New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Csuda faca lehet akkor az öltözőben a hangulat.. Butler vs BB, Brady vs BB. Ez mindent jelent csak éppen jót nem. Valahogy ez is látszik a csapat játékán...
ParadSEC
ezt plz ne kezdjük el



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Pedig állítólag a GB lecsapott volna rá...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor a száz százalék ezúttal bejött 😊

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Brian Hoyer is signing a 3-year deal with the #Patriots, source said.
[/quote
Nyámi?]😀Klaci79

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Brian Hoyer is signing a 3-year deal with the #Patriots, source said.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Rendesen keverik a szart a csapat körül. Ennek megint SB szaga van 😀. Amikor a csapatra rászállnak vmi faszsággal akkor villantunk😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
triangle 1 283
folytatódik a BB vs TB saga:
 boston.cbslocal.com/2017/11/01/belichick-brady-relationship-not-great-kraft-steps-in-golf-reporter-ryan-burr/
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
tavasszal nagyon árultuk Jimmy-t, nem tudom mitől fordult volna ekkorát BB.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Csuda faca lehet akkor az öltözőben a hangulat.. Butler vs BB, Brady vs BB. Ez mindent jelent csak éppen jót nem. Valahogy ez is látszik a csapat játékán...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát figyelj, én alapjában véve azt mondanám, hogy New Englandben egyedül BB és TB érinthetetlen, ezért nem. De BB elég sokszor hozott már üzleti döntést, és a könyvet olvasva sem vagyok száz százalékig biztos, hogy teljesen légből kapott lenne a sztori. De én egyelőre örülök, hogy TB így tolja, remélem, egy két-három évig még megy is így. Jövőre a 2-3. körben kell hozni egy projekt irányítót, akit ugyanúgy ki lehet nevelni, mint Jimmyt. Ha nem látszik benne a fejlődés, akkor 2019-ben megint hozni valakit. Én nagyon szurkolok Jimmynek, de egyáltalán nem bánom, hogy TB marad, azért őt nagyon rossz lenne más csapat mezében látni 😊
Wyatt
Pont ezért mertem feltenni a kérdést..Mert minden kinti szaki BB és Brady közeli baráti köreire mutogat..Ők szállították az infókat. Állítólag a trade time előtt 3 nappal Brady legközelebbi barátai abban a tudatban voltak, hogy Tom el lesz cserélve, de ha most októberben nem is, akkor legkésőbb idény végén , mert BB Garoppolót tolná már inkább a jövőben. BB baráti köre meg azt nyilatkozta, hogy az öreg nagyon-nagyon kedveli Jimmyt és mindenképpen szeretne vele gyűrűt nyeretni kezdő irányítóként..Állítólag Kraft rakott pontot a történet végére 3 nappal ezelőtt, ragaszkodva Bradyhez. Most meg picit fura a viszony Tom és a mester között..
Mind1..A teljes igazságot mostanában úgysem tudjuk meg..A draftról kell egy minőségi QB, akit kinevelünk 2 év alatt, úgy mint Jimmyt..A mostani class erősebb mint az utóbbi években.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát figyelj, én alapjában véve azt mondanám, hogy New Englandben egyedül BB és TB érinthetetlen, ezért nem. De BB elég sokszor hozott már üzleti döntést, és a könyvet olvasva sem vagyok száz százalékig biztos, hogy teljesen légből kapott lenne a sztori. De én egyelőre örülök, hogy TB így tolja, remélem, egy két-három évig még megy is így. Jövőre a 2-3. körben kell hozni egy projekt irányítót, akit ugyanúgy ki lehet nevelni, mint Jimmyt. Ha nem látszik benne a fejlődés, akkor 2019-ben megint hozni valakit. Én nagyon szurkolok Jimmynek, de egyáltalán nem bánom, hogy TB marad, azért őt nagyon rossz lenne más csapat mezében látni 😊

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintetek lehet valami alapja a kinti pletykáknak, s ezért volt meglepően érzelemdús BB nyilatkozata Garoppoloról? BB tényleg lezáratta volna Brady-vel 2017-ben, vagy idény végén a karrierjét, hogy JimmyG legyen a franchise új QB-ja, arca, mert vele nagyobb esélyt látott még több SB-t nyerni? Őt akarta játszatni? S tényleg Kraft mondta ki az ügyben a végleges döntést, s jelenleg némi feszültség lehet a vezetőedző-irányító-tulajdonos háromszögben? Ilyen év, ilyen QB teljesítmény után amit Tom nyom, BB inkább a következő 10 évet nézné, nem az előttünk álló 2-3-mat? Ennyire meglepte Brady teljesítménye, s azon szándéka, hogy ki akarja tölteni a szerződését 2019-ig? Vagy csak felfújt újságírói fantazmagória az egész? Fura...

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
van Noy-Harris-Roberts LB sorral nekivágni a PO-nak, hm fincsi lesz 😊
ZERO_L
Még simán jöhet valaki, a Benjamin trade is csak most derült ki.
cspeti98
Azért jó ez a csere, mert így háromszor is játszhatunk ellene idén, és elsőre sikerült 4 elkapásból 104 yardra limitálni 😀
Mondjuk szerintem a javuló védelemmel kevésbé lesz ez para, csak vicces, hogy egy játékos háromszor is ellenfélül jön az alapszakaszban 😊

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Beszarok ha volt vmi tradeünk és minnyá bejelentik...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Egyébként nincsen semmi rizikó Galoppozó elcserélésében... Rövid távon, ha Brady kidől, akkor a SB esélyek is oda lesznek, mind1, hogy JimmyG itt van, vagy Frisco-ban. Ellenben a PO egy ilyen veretes csoportban - jó esélyel - még Hoyer-el is simán meglenne.

A hosszútáv már majrésabb, de Brady a megfáradás legkissebb jelét sem mutatja, a legnagyobb gondja az lehet majd, hogy a járókeret kicsit zavarja majd a mozgásban... de azt is megoldja valahogy.
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
van Noy-Harris-Roberts LB sorral nekivágni a PO-nak, hm fincsi lesz 😊
ZERO_L
Még simán jöhet valaki, a Benjamin trade is csak most derült ki.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
van Noy-Harris-Roberts LB sorral nekivágni a PO-nak, hm fincsi lesz 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"First of all I have a tremendous amount of respect for Jimmy. I couldnt ask for him to give as any more than hes given us.The 49ers are getting a good player, they are getting a great teammate and they are getting a good quarterback. And Jimmys getting a good coach. His carrier is moving forward. He's a talented individual. He's a great person to coach. I met with him weekly, and again, I have a tremendous amount of respect for him.But as his carrier moves forward, we have to look for our team, both this year and beyond and that's a consideration we have to make."


"i felt we road it out as long as we could"

-bye BB

Őszinte volt az öreg.

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
triangle 1 283
valami random nbc-s arc keveri a kakát, de nehezen lehet ezt komolyan venni:
 twitter.com/RyanBurr/status/925443878882369536
 twitter.com/RyanBurr/status/925444593725923328
 twitter.com/RyanBurr/status/925457430330462208

Szerkesztette: triangle
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Itt már nem lesz trade az tuti..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nem tud úgy trade deadline vagy offseason véget érni, hogy Fitzgerald -> NE pletykák ne röppennének fel... #boring



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Mondjuk, akármekkora divat is szidni Casselt, és tényleg nem jó játékos, de ő annyit tud, hogy jó csapatot nem ront el. Ment PO-ba a Chiefsszel, volt Pro Bowler is. Ez a többiek kritikája persze, de akkor is. Hoyer 10–6 volt a Browns kezdőjeként. PO-ba ment a Houstonnal azért, de ott hozta az eddigi legnagyobb égését. Brissett egyáltalán nem volt kezdő szint, de azért annyira nem ergya talán még így sem Indyben. De Garoppolo persze jobb alapanyag, egy jó OC-vel (Shanny is segíthet) tényleg jó irányító lehet belőle
Wyatt
Szerintem Cassel és Hoyer egyértelműen max 2. számú irányítónak felelnek meg, Brissettről még korai véleményt mondani. Garoppolo valóban nagyobb tehetségnek tűnik, nem tudom, jó-e neki egy tankolós csapatban kezdenie, de itt lehet virítani. Kíváncsian várom.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
triangle 1 283
ki tudja mi igaz belőle, mindenesetre érdekes:
 www.weei.com/blogs/ryan-hannable/espn-magazine-friends-give-bill-belichick-2-3-more-years-coach-%E2%80%98collision-coming
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk, akármekkora divat is szidni Casselt, és tényleg nem jó játékos, de ő annyit tud, hogy jó csapatot nem ront el. Ment PO-ba a Chiefsszel, volt Pro Bowler is. Ez a többiek kritikája persze, de akkor is. Hoyer 10–6 volt a Browns kezdőjeként. PO-ba ment a Houstonnal azért, de ott hozta az eddigi legnagyobb égését. Brissett egyáltalán nem volt kezdő szint, de azért annyira nem ergya talán még így sem Indyben. De Garoppolo persze jobb alapanyag, egy jó OC-vel (Shanny is segíthet) tényleg jó irányító lehet belőle

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Wyatt
Chargers LT
én 2.+4. kört adtam érte Wyattnek, azért is kaptam tőletek. 😊
Majd jövő ilyenkor visszatérhetünk rá, hogy ki kit húzott le ezzel a cserével, kb akkor lesz értelme.
gordon
1+4. volt az szerintem, de ki számolja 😊

Btw, Chargers: nem megbántani akartalak, csak nem aludtam ki magam, és ez volt az első reakcióm. De ettől még olvasd el, amit írtam utána. A draft idején top 20 volt az értéke, 2018-ra viszont top 40 csak a franchise tag miatt. Ez kb jön is, mert a 49ers még Gerappával sem csúszik ki a 2/8-ról szerintem. Én valóban keveslem, de csak azért, mert fél év múlva adtam volna ennyiért. De én mindig szeretem, ha van valami a csapatnál, és lehet szurkolni Gerappának, hogy beváljon 😊
Wyatt
No problem 😊 egyébként én is drukkolok neki, mert bírom, és ő a legjobb alapanyag azok közül, akik elhagyták a Patset (Hoyer, Cassel, Brissett)...szóval nála talán tényleg kiderül, hogy a rendszer így meg úgy...mit sikerült tanulnia, stb. Nála már elmúlt az az idő, hogy rookienak tekintsük. Bár tapasztalata kevés van.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀