New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Most írják, hogy jó úton vagyunk újraigazolni Tim-et 😊 jóleszez
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Khiry lelépett a Jets-be :/ Sokat vártam tőle idén, de még sérülése előtt is mintha eltűnt volna belőle az a mindent elsöprő erő. Ingram jobb volt. Egyenlőre Ingram/Spiller/Cadet/Murphy/Dunbar...sokat nem költhetünk rá, de személy szerint visszavárnám Hightower-t. érett, erős és a kora/korábbi sérülései ellenére (sem) sem tűnik elhasználtnak. Szerintem upgrade lenne Khiry után MI cseréjének 😉
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
A Clemson pro-dayen sok védőjátékossal beszélgettünk de többek között, payton együtt vacsorázott S.Lawsonnal, M. Alexanderrel, Kevin Doddal és Jayron Kearse-el.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Valami védőt azért találhatnánk magunknak. Vagy mindent a draftról akarunk megoldani?


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Jó lesz ez, Brees csinált már Istent ilyen típusú TE-ből
atapapa
Naggyon naggyon jó lesz ez, Watson számait nem hogy pótolni fogja, hanem simán ligaelit lehet. Graham 2.0, némileg rosszabb kézzel.
nfl_lover
szerintem is bőven jó lehet. Felépítése sebessége bőven megvan/ még grahamnél is gyorsabb/ sokat kell célba venni és jó lesz. Végre valakire lehet majd dobálni a RZ-ban mostmár hogy watson elment. Sztem egy ilyen 70-80 elkapásos szezon simán kinéz neki ha nem sérül le.


több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Jó lesz ez, Brees csinált már Istent ilyen típusú TE-ből
atapapa
Naggyon naggyon jó lesz ez, Watson számait nem hogy pótolni fogja, hanem simán ligaelit lehet. Graham 2.0, némileg rosszabb kézzel.
nfl_lover
és az új ahc, dan campbell sem lesz hátrányára a beilleszkedésnek

Szerkesztette: adam77
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Bye bye Browner 😀



több mint 8 éve
nfl_lover 912
Jó lesz ez, Brees csinált már Istent ilyen típusú TE-ből
atapapa
Naggyon naggyon jó lesz ez, Watson számait nem hogy pótolni fogja, hanem simán ligaelit lehet. Graham 2.0, némileg rosszabb kézzel.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 twitter.com/AdamSchefter/status/707889548559310848

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Sok türelmet kívánok Fleener-hez. 😊
szampi#33
simán jó lesz itt, azon sem lepődnék meg ha többet lenne WR pozícióban, mint TE-ben.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jó lesz ez, Brees csinált már Istent ilyen típusú TE-ből

több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Sok türelmet kívánok Fleener-hez. 😊

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
mondjuk én annak is örülnék, ha látnám a hírt hogy végre elküldtük Brownert.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
sweezy nevét akkor jegyeztem meg, amikor egyszer az eredménykövetőben rettenetesen fikázták a hókz fanok...
adam77
jobban örülnék ha nem jönne, ő is egy DT-ből G-ba átkonvertált játékos. Szerintem nem lenne nagy erősítés, bár most egyedül Kelemete van a keretben, úgyhogy jelenleg még a kezdő játékosok is hiányoznak.


több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 633
sweezy nevét akkor jegyeztem meg, amikor egyszer az eredménykövetőben rettenetesen fikázták a hókz fanok...
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Coby Fleener lenne az állítólagos magas célpont.
empty taxi
Miután Green-ről lecsúsztunk :/ Én neki jobban örültem volna.
J.R. Sweezy-G-Hawks még a radaron (meg úgy a fél NFL-én)
Nem lesz itt nagy csoda...😕
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Coby Fleener lenne az állítólagos magas célpont.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 633
mondjuk addig míg brees szerződését nem rakják rendbe (vagy morsteadet nem rúgják ki, esetleg mindkettő) nagyon nem is tudunk ugrálni a piacon. sajnos közben meg szépen minden értelmes biznisz elmegy mellettünk.
sean a combine-on mondta, hogy nem kérdés az új brees szerződés. kéne hát kicsit csipkedniük magukat.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Lelitora és Josh Hillre is RFA tendert raktunk.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Én nem mernék így nekivágni a szezonnak és remélem sean is így gondolja.
kapitnono
Lelépett a tavalyi elkapásinknak a negyede, nyilván lesz erre valami válasz.
atapapa
remélem is. Csak mert az FA-ről már kb elvitték az összes értelmes TE-et G-t Wr-t. A draftról meg az udfa-ból azért nehéz lenne pótolni mindet.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én nem mernék így nekivágni a szezonnak és remélem sean is így gondolja.
kapitnono
Lelépett a tavalyi elkapásinknak a negyede, nyilván lesz erre valami válasz.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Hát tényleg nem ártana valami jó TE aki elkapni is tud. Meg valami elkapó aki legalább a 185 cmt megüti. Mert ha pl Cooks megsérül akkor már tényleg az utcáról berángatott embereknek fog dobálni Brees. Fa n olyan jó elkapót nem igazán látok akit érdemes lenne szerződtetni, remélem a draftról sikerül megoldani ezt a problémát.
kapitnono
Snead is csak 180, de nem volt épp rossz éve.
alatriste
persze tudom, csak azért írtam, hogy kellene valami magas célpont is, mert ugye cooks és snead is alacsonyak. Watson ugye elment, őt használtuk igazán red-zone ban. Így most van coleman meg hooman. Én nem mernék így nekivágni a szezonnak és remélem sean is így gondolja.


több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát tényleg nem ártana valami jó TE aki elkapni is tud. Meg valami elkapó aki legalább a 185 cmt megüti. Mert ha pl Cooks megsérül akkor már tényleg az utcáról berángatott embereknek fog dobálni Brees. Fa n olyan jó elkapót nem igazán látok akit érdemes lenne szerződtetni, remélem a draftról sikerül megoldani ezt a problémát.
kapitnono
Snead is csak 180, de nem volt épp rossz éve.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Hát tényleg nem ártana valami jó TE aki elkapni is tud. Meg valami elkapó aki legalább a 185 cmt megüti. Mert ha pl Cooks megsérül akkor már tényleg az utcáról berángatott embereknek fog dobálni Brees. Fa n olyan jó elkapót nem igazán látok akit érdemes lenne szerződtetni, remélem a draftról sikerül megoldani ezt a problémát.


több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 633
hoomanawanuit visszaigazoltuk, de azért nem ártana egy normális, jókezű célpont, lehetőleg olyan nagydarab, amit brees is jól lát. és ezt nem a draft első köreiből kéne megoldani, hátulról meg kb. nem is lehet. szal marad a piac.