New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
nfl_lover 912
Nagy sokára elengedtük Loftont, erre idehozzuk Laut, hát gratula.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Jamarca Sanfordot is újraigazoltuk 1-évre. Kell a S depth


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mondjuk az érdekel majd, hogy jött James aki mindig is MLB-t játszott milyen felállásban fogunk majd védekezni. Marad a 4-3 és anthony megy SLB-be? Vagy megint játszunk 3-4 et és akkor adott a két ILB. Vagy lesz megint egy 4-2-5 vagy 5-2-4?
kapitnono
Szvsz Kikaha megy DE-nek, Anthony WILL, Lau MIKE.
empty taxi
szerintem is ez lesz a legvalószínűbb
kapitnono
Illetve nem kizárt h Kikaha kapja meg azt az SLB/elefánt szerepkört, amiben Denverben Von Miller, Oaklandben meg Khalil Mack játszott Allen keze alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Mondjuk az érdekel majd, hogy jött James aki mindig is MLB-t játszott milyen felállásban fogunk majd védekezni. Marad a 4-3 és anthony megy SLB-be? Vagy megint játszunk 3-4 et és akkor adott a két ILB. Vagy lesz megint egy 4-2-5 vagy 5-2-4?
kapitnono
Szvsz Kikaha megy DE-nek, Anthony WILL, Lau MIKE.
empty taxi
szerintem is ez lesz a legvalószínűbb


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mondjuk az érdekel majd, hogy jött James aki mindig is MLB-t játszott milyen felállásban fogunk majd védekezni. Marad a 4-3 és anthony megy SLB-be? Vagy megint játszunk 3-4 et és akkor adott a két ILB. Vagy lesz megint egy 4-2-5 vagy 5-2-4?
kapitnono
Szvsz Kikaha megy DE-nek, Anthony WILL, Lau MIKE.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Mondjuk az érdekel majd, hogy jött James aki mindig is MLB-t játszott milyen felállásban fogunk majd védekezni. Marad a 4-3 és anthony megy SLB-be? Vagy megint játszunk 3-4 et és akkor adott a két ILB. Vagy lesz megint egy 4-2-5 vagy 5-2-4?


több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
CraigRobertson a Browns korábbi LB-je ma vizitál nálunk.
kapitnono
azért neki jobban örültem volna : /

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Végre elmondja a Rams playbookot, és talán nyerünk végre ellenük. Más okot nem látok.

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
James laurianitist csak leigazoltuk.
kapitnono
Csak tudnám, milyen megfontolásból.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
James laurianitist csak leigazoltuk.
kapitnono

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
James laurianitist csak leigazoltuk.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
CraigRobertson a Browns korábbi LB-je ma vizitál nálunk.


több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
10 éve...

atapapa
aztakurva ezek elég durva számok :o

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
10 éve...

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Remeljuk itt majd jobban jar a keze mint a szaja:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/emol5jsnpp00cjzalmxw
Ex-Colt Jerrell Freeman blasts Coby Fleener
Ex-Colts linebacker Jerrell Freeman blasted former teammate Coby Fleener after the tight end said some players "went along for the ride" last season.

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Bye bye Browner 😀
Kájzerszóze
Hallelujah!!!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 overthecap.com/player/coby-fleener/548/
A táblázat alapján kielemezné valaki Fleener szerződését.
Pt79
5 év 36 millió, 14 millió garantált. Első évében 2,4 milliót foglal el a cap-ból, 2.ban 7,5 mlliót, 3.ban 8-at 4.ben 9-et és az 5.ben 9,1et. 2019 előtt nem éri meg kivágni, mert sok Dead moneyt hagy maga után.
Remélem tudtam segíteni. Vagy nem konkrétan erre voltál kíváncsi?
kapitnono
Cut post Jun 1-re állítva viszont 2018-tól csak 1,6 misi a dead money, akkor csak 2 szezont kell elviselni ha nem vállna be. Ez így már jobban hangzik.
Pt79
Ez így nem teljesen igaz. Valóban 2+1+2 éves szerződés, 2017 végéig akármit csinálhat, zsebre vág 14,6 milliót. Utána már kitehető, de a DM 2018-ban még 4,8 millió és ez csökken 1,6-del minden évben. Viszont 2018 után belép egy sérülés esetén garantált tétel 3,4 millió értékben.

Én a pályán egy link alaknak gondolom, akinek az a legnagyobb gondja, hogy vigyázzon a baba arcára; én nem adtam volna neki az első két évére full garantált 14,6 milliót. Remélem, Brees kihozza belőle a maximumot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 overthecap.com/player/coby-fleener/548/
A táblázat alapján kielemezné valaki Fleener szerződését.
Pt79
5 év 36 millió, 14 millió garantált. Első évében 2,4 milliót foglal el a cap-ból, 2.ban 7,5 mlliót, 3.ban 8-at 4.ben 9-et és az 5.ben 9,1et. 2019 előtt nem éri meg kivágni, mert sok Dead moneyt hagy maga után.
Remélem tudtam segíteni. Vagy nem konkrétan erre voltál kíváncsi?
kapitnono
Cut post Jun 1-re állítva viszont 2018-tól csak 1,6 misi a dead money, akkor csak 2 szezont kell elviselni ha nem vállna be. Ez így már jobban hangzik.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
 overthecap.com/player/coby-fleener/548/
A táblázat alapján kielemezné valaki Fleener szerződését.
Pt79
5 év 36 millió, 14 millió garantált. Első évében 2,4 milliót foglal el a cap-ból, 2.ban 7,5 mlliót, 3.ban 8-at 4.ben 9-et és az 5.ben 9,1et. 2019 előtt nem éri meg kivágni, mert sok Dead moneyt hagy maga után.
Remélem tudtam segíteni. Vagy nem konkrétan erre voltál kíváncsi?


több mint 8 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 overthecap.com/player/coby-fleener/548/
A táblázat alapján kielemezné valaki Fleener szerződését.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Zach Brown-t miért nem környékeztük már meg??? Nem hiszem, hogy túl drága lanne az mellett, hogy simán lehetne akár kezdő is...
clbass
Szerintem is megérne egy próbát, nem tolta rosszul Tenesseben és bőven ránk férne ott az erősítés.


több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Zach Brown-t miért nem környékeztük már meg??? Nem hiszem, hogy túl drága lanne az mellett, hogy simán lehetne akár kezdő is...
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Khiry lelépett a Jets-be :/ Sokat vártam tőle idén, de még sérülése előtt is mintha eltűnt volna belőle az a mindent elsöprő erő. Ingram jobb volt.
clbass
Robit nem tudom mi motiválta volna nálunk... Amikor volt egy false startja, Payton egy félideig nem engedte büntiből a pályára, Ingram egy fumble után rögtön mehetett vissza.
Teljesen másodrendű játékosként volt kezelve, remélem hogy a Jets-ben tud annyit előrelépni, amennyit sikerült Ivorynak is.

több mint 8 éve
nfl_lover 912
Khiry lelépett a Jets-be :/ Sokat vártam tőle idén, de még sérülése előtt is mintha eltűnt volna belőle az a mindent elsöprő erő. Ingram jobb volt. Egyenlőre Ingram/Spiller/Cadet/Murphy/Dunbar...sokat nem költhetünk rá, de személy szerint visszavárnám Hightower-t. érett, erős és a kora/korábbi sérülései ellenére (sem) sem tűnik elhasználtnak. Szerintem upgrade lenne Khiry után MI cseréjének 😉
clbass
Minden underdog futónk a Jetsben fog kikötni?
EasyGhost
Sajnálom, nagyon szerettem a stílusát. Kb ő meg egy Ivory 2.0-t fog futni szerintem jövőre, ha Forte nem megy oda. Mi mondjuk bőven megleszünk nélküle szvss, csak Ingram le ne sérüljön. Meg amúgy én így Fleenerrel már nem féltem a támadósort sem, Colemantől robbanást várok, Snead hozza amit tavaly, Cooks fejlődik, TE játék pazar, futók szintén. A két falat kéne nagyon rendbe tenni, abból is főleg és elsősorban a védőt és kész is.

Szerk.:most néztem Fortét.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Khiry lelépett a Jets-be :/ Sokat vártam tőle idén, de még sérülése előtt is mintha eltűnt volna belőle az a mindent elsöprő erő. Ingram jobb volt. Egyenlőre Ingram/Spiller/Cadet/Murphy/Dunbar...sokat nem költhetünk rá, de személy szerint visszavárnám Hightower-t. érett, erős és a kora/korábbi sérülései ellenére (sem) sem tűnik elhasználtnak. Szerintem upgrade lenne Khiry után MI cseréjének 😉
clbass
Minden underdog futónk a Jetsben fog kikötni?