New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Darren Sharper... Elvileg ezért hoztuk Byrd-t...
Gyurma Pappa
Jó az a 9 pick sokat számított, pedig akkor még nem is volt olyan őrületrs pass rush, hiszen csak 35 sacket értünk el, de szereztünk mellé 26 int-et 15 FF-t és 3td-t is. Na ezek hiányoznak ma.
kapitnono
Nem csak az a 9 pick számított. De igazából igazságtalan voltam, mert Vilma és Sharper együtt határozták meg ezt a védelmet, és Vilma zseniálisan olvasta az ellenfelet. Mindenki emlékszik szerintem a Vikings elleni meccs rendes játékidejének a végén hogy hívta át Jon az egész playt, ami végül is sorsdöntő lett.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Darren Sharper... Elvileg ezért hoztuk Byrd-t...
Gyurma Pappa
Jó az a 9 pick sokat számított, pedig akkor még nem is volt olyan őrületrs pass rush, hiszen csak 35 sacket értünk el, de szereztünk mellé 26 int-et 15 FF-t és 3td-t is. Na ezek hiányoznak ma.


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Darren Sharper... Elvileg ezért hoztuk Byrd-t...

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ebből is látszik, hogy az engedett yard egy dolog. Yardból nem lesz pont. Viszont ha a védelem labdát szerez és visszaadja az O kezébe a labdát, abból lehet.
AZ SB D középszerű volt engedett yardban, viszont közel kétszer annyi int-t szedett le, mint ahány passzolt TD-t engedett. Ez RR első évében is már majdnem fordítva volt: majdnem kétszer annyi passzolt TD-t nyeltünk be, mint ahány int-t szereztünk.
Ahogy az éjjel se a több yard nyert, hanem a több szerzett labda.
atapapa
Ez is igaz, éppen ezért érthetetlenül állok azelőtt, hogy azóta még megközelíteni sem tudtuk azt a 2009-es labdaszerzési számot. Még RR első évében sem, pedig akkor jól ment a passrush.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ebből is látszik, hogy az engedett yard egy dolog. Yardból nem lesz pont. Viszont ha a védelem labdát szerez és visszaadja az O kezébe a labdát, abból lehet.
AZ SB D középszerű volt engedett yardban, viszont közel kétszer annyi int-t szedett le, mint ahány passzolt TD-t engedett. Ez RR első évében is már majdnem fordítva volt: majdnem kétszer annyi passzolt TD-t nyeltünk be, mint ahány int-t szereztünk.
Ahogy az éjjel se a több yard nyert, hanem a több szerzett labda.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Én szomorú vagyok, és remélem Sean is az. Peyton ilyen, khm, közepes játékkal SB-t tud nyerni, Drew meg egy kézzel veri az ellenfeleket (mert azért csak akkor van esélyünk az elmúlt két évben, ha neki megy, ezt lássuk be), de még PO-ban sem tudunk jutni. Szóval szomorú vagyok, mert előbb-utóbb Brees is lesz olyan helyzetben (állapotban?), mint Manning, és addig jó lenne legalább egy "rodeó".
Gyurma Pappa
Ebben nagy igazságod van!

Egyébként kíváncsi lennék (lusta vagyok most utánakotorni), hogy mondjuk engedett pontok vagy yardok alapján melyik évben állt a D-nk legközelebb a liga Nr. 1 pozícióhoz...
RR első évében? Vagy a SB évében?
Rutin
RR első évében mindenképpen. Az sb évében is eléggé jó védelmünk volt főleg passz ellen. De ami ott igazán számított a labdaszerzések. Ha jól emlékszem 29 labdát szedett össze a védelem, ami eléggé jó szám.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én szomorú vagyok, és remélem Sean is az. Peyton ilyen, khm, közepes játékkal SB-t tud nyerni, Drew meg egy kézzel veri az ellenfeleket (mert azért csak akkor van esélyünk az elmúlt két évben, ha neki megy, ezt lássuk be), de még PO-ban sem tudunk jutni. Szóval szomorú vagyok, mert előbb-utóbb Brees is lesz olyan helyzetben (állapotban?), mint Manning, és addig jó lenne legalább egy "rodeó".
Gyurma Pappa
Ebben nagy igazságod van!

Egyébként kíváncsi lennék (lusta vagyok most utánakotorni), hogy mondjuk engedett pontok vagy yardok alapján melyik évben állt a D-nk legközelebb a liga Nr. 1 pozícióhoz...
RR első évében? Vagy a SB évében?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ezt a playt sosem fogom megbocsátani neki...
Rutin
Én Williamsnek nem bocsátom meg azt a két PO-t sosem. Ezt meccset úgy általában, a következő SF ellenit meg a két csoda S-nek.

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Más szempontból is szép a mai reggel. Beast Mode visszavonul... 😀

Ezt a playt sosem fogom megbocsátani neki...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Én szomorú vagyok, és remélem Sean is az. Peyton ilyen, khm, közepes játékkal SB-t tud nyerni, Drew meg egy kézzel veri az ellenfeleket (mert azért csak akkor van esélyünk az elmúlt két évben, ha neki megy, ezt lássuk be), de még PO-ban sem tudunk jutni. Szóval szomorú vagyok, mert előbb-utóbb Brees is lesz olyan helyzetben (állapotban?), mint Manning, és addig jó lenne legalább egy "rodeó".

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jó kis SB volt :p
atapapa
Na, ez így rendben is volt! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szívesen néztük mi is. Azon röhögtünk, hogy Newton az elején milyen műgonddal illesztgette a fejére a törölközőt, ahogy pedig haladt az idő és csak nem érkezett a lavina, amit a Kovács nevű kommentátor vizionált a Panthers oldaláról, a kissrác elfeledkezett erről a fontos színpadi kellékről és csak a fekete svájci sapka maradt rajta. Valakinek le kellett törölni a vigyort a szájáról és von Millernél keresve sem lehetett volna jobbat találni. 😊
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jó kis SB volt :p

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem jártunk volna jobban, ha később cutoljuk?
nfl_lover
engem nem izgat a dead money/ 5milla maradt utána/ de az a bűngyenge játék, sok büntetés... jobb hogy elment.
kapitnono
Én csak azt nem értem, hogy miért most? Miért nem lehetett szezon közben? Vagy legalább ne lett volna kezdő. Vagy legalább a kapitányságot vették volna el tőle.

Nem értem ezt az egészet. Örülök neki, de most már nem igazán van jelentősége, hogy büntetik-e vagy sem, szeptemberig...
nfl_lover
Szerintem tuti, hogy most még csak informálisan tájékoztattuk a döntésről, és a hivatalos lépés majd márciusban lesz.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dsgwv8hegmgt9nod3ghy
Brandon Browner says goodbye to New Orleans
Saints cornerback Brandon Browner took to social media Friday morning to say goodbye to New Orleans. The fifth-year veteran signed as a free agent with the team last year.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Nem jártunk volna jobban, ha később cutoljuk?
nfl_lover
engem nem izgat a dead money/ 5milla maradt utána/ de az a bűngyenge játék, sok büntetés... jobb hogy elment.
kapitnono
Én csak azt nem értem, hogy miért most? Miért nem lehetett szezon közben? Vagy legalább ne lett volna kezdő. Vagy legalább a kapitányságot vették volna el tőle.

Nem értem ezt az egészet. Örülök neki, de most már nem igazán van jelentősége, hogy büntetik-e vagy sem, szeptemberig...

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Nem jártunk volna jobban, ha később cutoljuk?
nfl_lover
engem nem izgat a dead money/ 5milla maradt utána/ de az a bűngyenge játék, sok büntetés... jobb hogy elment.


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Talan 750ezerrel beljebb vagyunk de a lenyeg hogy nincs itt a buntijeivel egyetemben

több mint 8 éve
nfl_lover 912
Nem jártunk volna jobban, ha később cutoljuk?
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az igen, kellett ez, de nem bíztam abban hogy meglépik.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Elvileg kirúgtuk Brownert / végre/
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/brandon_browner_new_orleans_sa_3.html#incart_river_index


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
számoltam vissza a napokat, de ma végre odaért a mi SB-nkhez az index-es 50.-et felvezető rovata 😊

úgyhogy esti program meg is van, a bounty óta nem néztem meg egyben az egész SB-t, hát itt az ideje 😊
Gyurma Pappa
Te Gyurma, 'sztán hol nézed meg a meccset? Milyen adathordozón tárolod?

Nekem sajnos nincs meg, és szeretném beszerezni.
Rutin
ment pm

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
az ebay tele van, annak idején én is onnan rendeltem meg a dvd-t
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
számoltam vissza a napokat, de ma végre odaért a mi SB-nkhez az index-es 50.-et felvezető rovata 😊

úgyhogy esti program meg is van, a bounty óta nem néztem meg egyben az egész SB-t, hát itt az ideje 😊
Gyurma Pappa
Te Gyurma, 'sztán hol nézed meg a meccset? Milyen adathordozón tárolod?

Nekem sajnos nincs meg, és szeretném beszerezni.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Leigazoltuk a CFL-ből a LB Erik Harrist
És egy kis videó is hozzá



Szerkesztette: kapitnono