New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 www.nfl.com/draft/2015/mock-drafts/lance-zierlein/230604

ezt azért el tudnám viselni. kétlem, hogy eddig csúszna...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qf4fytoboa8ahci0mkim
Saints' Sean Payton hopes to re-sign Mark Ingram
Sean Payton hopes he can keep Mark Ingram in New Orleans after his breakout campaign. The Saints coach also added the safety Jairus Byrd is on pace for offseason workouts.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Helo!csak érdeklődnék,hogy Colstont fogjátok e cutolni?van valami hír ezzel kapcsolatban?Peter
még ninncs semmi konkrétum.állítólag lehet,hogy belemegy a fizucsökkentésbe.


több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Helo!csak érdeklődnék,hogy Colstont fogjátok e cutolni?van valami hír ezzel kapcsolatban?

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
A PFF nagyon lehúzta Loftont tavaly, a legrosszabb ILB-ként osztályozták.
Szvsz annyira nem volt rossz, de a pénzét biztosan nem éri meg.

Nem nagy dolog, de Lorig se váltotta be a hozzáfűzött reményeket, pedig a posztja egyik legjobban fizetett játékosává tettük.


Az eszembe se jutott mostanáig, hogy Galette szerződésének átalakításával csak 2015-re 10 milliót spórolhatunk!
Holder írt egy részletes cikket erről. Ha az idei rosterbónuszát aláírási bónusszá alakítjuk, akkor ezt a 12 milliót nem egy szezonra, hanem ötre kenjük szét.atapapa
azt én is olvastam, hogy ha galettnek, grahamnek byrdnek meg a szerződésében átalakítjuk a bónuszokat, elküldjük hawthornet whiteot meg bunkleyt máris 8.75 millióval a sapka alatt lennénk. És brees colston grubbs vagy evans szerződéséhez még hozzá sem nyúltunk.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A PFF nagyon lehúzta Loftont tavaly, a legrosszabb ILB-ként osztályozták.
Szvsz annyira nem volt rossz, de a pénzét biztosan nem éri meg.

Nem nagy dolog, de Lorig se váltotta be a hozzáfűzött reményeket, pedig a posztja egyik legjobban fizetett játékosává tettük.


Az eszembe se jutott mostanáig, hogy Galette szerződésének átalakításával csak 2015-re 10 milliót spórolhatunk!
Holder írt egy részletes cikket erről. Ha az idei rosterbónuszát aláírási bónusszá alakítjuk, akkor ezt a 12 milliót nem egy szezonra, hanem ötre kenjük szét.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/27/2015-depth-charts-new-orleans-saints/

egy kis értékelő, hogy kit milyen "erősnek" tartanak a keretben. Az mondjuk meglepő, hogy a védelemben white mellett loftont tartják a leggyengébb játékosunkank.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem se lenne rossz valami veterán, de nem egy kiöregedő speedsterben látom a megoldást, hanem egy jóféle possession receiverben, aki képes a fiatal csikókat kiegészíteni, főleg úgy, hogy Colston szénája kifelé áll.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
korábban már írtam, hogy szerintem kéne valami kifutóban lévő, rutinos elkapó a piacról. hát nem tudom jacoby jonesnak milyen igényei vannak, de szívesen venném, ha hazajönne levezetni.
talán némi pluszt is tudna adni st-ben.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez ilyet is írt
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-fej-fej-mellett-a-panthers-a-saints-es-a-falcons-javul-a-bucs-2396941

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
én elhiszek neked mindent dupla és fő az önbizalom, de semmiképp sem egészséges... az h Brees belemegy vagy sem a csökkentésbe, átstrukturálásba az még nem biztos... persze, meg lehet oldani ezt a cap szitut is, csak nem mindegy, h milyen lesz a csapat utána... ki lehet vágni sok embert, csak minőségben lehet, hogy gyengébbek lesztek...SeaSzilaHawk
Az én ízlésem, felfogásom szerint sem egészséges, nekem se tetszik. Abban is egyetértünk, hogy veszélyes lehet. Csak egy FO vezetése, menedzselése nem feltétlen a szurkolói tetszés, szimpátia alapján történik.

Ellenben ez a megközelítés a Saints-nél (eddig) működőképes. Tulajdonképpen a Steelers backloaded-átstrukturálós módszerét ötvözi Loomis a Pats végletekig jövőbeni ár-érték arányon nyugvó játékospolitikájával. Mivel a játékosok számára ez egy kiszámítható metódus, ezért nem lesz különösebb hiszti, az érintettek (Evans, Grubbs, Lofton stb.) pontosan tudják, hogy mire számíthatnak a következő hetekben-hónapokban.

Nem vagyok annyira otthon a Saints belső ügyeiben, de meglepődnék, ha Brees nem hajlana egy ésszerű és a csapat számára cap menedzselési szempontból előnyös módosításra. Ha jól emlékszem, idény vége felé ő is jelezte, hogy több (sok) évet lát még a karrierjében; ha a FO is úgy gondolja, mehet egy innentől számított 4-5 éves szerződés.tomi-tomi
legyen így... és értem a felfogást, azt is, h nem épp egy szurkolónak akarnak tetszeni vele... csak megkérdőjelezem ezt a metódust. Én úgy vagyok vele, hogy draftoljanak átlagosan, és ha van egy magod, aki köré építhetsz, akkor nyomj all in-t. Ez a módszer kb minden évben all in-en van, csak az eredmények nem jönnek az utóbbi időben...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én elhiszek neked mindent dupla és fő az önbizalom, de semmiképp sem egészséges... az h Brees belemegy vagy sem a csökkentésbe, átstrukturálásba az még nem biztos... persze, meg lehet oldani ezt a cap szitut is, csak nem mindegy, h milyen lesz a csapat utána... ki lehet vágni sok embert, csak minőségben lehet, hogy gyengébbek lesztek...SeaSzilaHawk
Az én ízlésem, felfogásom szerint sem egészséges, nekem se tetszik. Abban is egyetértünk, hogy veszélyes lehet. Csak egy FO vezetése, menedzselése nem feltétlen a szurkolói tetszés, szimpátia alapján történik.

Ellenben ez a megközelítés a Saints-nél (eddig) működőképes. Tulajdonképpen a Steelers backloaded-átstrukturálós módszerét ötvözi Loomis a Pats végletekig jövőbeni ár-érték arányon nyugvó játékospolitikájával. Mivel a játékosok számára ez egy kiszámítható metódus, ezért nem lesz különösebb hiszti, az érintettek (Evans, Grubbs, Lofton stb.) pontosan tudják, hogy mire számíthatnak a következő hetekben-hónapokban.

Nem vagyok annyira otthon a Saints belső ügyeiben, de meglepődnék, ha Brees nem hajlana egy ésszerű és a csapat számára cap menedzselési szempontból előnyös módosításra. Ha jól emlékszem, idény vége felé ő is jelezte, hogy több (sok) évet lát még a karrierjében; ha a FO is úgy gondolja, mehet egy innentől számított 4-5 éves szerződés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Brees elcserélésével 10 miller feletti dead money keletkezne a sapiban a szezonra....
Sokkal előrébb nem lennénk.

Brady-féle átstrukturálás kell ide, osztjónapot.

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
én elhiszek neked mindent dupla és fő az önbizalom, de semmiképp sem egészséges... az h Brees belemegy vagy sem a csökkentésbe, átstrukturálásba az még nem biztos... persze, meg lehet oldani ezt a cap szitut is, csak nem mindegy, h milyen lesz a csapat utána... ki lehet vágni sok embert, csak minőségben lehet, hogy gyengébbek lesztek...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
nem tudom rémlik e valakinek de tavaly is ugyanilyen szarban voltunk mint most.Aztán mégis jött byrd, hosszabbítottunk grahammel meg galettel.Szerintem loomis idén is megoldja valahogy-


több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
te jó ég... mit csináltak itt a szerződésekkel? 21 milka cap felett???SeaSzilaHawk
Semmi különös, egyszerre jön be öt-hat backloaded szerződés utolsó-utolsó előtti éve. Néhányan kihullanak a rostán, néhány paycut, néhány hosszabbítás-átstrukturálás és egyenesben lesznek.

Beki, Junior cap hit-jén nehezen tudnak variálni. Vagy rosteren lesz és garantált szinte az egész, vagy kiteszik a szűrét. Btw ebből a szerződésből - 2015-re vállaltak 12,5 millió opciós garantáltat - nekem az jön le, hogy már tavaly kinézték, hogy kik lehetnek/lesznek az idei áldozatok.tomi-tomi
hát azért nem mondanám, h semmi különös... gyanítom, hogyha körül nézünk az NFL-be, akkor ez nem egy bevált szokás...
rendesen megbénították magukat...SeaSzilaHawk
A Saints-nél a hasonló helyzet a mindennapos ügymenet, a jelek szerint Loomis pont lesz@rja, hogy mi, mennyire bevált szokás. Btw sok helyen előfordul, hogy szerződésének utolsó éveiben lévő játékos döntés elé állítanak. Itt legfeljebb az a különös, hogy nem egy-két játékosról van szó, de erre fel tudott készülni a FO.

Ha Brees belemegy egy Brady-hez hasonló (2012-es idény utáni) kiterjesztéses-átstrukturálós szerződésbe, akkor egy csapásra kint lesznek a vízből.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
te jó ég... mit csináltak itt a szerződésekkel? 21 milka cap felett???SeaSzilaHawk
Semmi különös, egyszerre jön be öt-hat backloaded szerződés utolsó-utolsó előtti éve. Néhányan kihullanak a rostán, néhány paycut, néhány hosszabbítás-átstrukturálás és egyenesben lesznek.

Beki, Junior cap hit-jén nehezen tudnak variálni. Vagy rosteren lesz és garantált szinte az egész, vagy kiteszik a szűrét. Btw ebből a szerződésből - 2015-re vállaltak 12,5 millió opciós garantáltat - nekem az jön le, hogy már tavaly kinézték, hogy kik lehetnek/lesznek az idei áldozatok.tomi-tomi
hát azért nem mondanám, h semmi különös... gyanítom, hogyha körül nézünk az NFL-be, akkor ez nem egy bevált szokás...
rendesen megbénították magukat...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
te jó ég... mit csináltak itt a szerződésekkel? 21 milka cap felett???SeaSzilaHawk
Semmi különös, egyszerre jön be öt-hat backloaded szerződés utolsó-utolsó előtti éve. Néhányan kihullanak a rostán, néhány paycut, néhány hosszabbítás-átstrukturálás és egyenesben lesznek.

Beki, Junior cap hit-jén nehezen tudnak variálni. Vagy rosteren lesz és garantált szinte az egész, vagy kiteszik a szűrét. Btw ebből a szerződésből - 2015-re vállaltak 12,5 millió opciós garantáltat - nekem az jön le, hogy már tavaly kinézték, hogy kik lehetnek/lesznek az idei áldozatok.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
te jó ég... mit csináltak itt a szerződésekkel? 21 milka cap felett???

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Érdekes írás...
 www.buffalorumblings.com/buffalo-bills-opinion/2015/2/23/8081953/where-and-when-could-the-buffalo-bills-trade-for-drew-brees

Azt mondja, hogy...
- várhatóan az óriási negatív cap-space-ünk miatt Loomis-ék olyan lépésekre (cut-ok) lesznek most kénytelenek, ami nagy valószínűséggel az idei szezonunkat is szétcseszi, ergo gyengék leszünk 2015-ben...
- és mivel a cap-situation-ünk jövőre sem lesz rózsásabb...
- érdemes lenne elcserélnünk Brees-t JÖVŐRE a Bills-hez (persze, buffalo-i portál írja),
- mivel jövő tavasszal már csak 7 milliós dead-money-t hagyna maga után, míg idén 33,5 milliót.

Ami nekünk ebből igazán érdekes lehet, az az, hogy szerintem tényleg könnyen lehet, hogy ha elbénázza a csapat az idei szezont is (mondjuk nem jut el egy konferencia-elődöntőig), akkor jövőre valóban reális opció lehet az öreg QB-t valahogy "pénzzé tenni". Az, hogy a Bills-nek vagy bárki másnak, az másodlagos.Rutin
Overthecap.com szerint (143M-es cappel nézve) kb. 21M-mel vagytok cap felett perpill.
Ezen tudtok is kozmetikázni: Evans után 6M, Colston után 4.3M, Grubbs után 3.6M, Lofton után 4.25M, Bunkley+Hawthoren duó után 5M szabadulhatna fel capből. Most nem vettem figyelembe, hogy kire számíthattok jövőre, hanem csak azt h hol lehetne nyerészkedni (mondjuk Cameron Jordan kb. 7M-jét kihagytam). Vagy mondjuk Brees idei 26.4M, Galette 15.45M, Byrd 10.3M-es capet elfoglaló szerződésein alakítotok.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Érdekes írás...
 www.buffalorumblings.com/buffalo-bills-opinion/2015/2/23/8081953/where-and-when-could-the-buffalo-bills-trade-for-drew-brees

Azt mondja, hogy...
- várhatóan az óriási negatív cap-space-ünk miatt Loomis-ék olyan lépésekre (cut-ok) lesznek most kénytelenek, ami nagy valószínűséggel az idei szezonunkat is szétcseszi, ergo gyengék leszünk 2015-ben...
- és mivel a cap-situation-ünk jövőre sem lesz rózsásabb...
- érdemes lenne elcserélnünk Brees-t JÖVŐRE a Bills-hez (persze, buffalo-i portál írja),
- mivel jövő tavasszal már csak 7 milliós dead-money-t hagyna maga után, míg idén 33,5 milliót.

Ami nekünk ebből igazán érdekes lehet, az az, hogy szerintem tényleg könnyen lehet, hogy ha elbénázza a csapat az idei szezont is (mondjuk nem jut el egy konferencia-elődöntőig), akkor jövőre valóban reális opció lehet az öreg QB-t valahogy "pénzzé tenni". Az, hogy a Bills-nek vagy bárki másnak, az másodlagos.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ahogy az jósolható volt, az egyik alanya Evans lesz a kirúgásos/fizucsökkentéses tárgyalásoknak

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
😀 Win!
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hello Saints-esek. Tudnátok segíteni egy haveromnak, hol lehet olvasni (magyarul)a Saints fizetési sapka promblémáiról? köszi BlasiBIG DADDY
Majd màrciusban itt a topikban :p

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Valszeg a nő csak le akar pattintani egy kis cash-t Jr-ról, bár az esélyeit súlyosan csökkenti, hogy a vád ejtése után sikerült megtennie az eslő lépést ez irányba, ami komolyan meglékelte a zsarolási potenciálját.

Remélem sokat már nem fogunk hallani az ügyről és Jr-nak elég lecke lesz ez a továbbiakra, nem pedig egy csúnya történet első fejezete.