Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
jó, ehhez az élet túl rövid, lapozzunk!
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
....és a szurkolókat, sőt a családokat 7 generációra visszamenően...
De most tényleg egy irodavezető, egy pozíciós edző, egy QM, Marketinges mi a faszt tehet erről???!

Ha azt mondod, hogy Kraft etikátlan OKÉ, végülis elvette a leggazdagabb szatócsboltos legcsúnyább lányát is, de ha azt mondod, hogy JackDaniels véleményes OKÉ...nadeastáb???
Helmut Zimmer
ilyen a világ, így működik. és nagyon remélem, hogy igazából nem én nyitom fel a szemed erre a dologra, csak most nem gondoltál rá.
egy iskolában van egy bántalmazó tanár = az iskolában bántják a gyereket
egy pap molesztál = a katolikus egyházban mindenki pedofil
valaki leereszti* a labdát = a patriots csaló

én csak egy saját véleményt fogalmaztam meg ("segget csinált a szájából") a másik csak a világ működési mechanizmusának megfigyelése. és még csak azt sem mondtam, hogy jogos. de ettől így van.
sokan ha eddig nem is ellenszenveztek a Pats-el, most már majd fognak.

* a leeresztés sem bizonyosodott be úgy tudom, szóval maradjunk polkorrektül annyiban, hogy 'a labdák nyomása az ellenőrzés után nem megfelelővé változott'
rva
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
....és a szurkolókat, sőt a családokat 7 generációra visszamenően...
De most tényleg egy irodavezető, egy pozíciós edző, egy QM, Marketinges mi a faszt tehet erről???!

Ha azt mondod, hogy Kraft etikátlan OKÉ, végülis elvette a leggazdagabb szatócsboltos legcsúnyább lányát is, de ha azt mondod, hogy JackDaniels véleményes OKÉ...nadeastáb???
Helmut Zimmer
Honnan tudod, hogy a háttérben nem arról van szó, hogy a szurkolók, a családok 7 generációra visszamenően, az irodavezető, egy pozíciós edző, egy QM és a marketinges összedolgozva elrabolta JMD gyerekeit és feleségét, aztán megfenyegette emberünket, hogy kinyírja a családot, ha nem marad New Englandben?

NALÁTOD!
Stez
mert Patriots szurkolókról van szó, már azon platformosodnának, hogy milyen színű legyen a lopós kisbusz. Isten bogárkái.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A végére(?) érkeztem meg. Ti komolyan most vesztettétek el a szüzességeteket? Eddig melyik bolygón éltetek?

Nem hallottatok arról, amikor az akkor még nem Öreg BB egy cetlit mutatott fel a sajtótájékoztatón? Az is Kraft rábeszélő képességének volt köszönhető.

Nem ebben a ligában vette egy edzői stáb tök természetesnek, hogy vérdíjat tűzzenek az ellenfél játékosára?

Nem az NFL-ben lépett be az edző a pályára, hogy megakadályozzon egy TD-t?

Nem itt videózta egy stáb az ellenfél kézjeleit, mert "úgy gondolta", hogy szabad?

Vicces. Komolyan. Egyetlen inch előnyért itt bárki az anyját is eladja. Ha azt gondoltátok, hogy Kraft és JMD kivétel, akkor ideje felébredni!

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
rva 4 708 — Me for President!
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
....és a szurkolókat, sőt a családokat 7 generációra visszamenően...
De most tényleg egy irodavezető, egy pozíciós edző, egy QM, Marketinges mi a faszt tehet erről???!

Ha azt mondod, hogy Kraft etikátlan OKÉ, végülis elvette a leggazdagabb szatócsboltos legcsúnyább lányát is, de ha azt mondod, hogy JackDaniels véleményes OKÉ...nadeastáb???
Helmut Zimmer
ilyen a világ, így működik. és nagyon remélem, hogy igazából nem én nyitom fel a szemed erre a dologra, csak most nem gondoltál rá.
egy iskolában van egy bántalmazó tanár = az iskolában bántják a gyereket
egy pap molesztál = a katolikus egyházban mindenki pedofil
valaki leereszti* a labdát = a patriots csaló

én csak egy saját véleményt fogalmaztam meg ("segget csinált a szájából") a másik csak a világ működési mechanizmusának megfigyelése. és még csak azt sem mondtam, hogy jogos. de ettől így van.
sokan ha eddig nem is ellenszenveztek a Pats-el, most már majd fognak.

* a leeresztés sem bizonyosodott be úgy tudom, szóval maradjunk polkorrektül annyiban, hogy 'a labdák nyomása az ellenőrzés után nem megfelelővé változott'
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
....és a szurkolókat, sőt a családokat 7 generációra visszamenően...
De most tényleg egy irodavezető, egy pozíciós edző, egy QM, Marketinges mi a faszt tehet erről???!

Ha azt mondod, hogy Kraft etikátlan OKÉ, végülis elvette a leggazdagabb szatócsboltos legcsúnyább lányát is, de ha azt mondod, hogy JackDaniels véleményes OKÉ...nadeastáb???
Helmut Zimmer
Honnan tudod, hogy a háttérben nem arról van szó, hogy a szurkolók, a családok 7 generációra visszamenően, az irodavezető, egy pozíciós edző, egy QM és a marketinges összedolgozva elrabolta JMD gyerekeit és feleségét, aztán megfenyegette emberünket, hogy kinyírja a családot, ha nem marad New Englandben?

NALÁTOD!

több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Olyan szinten túl van ez tolva, hogy hihetetlen. Nálunk pont most volt egy ilyen eset; jelentkezett valaki, felvételiztettünk, megegyeztünk, munkaszerződés aláírásra került, és két nappal a kezdés előtt kapott egy olyan ajánlatot a "volt" cégénél, hogy végül maradt. Miután elkezdte átadni a feladatait, jöttek ott rá, hogy nagyon költséges lenne pótolni, inkább megemelték a fizetését 30 %-al. Bosszantó volt, mert már átszerveztünk miatta egy projektet, de ez van, ilyan a munkaerő-piac, nincs rabszolgakereskedelem. Ettől még nem tekintettük morálisan nullának sem a jelentkezőt, sem az őt visszatartó céget. Sőt, fél év múlva megkerestük egy még jobb ajánlattal...
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
....és a szurkolókat, sőt a családokat 7 generációra visszamenően...
De most tényleg egy irodavezető, egy pozíciós edző, egy QM, Marketinges mi a faszt tehet erről???!

Ha azt mondod, hogy Kraft etikátlan OKÉ, végülis elvette a leggazdagabb szatócsboltos legcsúnyább lányát is, de ha azt mondod, hogy JackDaniels véleményes OKÉ...nadeastáb???
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
A döntés, hogy elfogad-e egy állást vagy sem, miért minősíti a csapatot, tulajdonost, szurkolót, egyáltalán bárkit?
Boston
Gabikától megkapod a választ:
 www.youtube.com/watch?v=TPxX9RwdX4E
pont.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
A döntés, hogy elfogad-e egy állást vagy sem, miért minősíti a csapatot, tulajdonost, szurkolót, egyáltalán bárkit?

Do your job
több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi
ThundersNFL
Ezt remélem azért nem gondolod komolyan, h ezt így lehet, mert akkor te tényleg, hogy is mondtad " hülye" vagy és ZERO_L sötétsége belengi ezt a hsz.-t is.
Isti81
Mondom én nem tudsz színészkedni 😂😂😂
ThundersNFL
Mielőtt még elsírod magad, pont ez a magatartás , h te hülyézhetsz és a következő hsz.-edben akkora baromságot írsz, h nem tudom sírjak-e vagy nevessek és a téged lájkolgató ......ok és ZERO_L elmés beszólása és az ehhez hasonlók miatt alakul ki mindig a balhé!
Isti81
Figyelj okostojás anno régen te jöttél át ide ordas baromságokat irogatni...majd zokon veszed ha kapsz hideget-meleget...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
rva
a sok divatszurkolót kihagytad 😊
több mint 8 éve
rva 4 708 — Me for President!
ragozhatjátok, de McDaniels segget csinált a szájából, és ez nem csak őt, de az egész stábot minősíti. ha jogos, ha nem. pont.
több mint 8 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi
ThundersNFL
Ezt remélem azért nem gondolod komolyan, h ezt így lehet, mert akkor te tényleg, hogy is mondtad " hülye" vagy és ZERO_L sötétsége belengi ezt a hsz.-t is.
Isti81
Mondom én nem tudsz színészkedni 😂😂😂
ThundersNFL
Mielőtt még elsírod magad, pont ez a magatartás , h te hülyézhetsz és a következő hsz.-edben akkora baromságot írsz, h nem tudom sírjak-e vagy nevessek és a téged lájkolgató ......ok és ZERO_L elmés beszólása és az ehhez hasonlók miatt alakul ki mindig a balhé!
több mint 8 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
értékelendővé tett JMD számára a stabilitást, mivel 2012 óta New Englandben van. JMD ragaszkodása az elmúlt napokban egyre nagyobb lett a Pats iránt,
irreálisnak érezte a Colts elvárásait.
, JMD folyamatosan jelezte a Colts vezetés felé, hogy időre van szüksége, hogy kiforrjon a döntése
Burkus
Én ezeken akkorát nevettem 😀 Mekkora mellébeszélés, meg ki hiszi ezt el olyan ténybeli dolgok után, hogy:
- 2012 után a tegnap estéig nem értékelte a "stabilitást", aztán hirtelen hopp, igen. Ráadásul HC interjúkon volt, és az NFL coach szakma nem olyan, ami költözéssel jár, így teljesen váratlanul érte a dolog 😀
- Ragaszkodni eddig csak úgy ímmel-ámmal ragaszkodott a SB győzelmek hatására, de ragaszkodása megnőtt egyenesen arányosan azzal, hogy a Colts már a "stábjába" is felvett embereket, stb 😀
- Nincs olyan NFL csapat, ahol nem a PO a minimális elvárás 2-3 év alatt, SB győzelmet meg senki nem várt el. Nyilán neki ez új volt, nem volt HC még...ja de 😀
- Olyannyira jelezte, hogy a Colts embereket hozott és hivatalos bejelentést tett. Nyilván én is kijelentem XY nevét a világ előtt a létező legnagyobb üzletben, ha jelzi, hogy lehet nem megyek. 😀

Egy gyereket sem lehetne ezekkel hülyére venni 😊 És ez így még szebb történet, hogy próbálják magyarázni azt, amit képtelenség. Nekem, mint 13 éve NFL fannak a Pats csapattal semmi bajom nem volt soha...emberileg nem stimmel ott sok dolog sajnos, és ezért igazából pont a fanokat sajnálom. Kraft és JMD ráadásul ezzel jóidőre elintézte, hogy továbbra is ellenszenvesek legyenek mindenki másnak. Nem a csapat, hanem ők...csak az a kár, hogy ők a csapat feje.
Chargers LT
Forrás a Patssel amúgy egyáltalán nem szimpatizáló ESPN. Reiss és Schefter. Két eddig hiteles, insider információkkal rendelkező beatwriter. Te biztos jobban látod, jobban értesült vagy Magyarországról mint ők főállású NFL-es újságírókként.

 scores.espn.com/blog/new-england-patriots

Ha tudsz angolul, jó olvasgatást.
Burkus
Nem gondolom, hogy lekezlő szavakat érdemeltem volna, de nah...most lepődjek meg.
Az meg hidegen hagy, ki mit írkál össze találomra, ha pont a tényeket hagyja figyelmen kívül 😊 2 jó újságíróról van szó, valószínűleg tudnak tényekből következtetni, pont ezért nem kellene marhaságokra épített feltételezésekbe bocsájtkozniuk. Vannak az általam leírt és megtörtént tények, pont. Nem azt mondtam, mi történt, hanem azt, hogy a tények alapján mi nem, mit butaság feltételezni. Angolul meg tudok, de nem olvasok fikciókat 😉
Chargers LT
Mindenki hülye, csak te vagy helikopter! 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
FloodGate van kialakulóban 😂
ThundersNFL
Majdnem 600 hozzászólás az SB kickoff óta!
több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
FloodGate van kialakulóban 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi
ThundersNFL
Ezt remélem azért nem gondolod komolyan, h ezt így lehet, mert akkor te tényleg, hogy is mondtad " hülye" vagy és ZERO_L sötétsége belengi ezt a hsz.-t is.
Isti81
Mondom én nem tudsz színészkedni 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
értékelendővé tett JMD számára a stabilitást, mivel 2012 óta New Englandben van. JMD ragaszkodása az elmúlt napokban egyre nagyobb lett a Pats iránt,
irreálisnak érezte a Colts elvárásait.
, JMD folyamatosan jelezte a Colts vezetés felé, hogy időre van szüksége, hogy kiforrjon a döntése
Burkus
Én ezeken akkorát nevettem 😀 Mekkora mellébeszélés, meg ki hiszi ezt el olyan ténybeli dolgok után, hogy:
- 2012 után a tegnap estéig nem értékelte a "stabilitást", aztán hirtelen hopp, igen. Ráadásul HC interjúkon volt, és az NFL coach szakma nem olyan, ami költözéssel jár, így teljesen váratlanul érte a dolog 😀
- Ragaszkodni eddig csak úgy ímmel-ámmal ragaszkodott a SB győzelmek hatására, de ragaszkodása megnőtt egyenesen arányosan azzal, hogy a Colts már a "stábjába" is felvett embereket, stb 😀
- Nincs olyan NFL csapat, ahol nem a PO a minimális elvárás 2-3 év alatt, SB győzelmet meg senki nem várt el. Nyilán neki ez új volt, nem volt HC még...ja de 😀
- Olyannyira jelezte, hogy a Colts embereket hozott és hivatalos bejelentést tett. Nyilván én is kijelentem XY nevét a világ előtt a létező legnagyobb üzletben, ha jelzi, hogy lehet nem megyek. 😀

Egy gyereket sem lehetne ezekkel hülyére venni 😊 És ez így még szebb történet, hogy próbálják magyarázni azt, amit képtelenség. Nekem, mint 13 éve NFL fannak a Pats csapattal semmi bajom nem volt soha...emberileg nem stimmel ott sok dolog sajnos, és ezért igazából pont a fanokat sajnálom. Kraft és JMD ráadásul ezzel jóidőre elintézte, hogy továbbra is ellenszenvesek legyenek mindenki másnak. Nem a csapat, hanem ők...csak az a kár, hogy ők a csapat feje.
Chargers LT
Forrás a Patssel amúgy egyáltalán nem szimpatizáló ESPN. Reiss és Schefter. Két eddig hiteles, insider információkkal rendelkező beatwriter. Te biztos jobban látod, jobban értesült vagy Magyarországról mint ők főállású NFL-es újságírókként.

 scores.espn.com/blog/new-england-patriots

Ha tudsz angolul, jó olvasgatást.
Burkus
Nem gondolom, hogy lekezlő szavakat érdemeltem volna, de nah...most lepődjek meg.
Az meg hidegen hagy, ki mit írkál össze találomra, ha pont a tényeket hagyja figyelmen kívül 😊 2 jó újságíróról van szó, valószínűleg tudnak tényekből következtetni, pont ezért nem kellene marhaságokra épített feltételezésekbe bocsájtkozniuk. Vannak az általam leírt és megtörtént tények, pont. Nem azt mondtam, mi történt, hanem azt, hogy a tények alapján mi nem, mit butaság feltételezni. Angolul meg tudok, de nem olvasok fikciókat 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 513
(szabályt nem sértett, ezt azért emeljük ki)
Egy Patriots topikban, őszintén bárkit is zavarna, ha sértett volna? 😛
VanillaSky
Vagy azon is elgondolkodhatnánk, hogy BB számára vajh miért nem létezik Mangini...
Ahogy a Deflategatenél kiderült, mások is szórakoznak a labdával, stadion (öltöző?) belső hőmérsékletével, mesterséges zajkeltéssel, stb.

Tényleg, mi van most akkor a labdákkal? Minden meccsen ellenőrzik még? Jó lenne látni a 2017-es szezon teljes statisztikáját...

Egy dolgot ne feledjünk. Itt BB az arca az egész szervezetnek. Ha valaki valami hülyeséget csinál azért is ő viseli a felelősséget.
több mint 8 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi
ThundersNFL
Ezt remélem azért nem gondolod komolyan, h ezt így lehet, mert akkor te tényleg, hogy is mondtad " hülye" vagy és ZERO_L sötétsége belengi ezt a hsz.-t is.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem is a Pats a Lannister-ház.
Pragmatikus, birodalomépítő és -vezető dinaszta, nem ön- és közveszélyes idealisták és szerencsétlen idióták, mint a Starkok, ahol töke, csak a nőknek és a nyomorékoknak van.
Sobri Jóska
Erről bevillant ez a tweet a Pats - Jags előttről, amikor Bradynek bibis volt a keze. 😊 😊 😊

Egyébként a Fox intézte az egészet, hogy majd Thursday Night Footbalon leadhassák a Pats-Coltsot nagy ratinggel.
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
el lehet ítélni JMD döntését (én sem tartom fairnek), de joga volt hozzá, ahogy BB-nek is joga volt lemondani 1 napos Jets HC-ként (ha akkor létezett volna bowl.hu, valami hasonlókat írhattak volna róla mint most JMD-ről: "senkinek sem fog kelleni", "nullába fogják nézni a játékosok" "mégis milyen alapon kér majd számon elveket" stb stbZERO_L
tessék megnézni a Two Bills-t, részben pont erről szól

vélhetően JMD is a Colts tweetje után épp indult az edzőterembe a futópadra...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
VanillaSky 1 696
(szabályt nem sértett, ezt azért emeljük ki)
Egy Patriots topikban, őszintén bárkit is zavarna, ha sértett volna? 😛

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
DE MIÉRT? 8-D
Stez
Nem kell ezt túlgondolni, én csak arra próbáltam viccesen reagálni, hogy mennyire profi az egész NFL (ahol Trump majdnem csapatot vett...mondjuk tuti növelné a nézőszámot 😊 ).

Tény, hogy a Colts jött ki rosszul az egészből illetve én jobban sajnálom azokat akik JMD miatt igazoltak oda. Jobban izgat, hogy velük mi lesz.


S mért fáj a Giantseseknek mindez, rá nem jövök...........
sutianap
Szerintem titkon fáj nekik, hogy BB nem náluk edző.
BTW vicces jelent volt a Two Billsben (Parcells és BB), amikor nézik a Giants SB trófeákat, BB mutatja melyik kettőt nyerték együtt ill. melyik kettőt adta a Pats nekik oda 😀
Solymi
Hát igen, ezért van az, hogy ez a sztori nem kétoldalú, nem JMD és a Colts van csak itt, hanem jó pár szakember, akik könnyen lehet, hogy emiatt kereszttűzbe kerülnek, másrészt meg tényleg valaki miatt hagyták el az előző csapatukat, hoztak meg mondjuk egy, az életükre kiható döntést.

És JMD nem csak az Indyt baszta át és hagyta cserben, szerintem sokkalta inkább szemét húzás volt ez azokkal szemben, akiket a Coltshoz csábított, maga mellé. Nem tudom, én ezek után elég nehezen tudnék belenézni a szemükbe.

Egyébként a média már betalált egy vagy két Colts-stábtagot, akik miatta írtak alá. Mindegyik meglepődött azon, hogy JMD végül marad, szerintük ennek nyoma sem volt. Ebből is gondolom, hogy itt JMD és a Colts már tényleg lezsírozott mindent.

Persze lehet, hogy JMD mondjuk ennyire nem kommunikált a jövendőbeli segédjeivel, hogy már egy ideje tudta, hogy nem tuti a dolog, és senkinek sem szólt.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
JMDről emberileg eddig sem voltam nagy véleménnyel, ez a benyomásomon nem javított ez a döntése sem; ettől függetlenül a mi rendszerünkben egy nagyszerű OC, de nagyon remélem hogy nem csinálunk belőle HCt Belichick visszavonulása után sem /bármikor is legyen az/

a Colts szépen pofára esett, bár erkölcsileg ők jönnek ki jól a sztoriból + szerintem JMD nem is lett volna jó HC
Cuchulain82
Srácok, aki "mi Pats fanok"-ozni kezd, olvassa el ezt a Pats fan véleményt is mielőtt megteszi. És gondoljatok arra, hogy tegnap egy egész napot szenteltünk annak, hogy Patriot way, integrity, hogy egy szervezet belső integritása mennyire gontos. És arra, hogy ki miért szereti a klubot. Hogy a szurkolás az csak a győzelemről szól-e, mint az üzleti élet, vagy az idealizmusról, a felnőtt meséről, a hősök küzdelméről, és a hős képpel való morális azonosulásról?

Ezzel a történettel mi Colts fanok rengeteget vesztettünk. Elment egy év reménye, prolongálnunk kell a reményeinket jövőre. De mindent összetéve, és a fentieket figyelembe véve ha magamból indulok ki, hogy én miért választok csapatot, mit jelent nekem a szurkolás, akkor azt hiszem ezzel Ti is rengeteget vesztettetek. Ismeritek az érzést, hogy milyen a bolondos Gronkot nézni ahogy a kupát győztesen a magasba emeli. Ismeritek az érzést, hogy milyen a hülyéskedő, dilis rendkívül szerethető Edelman-t győztesként ünnepelni látni. Ez az az érzés amikor a pozitív hőseidet győzni látod. Ez után a történet után, még akkor is, ha netalántán tényleg jönnének az újabb sikerek, akkor is kellenek majd a pozitív hősök, hogy igazán édes lehessen a siker. És azoknak a Pats fanoknak majd szelektíven kell néznie a képeket, mert JMD is ott lesz a pódiumon. Sőt, fontos szereplőként lesz ott. Sobrinak ez nem lesz gond. És neked? Nektek?

És azt a verziót nem is ecseteltem, hogy mi lesz, ha JMD esetleg nem lesz majd sikeres. Én nem hiszem, hogy ennek a történetnek van nyertese. Ennek így nem szabadott volna megtörténnie. Volt a feleknek bő egy hónapjuk, hogy átgondolják. Beleértve mindenkit. JMD-t elsősorban, de Kraftot is, mindenkit. Ha a Colts nem pálya, volt millió alkalom jelezni ezt. De ez ebben a formában piszkos. Ezen mindenki veszít.

Megjegyzem, általában véve is komoly problémákat vethet fel az ügy. Az új HC keresés és szerződtetés folyamatában a még playoffban szereplő, és már kieső, új edzőt kereső csapatok természetes érdekellentétben vannak. És a bő egy hónapnyi "senki földjét" nem lehet eltüntetni, ezért akárhogy szabályozzák is, mindig lesz a folyamatban szürke terület, amit a gentleman agreementnek kell(ene) irányítania, mert más nem tudja. Ebbe a darázsfészekbe is belenyúlt ez a történet, és elindíthat olyan negatív folyamatokat, hogy a csapatok a jövőben úgy érzik, hogy kénytelenek háttérben "kikerülni" az egyenes utat, a biztonságuk érdekében. És extra garanciákat kérhetnek, ami hatással lehet arra is, hogy a jelöltek mennyire tudnak majd az aktuális csapatukkal a playoffra koncentrálni, és mennyire követeli meg az új csapatuk, hogy már rájuk is figyeljen. Nem jó ez senkinek.
peterk2005
komolyan te magyarázol szurkolói lélektanról, mikor csak azért lettél "elkötelezett denveri" mert a Colts (szintén szeretett csapatod) lecserélte a már megunt hibás bútor darabját? Bár ez a jelenlegi helyzetben még a star-wars-nál is nagyobb sci-fi, de te mégis hogy fogsz viszonyulni ha egyszer Luck emeli fel a trófeát, gondolom pont le fogod szarni, hogy ő testesíti meg a PM-el való bánásmódotokat...
(ha szemét lennék akkor akár karmának is nevezhetném mindazt ami a Colts-szal történ PM-ről való lemondás után)

el lehet ítélni JMD döntését (én sem tartom fairnek), de joga volt hozzá, ahogy BB-nek is joga volt lemondani 1 napos Jets HC-ként (ha akkor létezett volna bowl.hu, valami hasonlókat írhattak volna róla mint most JMD-ről: "senkinek sem fog kelleni", "nullába fogják nézni a játékosok" "mégis milyen alapon kér majd számon elveket" stb stb)
viszont számunkra "szurkolóknak" egy dolog számít, az ő általa vezetett egység vagy csapat(ha nálunk HC lesz), hogyan teljesít, ha nem hozza az elvárt szintet, akkor ki lesz rúgva, ha jól akkor a hülyeségeivel együtt (ahogy BB-nél is találni) elfogadjuk, mint szakembert(!), az emberi minőségével meg majd a körülette élők foglalkozzanak
(azért nem verte a nőjét, rendezett illegális kutya viadalokat vagy fojtott vízbe újszülött pandákat)


ennyi a történet, nem kell hozzá semmilyen tökéletes tündérmesét gyártani mert minden csapatnál lehetne piszkos, álszent dolgokat találni, amiért egy-egy szurkolónak rosszul kéne éreznie magát (lsd saját feleségét bántalmazó játékos ügyének eltusolása/figyelmen kívül hagyása)


Itt csak a Colts szívott, de hatalmasat, ez per pill engem marhára nem érdekel, sajnos az NFL-ben több ilyen is előfordult már (szabályt nem sértett, ezt azért emeljük ki) és aki egy jövőbeli bajnoki címet emiatt a lépés miatt moralizálna az iszonyatosan naiv ember...

és ennyit az össznépi pats utálatról (de aztán lehet valamelyik AFC Southos üzent 😀)




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/