New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
De mi az a sok szemét papír az ékszer és a trófea között?
😀😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Sean pár napja ezzel motiválta a népet 😀

 pbs.twimg.com/media/DwyqRqwWwAEfV5S.jpg
kapitnono
Ott csillog a gyűrű is! 😀😀
Minden elfogultsàg nélkül ez bszott jó motivàciós ötlett volt!

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Sean pár napja ezzel motiválta a népet 😀



több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ez az esélyesség terhe.
Ha nyerünk, az természetes.
Ha kikapni, óóóriási meglepetés.
Írja majd a sajtó...
Nah, ezt a másodikat nem szeretném olvasni. Nem szeretem az ilyen tipikus amerikai nyálas storykat.
Szóval, húzzuk csak be szépen!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én is csatlakozom az izgulók soràba.😀😂
Sok volt ez a "3 hét" kihagyàs és csak azt nézni, hogy màsok küzdenek.
Ràadàsul miénk az utolsó meccs ebben a körben, csak hogy még fokozzàk az izgalmakat.
A meccsről nem tudnék màr Én sem okosat mondani.
A Sasok nagyon felszívtàk magukat. Mi meg ha adjuk magunkat akkor nagyon jók vagyunk. Durva meccs lehet.
Fattyu
Én nem tudom mit csináljak magammal, nem tudom kivárni ezt a pár órát meccsig. 😀
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Én is csatlakozom az izgulók soràba.😀😂
Sok volt ez a "3 hét" kihagyàs és csak azt nézni, hogy màsok küzdenek.
Ràadàsul miénk az utolsó meccs ebben a körben, csak hogy még fokozzàk az izgalmakat.
A meccsről nem tudnék màr Én sem okosat mondani.
A Sasok nagyon felszívtàk magukat. Mi meg ha adjuk magunkat akkor nagyon jók vagyunk. Durva meccs lehet.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???


Ha még nem láttátok. Ilyen jo hangulatot kérek az öltözöbe ma is. Meccs utánra.



több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én borzasztóan izgulok. Az Eagles megint az esélytelenek nyugalmával játszhat, ez tavaly már bejött nekik. Viszont mi vagyunk a jobbak támadásban, sőt a védelem is bőven pariban van. Csak azok a fránya 3. kísérletek. Szóval zabszem......
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Teljesen kivagyok idegileg - tuti nem merem nézni.
Persze a Sky csak fizetősen adja és idén game pass-t se vettem, elég volt a RedZone.
Van annyi rutin a Kapitányban és a kapitanyokban hogy ne legyen arcoskodas és behuzzuk a meccset.
Azért tegnap is megállt a Mahomes - mozdony tehát első félidőben kell szépen elhúzni (mondjuk 3 TDvel megbekelek). Falon áll vagy bukik.
Boys meg telesirhatja a párnát mikor megyünk a Rams ellen megint.

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Biztos vagyok benne, hogy nehez dolgotok lesz, ugyanakkor biztos vagyok abban is, hogy kijon negy negyed alatt az, hogy iden ti vagytok a jobb csapat.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy nem úgy megyünk fel, hogy "ááá, szétszedtük őket, most sem lesz gond", nem vagyok mi Falcons, ők sem Browns. De azt sem gondolom, hogy hirtelen kitalálta az Eagles secondary, hogy miként fogja megoldani Thomast.

Nem aggódok, de simán benne van, hogy pofára esek. 2010-ben sem aggódtam igazán Seattle felé tartva, szóval nem én vagyok a jó barométer. Bár azóta, nincs olyan meccsünk underdog ellen, amin ne aggódnék. Szóval most hogy írom ezt, el is kezdtem aggódni.

Remélen Sean is így áll hozzá.

*szerk: látszik, még írni is alig tudok, kicsit lehet hogy izgulok-e? 😊

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Jooo reggelt!
Ki hol nézi ma a meccset?

A Chiefs win várható volt, ahogyan a Rams győzelme is. Így is, úgy is már csak visszavágókat játszunk. Ma és az NFC döntőben is, ha odaértünk. Azt sajnálom azért, hogy a Dallas ellen már nem javíthatunk.

Who Dat!



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Thomas holnap ebben lép pályára, hát elég egyedi mit ne mondjak 😀



Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Mindenki fullon edzett, és mindenki bevethető az Eagles ellen aki nincs IR-en persze 😀


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Remélhetőleg ez már inkább porhintés...
Rutin
legyen
bár kicsit tartok attól hogy megint felállunk full első sorral, aztán az első negyed végén már azon pislogunk, hogy hány falember bevethető még a padról.
atapapa
Egyetértek.
Konkrétan ezen az egységen fog múlni a meccsünk. Ha megmarad a fal ereje a 2. félidőre, akkor nyerünk.
Rutin
Armstead 3 hetet pihenhetett reméljük neki az elég volt, a többieknek "csak" 2 hét jutott, reméjük kitart az egészség meg az erő, mert ha ők együtt vannak akkor top 3 OL-ben vagyunk


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Remélhetőleg ez már inkább porhintés...
Rutin
legyen
bár kicsit tartok attól hogy megint felállunk full első sorral, aztán az első negyed végén már azon pislogunk, hogy hány falember bevethető még a padról.
atapapa
Egyetértek.
Konkrétan ezen az egységen fog múlni a meccsünk. Ha megmarad a fal ereje a 2. félidőre, akkor nyerünk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
így állunk most

a kezdő fal azért most is LP
atapapa
Biztos, h nem 100% (ami szomorú egy hét extra pihivel), de ez szerintem inkább elővigyázatosság, mint komoly baj jele.
több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ted Ginn full practice, ez bíztató.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Remélhetőleg ez már inkább porhintés...
Rutin
legyen
bár kicsit tartok attól hogy megint felállunk full első sorral, aztán az első negyed végén már azon pislogunk, hogy hány falember bevethető még a padról.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
így állunk most

a kezdő fal azért most is LP
atapapa
Remélhetőleg ez már inkább porhintés...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
így állunk most

a kezdő fal azért most is LP

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Egy kis hype videó 😀



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Ezen nincs mit megerősíteni, tipikus Payton.
atapapa
That's my headcoach 😊

Most nagyon nyugodtan várom ezt a meccset, ha nem tudunk nyerni, akkor teljesen mindegy, de most valamiért úgy érzem, hogy nem lesz gond. Aztán max. koppanok 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


PEEtör
Komoly baszki h 4kezu biztonsagioreitek is vannak. Miert nem elkapot jatszanak inkabb? 😀
Borbinho
Mert a támadófalban hasznosabbak | (miért nem lehet a tweet szövegében boldolni 😕 ) |