New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Na beárazták Jimmy fiút...akik 1. körre taksálták (sosem értettem mire fel 😊 ), hát tessék...bár én ezt is soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy jövőre neki új szerződés jár, és a Ninersnek van fél éve rájönni, hogy megérte-e.
Chargers LT
Lol

Nem baj, ha nem ertesz valamihez, csak tok vicces, ha kozben hulyesegekkel probal az ember okoskodni, de sebaj

En a trade idejet nem ertem amugy, en taggel adtam volna el top ötös második körért, akkor már nem lett volna gondom az értékkel, mert lement a szezon. Így azért ez több, mint kockázatos. Eros qb-classt mondanak a draftra, erdekes lenne, ha a 49ers az elso ket, varhatoan top 5-ös pickjet is iranyitora koltene, remelem, Shanny hosszu tavra tervez vele, es bevalik.
Wyatt
Sokan mondjátok, hogy erős a QB class idén, de én egyre többszőr hallom, hogy az NFL-ben nincsenek elájulva tőle. Pl Shanahan sem:
 twitter.com/Mr_KevinJones/status/925161122897870848
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
BB megint tárgyilagosan, higgadtan döntött.Legjobb időben húzta meg, amit még meg lehet. JimmyG tavasszal kisétált volna ingyen az ajtón. Kaptunk érte egy majdnem első kör vége picket.
Kinti szakik szerint a Pats meg akarta tartani Garoppolot. Tavasz óta egyezkedtek, de ő az összes ajánlatot visszautasította, pedig állítólag elég szép összeget ígértek még 1-2 év padért. Játszani akart, kezdő irányítóként, viszonylag nagyobb pénzért. Meg lehet érteni őt is. Most bizonyíthat, mennyit tud hozzátenni a csapat teljesítményéhez. Szerintem jó lesz SF-ban. helyette valószínűleg jön Hoyer. Backup QB-nak tökéletes.
Ami engem jobban aggaszt, hogy egyre többen rebesgetik tegnap délután óta, hogy Butlert simán elcserélnénk egy jó csere feltétel esetén. 2. kört és minőségi D-line embert várnánk érte cserébe..
Mondjuk semmin sem lepődöm már meg BB kapcsán, de nem biztos, hogy ebben az időszakban elcserélném a secondary legjobb cornerét..Ő hajt, ő játszik a legjobban a secondary-ből. Meccseket ment meg nekünk a játékaival. A többiek messze nincsenek az ő szintjén.
Kíváncsi vagyok, mit hoz még a mai nap..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Na beárazták Jimmy fiút...akik 1. körre taksálták (sosem értettem mire fel 😊 ), hát tessék...bár én ezt is soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy jövőre neki új szerződés jár, és a Ninersnek van fél éve rájönni, hogy megérte-e.
Chargers LT
Szvsz a 49ers pickje 2. körben top5 lesz, ami majdnem 1. kör végének fogható fel. Szvsz a Pats nagyon jó árat kapott érte, mert nem hiszem h Gerappá fogja megváltani a világot Friscoban.
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Nem azért ment el, mert BB elküldte, vagy nem kellett volna nálunk. Nagyon is kellett volna... Hanem azért, mert el akart menni, játszani akart már, nem akart várni, és ez ügyben nem tudott megegyezni a csapattal. Tehát itt nem az üzleti szempontok játszottak.
Én sajnálom, hogy elment, mert azon rövid idő alatt, amikor játszott, akkor azt biztatóan tette. Jó QB lehetett volna belőle, sőt azt hiszem, már most jó QB - már amennyire az valaki kevés meccstapasztalattal lehet. De hát, ha mindenáron menni akart, akkor nem lehet visszatartani.
Én most azt sajnálnám nagyon, ha a Lewis, Burkhead, White, Gillislee futó/elkapni is tudó négyesből valakit elcserélnének. Ilyen jó futói talán még sose, de a közelmúltban biztosan nem voltak a csapatnak, nagy kár lenne ezt gyengíteni. Arról nem is beszélve, hogy ha most Hogan kiesik (és bizony, ebben a sérülésben egy egész idényes kiesés is benne lehet), akkor kinek fog passzolni Brady, amikor a passzjáték már így is, vele is döcögősen ment? Tehát ezekre a futókra most nagyon nagy szükség van.

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hát nem tudom... Az egyik szemem sír, a másik meg üveg... Érteni vélem a rációt a döntésben,ha úgy ítéltük meg hogy semmiféleképp nem tudjuk megtartani,akkor most kapunk érte ellenértéket,ami ráadásul figyelembe véve a Niners helyzetét nem rossz.
Ugyanakkor nem hiszek abban hogy TB még 4-5 évet bír,sztem reálisabb az 1 max 2 év. Így viszont nagyon félek attól,hogy 1 max 2 év kedvéért beáldoztuk a post Brady éra fr. irányítóját. Nyilván ha kiderül hogy Gerappa mégsem olyan jó (bár ez is feltételes,mert nem fog sosem már kiderülni hogy nálunk milyen lett volna),akkor nyilván helyes lesz ez a lépés,majd meglátjuk

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na beárazták Jimmy fiút...akik 1. körre taksálták (sosem értettem mire fel 😊 ), hát tessék...bár én ezt is soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy jövőre neki új szerződés jár, és a Ninersnek van fél éve rájönni, hogy megérte-e.
Chargers LT
Lol

Nem baj, ha nem ertesz valamihez, csak tok vicces, ha kozben hulyesegekkel probal az ember okoskodni, de sebaj

En a trade idejet nem ertem amugy, en taggel adtam volna el top ötös második körért, akkor már nem lett volna gondom az értékkel, mert lement a szezon. Így azért ez több, mint kockázatos. Eros qb-classt mondanak a draftra, erdekes lenne, ha a 49ers az elso ket, varhatoan top 5-ös pickjet is iranyitora koltene, remelem, Shanny hosszu tavra tervez vele, es bevalik.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ja, jól beárazták egy kvázi első körös pick ellenében játszik egy fél szezont még olcsón, utána meg lehet neki adni az évi 15-20 milliós szerződést. Itt inkább a jövő évi QB class lett beárazva.
kisdef
Szvsz az a QB class a legjobb evek ota. Ami persze nem er tobbet a kavezacc joslasnal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na beárazták Jimmy fiút...akik 1. körre taksálták (sosem értettem mire fel 😊 ), hát tessék...bár én ezt is soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy jövőre neki új szerződés jár, és a Ninersnek van fél éve rájönni, hogy megérte-e.
Chargers LT
Ja, jól beárazták egy kvázi első körös pick ellenében játszik egy fél szezont még olcsón, utána meg lehet neki adni az évi 15-20 milliós szerződést. Itt inkább a jövő évi QB class lett beárazva.
kisdef
Most meg lehet mutatni, hogy tényleg ász-e vagy a rendszer tette naggyá, ahogy az összes NE irányítót. Ha beválik, megéri a SF-nak a 15-20 millió.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Na beárazták Jimmy fiút...akik 1. körre taksálták (sosem értettem mire fel 😊 ), hát tessék...bár én ezt is soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy jövőre neki új szerződés jár, és a Ninersnek van fél éve rájönni, hogy megérte-e.
Chargers LT
Ja, jól beárazták egy kvázi első körös pick ellenében játszik egy fél szezont még olcsón, utána meg lehet neki adni az évi 15-20 milliós szerződést. Itt inkább a jövő évi QB class lett beárazva.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki lesz a csere QB?
Hoyer visszajön?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady még öt évet akar játszani, de ez a lépés csak annyit jelent, hogy jövőre még biztosan. Egyszerűen ez az utolsó pillanat amikor Jimmyből még ki lehet sajtolni valami értéket. Belichick kivárta ezt a pillanatot és végül betakarította amit lehetett.

Tavasszal bevéshettek egy második kör környéki QB picket 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Ez előrevetíti hogy Brady még játszik 2-3 évet. Nem véletlenül nem írt alá velünk Jimmy. Ezt még felírnám pozitívként a tradehez 😊
több mint 6 éve
triangle 1 283
schefter most mondja hogy próbáltunk jimmyvel hosszabbítani az offseasonben de nem sikerült, ezért (is) jött a csere
több mint 6 éve
triangle 1 283
ezzel együtt hoyert kivágta a niners.. ha esetleg valahova backup kúbé kéne..
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na beárazták Jimmy fiút...akik 1. körre taksálták (sosem értettem mire fel 😊 ), hát tessék...bár én ezt is soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy jövőre neki új szerződés jár, és a Ninersnek van fél éve rájönni, hogy megérte-e.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
fodi91 196
Hát ezt nem gondoltam volna, hogy most eltradeljük, de nem rossz az ellenérték, így hogy gyakorlatilag fél év van hátra a szerződéséből és a 49ers pickje gyakorlatilag olyan, mint egy első kör vége. Kíváncsi leszek rá, hogyan fog teljesíteni, de nálunk is érdekes lesz, hogy ki lesz a backup QB. Brissett és Garoppolo is trade lett ebben az évben, ezt azért nem vártam.

Szerk: És legalább NFC-be ment így ha nagyon beválik akkor se fogja keseríteni az életünket. PLusz ez azt jelenti, hogy Brady tényleg hosszútávra tervez még.

Szerkesztette: fodi91
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 twitter.com/AdamSchefter/status/925154828577378304

😮
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Meglátjuk..Danna szerint hétvégén még pont Travis Benjamin trade-et rebesgettek hozzánk pont a Chargers-ből..
Lewist én nem cserélném el. De nem én vagyok a góré.. 😉
Returnernek? 😀

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
TB a vizes fiúval érkezett a meccsre. Elsőként lépett a stadionba a csapatból. Egy regular meccsre. GOAT meg minden, de ennél alázatosabban senki nem áll ehhez a sporthoz.
...
vpi
Kicst meg is lepődtem, mert legalább egy vizes fiú és egy fotós megelőzte. Ez már a hanyagság első jele 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 588 — Patriot
TB a vizes fiúval érkezett a meccsre. Elsőként lépett a stadionba a csapatból. Egy regular meccsre. GOAT meg minden, de ennél alázatosabban senki nem áll ehhez a sporthoz.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉
kyobalu
igen csak kb Lewisnak van trade értéke és kevés lenne a halottpénz.
gordon
Meglátjuk..Danna szerint hétvégén még pont Travis Benjamin trade-et rebesgettek hozzánk pont a Chargers-ből..
Lewist én nem cserélném el. De nem én vagyok a góré.. 😉
kyobalu
Őt így is megszereztétek egy meccsre...minek még cserélni is 😊 😉
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉
kyobalu
igen csak kb Lewisnak van trade értéke és kevés lenne a halottpénz.
gordon
Meglátjuk..Danna szerint hétvégén még pont Travis Benjamin trade-et rebesgettek hozzánk pont a Chargers-ből..
Lewist én nem cserélném el. De nem én vagyok a góré.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉
kyobalu
igen csak kb Lewisnak van trade értéke és kevés lenne a halottpénz.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne