New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
kelta 1
Sziasztok!

2 kérdésem lenne:

1. Tracy Porternek miért kellett távoznia? Klasszis volt v. csak azon a két emlékezetes meccsen nyújtott átlag felettit?
2. Brees egyértelműen Hall of Fame aspiráns, ugye?
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Ez az egész cap helyzet nem lenne érdekes, ha az elmúlt években jött volna az eredmény. Így viszont tényleg tragikus...

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Én kívülállóként nem értem, miért Evans és nem Strief lett elküldve. Utóbbinak ott a helyettese, miközben guard poszton a másik oldalt sincs megnyugtató megoldás, nemhogy Evans helyének örököse meglenne.
gabokocka
Ez nekünk is jó kérdés, mert így gyakorlatilag Lelito maradt az egyetlen G a keretben aki nem igazán kezdő szint. Egy évet még maradhatott volna az Evans rosszul nem jártunk volna vele.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 overthecap.com/salary-cap/new-orleans-saints

Jelenleg így állink a Cap-space el: 157,6 milliót folglalnak el a játékosok és 22 millió dead money van.
Így nézegetve a játékosok fizetéseit,
Browner remélhetőleg kuka lesz aki szintén 5millió dead moneyt hagyna maga után és csak 950k-t spórolnánk vele.
Viszont a fizetések miatt lehet, el lesz küldve pl: Morstead, Colston, Strief, Ellerbe, ha nem sikerül átstruktúrálni a szerződésüket.
kapitnono
Tehát gyakorlatilag 7 millióval vagytok rookie contractok nélkül a sapka várható összege felett? Ez brutális. Brees 30 milliós caphitje sem kutya.
undisputedly
Még egy pár tag el lesz küldve addig, de ja kb. 2 éve Sb után 20 millióval voltunk a sapka felett és akkor is megoldottuk valahogy. De sztem Brees szerződésével is lesz kezdve valami paycut, restructure és akkor lesz egykis cap-space ünk legalább arra, hogy leigazoljuk majd a Draft classt.


több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
 overthecap.com/salary-cap/new-orleans-saints

Jelenleg így állink a Cap-space el: 157,6 milliót folglalnak el a játékosok és 22 millió dead money van.
Így nézegetve a játékosok fizetéseit,
Browner remélhetőleg kuka lesz aki szintén 5millió dead moneyt hagyna maga után és csak 950k-t spórolnánk vele.
Viszont a fizetések miatt lehet, el lesz küldve pl: Morstead, Colston, Strief, Ellerbe, ha nem sikerül átstruktúrálni a szerződésüket.
kapitnono
Tehát gyakorlatilag 7 millióval vagytok rookie contractok nélkül a sapka várható összege felett? Ez brutális. Brees 30 milliós caphitje sem kutya.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Én kívülállóként nem értem, miért Evans és nem Strief lett elküldve. Utóbbinak ott a helyettese, miközben guard poszton a másik oldalt sincs megnyugtató megoldás, nemhogy Evans helyének örököse meglenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 overthecap.com/salary-cap/new-orleans-saints

Jelenleg így állink a Cap-space el: 157,6 milliót folglalnak el a játékosok és 22 millió dead money van.
Így nézegetve a játékosok fizetéseit,
Browner remélhetőleg kuka lesz aki szintén 5millió dead moneyt hagyna maga után és csak 950k-t spórolnánk vele.
Viszont a fizetések miatt lehet, el lesz küldve pl: Morstead, Colston, Strief, Ellerbe, ha nem sikerül átstruktúrálni a szerződésüket.


több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Csak hát ugye itt is a Dead money, 5 millió maradt utána idénre. Elég idegesítő, hogy már kb vagy 25 millió /nem tudom a pontos számot/ dead money van az idei évre.
kapitnono
Ugy olvastam hogy 20 milla mar a DM 2016-ra

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Csak hát ugye itt is a Dead money, 5 millió maradt utána idénre. Elég idegesítő, hogy már kb vagy 25 millió /nem tudom a pontos számot/ dead money van az idei évre.


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Az egy dolog, hogy lassan a 2006-os meg a 2009-es keretből alig marad valaki, de lassan az utolsó PO-s részvételünk kezdőcsapatára se ismerünk rá.atapapa
A Denver 2 evvel ezelotti SB csapatabol 6 kezdo maradt vasarnapra.

Egyelore nem latom hogyan fogunk Brees melle meg egy "melto" csapatot osszerakni, ezert kardoskodtam egesz evben a teljes reboot mellett, de azert remenykedem, hogy egy jo PO meg osszejohet, ha onnan nem is megyunk tovabb.
Az idei draft classt azert nem hasonlitanam egy 2011-eshez, de nem is teljesen kuka - meglatjuk mivel all elo ez a "megvaltozott" menedzsment. Ha jol remlik inkabb FA-k kozul lehet nagyot fogni iden, kerdes, hogy ki jut el odaig es mennyi penzunk marad. Evans nelkul beljebb vagyunk 3 millioval, bar kivancsi vagyok a Kilences mennyire fogja magat biztonsagban erezni... A tavalyi pickek eleg felemasra sikerultek, remelem iden a Breaux / Kikaha kaliberu valasztasok dominalnak majd.

Nem erzem az NFC-t olyan gyengenek es sajnos a mi csoportunk fejlodott a legtobbet az elozo ideny ota, meglatjuk mit hoz a jovo, de wild cardnal jobb eselyunk nincs.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Evans : (
Őt nem is értettem elsőre, a fizuja alapján ülhettünk volna még rajta egy évet, aztán olvasom hogy volt neki egy egymilliós bónusza,ha rosteren marad....
Emlékszem mennyire lelkes voltam, amikor a semmiből 2006-ban nekiállt dominálni pass protectionben valami fél sacket engedve újoncként.

Az egy dolog, hogy lassan a 2006-os meg a 2009-es keretből alig marad valaki, de lassan az utolsó PO-s részvételünk kezdőcsapatára se ismerünk rá.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a fontos, nehogy belecsússzon a csapat egy hosszabb Oakland, Cleveland féle szürkeségbe. Ha ezt sikerülne elkerülni, a váltást is sokkal könnyebb lesz megemészteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Telik az idő, a nagy játékosok lassan kiöregednek. Egy korszak végefelé járunk. Jönnek a változások. Ilyenkor mindig furcsa belegondolni, hogy ennek most itt vége. Mindig is nehezen érintettek az ilyesfajta momentumok.
Once a Saint, Always a Saint!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Only tackle Zach Strief, punter Thomas Morstead, wide receiver Marques Colston and quarterback Drew Brees remain from that team.
Gyurma Pappa
És Breesen kívül lehet hogy már idén elmegy a többi is a megmaradt 06-os classból.


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Only tackle Zach Strief, punter Thomas Morstead, wide receiver Marques Colston and quarterback Drew Brees remain from that team.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Hát, itt a hétfő. 😊

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Sőt mostmár a Humber-Hawthorne kettős is elküldve.Úgylátom valami elindult..


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Hoppá, elküldtük Jahri Evanst
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/jahri_evans_1.html#incart_river_index
Mondjuk nem tudom mennyit foglalt a Cap-ből, sztem egy évet még maradhatott volna. Kíváncsi vagyok így Payton kivel számol majd G-ként. Mert remélem nem lelitora tekint kezdőnek, vagy Peat-et akarja betenni középre.
És akkor a FA-n vagy a Drafton / vagy mindkettőn/ eléggé rá kell feküdni a G témára.
Legjobbakat kívánom neki, ez a majd 10 év alatt a legjobb G-k egyike volt a ligában.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Legalább nem lett belőle Marino, és a zsenialitása egy gyűrűben kiteljesedhetett.
mukijoe
Részben igazad van, és nem is lennék szomorú, ha azóta összejött volna legalább a főcsoport döntő, vagy még SB szereplés, mert az mutatná, hogy a csapat nem véletlenül ért oda. De 2 éve még a PO sem jön össze, úgy hogy tavaly az egész csoport lófaszt nyújtott, idén meg az úgy általában az NFC teljesített maga alatt. Szomorú, mert amikor meg PO-ban voltunk 3-ból kétszer megnyerhető (és hát lássuk be őszintén, 2011-ben részben megnyert) meccset adott le a csapat.

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Én szomorú vagyok, és remélem Sean is az. Peyton ilyen, khm, közepes játékkal SB-t tud nyerni, Drew meg egy kézzel veri az ellenfeleket (mert azért csak akkor van esélyünk az elmúlt két évben, ha neki megy, ezt lássuk be), de még PO-ban sem tudunk jutni. Szóval szomorú vagyok, mert előbb-utóbb Brees is lesz olyan helyzetben (állapotban?), mint Manning, és addig jó lenne legalább egy "rodeó".
Gyurma Pappa
Azért néha, amikor belegondolok, hogy egy értékelhető D-vel a háta mögött Drew mit/miket érhetett volna el...hát nagyon szomorú leszek.
nfl_lover
Legalább nem lett belőle Marino, és a zsenialitása egy gyűrűben kiteljesedhetett.
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Én szomorú vagyok, és remélem Sean is az. Peyton ilyen, khm, közepes játékkal SB-t tud nyerni, Drew meg egy kézzel veri az ellenfeleket (mert azért csak akkor van esélyünk az elmúlt két évben, ha neki megy, ezt lássuk be), de még PO-ban sem tudunk jutni. Szóval szomorú vagyok, mert előbb-utóbb Brees is lesz olyan helyzetben (állapotban?), mint Manning, és addig jó lenne legalább egy "rodeó".
Gyurma Pappa
Azért néha, amikor belegondolok, hogy egy értékelhető D-vel a háta mögött Drew mit/miket érhetett volna el...hát nagyon szomorú leszek.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Darren Sharper... Elvileg ezért hoztuk Byrd-t...
Gyurma Pappa
Jó az a 9 pick sokat számított, pedig akkor még nem is volt olyan őrületrs pass rush, hiszen csak 35 sacket értünk el, de szereztünk mellé 26 int-et 15 FF-t és 3td-t is. Na ezek hiányoznak ma.
kapitnono
Nem csak az a 9 pick számított. De igazából igazságtalan voltam, mert Vilma és Sharper együtt határozták meg ezt a védelmet, és Vilma zseniálisan olvasta az ellenfelet. Mindenki emlékszik szerintem a Vikings elleni meccs rendes játékidejének a végén hogy hívta át Jon az egész playt, ami végül is sorsdöntő lett.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Darren Sharper... Elvileg ezért hoztuk Byrd-t...
Gyurma Pappa
Jó az a 9 pick sokat számított, pedig akkor még nem is volt olyan őrületrs pass rush, hiszen csak 35 sacket értünk el, de szereztünk mellé 26 int-et 15 FF-t és 3td-t is. Na ezek hiányoznak ma.


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Darren Sharper... Elvileg ezért hoztuk Byrd-t...

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Ebből is látszik, hogy az engedett yard egy dolog. Yardból nem lesz pont. Viszont ha a védelem labdát szerez és visszaadja az O kezébe a labdát, abból lehet.
AZ SB D középszerű volt engedett yardban, viszont közel kétszer annyi int-t szedett le, mint ahány passzolt TD-t engedett. Ez RR első évében is már majdnem fordítva volt: majdnem kétszer annyi passzolt TD-t nyeltünk be, mint ahány int-t szereztünk.
Ahogy az éjjel se a több yard nyert, hanem a több szerzett labda.
atapapa
Ez is igaz, éppen ezért érthetetlenül állok azelőtt, hogy azóta még megközelíteni sem tudtuk azt a 2009-es labdaszerzési számot. Még RR első évében sem, pedig akkor jól ment a passrush.