New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
mondjuk azért az kemény ,hogy még mindig beszél, élete leghosszabb tájékoztatója

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na most álljon meg a menet
Sean Payton said there's a "good chance" Dennis Allen will be back as DC.
atapapa
Miért csodálkozol?
Rutin
Mert azt hittem, hogy SP és én ugyanazokat a meccseket néztük.

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na most álljon meg a menet
Sean Payton said there's a "good chance" Dennis Allen will be back as DC.
atapapa
Miért csodálkozol?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Allen lehetséges maradása azért meglepett, de nyilván nem megint Payton akar lenni az "edző, aki kirúgja DC-ket".

Na most akkor: Brees új szerződése hol van? És kiket rúgunk ki elsőnek? 😊

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na most álljon meg a menet
Sean Payton said there's a "good chance" Dennis Allen will be back as DC.

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, az első kérdőjel kilőve... SP marad. Meglepődve azért nem vagyok...

De akkor mitől leszünk jobbak, mint idén vagy tavaly voltunk???

- Allen tud D-t építeni? Payton nem tud, ezt már tudjuk...
- Fog kapni Allen annyi autoritást, hogy építhessen D-t?
- És bele fog menni Brees a contract restructuring-ba, hogy lehessen keresnivalónk a FA-piacon?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A twitteren tök vicces, ahogy látszik a Payton utálók vs. nem-utálók kommentjei az újságírók között 😊

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy egy mindenki szeret mindenkit sajtájt, és ha minden igaz, nem lesz itt komoly rombolás FO-szinten se (remélem azért ez csak PR és Loomisék oldalán lesz komolyabb tatarozás). A Loomis-SP szimbiózis a játékospolitikában és a szakemberek felépítésében mostanában kudarcot vallott és sok okom nincs feltételezni hogy ez bármitől szignifikánsan jobb lenne.
BTW tetszik ahogy Payton elkötelezi magát a csapat és a város mellett, állítása szerint csak itt akar edzősködni.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg kell találni a megfelelő DCt s jó lesz az. Szólni kéne neki hogy híja ide Schwarzot ő gyorsan rendet rakna a hátsó alakzatban.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
 twitter.com/Bowlhu/status/684824887312134145


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Sean Payton will remain Saints coach.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én azt mondom, hogy szerintem Benson papa szívesebben tartaná meg Brees-t, mint Payton-t. És ez akár még Loomis-ra is igaz lehet, bár a Pelikánok idei gyenge szereplése ott is valszeg "inogtatja" ML székét...

Szóval, továbbra is azt mondom, hogy az öreg tulaj bácsi a legfőbb akadálya annak, hogy a franchise belevágjon egy nagy megújulásba. Az öreg szerintem szeretne még legalább egy NFC bajnoki címet megérni... (és ezért haragudni nem szabad rá, el kell fogadnunk adottságként ezt a dolgot).
Márpedig NFC-döntőt az ő életében ez a csapat a 9-es nélkül már nem fog játszani, SP nélkül viszont erre azért még lenne lehetőség (persze ehhez az is kell, hogy a kapitány egy kicsivel több helyet hagyjon maga mellett a többiekenek a sapka alatt...).

Szóval, elfogadva, hogy Benson apó miatt a kapitánynak maradnia "kell", én SP-t engedném el... Nem mintha Loomis-ról túl jó véleményem lenne, de azt gondolom, hogy az ő felelőssége kisebb az elmúlt évek (főleg D-oldali) bénázásában, mint Payton-é... És emiatt a lecserélése is kisebb hatással lenne a csapat esetleges javulására, mint egy HC-csere...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ma este Payton sajtájt, valamivel okosabbak leszünk.

Sokat gondolkodtam a lehetőségeken, és igazán akkor lennék csalódott, ha a Payton-Loomis duóból mindkettő maradna.
Ahogy már szezon közben RR-t el kellett távolítani, mert nem maradhatott következmények nélkül a kudarca, úgy most ezt a kettőst kell megbontani, mert szezonok óta egy helyben topogunk és a legnagyobb felelősség közösen őket terheli ezért.
Valamelyikőjüknek mennie kell.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
"A Saints beárazta edzőjét, egy második körös draft cetlit várnak Sean Paytonért cserébe."
Az a durva.
Coolearie
Rapaportnál már ott tartok, hogy akár én is írhatnám azokat a tweeteket... nem túl valid
mondjuk a Philly-hez így biztos nem megy 😀
lol
Végigtúrtam a twittert, a helyi lapokat (ugye Benson szócsöve), és senki nem hozta le önállóan azt a hírt, sőt Tripplet úgy kommentálta, hogy "egyesek erre spekulálnak". Duncan egy beszélgetésben azt mondta, hogy szerinte maradni fog Payton, sőt azt is írta, hogy szerinte Payton nem boldogtalan. (Rapaport napok óta 100%-ig biztos volt Pagano menesztésében is, nem túlzottan validálja őt az események folyása...)

Én úgy vélem, lehet hogy a maradása nem Paytonon áll vagy bukik, de biztos vagyok benne, hogy ha menni annyira akarna, akkor Benson engedné, és most ennél jobb helyzet nem lenne erre. Viszont azzal, ha nem megy, hatalmas kockázatot vállal, hiszen idén ő "felkapott", de ha megint megy egy szar évet a csapat, akkor egyre kevesebb lesz az értéke.

Nem tudom, ettől okosabbak leszünk-e, de az biztos hogy helyi idő szerint szerdán 13:00-kor sajtótájékoztatót tart Payton. Szerintem addig, ha csak valaki ki nem találja, hogy ad egy első kört érte, semmi nem fog történni.
Gyurma Pappa
Duncan a Saints köreiben talán a legutáltabb újságíró, állítólag GW anno neki csöpögtetett ki információkat a draft előtt a célpontjainkról.
Szóval ő kb. ugyanúgy találgat, mint mi
Akinek a szavára érdemes adni, az Jay Glazer, mondjuk ő ritkán nyilvánul meg Saints-ügyben, de pont azért, mert nem terjeszt hülyeségeket.
Amit leír, az nagyjából úgy van.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nem tudom, ettől okosabbak leszünk-e, de az biztos hogy helyi idő szerint szerdán 13:00-kor sajtótájékoztatót tart Payton. Szerintem addig, ha csak valaki ki nem találja, hogy ad egy első kört érte, semmi nem fog történni.
Gyurma Pappa
Ata mit is szokott mondani SP sajtótájékoztatóiról? 😊
Sztem nem fog mondani semmit. Olyan ködös lesz, mint a december vége volt.... 😂
zemanla
Ez szerintem most egy kicsit más lesz. Nem tud a végtelenségig várni sem ő, sem a csapat...

De egyébként igazad van 😊

több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem tudom, ettől okosabbak leszünk-e, de az biztos hogy helyi idő szerint szerdán 13:00-kor sajtótájékoztatót tart Payton. Szerintem addig, ha csak valaki ki nem találja, hogy ad egy első kört érte, semmi nem fog történni.
Gyurma Pappa
Ata mit is szokott mondani SP sajtótájékoztatóiról? 😊
Sztem nem fog mondani semmit. Olyan ködös lesz, mint a december vége volt.... 😂

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
"A Saints beárazta edzőjét, egy második körös draft cetlit várnak Sean Paytonért cserébe."
Az a durva.
Coolearie
Rapaportnál már ott tartok, hogy akár én is írhatnám azokat a tweeteket... nem túl valid
mondjuk a Philly-hez így biztos nem megy 😀
lol
Végigtúrtam a twittert, a helyi lapokat (ugye Benson szócsöve), és senki nem hozta le önállóan azt a hírt, sőt Tripplet úgy kommentálta, hogy "egyesek erre spekulálnak". Duncan egy beszélgetésben azt mondta, hogy szerinte maradni fog Payton, sőt azt is írta, hogy szerinte Payton nem boldogtalan. (Rapaport napok óta 100%-ig biztos volt Pagano menesztésében is, nem túlzottan validálja őt az események folyása...)

Én úgy vélem, lehet hogy a maradása nem Paytonon áll vagy bukik, de biztos vagyok benne, hogy ha menni annyira akarna, akkor Benson engedné, és most ennél jobb helyzet nem lenne erre. Viszont azzal, ha nem megy, hatalmas kockázatot vállal, hiszen idén ő "felkapott", de ha megint megy egy szar évet a csapat, akkor egyre kevesebb lesz az értéke.

Nem tudom, ettől okosabbak leszünk-e, de az biztos hogy helyi idő szerint szerdán 13:00-kor sajtótájékoztatót tart Payton. Szerintem addig, ha csak valaki ki nem találja, hogy ad egy első kört érte, semmi nem fog történni.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem ez lesz:
- SP a Giants HC-a lesz,
- Brees pedig bele fog menni a paycut-ba, és megpróbál jövőre dobni még egy nagyot a csapattal...
Rutin
Ha a NY akarja őt, akkor NY lesz. Stabil háttér, eljutott velük korábban a döntőig, nagy piac, mi kell még.
Brees nem fog paycutolni szerintem. Ha marad, akkor extension lesz, amivel a 2016-os cap hit jóval elviselhetőbb lesz.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az elmúlt 10 évben 2 olyan HC is nyert SB-t, akit korábban kirúgtak másik csapattól. Csak attól nem lesz komolytalan egy edző, mert adott helyen meginog a széke.
Payton óta nagyjából minden évben top5 az O, ezt nálam komolyan lehet venni.
Védelmet nem tud építeni, de egy hozzáértő GM mellett van még jövője.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
A Herm Edwards csere lehet a mértékadó. (nemcsak a Parcells és Gruden csere van MAI szemmel borzalmasan túlárazva, hiszen minimum egy FR QB-t adtak az edzőért, MAI szemmel; de valójában a Belichick csere első köröse is nagyon erős volt MAI mértékkel)
Másrészt minden cserét az érte cserélő csapat kérte és adta!, nem az a csapat amelyik meg szeretne válni a jelenlegi edzőjétől, különben kirakják.
sapka
Edwardsnak a csere idején a win%-a 50 alatt volt. Payton 60 felett van.
Mivel az utolsó csere is 10 éve volt, nehéz erről véleményt mondani. De egy komolyan vehető HC-ért 4. kört adni kb. nevetséges, nagyjából semmi értelme.
Persze első körökkel meg milliókkal dobálózni szintén a másik véglet.
atapapa
általában komolyan vehető edzőket nem szoktak kirakni (kivétel hatalmi harcok esetén), de erről itt most nincs szó
ez is egyfajta véglet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Herm Edwards csere lehet a mértékadó. (nemcsak a Parcells és Gruden csere van MAI szemmel borzalmasan túlárazva, hiszen minimum egy FR QB-t adtak az edzőért, MAI szemmel; de valójában a Belichick csere első köröse is nagyon erős volt MAI mértékkel)
Másrészt minden cserét az érte cserélő csapat kérte és adta!, nem az a csapat amelyik meg szeretne válni a jelenlegi edzőjétől, különben kirakják.
sapka
Edwardsnak a csere idején a win%-a 50 alatt volt. Payton 60 felett van.
Mivel az utolsó csere is 10 éve volt, nehéz erről véleményt mondani. De egy komolyan vehető HC-ért 4. kört adni kb. nevetséges, nagyjából semmi értelme.
Persze első körökkel meg milliókkal dobálózni szintén a másik véglet.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
pár edzőcsere az nfl-ben a közelmúltból (kicsit félrevezető a pickek helye, mert több nem a csere évéből való volt, hanem később lett átadva, de ezekkel a megjegyzésekkel már nagyon átláthatatlan lett volna)

1997: Patriots Bill Parcells ---> Jets, első kör, második kör, harmadik kör, negyedik kör
2000: New York Jets, Bill Belichick ---> Patriots, első kör
2001: Raiders Jon Gruden ---> Tampa Bay Buccaneers.2 db első kör, 2 db. második kör, 8 millió dollár
2006: New York Jets, Herm Edwards ---> Kansas City Chiefs, 4. kör.

Megjegyzés: ebből a négyesből egyedül Parcells nyert bajnokságot a cserét megelőzően.
atapapa
szerintem 15 évvel ezelőtt nem értek annyit a draftpickek mint mostanság (nem értékre, hanem paradigma szinten), legalábbis én nagyon kedvelem a 90-es évek fociját (így szőröstül bőröstül), de ez a draftpick felhalmozás és érték képzés az utóbbi 10 év fejleménye a fociban azt gondolom

A Herm Edwards csere lehet a mértékadó. (nemcsak a Parcells és Gruden csere van MAI szemmel borzalmasan túlárazva, hiszen minimum egy FR QB-t adtak az edzőért, MAI szemmel; de valójában a Belichick csere első köröse is nagyon erős volt MAI mértékkel)
Másrészt minden cserét az érte cserélő csapat kérte és adta!, nem az a csapat amelyik meg szeretne válni a jelenlegi edzőjétől, különben kirakják.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem ez lesz:
- SP a Giants HC-a lesz,
- Brees pedig bele fog menni a paycut-ba, és megpróbál jövőre dobni még egy nagyot a csapattal...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
pár edzőcsere az nfl-ben a közelmúltból (kicsit félrevezető a pickek helye, mert több nem a csere évéből való volt, hanem később lett átadva, de ezekkel a megjegyzésekkel már nagyon átláthatatlan lett volna)

1997: Patriots Bill Parcells ---> Jets, első kör, második kör, harmadik kör, negyedik kör
2000: New York Jets, Bill Belichick ---> Patriots, első kör
2001: Raiders Jon Gruden ---> Tampa Bay Buccaneers.2 db első kör, 2 db. második kör, 8 millió dollár
2006: New York Jets, Herm Edwards ---> Kansas City Chiefs, 4. kör.

Megjegyzés: ebből a négyesből mint HC, egyedül Parcells nyert bajnokságot a cserét megelőzően.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem Payton hasobló cipőben jár itt mint nálunk Reid. Egész egyszerűen itt elfáradt a dolog, van ilyen. Váltásra van szüksége s ha szerencséje van talál magának egy hasonlóan jó teheségekkel teli rostert mint Reid s hamar megújulhat. Meg persze egy jó DCt is maga mellé. Drukkolok neki hogy sikerüljön! De ha itt meg tudna újulni az lenne a legjobb.