New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Király ez a csapat 😊

 twitter.com/TrainIsland/status/1186050443518062594

A Saints és az LSU is óriási formában, rászolgáltak már a louisianai fanok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Jól láttam az összefoglalóban, hogy a zebrák megint nem várták végig a játékot és belefújtak a fumble visszavitelbe?
Matthew99
Igen jól, mondjuk most legalább lent volt mikor hozzáértek, de a fumblit is nekünk kellett megchallangelni.


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Jól láttam az összefoglalóban, hogy a zebrák megint nem várták végig a játékot és belefújtak a fumble visszavitelbe?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Applenek meg jobbulást
kapitnono
Kell ő nagyon a sec-be, meg ugye rajta kívül is lettek új sérültjeink, szóval duplán remélem, hogy nem komoly.

Ezt 6-1-es mérleget még mindig nem nagyon hiszem el, jövhéten tutira Teddy-vel mennék neki, hogy minél jobb állapotban legyen Brees, úgyis a PO-ra kell elsődlegesen.
Az Arizonát három győzelmük ide, vagy oda, de vernünk kell a mai csapattal is, nem lesznek túl jó helyzetben.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
6-1 azt hiszem ezt a mérleget Breesel is aláírtam volna a szezon előtt 7 meccs után.
Mondták a közvetítésben is hogy a cél a jövő hét a Cardinals ellen lenne hogy visszatérjen, de én most hogy nyertünk a Bears ellen lehet nem erőltetném, és csak három hét múlva a Falcons ellen játszatnám.
Cards ellen itthon lehet nélküle is megoldjuk.

Applenek meg jobbulást, és grat az egész csapatnak mégegyszer, nagyon nagyot játszottak este.


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jó csapatunk van.

A Ramstől elszenvedett vereség óta behúztunk 5 meccset, Teddyvel, úgy hogy 1 kivételével az összes ellenfelünk legalább 50%-on állt, amikor találkoztunk vele (kivétel: Jags, 2-3-mal álltak a meccsünk előtt).

Good job.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Michael Thomas -> triple coverage.
Ez lesz vasárnap majd penzfeldobassal eldöntik a meccs eredményét.
Viccet félretéve Taysom a végén egy saját maga által dobott passzot elkap, blokkol magának majd beszaltozik az end zoneba a meccs egyetlen TDjet szerezve, nyerünk.
diceman
Azért abban is lehet bizakodni, hogy ez a Bears offense 5 meccs alatt idén még nem jutott 300 yard fölé, remélem nem most kezdik el. Mondjuk trubisky kezd elvileg szóval lehet bizakodni 😁
Jó lenne ha menne a futás, mert ha Teddyre bízzuk a meccset csak, nem biztos hogy a legjobban jövünk ki belőle.


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Michael Thomas -> triple coverage.
Ez lesz vasárnap majd penzfeldobassal eldöntik a meccs eredményét.
Viccet félretéve Taysom a végén egy saját maga által dobott passzot elkap, blokkol magának majd beszaltozik az end zoneba a meccs egyetlen TDjet szerezve, nyerünk.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Kamara és Cook sem játszik vasárnap.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Kamara nem edzett az elmúlt két napban, lehet én a Bears meg ha szükséges a Cardinals ellen is pihentetném. Utána úgy is bye week van, szóval rákészülhet a szezon második felére, ott nagyobb szükség van rá


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Mit vártok az ellenünk való meccstől?
hpeter93
51-52 Néktek 😀😀😀!

Viccett félretéve, Én a jelenlegi szituban benneteket tartanálak esélysebbnek.
De még sok a kérdés, Nàlatok ki kezd QB fronton. Nálunk játszik-e Kamara, illetve az OL milyen formát mutat.
Így látatlanban sok futás mondanék mindkét részről, mert mindkét DL szorongatni fogja az irányítókat rendesen.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Mit vártok az ellenünk való meccstől?
hpeter93
Újabb defense slugfest-t, nem hiszem hogy túl sokat fogunk kockáztatni O oldalon, de szerintem a mi D-nk sem fog sokat engedni.

13-9 W

több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mit vártok az ellenünk való meccstől?

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Meg akkor már Easton is, aki 7 millát keres isdén, és még a meccs keretbe sincs benne 😀
kapitnono
Hát azért McCoy-jal k nagy szerencsénk volt. Mondjuk Peatnél nehezen hiszem, hogy Easton rosszabb lenne, de ragaszkodnunk hozzá valamiért...
Gyurma Pappa
Szerencse, hogy olyan szeződést kötöttünk vele, hogy az idei év után dead money nélkül is kivágható, szerintem ez lesz a sorsa.
De igen McCoy eléggé jól tolja, amikor kiválasztottuk várható volt, hogy előbb utóbb ő fog kezdeni, szerencsére első héttől, ami eddig nekünk jó


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Meg akkor már Easton is, aki 7 millát keres isdén, és még a meccs keretbe sincs benne 😀
kapitnono
Hát azért McCoy-jal k nagy szerencsénk volt. Mondjuk Peatnél nehezen hiszem, hogy Easton rosszabb lenne, de ragaszkodnunk hozzá valamiért...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
P. J. - t 2 meccsre jegeli a liga.
Ha jól olvasom a Januári rendőrségi ügye miatt.
Fattyu
Még szerencse, hogy van helyette egy CGJ aki eddig egész jól tolja.
Amúgy az feltűnt valakinek, hogy Patrob évi 5 milláért ül a padon? 😀 Nem mintha örülnék ha játszana, de legalább a vezetőség is rájött, hogy vannak nála jobbak, mint ahogy Crowley is.
Meg akkor már Easton is, aki 7 millát keres isdén, és még a meccs keretbe sincs benne 😀


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
P. J. - t 2 meccsre jegeli a liga.
Ha jól olvasom a Januári rendőrségi ügye miatt.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
A pápa áldásával nem kaphattunk ma ki 😀

 twitter.com/Pontifex/status/1183329028326993921
kapitnono

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
"Pretty incredible that the Saints have a top 3 tackle & edge duo in the NFL right now. No team can match that and it's a big reason why they've been able to win without Brees."
kapitnono
Középszer, semmi extra, unalmas csapat. Senki sem top 5.

Ja, majdnem lemaradt 😀 😀 😀

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
"Pretty incredible that the Saints have a top 3 tackle & edge duo in the NFL right now. No team can match that and it's a big reason why they've been able to win without Brees."


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
A pápa áldásával nem kaphattunk ma ki 😀

 twitter.com/Pontifex/status/1183329028326993921


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szezon előtt még Brees-zel is aláírtam volna az 5-1-et 6 meccs után, hát még így. A kapitány sérülése, ha lehet még jobban összerántotta a csapatot szerintem.

Cook meg örömteljes, hogy Teddyvel úgy tűnik megtalálta a közös hangot.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Szép győzelem volt, a védelem tényleg elég jónak tűnik.
Jövő héten azért ha valaki nem 100-as azt remélem pihentetjük, nem kellene hogy jobban megsérüljön


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Nem is kell ide Brees.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Tükörsima meccs. Ez a védelem ha így folytatja, nem lesz gondunk. Egyébként ha tényleg Teddy era lesz Brees után, én már nem vagyok annyira csüggedt.

Ja! És több labdát Murray-nek, plz