulat.. Butler vs BB, Brady vs BB. Ez mindent jelent csak éppen jót nem. Valahogy ez is látszik a csapat játékán...
ParadSEC
ezt plz ne kezdjük el
ZERO_L
😀 Pedig pedig. Beszéljünk róla hidd el jobb lesz
ParadSEC
Nem kell, mert Rapoport szerint csakis BB hozta meg a döntést, Kraft nem szólt bele és ő azért kicsit hitelesebb forrás, mint egy golf kommentátor.
cspeti98
Sőr Rapoport a kérdésre, hogy lehet-e bármi a storyba annyit válaszolt: No!

Bye week van, Bostonba is az olvasókból élnek. Click-bait business.
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Csuda faca lehet akkor az öltözőben a hangulat.. Butler vs BB, Brady vs BB. Ez mindent jelent csak éppen jót nem. Valahogy ez is látszik a csapat játékán...
ParadSEC
ezt plz ne kezdjük el
ZERO_L
😀 Pedig pedig. Beszéljünk róla hidd el jobb lesz
ParadSEC
Nem kell, mert Rapoport szerint csakis BB hozta meg a döntést, Kraft nem szólt bele és ő azért kicsit hitelesebb forrás, mint egy golf kommentátor.

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Csuda faca lehet akkor az öltözőben a hangulat.. Butler vs BB, Brady vs BB. Ez mindent jelent csak éppen jót nem. Valahogy ez is látszik a csapat játékán...
ParadSEC
ezt plz ne kezdjük el
ZERO_L
😀 Pedig pedig. Beszéljünk róla hidd el jobb lesz

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
én Brady-nek simán elhiszem, hogy van benne három elit év és kettő mint gamemanager... mondjuk én azt is elhinném neki ha azt mondaná, hogy ő Jézus Krisztus leszármazottja



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brian Hoyer is signing a 3-year deal with the #Patriots, source said.
Klaci79
Csak nekem ugrott be az, hogy akkor Brady még két évet fog játszani?
Bazzani
Szerintem végig az volt a terv, hogy 2018 tuti és 2019 is, ezért kellett Jimmynek mennie

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brian Hoyer is signing a 3-year deal with the #Patriots, source said.
Klaci79
Csak nekem ugrott be az, hogy akkor Brady még két évet fog játszani?