New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Mondjuk Morstead amíg játszik, nem hiszem hogy el lesz küldve 😊Gyurma Pappa
pont a cikkben lett kiemelve mennyit sporolhatunk vele.

es ugye a menedzsment megint elojott, ott meg tudjuk mennyi minden valtozott.
en beasom magam...

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Gruden sajtótájékoztató, Jr. Galette momentum 😀 felsírtam 😀

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 fuzovelkifele.com/2016/02/24/fa-kitekinto-elatkozott-szentek/

Le vagyunk írva eléggé...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az espn információi szerint hamarosan elküldjük Marques Colstont.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/new_orleans_saints_to_release_2.html#incart_river_index
kapitnono
Egy perces néma gyász.. Az idő elmúlása felett..

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Épp akartam írni, hogy nagy a csend, hát pont ezt nem akartam volna hallani (akkor sem, ha tudom hogy ez teljesen reális).

Már csak 3 ember marad így a 2009-es csapatból (akik közül Strief sem sokáig szerintem, bár idén ő még talán marad). Mondjuk Morstead amíg játszik, nem hiszem hogy el lesz küldve 😊

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az espn információi szerint hamarosan elküldjük Marques Colstont.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/new_orleans_saints_to_release_2.html#incart_river_index
kapitnono
Remélem nem haraggal küldjük el, bár azt alig hiszem, hogy ez a szelíd ember képes lenne rá. Itt van a Colstonos levonó (matrica) a számítógépemen. És ott is marad.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Az espn információi szerint hamarosan elküldjük Marques Colstont.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/new_orleans_saints_to_release_2.html#incart_river_index


több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
drafton is szerződtetünk majd egy TE-t.kapitnono
vagy inkabb hozzuk Allen-t aproert a Coltstol
diceman
nem hinném h visszaigazoljuk aztán trade-eljük. viszont mivel alapból FA lesz ezért nem kizárt h nem tartjuk meg. sokat sérült szegény, attól függ sztem mennyit akar. évi 4-5 misiért adom, fölötte mehet amerre akar. kell a pénz Coby-ra aki sztem el fog kérni 7-8 misit évente

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
A következő szezonban a 4. legnehezebb sorsolás jutott nekünk. A legnehezebb dolga elvileg az Atlantának és a 49-ers-nek lesz, a legkönnyebb pedig a green bay-nek a sorsolások erőssége szerint.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25485818/nfl-strength-of-schedule-49ers-falcons-at-no-1-packers-at-no-32


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
drafton is szerződtetünk majd egy TE-t.kapitnono
vagy inkabb hozzuk Allen-t aproert a Coltstol

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Átstruktúráltuk Cam Jordan szerződését, így kb 5millió szabadult fel a cap-ben.
Loomis elmondta, hogy Spiller idén is a csapat tagja lesz, továbbá hogy a FA-ben és a drafton is szerződtetünk majd egy TE-t.


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Megy: LB David Hawthorne, LB Ramon Humber, WR Seantavius Jones
Ujrazhat: CB Tony Carter, FB Austin Johnson

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kis élvezet a szezonból... Brees 7-TD...

 www.nfl.com/embed/video?videoUrl=http://a.video.nfl.com/films/2015///reg/08/151101_phl_drew_brees_500k.mp4

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Tehát mérges vagy azért rá, mert megsérült 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.
empty taxi
Sportszempontból nem érzem annak. Főleg egy ilyen sérülékeny játékosnál, akiknél alapból lerövidül a pályafutás.
nfl_lover
Ha így állsz hozzá, akkor kb. felesleges vadászni a szabadügynök piacon, egy lejáró újoncszerződésű játékos olyan 26 körül van átlagban. Ha úgy alakul, mint Byrdnél, hogy 1 évet utána taggel játszik az előző csapatában, akkor már pluszban hozzá lehet írni azt is. Azokról már nem is beszélve akiknél az új CBA-ben lehívják az 5. éves opciót, majd 6. évére taget kapnak (pláne ha az illető 4 évet járt egyetemre)...
empty taxi
Nem, dehogyis felesleges, nem általánosságban beszéltem, csak erre a konkrét esetre vonatkoztatva. Most is csak a két év alatt egy szezonnyi lejátszott meccsek után, a szerződés nagysága és sérülések okán valószínűleg lerövidülő pályafutás miatt emelem fel a szavam.
De persze, utólag okos az ember, ha egészséges lett volna Byrd egy szavam nem lenne.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.
empty taxi
Sportszempontból nem érzem annak. Főleg egy ilyen sérülékeny játékosnál, akiknél alapból lerövidül a pályafutás.
nfl_lover
Ha így állsz hozzá, akkor kb. felesleges vadászni a szabadügynök piacon, egy lejáró újoncszerződésű játékos olyan 26 körül van átlagban. Ha úgy alakul, mint Byrdnél, hogy 1 évet utána taggel játszik az előző csapatában, akkor már pluszban hozzá lehet írni azt is. Azokról már nem is beszélve akiknél az új CBA-ben lehívják az 5. éves opciót, majd 6. évére taget kapnak (pláne ha az illető 4 évet járt egyetemre)...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.
empty taxi
Sportszempontból nem érzem annak. Főleg egy ilyen sérülékeny játékosnál, akiknél alapból lerövidül a pályafutás.

Jó, a korosodó tényleg furcsán hangzik. 😀

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Byrd 7 milliós bónuszakapitnono
....az evtized igazolasa
diceman
szerintem ezt az évet várjuk még ki, ha egészséges tud maradni, és úgy sem lesz jó akkor ítélkezzünk.
Tavaly amúgysem volt pass rush-unk ami a db-k munkáját segítette volna, és a felállások többségében szerintem rosszul használtuk, hiszen egyedüli S-ként állt fel egy csomó snapnél, így nehezen tudott volna mindkét oldalra odaérni. Buffaloban azért könnyebb dolga volt, hiszen egy eléggé jó d-line segítette a munkáját a pass rushhal.Ha ezt mi is el tudnánk érni sztem ő is jobb teljesítményt nyújtana. Hiszen amíg az irányítónak van kb 5 másodperce eldobni a labdát, addig mindegy hogy ki a cb vagy a s.
Elküldeni meg amúgysem érte volna meg idén, hiszen kb 6,5 milliós dead money maradt volna utána és csak 500k-t spóroltunk volna vele.
kapitnono
Az egy dolog, de azért az, hogy leigazolunk egy korosodó S-t, aki súlyos sérülésből tér vissza, és rögtön egy évet kihagy nálunk (mínusz egy a jó éveiből, pont amikért fizettünk), aztán még a mostani szezont sem tudta úgy kezdeni, hááát...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Byrd 7 milliós bónuszakapitnono
....az evtized igazolasa
diceman
szerintem ezt az évet várjuk még ki, ha egészséges tud maradni, és úgy sem lesz jó akkor ítélkezzünk.
Tavaly amúgysem volt pass rush-unk ami a db-k munkáját segítette volna, és a felállások többségében szerintem rosszul használtuk, hiszen egyedüli S-ként állt fel egy csomó snapnél, így nehezen tudott volna mindkét oldalra odaérni. Buffaloban azért könnyebb dolga volt, hiszen egy eléggé jó d-line segítette a munkáját a pass rushhal.Ha ezt mi is el tudnánk érni sztem ő is jobb teljesítményt nyújtana. Hiszen amíg az irányítónak van kb 5 másodperce eldobni a labdát, addig mindegy hogy ki a cb vagy a s.
Elküldeni meg amúgysem érte volna meg idén, hiszen kb 6,5 milliós dead money maradt volna utána és csak 500k-t spóroltunk volna vele.


több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Bár ha nem tud egészséges maradni, gyanítom ez lesz nálunk az utolsó idénye.
kapitnono
Kár hogy ennyire sérülékeny, mert amikor a pályán volt, nagy pluszt tudott adni a játékhoz. Teljesen más volt a D akkor. Beszédes adat, hogy nem volt még olyan szezonja, ahol végigtudta volna játszani a 16 meccset...
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Byrd 7 milliós bónuszakapitnono
....az evtized igazolasa

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Ellerbe szerződését elvileg átstruktúráltuk, így idén 5,9 millió helyett "csak" 2,5 milliót fog keresni. Bár ha nem tud egészséges maradni, gyanítom ez lesz nálunk az utolsó idénye.
A holnapi napon pedig garantálttá válik Brees 10,8 milliós bónusza és Byrd 7 milliós bónusza is. Így ha valamit okoskodni szeretnénk még a számokkal, azt holnapig kell velük megtennünk, mivel nekik a legtöbb a bónuszuk.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Breesnél szvsz nem az a kérdés, hogy hof. lesz e, hanem, hogy első lehetőségre beszavazzák e.
peach
Még az sem.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Tracy porter abból a picksixből él azóta is. Klasszis távolról sem volt soha.
Breesnél szvsz nem az a kérdés, hogy hof. lesz e, hanem, hogy első lehetőségre beszavazzák e.

Amúgy hiányzik a 2008-12 közötti versenyfutás a csoportért, így, hogy most a panthers a főgeci ez nem az igazi...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...