New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Loomis és Payton holnap mítingel....

több mint 8 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Szép lezárása egy kevésbé szép szezonnak. Majd jövőre 😊
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
jó szezon volt

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ma estére kérek:
- Jordan sacket
- Willienek elég yardot a 1000-hez
- Breaux INT-t

Tudom drafthely, meg minden, de nem tudok annak szurkolni, hogy ne nyerjünk 😊
Gyurma Pappa
anno mindenki alairta h a madarakat oda-vissza. front office-t meg ugyse lehet draftolni.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ma estére kérek:
- Jordan sacket
- Willienek elég yardot a 1000-hez
- Breaux INT-t

Tudom drafthely, meg minden, de nem tudok annak szurkolni, hogy ne nyerjünk 😊
Gyurma Pappa
ehh, annak most én se 😊
tettem 6000-t a győzelmünkre (3 feletti odds jár érte).
végül ha kikapunk, még mindig vigasztal a top10 pick

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ma estére kérek:
- Jordan sacket
- Willienek elég yardot a 1000-hez
- Breaux INT-t

Tudom drafthely, meg minden, de nem tudok annak szurkolni, hogy ne nyerjünk 😊

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
El sem tudom képzelni, hogy máshol játsszon.
több mint 8 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Buék srácok!!!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
QB Drew Brees "I wanna be a saint as long as I am playing football"
kapitnono
Egy kis előjáték a téli/tavaszi contract restructuring tárgyalásokhoz... 😀
Rutin
remélem én is hogy belemegy, jó lenne itt látni még egy pár évig.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csípem Brees-t, példaképnek tartom, de néha egy-egy nyilatkozata mögött csak egy jó PR-ost látok, őszinte szándékot alig.
Én arra szeretnék tőle őszinte választ, hogy így a karrierje vége felé mi motiválja igazán? Az, hogy olyan örökséget hagyjon hátra, amivel legfeljebb néhány QB vetekedhet az NFL történetében, vagy szeretne még egy nagyot kaszálni, mielőtt nyugdíjba megy.

Boldog új évet mindenszentnek

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
QB Drew Brees "I wanna be a saint as long as I am playing football"
kapitnono
Egy kis előjáték a téli/tavaszi contract restructuring tárgyalásokhoz... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
QB Drew Brees "I wanna be a saint as long as I am playing football"


több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
BUÉK mindenkinek!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Egye fene, jöjjön hozzánk a Payton - Brees kettős 😛
Eazzy
Ez, hogy brees meg payton kéz a kézben jár ez olyan mint a damato - williy beamen kettős? 😀
peach
Olyannyira kéz a kézbe, hogy már gyűrűt is húztak az újukra 😁😁😁

Óh ne haragudj, kiléptem úriember mivoltomból és elfeledkeztem arról, hogy ilyet nem emlegetünk fel azoknak akiknek még nincs gyűrüjük 😋😋😋
Fattyu
Egyszer nekünk is eljön az Igazi 😉
peach
Egy párhuzamos valóságban talán.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Egye fene, jöjjön hozzánk a Payton - Brees kettős 😛
Eazzy
Ez, hogy brees meg payton kéz a kézben jár ez olyan mint a damato - williy beamen kettős? 😀
peach
Olyannyira kéz a kézbe, hogy már gyűrűt is húztak az újukra 😁😁😁

Óh ne haragudj, kiléptem úriember mivoltomból és elfeledkeztem arról, hogy ilyet nem emlegetünk fel azoknak akiknek még nincs gyűrüjük 😋😋😋
Fattyu
Egyszer nekünk is eljön az Igazi 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Egye fene, jöjjön hozzánk a Payton - Brees kettős 😛
Eazzy
Ez, hogy brees meg payton kéz a kézben jár ez olyan mint a damato - williy beamen kettős? 😀
peach
Olyannyira kéz a kézbe, hogy már gyűrűt is húztak az újukra 😁😁😁

Óh ne haragudj, kiléptem úriember mivoltomból és elfeledkeztem arról, hogy ilyet nem emlegetünk fel azoknak akiknek még nincs gyűrüjük 😋😋😋

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Egye fene, jöjjön hozzánk a Payton - Brees kettős 😛
Eazzy
Ez, hogy brees meg payton kéz a kézben jár ez olyan mint a damato - williy beamen kettős? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Egye fene, jöjjön hozzánk a Payton - Brees kettős 😛

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ilyet is csak mi tudunk... De nem 1x... 3x!!!

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=1043546872375362&substory_index=0&id=341902765873113
Rutin
Elbaltáztuk egy HoF-QB karrierjének kiteljesedését. Vagyis elbaltázták bizonyos döntéshozók.
Mind a három érintett szezonban rekorderszar volt a D, 2012-ben a valaha volt legtöbb yardot engedte, tavaly a védelem a legrosszabb 5-ben volt engedett yardban, pontban, szerzett labdában, 3rd down %-ban és red zone-ban.
Idén meg ugye még van egy meccs hátra, de máris a mi védelmünk engedte az NFL történetének legtöbb passzolt TD-jét egy szezonban.
Idén a legrosszabbak vagyunk: engedett pontban, playenként engedett yardban, futásonként engedett yardban (5-ös átlag...) engedett passer rate-ben. 117,1 PR-ral passzolnak ellenünk, a második legrosszabb Tennessee ellen is csak 103-mal.
Viszonyításképpen: az idén legjobb legjobb PR-t alakító Wilson se éri el a 110-et.... Mintha minden meccsen a liga legjobb irányítója játszott volna a Saints ellen :/
atapapa
És ez - valljuk be - Payton felelőssége...
Rutin
a legnagyobb részt igen

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ilyet is csak mi tudunk... De nem 1x... 3x!!!

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=1043546872375362&substory_index=0&id=341902765873113
Rutin
Ujvári Péter kommentje epic fail....GM játékban Brees az irányítom így követem a pályafutását és mindig szörnyűlködöm, hogy egy ilyen irányító köré nem képesek normális csapatot építeni..😞
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ilyet is csak mi tudunk... De nem 1x... 3x!!!

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=1043546872375362&substory_index=0&id=341902765873113
Rutin
Elbaltáztuk egy HoF-QB karrierjének kiteljesedését. Vagyis elbaltázták bizonyos döntéshozók.
Mind a három érintett szezonban rekorderszar volt a D, 2012-ben a valaha volt legtöbb yardot engedte, tavaly a védelem a legrosszabb 5-ben volt engedett yardban, pontban, szerzett labdában, 3rd down %-ban és red zone-ban.
Idén meg ugye még van egy meccs hátra, de máris a mi védelmünk engedte az NFL történetének legtöbb passzolt TD-jét egy szezonban.
Idén a legrosszabbak vagyunk: engedett pontban, playenként engedett yardban, futásonként engedett yardban (5-ös átlag...) engedett passer rate-ben. 117,1 PR-ral passzolnak ellenünk, a második legrosszabb Tennessee ellen is csak 103-mal.
Viszonyításképpen: az idén legjobb legjobb PR-t alakító Wilson se éri el a 110-et.... Mintha minden meccsen a liga legjobb irányítója játszott volna a Saints ellen :/
atapapa
És ez - valljuk be - Payton felelőssége...

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ilyet is csak mi tudunk... De nem 1x... 3x!!!

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=1043546872375362&substory_index=0&id=341902765873113
Rutin
Elbaltáztuk egy HoF-QB karrierjének kiteljesedését. Vagyis elbaltázták bizonyos döntéshozók.
Mind a három érintett szezonban rekorderszar volt a D, 2012-ben a valaha volt legtöbb yardot engedte, tavaly a védelem a legrosszabb 5-ben volt engedett yardban, pontban, szerzett labdában, 3rd down %-ban és red zone-ban.
Idén meg ugye még van egy meccs hátra, de máris a mi védelmünk engedte az NFL történetének legtöbb passzolt TD-jét egy szezonban.
Idén a legrosszabbak vagyunk: engedett pontban, playenként engedett yardban, futásonként engedett yardban (5-ös átlag...) engedett passer rate-ben. 117,1 PR-ral passzolnak ellenünk, a második legrosszabb Tennessee ellen is csak 103-mal.
Viszonyításképpen: az idén legjobb legjobb PR-t alakító Wilson se éri el a 110-et.... Mintha minden meccsen a liga legjobb irányítója játszott volna a Saints ellen :/

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ilyet is csak mi tudunk... De nem 1x... 3x!!!

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=1043546872375362&substory_index=0&id=341902765873113

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Hightower üzenete 😊

 igcdn-photos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/e35/1170069_914823568571151_1340840236_n.jpg

Over the last 3 games, he has rushed for 261 yards, 3 TDs, 16 first downs and 7 runs of 10 plus yards.

Nagyon meglepődtem, hogy ilyen jó játékkal tudott beugrani. Egy nagyon szimpatikus játékos lett számomra. Hajrá!
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Brees fizetésével semmi gond, ahhoz képest hogy nála rosszabb játékosok mennyit visznek haza. A probléma inkább ered a szerződése strukturálásából, vagyis majdhogynem az összes nagy értékű szerződés strukturálásának összesített eredményéből az elmúlt néhány évben.
atapapa
Eddig ez itt úgy volt kezelve, hogy loomis a nagy mágus varázsol. Most már akkor mégse tetszik? 😊
peach
Ahogy ezt már párszor leírtam itt: nem a koncepcióval volt a baj, hanem azzal, hogy az ilyen módon szerződtetett játékosok közül alig vált be valaki.
Senkit nem érdekelne a fizetési sapka nehézsége, amíg át tudjuk hidalni és az így hozott/megtartott játékosok hozzák az eredményeket.