New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/20/pro-ranking-all-32-offensive-lines-this-season/

A PFF értékelése szerint a Saints támadófala a 3. legjobb volt idén a ligában.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ma 10 éve nevezték ki Paytont HC-nak...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.
kapitnono
Valószínűleg Allen marad... Legalább nem lesznek nagy elvárásaim az új szezonra...
atapapa
Idén voltak, de nekem is. Lassan egy bölcseleti szemináriumot indíthatunk, amiben a következő előadáson a sztoikusokat vesszük. Itt van rögtön az Epiktétosz nevű fazon, aki valami olyasmit írt többek között, hogy ha a kívánságaidat szabod az események alakulásához és nem azon búsongsz, hogy miért nem úgy alakulnak az események, ahogy te szeretnéd, boldog lesz az életed.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.
kapitnono
Valószínűleg Allen marad... Legalább nem lesznek nagy elvárásaim az új szezonra...

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.
kapitnono
Vittről mindent elmond, hogy a veje Gase mást nevezett ki LB-edzőnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Számomra új volt, ma olvastam a Rams költözése kapcsán:

Benson papa és a város között 2025-ig van érvényes megállapodás arra vonatkozóan, hogy a Saints New Orleans-ban lakik/játszik.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elvileg kineveztük Dan Campbell-t TE/ assistant head coach-nak
Joe Lombardyt QB coachnak
Aaron Glenn-t pedig a secondary coach-nak,
Már csak a D-line edzővel kéne csinálni vmit és Vittet eltüntetni, és akkor lehet valami jó is kisülne a dologból.


több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dan Campbell érkezhet TE coach-nak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Úgy megy a labdára, mint egy WR.
Elképzelem, hogy ez a gyerek ilyen talentummal lehúz 3 szezont egy DB-képző LSU-ban.... Akkora első kör lett volna, mint Peterson.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Itt egy eléggé jól összerakott videó Breaux idei meccseiből, akit érdekel nézze meg nyugodtan.



több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
elnezve a jovo evi ellenfeleket es a nagy budos SEMMIt ami valoszinuleg valtozik idenhez kepest, maximum egy hasonlo vagy kicsivel rosszabb szezont lehet varni a csapattol.
Brees jobbat erdemelne a nyugdijas evek elott.

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel..." - mondta, hogy így marad, vagy, hogy terveznek változtatást? Nem tudom, mert nem láttam a sajtótájékoztatót.
hajdu
Nekem az van a fejemben, hogy szerdán hallottam tőle vmi ilyet...
Rutin
Na, az már tényleg baj lenne.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel..." - mondta, hogy így marad, vagy, hogy terveznek változtatást? Nem tudom, mert nem láttam a sajtótájékoztatót.
hajdu
Nekem az van a fejemben, hogy szerdán hallottam tőle vmi ilyet...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel..." - mondta, hogy így marad, vagy, hogy terveznek változtatást? Nem tudom, mert nem láttam a sajtótájékoztatót.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Abban én is hiszek, hogy...
- a 9-esben van még kakaó, minimum 2 szezonra,
- hogy a futójátékunk még tovább javulhat,
- vagy hogy Allen jobb D-t képes építeni, mint RR.

De abban, hogy - ezek ellenére - reális esélyünk lesz a PO-ra jövőre,... mármint a jelenlegi coaching stábbal és hatáskörökkel...
... Nos, abban már nem.

Elszomorított, amikor szerdán vmi olyasmi esett ki SP száján, hogy "Megyünk tovább, mint eddig...".........

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én örülök, hogy marad, mert nem tudok annyira pragmatikusan elvonatkoztatni, mint ti és nem is akarok.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
kár, h nem tudtuk/akartuk elhozni tőletek Paytont, örültem volna neki..
Szesze
Nálatok még szívesen el is néztem volna.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
- Browner. PFF szerint az idei szezon legrosszabb cornere volt az EGÉSZ LIGÁBAN. Már a szezon felénél látszott, hogy a fickó az ellenfél irányítóinak kedvenc játékosa. Az utcáról berántott utolsó ember is képes lett volna lehozni azt, amit ő. És mégis kezdett továbbra is minden meccsen. Ezt a húzást tudom a legkevésbé tolerálni.
atapapa
éppen ezek miatt volt az egyik legjobb FA igazolásom fantasyban 😊 fostam is, h mikor fogják kivágni, de "szerencsére" kihúzta végig

kár, h nem tudtuk/akartuk elhozni tőletek Paytont, örültem volna neki.. főleg ha pl McDaniels lesz helyette, még belegondolni is szörnyű

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De ha már itt tartunk Allen-t terheli talán (nem láthatok rá, hogy a tavalyi holtszezonba mekkora beleszólása volt) a legkisebb felelősség. Szarból várat nehéz szezon közben.
clbass
Allennel annyi a problémám hogy
- a secet ő vezényelte végig, s talán ez volt a legrosszabbul teljesítő csapatrész idén
- a 43 erőltetése ilyen emberanyaggal. én megértem ha valakinek van egy bevett sémája, de ha képtelen azt játszatni, ami a csapata erőssége lenne, akkor dugja fel magának a játékrendszerét
- Browner. PFF szerint az idei szezon legrosszabb cornere volt az EGÉSZ LIGÁBAN. Már a szezon felénél látszott, hogy a fickó az ellenfél irányítóinak kedvenc játékosa. Az utcáról berántott utolsó ember is képes lett volna lehozni azt, amit ő. És mégis kezdett továbbra is minden meccsen. Ezt a húzást tudom a legkevésbé tolerálni.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
A QB coach Mike Neu-t elvitte a Ball State főedzőnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Meglep ez a semmin nem változtatunk koncepció...
De ha már itt tartunk Allen-t terheli talán (nem láthatok rá, hogy a tavalyi holtszezonba mekkora beleszólása volt) a legkisebb felelősség. Szarból várat nehéz szezon közben.
- Falban Cam-en kívül meghatározó kezdő szint idén nem volt.
- LB sorban volt két ígéretes rookie, akikből az egyiknek Allen még annyira se találja a posztját mint RR (remélem ez megoldódik), egy üvegtestű, és a kiegészítőemberek.
- Hátul találtunk egy lassan be is csiszolódó gyémántot, van egy tűrhető KV, egy lassan talán felépülő Byrd, egy sérült Lewis, egy sérült PJ, egy sérülésekkel bajlódó Swann, és A Bráner.
Ebből nehéz komolyat alkotni...de! Van sok fiatal, hasznos tapasztalatot szerző játékosunk, akik a) fejlődnek még eleget b) komoly mélységet, rotációs lehetőséget biztosítanak.
Nincs ez a védelem annyira messze a középmezőnytől mint a számok mutatják. Egy(két) falember, egy LB, és egy második CB már sokat segíthet, ami nem tűnik lehetetlennek.
Ami nagyobb bajom az Allen 4-3-a. Szvsz ez a keret 3-4 alapanyag, 4-3-ra erőszakolva...
Meglátjuk! A kétfarkú kutay párt régi választási plakátja jut eszembe:
"jolesz!"
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2) vagy csak túlfizetettnek tartják... 😀
Rutin
Edzőcsere nem úgy történik mint a játékosoké, a csere valójában szerződésbontás a régi csapattal és új szerződés kötése az új csapattal (és közben kompenzáció a régi csapat felé), vagyis nem lett volna kötelező SP-nek a következő csapatnál is ennyit keresnie.
Payton állítása szerint ugye nagyon fel se merült a távozása, csere útján sem.
2. kört szerintem minimum megért volna, főleg olyan csapatnak, mint a Colts vagy a NYG.

Kicsit remélem hogy most próbált diplomatikus lenni, volt már példa számtalanszor, hogy a szar edzőt nem ítélte el az évértékelőjében, majd 2 nap múlva simán kirúgta.
atapapa
Az biztos, hogy Eli igen jól járt volna vele... Nem kérdés. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
2) vagy csak túlfizetettnek tartják... 😀
Rutin
Edzőcsere nem úgy történik mint a játékosoké, a csere valójában szerződésbontás a régi csapattal és új szerződés kötése az új csapattal (és közben kompenzáció a régi csapat felé), vagyis nem lett volna kötelező SP-nek a következő csapatnál is ennyit keresnie.
Payton állítása szerint ugye nagyon fel se merült a távozása, csere útján sem.
2. kört szerintem minimum megért volna, főleg olyan csapatnak, mint a Colts vagy a NYG.

Kicsit remélem hogy most próbált diplomatikus lenni, volt már példa számtalanszor, hogy a szar edzőt nem ítélte el az évértékelőjében, majd 2 nap múlva simán kirúgta.

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
mondjuk azért az kemény ,hogy még mindig beszél, élete leghosszabb tájékoztatója
Gyurma Pappa
Úgy kezdte a mondandóját, hogy most nem fogja senkinek azt mondani, hogy "következő kérdés", mindenre válaszolni fog.
Szegény firkászok próbálják bepótolni az elmúlt pár évet, bombázzák kérdésekkel mindenről.
atapapa
Ha tényleg igaz, hogy Loomis körbeházalta a ligát a "Payton for a 2nd rounder" ajánlattal, és senkinek sem kellett, akkor két eset állhat fenn:
1) a liga nem tekinti igazán jó edzőnek...,
2) vagy csak túlfizetettnek tartják... 😀

Bármelyik is az igaz, szurkolóként egyiknek sem örülök...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
mondjuk azért az kemény ,hogy még mindig beszél, élete leghosszabb tájékoztatója
Gyurma Pappa
Úgy kezdte a mondandóját, hogy most nem fogja senkinek azt mondani, hogy "következő kérdés", mindenre válaszolni fog.
Szegény firkászok próbálják bepótolni az elmúlt pár évet, bombázzák kérdésekkel mindenről.