New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
számoltam vissza a napokat, de ma végre odaért a mi SB-nkhez az index-es 50.-et felvezető rovata 😊

úgyhogy esti program meg is van, a bounty óta nem néztem meg egyben az egész SB-t, hát itt az ideje 😊
Gyurma Pappa
Ne tedd, tele van erőszakkal 😀 Bár happy end a vége. De ez már spoilernek minősül 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
számoltam vissza a napokat, de ma végre odaért a mi SB-nkhez az index-es 50.-et felvezető rovata 😊

úgyhogy esti program meg is van, a bounty óta nem néztem meg egyben az egész SB-t, hát itt az ideje 😊

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Cam Jordan megy a pro bowl-ra! És elvileg Breest is beválogatták volna,aki a sérülése miatt nem vállalta a játékot.
kapitnono
En csak Big Bent, Bradyt, Rodgerst es szegyelljemagatPalmert latom injury-n. Sajnos ez az az ev ahol ebben is utolsok vagyok NFC Southban, 1 jatekos a pro bowlon 😕

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Cam Jordan megy a pro bowl-ra! És elvileg Breest is beválogatták volna,aki a sérülése miatt nem vállalta a játékot.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én szeretem a Pantherst (Jake hype), meg védelem buziként nehéz Luke játékát nem csodálni. Cam nekem olyan, mintha gy 9 éves engedtek volna játszani a nagyok játékával, ő egy nagyon más generáció, mint Manning, Brady vagy Brees. Nekem sem tetszik, én jobban szeretem a kevésbé "laza" irányítókat, de az új generáció jó eséllyel fogja követni Newton stílusát, a média vevő rá. Idén meg nagy éve is van, de... igazából fingom sincs mi lesz, és úgy különösebben nem is érdekel 😊

Nem tudok a Broncosnak szurkolni, ha meglátom Elway botoxolt fejét, rosszul vagyok. Inkább szurkolok, hogy Davis nyerjen egy gyűrűt és vonuljon vissza, az jó lenne nekünk is 😀

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nyilván nem szeretném ha egy rivális lenne a bajnok.
De a legfőbb érv a Panthers ellen maga Cam Newton.
Így is mérföldekkel nyeri az univerzum legönelégültebb arcának a versenyét, egy gyűrű az ujján resetelné az ősrobbanást.
atapapa
Ha szimpátiában zongorázni lehetne PM és a "nagypofájú" között a különbséget....!
meg is ijedtem reggel, amikor megnyitottan az NFL.com-ot....
zemanla
nemtom, én most csak a jó, izgalmas meccsért szorítok, aztán győzzön a jobbik.
kapitnono
Egyelőre az erőviszonyok alapján, azért is szurkolok a Broncos-nak, hogy legalább izgalmas legyen a meccs. Túl jó ma a Panthers...

Viszont egyetlen pozitívuma azért lenne a Panthers győzelmének...
Ha ők nyernek, akkor az NFC South-ból már csak a Falcons fog bajnoki cím nélkül állni! 😅😅😅

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nyilván nem szeretném ha egy rivális lenne a bajnok.
De a legfőbb érv a Panthers ellen maga Cam Newton.
Így is mérföldekkel nyeri az univerzum legönelégültebb arcának a versenyét, egy gyűrű az ujján resetelné az ősrobbanást.
atapapa
Ha szimpátiában zongorázni lehetne PM és a "nagypofájú" között a különbséget....!
meg is ijedtem reggel, amikor megnyitottan az NFL.com-ot....
zemanla
nemtom, én most csak a jó, izgalmas meccsért szorítok, aztán győzzön a jobbik.
kapitnono
Csak semmi politika...........
Hajrá Broncos!



több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
El sem tudok képzelni olyan helyzetet, amiben a Carolinának szurkolnék. Na, jó, elvileg egy Atl-Car meccsen beleférne. Életemben nem drukkoltam még a Denvernek, de most ez a pillanat is eljött.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nyilván nem szeretném ha egy rivális lenne a bajnok.
De a legfőbb érv a Panthers ellen maga Cam Newton.
Így is mérföldekkel nyeri az univerzum legönelégültebb arcának a versenyét, egy gyűrű az ujján resetelné az ősrobbanást.
atapapa
Ha szimpátiában zongorázni lehetne PM és a "nagypofájú" között a különbséget....!
meg is ijedtem reggel, amikor megnyitottan az NFL.com-ot....
zemanla
nemtom, én most csak a jó, izgalmas meccsért szorítok, aztán győzzön a jobbik.


több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nyilván nem szeretném ha egy rivális lenne a bajnok.
De a legfőbb érv a Panthers ellen maga Cam Newton.
Így is mérföldekkel nyeri az univerzum legönelégültebb arcának a versenyét, egy gyűrű az ujján resetelné az ősrobbanást.
atapapa
Ha szimpátiában zongorázni lehetne PM és a "nagypofájú" között a különbséget....!
meg is ijedtem reggel, amikor megnyitottan az NFL.com-ot....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nyilván nem szeretném ha egy rivális lenne a bajnok.
De a legfőbb érv a Panthers ellen maga Cam Newton.
Így is mérföldekkel nyeri az univerzum legönelégültebb arcának a versenyét, egy gyűrű az ujján resetelné az ősrobbanást.

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Aszondom, inkább a Broncos legyen a bajnok, mint a cicusok... Rutin
erre azert nem tennek nagy osszeget.
mindentol fuggetlenul jovore is jogosan hallgathatjuk hogy a csoportot vittek mig nekunk sikerult fejlodni...

az meg hogy a madarak mit csiripelnek mindegy, csak oket oda-vissza.

en kiegyezek ha jovore csak a parducoktol kapunk ki 😀

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
PC Jr. apja (aki maga is NFL-edző volt) pénteken elhunyt:  www.nola.com/saints/index.ssf/2016/01/pete_carmichael_sr_father_of_s.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Aszondom, inkább a Broncos legyen a bajnok, mint a cicusok...

Két okból is:
1) ne hallgassuk egy éven keresztül a Panthers fanoktól, hogy "Mi vagyunk a bajnokok!“...
2) és ne hallgassuk közben a Falcons fanoktól, hogy "Egész évben csak mi vertük meg a Carolinat"... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én továbbra is elégedetlen vagyok a tavalyi draft-tal, na... Ha normál pickjeink lettek volna (minden körben egy), akkor még azt mondanám, hogy oké volt az év (még úgy is, hogy Grayson-ból semmit sem láttunk eddig ugyebár)... de úgy, hogy a Top 80 pickből 5 is a miénk volt... Úgy szerintem vékony volt ez a produkció.
Rutin
Egy év után csak olyan draft felett van értelme pálcát törni, amikor csak egy játékos marad kereten ilyen rövid periódust követően (2014...)
Graysonnak a poszt miatt nem volt értelme, de a többi játékosból mind lehet valami.
Én PJ Williamsben is nagyon bízom. Jelenleg 2015 miatt csak a választott posztok miatt lehet igazán bosszankodni, összességében nem tűnik rossz draftnak, a hátsó körök se sültek el rosszul.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azért a Peat-Grayson pickek jóságával kapcsolatban én még nem vagyok meggyőzve...
Rutin
Peat talán lesz egy korrekt RT, ő nekem egy kicsit olyan,mint Meachem volt anno, totál formán kívül jött az edzőtáborba, rá is ment az első szezonja.
Plusz nem azt írtam, hogy tökéletes volt a draft, csak annyit hogy "viszonylag elégedettek lehetünk".
atapapa
Én továbbra is elégedetlen vagyok a tavalyi draft-tal, na... Ha normál pickjeink lettek volna (minden körben egy), akkor még azt mondanám, hogy oké volt az év (még úgy is, hogy Grayson-ból semmit sem láttunk eddig ugyebár)... de úgy, hogy a Top 80 pickből 5 is a miénk volt... Úgy szerintem vékony volt ez a produkció.

Mindegy, hagyjuk... Majd az idei jobb lesz. (Vagy nem 😀.)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Az én fejem már az offseasonon jár, mit gondoltok kiket kellene draftolnunk? 😀
ackrisz17
első (kettő) körben szerintem mindenképpen a front 7-be kellene draftolni.
Jordan másik oldalára kellene egy kezdő szintű DE mert sztem hiába játszott jól Richardson max csere szint.
A fal közepébe is kellene DT mert sztem azért nyeltünk be főkéntannyi futott yardot mert a fal közepe képtelen volt megállítani a futást. Sztem az egyik legfontosabb megerősítendő poszt a DT mindegy hogy a draftról vagy a FA-ról.
Anthony mellé is kellene még egy minőségi ILB mert Ellerbe-re a sérülései miatt nem lehet hosszú távon számolni, akik vannak rajtuk kívül max kiegészítőemberek de nem kezdőszint egyik sem.
Secondary sztem rendben lesz ha lewis felépül, cserének ott lesz Pj, meg (remélhetőleg) swann, Browner meg húzzon a vérbe.
Offense-ben a támadófalba mindenképpen kellene egy vagy 2db G, mivel Evans kitudja meddig lesz a csapatnál, Lelitóra meg kezdőként hosszútávon felesleges számolni.
Későbbi körökben sztem hozhatunk egy magas elkapót is.
Összességében akit a draft elején el tudnék képzelni az a J.smith, A. Billings, E. Ogbah trióból kerülhet ki sztem. Ha a nevek nem is fognak egyezni a posztok sztem igen.
kapitnono
Egyetértek, első választásnak én Billingsnek vagy A.Robinsonnak örülnék, de azért Anthony mellé jól nézne ki egy Jaylon Smith is. Nem ártana egy OL sem Cornert ráérünk később is.Én nagyon hiányolok egy nagytestű elkapót (pl: Brandon Marshall félét). Igazából elég sok posztra elférne az erősítés, majd meglátjuk mi lesz.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Az én fejem már az offseasonon jár, mit gondoltok kiket kellene draftolnunk? 😀
ackrisz17
első (kettő) körben szerintem mindenképpen a front 7-be kellene draftolni.
Jordan másik oldalára kellene egy kezdő szintű DE mert sztem hiába játszott jól Richardson max csere szint.
A fal közepébe is kellene DT mert sztem azért nyeltünk be főkéntannyi futott yardot mert a fal közepe képtelen volt megállítani a futást. Sztem az egyik legfontosabb megerősítendő poszt a DT mindegy hogy a draftról vagy a FA-ról.
Anthony mellé is kellene még egy minőségi ILB mert Ellerbe-re a sérülései miatt nem lehet hosszú távon számolni, akik vannak rajtuk kívül max kiegészítőemberek de nem kezdőszint egyik sem.
Secondary sztem rendben lesz ha lewis felépül, cserének ott lesz Pj, meg (remélhetőleg) swann, Browner meg húzzon a vérbe.
Offense-ben a támadófalba mindenképpen kellene egy vagy 2db G, mivel Evans kitudja meddig lesz a csapatnál, Lelitóra meg kezdőként hosszútávon felesleges számolni.
Későbbi körökben sztem hozhatunk egy magas elkapót is.
Összességében akit a draft elején el tudnék képzelni az a J.smith, A. Billings, E. Ogbah trióból kerülhet ki sztem. Ha a nevek nem is fognak egyezni a posztok sztem igen.


több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Az én fejem már az offseasonon jár, mit gondoltok kiket kellene draftolnunk? 😀


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azért a Peat-Grayson pickek jóságával kapcsolatban én még nem vagyok meggyőzve...
Rutin
Peat talán lesz egy korrekt RT, ő nekem egy kicsit olyan,mint Meachem volt anno, totál formán kívül jött az edzőtáborba, rá is ment az első szezonja.
Plusz nem azt írtam, hogy tökéletes volt a draft, csak annyit hogy "viszonylag elégedettek lehetünk".

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/20/pro-ranking-all-32-offensive-lines-this-season/

A PFF értékelése szerint a Saints támadófala a 3. legjobb volt idén a ligában.
kapitnono
Nekem ez kicsit erős, bár én főleg a passzblokkolást figyelem, meg inkább az is mérvadó, amíg mi próbálkozunk majdnem a legtöbb passzjátékkal a ligában(és abban már csak ugye 9. helyre sorolt a PFF).


Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.
diceman
Pont a jó draftok jellemzőek a Payton-Loomis-érára. 😀
nfl_lover
Tavaly le lett selejtezve a megfigyelőgárda, és pont a tavalyi drafttal viszonylag elégedettek is lehetünk.
Szóval itt talán van ok optimizmusra.
atapapa
Azért a Peat-Grayson pickek jóságával kapcsolatban én még nem vagyok meggyőzve...
Rutin
Sztem peattel nem lesz gond, sőt sztem jövőre már lehet, hogy ő lesz a kezdő RT.Amikor T-t játszott sztem jól nyomta. Grayson már más tészta. ő projekt pick-nek érkezett pár év múlva ha már drew nem lesz kiderül, hogy ő lesz a qb-nk vagy draftolunk valaki mást. Akkor fog sztem eldőlni, hogy milyen pick is volt ő.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/20/pro-ranking-all-32-offensive-lines-this-season/

A PFF értékelése szerint a Saints támadófala a 3. legjobb volt idén a ligában.
kapitnono
Nekem ez kicsit erős, bár én főleg a passzblokkolást figyelem, meg inkább az is mérvadó, amíg mi próbálkozunk majdnem a legtöbb passzjátékkal a ligában(és abban már csak ugye 9. helyre sorolt a PFF).


Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.
diceman
Pont a jó draftok jellemzőek a Payton-Loomis-érára. 😀
nfl_lover
Tavaly le lett selejtezve a megfigyelőgárda, és pont a tavalyi drafttal viszonylag elégedettek is lehetünk.
Szóval itt talán van ok optimizmusra.
atapapa
Azért a Peat-Grayson pickek jóságával kapcsolatban én még nem vagyok meggyőzve...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/20/pro-ranking-all-32-offensive-lines-this-season/

A PFF értékelése szerint a Saints támadófala a 3. legjobb volt idén a ligában.
kapitnono
Nekem ez kicsit erős, bár én főleg a passzblokkolást figyelem, meg inkább az is mérvadó, amíg mi próbálkozunk majdnem a legtöbb passzjátékkal a ligában(és abban már csak ugye 9. helyre sorolt a PFF).


Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.
diceman
Pont a jó draftok jellemzőek a Payton-Loomis-érára. 😀
nfl_lover
Tavaly le lett selejtezve a megfigyelőgárda, és pont a tavalyi drafttal viszonylag elégedettek is lehetünk.
Szóval itt talán van ok optimizmusra.

több mint 8 éve
nfl_lover 912
Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.
diceman
Pont a jó draftok jellemzőek a Payton-Loomis-érára. 😀
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Brees, Ingram es Breaux is a jobbak kozott a PFF szerint - sovany vigasz.

Egy jo drafttal engesztelheto vagyok ha mar a menedzsmentet nem sikerult megnyugtatoan rendbetenni.