New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
Ohh ha lenne 9K USDm csak úgy elbaszni...

 www.instagram.com/p/CN42ZCXhiq9/?igshid=182pq9cqrgniv
Gyurma Pappa
Igen nagyon szép....mondjuk csak aláírt helmet azért van olcsóbban (aláírt sportkártya meg már 2-300 dollár körül) de ez elég speciális darab.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Ohh ha lenne 9K USDm csak úgy elbaszni...


több mint 3 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
A csapat szerződést kötött Jalen McCleskey elkapóval! Nem tűnik rossznak, csak egy kis izom kellene rá!! 😁😎
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kis bulvár
 saintswire.usatoday.com/lists/new-orleans-saints-famous-fans-celebrities-brad-pitt-anthony-mackie/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
Több helyen is írták, hogy Kyle Trasket néztük ki. Én nem igazán látom, hogy Payton belemenne még egy olyan QB-ba aki nem hatalmas tehetség, azután ahogy megszívtuk Garett Graysonal. Kicsit azt furcsállom, hogy Winston megint csak egy évet kapott, ez mondjuk lehet, hogy arra utal, hogy idén akarnak valakit hozni aki mögötte tud tanulni.
nemethbence55
Bryce Pettyre is azt írták 2015 ben hogy nagyon tetszik Seannak és ő lesz Brees utódja, és 1/31 el őt visszük, aztán mégsem így lett. Nem hinném hogy egy ilyen infó kiszivárogna hogy kit választunk esetleg, vagy ki tetszik nagyon.
kapitnono
Azért most utána kellett néznem ki az a Bryce Petty 😊 nem lett az új Brees.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
Könyörgöm, valaki őszintén elhiszi, hogy ettől az FO-tól bármi kiszivárog...
Gyurma Pappa
Jó hát offseason van valamivel el kell ütni az időt...

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Több helyen is írták, hogy Kyle Trasket néztük ki. Én nem igazán látom, hogy Payton belemenne még egy olyan QB-ba aki nem hatalmas tehetség, azután ahogy megszívtuk Garett Graysonal. Kicsit azt furcsállom, hogy Winston megint csak egy évet kapott, ez mondjuk lehet, hogy arra utal, hogy idén akarnak valakit hozni aki mögötte tud tanulni.
nemethbence55
Bryce Pettyre is azt írták 2015 ben hogy nagyon tetszik Seannak és ő lesz Brees utódja, és 1/31 el őt visszük, aztán mégsem így lett. Nem hinném hogy egy ilyen infó kiszivárogna hogy kit választunk esetleg, vagy ki tetszik nagyon.


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Könyörgöm, valaki őszintén elhiszi, hogy ettől az FO-tól bármi kiszivárog...

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
Több helyen is írták, hogy Kyle Trasket néztük ki. Én nem igazán látom, hogy Payton belemenne még egy olyan QB-ba aki nem hatalmas tehetség, azután ahogy megszívtuk Garett Graysonal. Kicsit azt furcsállom, hogy Winston megint csak egy évet kapott, ez mondjuk lehet, hogy arra utal, hogy idén akarnak valakit hozni aki mögötte tud tanulni.
nemethbence55
Meglepne ha Qb draft lenne. Winstonnak adni kell egy évet megnézni hogy mit tud ha nem az Arians-féle “bazd fel a labdát aztán meglátjuk mi lesz” offensben kell játszania. Továbbra is tartom hogy vagy fr qb lesz belőle vagy ordas nagy bukás 😊 és ennek a kiderülésére egy év bőven elég.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Több helyen is írták, hogy Kyle Trasket néztük ki. Én nem igazán látom, hogy Payton belemenne még egy olyan QB-ba aki nem hatalmas tehetség, azután ahogy megszívtuk Garett Graysonal. Kicsit azt furcsállom, hogy Winston megint csak egy évet kapott, ez mondjuk lehet, hogy arra utal, hogy idén akarnak valakit hozni aki mögötte tud tanulni.
több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Sean és Loomis mindketten a második Alabama pro dayen vannak. Nagyon meg akarnak valakit nézni, mert idén először mennek együtt pro dayre.


több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Az nem jut eszembe, hogy azért rémlik a neve mert jó játékos vagy mert vicces a hangzása 🤭
MC12
A válasz: Egyik sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!

Beki
Az nem jut eszembe, hogy azért rémlik a neve mert jó játékos vagy mert vicces a hangzása 🤭
MC12
Depthbe jó lesz, szinte fillérekért jött



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813

Beki
Az nem jut eszembe, hogy azért rémlik a neve mert jó játékos vagy mert vicces a hangzása 🤭

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
Alex is elköltözött Detroitba. 1év 1,75 Milla.
LB így vagy úgy még kell hogy jöjjön.
Fattyu
Baunnak kéne szintet lépnie. Mondjuk egy Anzelone-t nem lesz nehéz megugrani
Gyurma Pappa
Én kedveltem a fizimiskáját.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Alex is elköltözött Detroitba. 1év 1,75 Milla.
LB így vagy úgy még kell hogy jöjjön.
Fattyu
Baunnak kéne szintet lépnie. Mondjuk egy Anzelone-t nem lesz nehéz megugrani

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Alex is elköltözött Detroitba. 1év 1,75 Milla.
LB így vagy úgy még kell hogy jöjjön.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Ilyeneket amúgy miért csinálnak? 😃
Gerichill
Passz, biztos nem telik neki kenyérre azért mászkál a haverokkal és van nála egy lopott, töltött fegyver. 😀


több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523


empty taxi
Fasza, túl szép volt, hogy itt szinte évek óta hasonló sem történt
kapitnono
Ilyeneket amúgy miért csinálnak? 😃
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!


empty taxi
Fasza, túl szép volt, hogy itt szinte évek óta hasonló sem történt


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Na, megjött a veterán TE Nick Vanett személyében, a statjait elnézve ő azért inkább a josh Hill mint a Cook-típus 😊
MC12
Nem sokkal vagyunk előrébb az ilyen igazolásokkal. Snead még mindig kint van a piacon, azért őt szívesen elnézném itt ismét.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
Na, megjött a veterán TE Nick Vanett személyében, a statjait elnézve ő azért inkább a josh Hill mint a Cook-típus 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.