NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/20/pro-ranking-all-32-offensive-lines-this-season/

A PFF értékelése szerint a Saints támadófala a 3. legjobb volt idén a ligában.
kapitnono
Nekem ez kicsit erős, bár én főleg a passzblokkolást figyelem, meg inkább az is mérvadó, amíg mi próbálkozunk majdnem a legtöbb passzjátékkal a ligában(és abban már csak ugye 9. helyre sorolt a PFF).


Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.
diceman
Pont a jó draftok jellemzőek a Payton-Loomis-érára. 😀
nfl_lover
Tavaly le lett selejtezve a megfigyelőgárda, és pont a tavalyi drafttal viszonylag elégedettek is lehetünk.
Szóval itt talán van ok optimizmusra.

több mint 8 éve
nfl_lover 912
Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.
diceman
Pont a jó draftok jellemzőek a Payton-Loomis-érára. 😀
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/20/pro-ranking-all-32-offensive-lines-this-season/

A PFF értékelése szerint a Saints támadófala a 3. legjobb volt idén a ligában.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ma 10 éve nevezték ki Paytont HC-nak...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.
kapitnono
Valószínűleg Allen marad... Legalább nem lesznek nagy elvárásaim az új szezonra...
atapapa
Idén voltak, de nekem is. Lassan egy bölcseleti szemináriumot indíthatunk, amiben a következő előadáson a sztoikusokat vesszük. Itt van rögtön az Epiktétosz nevű fazon, aki valami olyasmit írt többek között, hogy ha a kívánságaidat szabod az események alakulásához és nem azon búsongsz, hogy miért nem úgy alakulnak az események, ahogy te szeretnéd, boldog lesz az életed.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.
kapitnono
Valószínűleg Allen marad... Legalább nem lesznek nagy elvárásaim az új szezonra...

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.
kapitnono
Vittről mindent elmond, hogy a veje Gase mást nevezett ki LB-edzőnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Számomra új volt, ma olvastam a Rams költözése kapcsán:

Benson papa és a város között 2025-ig van érvényes megállapodás arra vonatkozóan, hogy a Saints New Orleans-ban lakik/játszik.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.


több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dan Campbell érkezhet TE coach-nak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Úgy megy a labdára, mint egy WR.
Elképzelem, hogy ez a gyerek ilyen talentummal lehúz 3 szezont egy DB-képző LSU-ban.... Akkora első kör lett volna, mint Peterson.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Itt egy eléggé jól összerakott videó Breaux idei meccseiből, akit érdekel nézze meg nyugodtan.



több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
elnezve a jovo evi ellenfeleket es a nagy budos SEMMIt ami valoszinuleg valtozik idenhez kepest, maximum egy hasonlo vagy kicsivel rosszabb szezont lehet varni a csapattol.
Brees jobbat erdemelne a nyugdijas evek elott.

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel..." - mondta, hogy így marad, vagy, hogy terveznek változtatást? Nem tudom, mert nem láttam a sajtótájékoztatót.
hajdu
Nekem az van a fejemben, hogy szerdán hallottam tőle vmi ilyet...
Rutin
Na, az már tényleg baj lenne.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel..." - mondta, hogy így marad, vagy, hogy terveznek változtatást? Nem tudom, mert nem láttam a sajtótájékoztatót.
hajdu
Nekem az van a fejemben, hogy szerdán hallottam tőle vmi ilyet...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel..." - mondta, hogy így marad, vagy, hogy terveznek változtatást? Nem tudom, mert nem láttam a sajtótájékoztatót.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Abban én is hiszek, hogy...
- a 9-esben van még kakaó, minimum 2 szezonra,
- hogy a futójátékunk még tovább javulhat,
- vagy hogy Allen jobb D-t képes építeni, mint RR.

De abban, hogy - ezek ellenére - reális esélyünk lesz a PO-ra jövőre,... mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel...
... Nos, abban már nem.

Elszomorított, amikor szerdán vmi olyasmi esett ki SP száján, hogy "Megyünk tovább, mint eddig...".........

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én örülök, hogy marad, mert nem tudok annyira pragmatikusan elvonatkoztatni, mint ti és nem is akarok.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
kár, h nem tudtuk/akartuk elhozni tőletek Paytont, örültem volna neki..
Szesze
Nálatok még szívesen el is néztem volna.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
- Browner. PFF szerint az idei szezon legrosszabb cornere volt az EGÉSZ LIGÁBAN. Már a szezon felénél látszott, hogy a fickó az ellenfél irányítóinak kedvenc játékosa. Az utcáról berántott utolsó ember is képes lett volna lehozni azt, amit ő. És mégis kezdett továbbra is minden meccsen. Ezt a húzást tudom a legkevésbé tolerálni.
atapapa
éppen ezek miatt volt az egyik legjobb FA igazolásom fantasyban 😊 fostam is, h mikor fogják kivágni, de "szerencsére" kihúzta végig

kár, h nem tudtuk/akartuk elhozni tőletek Paytont, örültem volna neki.. főleg ha pl McDaniels lesz helyette, még belegondolni is szörnyű

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
De ha már itt tartunk Allen-t terheli talán (nem láthatok rá, hogy a tavalyi holtszezonba mekkora beleszólása volt) a legkisebb felelősség. Szarból várat nehéz szezon közben.
clbass
Allennel annyi a problémám hogy
- a secet ő vezényelte végig, s talán ez volt a legrosszabbul teljesítő csapatrész idén
- a 43 erőltetése ilyen emberanyaggal. én megértem ha valakinek van egy bevett sémája, de ha képtelen azt játszatni, ami a csapata erőssége lenne, akkor dugja fel magának a játékrendszerét
- Browner. PFF szerint az idei szezon legrosszabb cornere volt az EGÉSZ LIGÁBAN. Már a szezon felénél látszott, hogy a fickó az ellenfél irányítóinak kedvenc játékosa. Az utcáról berántott utolsó ember is képes lett volna lehozni azt, amit ő. És mégis kezdett továbbra is minden meccsen. Ezt a húzást tudom a legkevésbé tolerálni.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
A QB coach Mike Neu-t elvitte a Ball State főedzőnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Meglep ez a semmin nem változtatunk koncepció...
De ha már itt tartunk Allen-t terheli talán (nem láthatok rá, hogy a tavalyi holtszezonba mekkora beleszólása volt) a legkisebb felelősség. Szarból várat nehéz szezon közben.
- Falban Cam-en kívül meghatározó kezdő szint idén nem volt.
- LB sorban volt két ígéretes rookie, akikből az egyiknek Allen még annyira se találja a posztját mint RR (remélem ez megoldódik), egy üvegtestű, és a kiegészítőemberek.
- Hátul találtunk egy lassan be is csiszolódó gyémántot, van egy tűrhető KV, egy lassan talán felépülő Byrd, egy sérült Lewis, egy sérült PJ, egy sérülésekkel bajlódó Swann, és A Bráner.
Ebből nehéz komolyat alkotni...de! Van sok fiatal, hasznos tapasztalatot szerző játékosunk, akik a) fejlődnek még eleget b) komoly mélységet, rotációs lehetőséget biztosítanak.
Nincs ez a védelem annyira messze a középmezőnytől mint a számok mutatják. Egy(két) falember, egy LB, és egy második CB már sokat segíthet, ami nem tűnik lehetetlennek.
Ami nagyobb bajom az Allen 4-3-a. Szvsz ez a keret 3-4 alapanyag, 4-3-ra erőszakolva...
Meglátjuk! A kétfarkú kutay párt régi választási plakátja jut eszembe:
"jolesz!"
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2) vagy csak túlfizetettnek tartják... 😀
Rutin
Edzőcsere nem úgy történik mint a játékosoké, a csere valójában szerződésbontás a régi csapattal és új szerződés kötése az új csapattal (és közben kompenzáció a régi csapat felé), vagyis nem lett volna kötelező SP-nek a következő csapatnál is ennyit keresnie.
Payton állítása szerint ugye nagyon fel se merült a távozása, csere útján sem.
2. kört szerintem minimum megért volna, főleg olyan csapatnak, mint a Colts vagy a NYG.

Kicsit remélem hogy most próbált diplomatikus lenni, volt már példa számtalanszor, hogy a szar edzőt nem ítélte el az évértékelőjében, majd 2 nap múlva simán kirúgta.
atapapa
Az biztos, hogy Eli igen jól járt volna vele... Nem kérdés. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???