New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Ha Wentz játszik, nem kárörvendenék ennyire, őt bírom, de ez a Foles hype baromira idegesítő volt már.
Gyurma Pappa
Számból vetted ki a szót.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
A Rams D jobb nektek mint a mienk..

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És MT13 nem ember!!
kapitnono
Őrület milyen meccse volt megint

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hát ez kemény volt. Rankins sajna súlyos sérülés. Jobbulást, gyógyítsák őt a fiúk egy Lombardival!



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Dennis Allent most megölelgetném, mondjuk kellett hozzá, hogy Nick Foles golyói kiestek valahol az INT körül. Végre minden a helyére került. Ha Wentz játszik, nem kárörvendenék ennyire, őt bírom, de ez a Foles hype baromira idegesítő volt már. Mindig azt éreztem, hogy én nézek másik tv-t, de ezen a két meccsen azért átjött, hogy nem. Azért a regular seasonhöz képest a Eagles D nagyot rakott, na.

Jövő héten azért Donald még nagyon fogja szopat Peat-t, muszáj felkészülni ennél sokkal jobban. Remélem a srácok fejében ott lesz, hogy az első perctől kezdve kell játszani, és pl. Ginn is kijöhetnek az öltözőből korábban.

Amiről emlékezzünk meg: 11 büntetés a hazai csapatnak, 4 a vendégnek. Nem mondom, hogy nem volt jogos a holdingok jó része, inkább azt mondom, hogy a túl oldalon maradtak el zászlók. Lásd: Davenportra rá dobták a 15 yardot, az első félidő végén Cox letépte Brees arcát, és még sem volt 15 yard. Ha vesztünk, nem hozom fel.

Mindegy, ez kibaszott epikus feltámadás volt, na.

Rankins 😕

több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Rankins Achilles 😕

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Hát jó h nem néztem az első negyedet. De még jobb hogy a többit igen. Izgulós volt a vége de most kicsit nekünk volt mákunk. Mehetünk tovább az MVP SB-ért (Chiefs-Saints)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Gratula, jobb csapat vagytok.

Lehet hogy Foles király a PO-ban, de ellenetek eddig 2/0 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Huhhhhhh




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Gusztustalan volt, ahogy kijöttünk az öltözőből (vagy inkább ki sem). Ment a fogadkozás egész héten, hogy neeeeem, dehogyis, ugyaaaan, hova gondolnak, 1000 fokon fognak égni az első perctől. Hát égtek is, csak az Eagles égette őket.
Dícsérném Paytont, mert nagyon kellettek a meccsfordításhoz az óriási golyói, de ez a meccskezdés vastagon az ő sara, és ha 21-0 van, onnan sokkal másabb lehetett volna a sztori.

Mindegy, túl vagyunk ezen is, a Rams ellen (is) kutya nehéz lesz.
PEEtör
Minden szavaddal egyetértek, én a végén azért a FG előt 3rd downnál, inkább rámentem volna, hogy legyen passz és próbáljuk meg a 1st down-t. Nem jött be a FG és majdnem ráfáztunk.
Összességében szerintem megérdemeltük, első negyedi alvás után visszajöttünk a meccsbe és nyertünk is.

És MT13 nem ember!!


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Majréztam hogy NFC-elsőként one and done lesz, szerencsére megúsztuk.
Egy Rams ellen ez már kevés lesz.

De nyertünk, köldököt nézni ráérünk később.

több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Remélem kellő alázattal megyünk neki a következőkben...

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Gusztustalan volt, ahogy kijöttünk az öltözőből (vagy inkább ki sem). Ment a fogadkozás egész héten, hogy neeeeem, dehogyis, ugyaaaan, hova gondolnak, 1000 fokon fognak égni az első perctől. Hát égtek is, csak az Eagles égette őket.
Dícsérném Paytont, mert nagyon kellettek a meccsfordításhoz az óriási golyói, de ez a meccskezdés vastagon az ő sara, és ha 21-0 van, onnan sokkal másabb lehetett volna a sztori.

Mindegy, túl vagyunk ezen is, a Rams ellen (is) kutya nehéz lesz.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula szedjétek szét a Ramst
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Fos hívások és a védelem még keresi a labdát.
Biztos altatunk.
Inkább alszom hátha szerencsét hoz.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
de meg van az a tuljadonságunk, hogy szeretjük izgalmassá tenni.

PEEtör
Akármi lesz a vége, azért szeretnék gratulálni ehhez a kezdéshez. Ennél nehezebben lehetne parádésabb.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Szeretnék egy hasonlóan unalmas hazait, mint az előző három meccs volt. Aludni szerintem ígyse-úgyse tudok majd, akkor legalább holnap boldog napom legyen

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De mi az a sok szemét papír az ékszer és a trófea között?
😀😀😀😀
zemanla
Icuka küldte a CBA-bol.
Kájzerszóze
Dehogy, ezt a Kasszás Erzsi hozta.
Csupa egydolláros, azt hiszem a srácok a győzelem után a sztriptíz bárba mennek.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Az összes favorit, akiknek a meccsét előzetesen nem lehetett simára várni, ledózerelte az ellenfelet. Aztán itt vagyunk mi, akiknek relatíve simára várja a közvélemény a meccset... nem bánnám, ha mehetnék félidőben aludni, de meg van az a tuljadonságunk, hogy szeretjük izgalmassá tenni.
Üsse kavics, csak menjünk tovább!
PEEtör
Úgyse mész aludni....
Kávé, monster.



több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, jó szórakozást s győzzünk mi 😛 😉
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
De mi az a sok szemét papír az ékszer és a trófea között?
😀😀😀😀
zemanla
Icuka küldte a CBA-bol.



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Az összes favorit, akiknek a meccsét előzetesen nem lehetett simára várni, ledózerelte az ellenfelet. Aztán itt vagyunk mi, akiknek relatíve simára várja a közvélemény a meccset... nem bánnám, ha mehetnék félidőben aludni, de meg van az a tuljadonságunk, hogy szeretjük izgalmassá tenni.
Üsse kavics, csak menjünk tovább!
PEEtör
Szabi ki van kérve holnapra 😀
De azért tényleg az összes meccs amit néztem elég hamar eldőlt, semmi izgalom nem volt kivéve a múlt heti eagles meccs.
Remélem azért nem a kedvenc csapatom meccsén kell pont szívrohamot kapnom az izgalomtól 😀


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az összes favorit, akiknek a meccsét előzetesen nem lehetett simára várni, ledózerelte az ellenfelet. Aztán itt vagyunk mi, akiknek relatíve simára várja a közvélemény a meccset... nem bánnám, ha mehetnék félidőben aludni, de meg van az a tuljadonságunk, hogy szeretjük izgalmassá tenni.
Üsse kavics, csak menjünk tovább!
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sean pár napja ezzel motiválta a népet 😀

 pbs.twimg.com/media/DwyqRqwWwAEfV5S.jpg
kapitnono
Ott csillog a gyűrű is! 😀😀
Minden elfogultsàg nélkül ez bszott jó motivàciós ötlett volt!
Fattyu
Hát na, ez azért eléggé jól néz ki, még engem is megvett volna ezzel. 😀
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Utálom, ha mi vagyunk az egyértelmű esélyesek egy fontos meccsen. Mondjuk tavaly a Panthers ellen a Wild Cardban is mi voltunk, és ott nem volt gond.

All in all azért azt gondolom, hogy ma sem lesz gond.
Ted Ginn vagy Taysom Hill nagy meccsét várom.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???