New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
"Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role. ... Allen will work with NO DC Rob Ryan."

'Sztán ezt mégis hogy a retekbe kell érteni?????Rutin
Két verziót látok:
1) Repül Ryan. Jön Allen.
2) Marad Ryan, Allen jön DB coachnak és asst. HC-nak (szerintem Vitt "feljebb" bukik, valami posztot kap az FO-n, de ez más téma). Ha Ryan megint nem alkot valamit, akkor ki lehet rúgni.
Nyilván Allen neve és poz. edzői helye behelyettesíthető mással is, de Payton és Allen kapcsolata ismert, más nem került még szóba.Gyurma Pappa

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role. ... Allen will work with NO DC Rob Ryan."

'Sztán ezt mégis hogy a retekbe kell érteni?????

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p4 perccel ezelőtt
Former Raiders HC Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role, not heading to Chicago. Allen will work with NO DC Rob Ryan.empty taxi
Akkor a B terv van érvényben 😉

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p4 perccel ezelőtt
Former Raiders HC Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role, not heading to Chicago. Allen will work with NO DC Rob Ryan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Én is köszönöm a lehetőséget, de egyelőre abban sem vagyok biztos hogy fennmaradok megnézni, annyira egyik résztvevő sem izgat fel...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Bundynak pacsi a felajánlásért, de nekem ez most ki fog maradni.


Ingram bekerült a Pro Bowl keretbe,Lynch helyérekapitnono
Durva, hogy 11 éve volt utoljára futónk pro bowlos (Deuce ugye)

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Ingram bekerült a Pro Bowl keretbe,Lynch helyére


több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Szerintetek nézünk közösen super bowlt valahol?soponya
Én csak akkor megyek sb-t nézni bárhova is, ha mi is résztvevői vagyunk. 😊hajdu
Emlékszem rá 😀 😀 😀 Hogy üvöltöttünk Chris Reis varázslatára....... Mekkora hó volt, alig hittem, hogy odaérek. Többet persze nem ülök le ulti szakírókkal kártyázni 😀



több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szerintetek nézünk közösen super bowlt valahol?soponya
Én csak akkor megyek sb-t nézni bárhova is, ha mi is résztvevői vagyunk. 😊
több mint 9 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
En jeleztem hogy kb 8 fő nálam elfér a super bowl idejére

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Szerintetek nézünk közösen super bowlt valahol?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Loomistol csak annyit szeretnek hallani hogy valoban lesz-e penz barkit megfizetni / levadaszni nagyobb verengzes nelkul.diceman
Ehhez nem kell Loomis válasza: 20 millerrel vagyunk a sapi felett, már ahhoz vérengzés kell, hogy a következő szezonba átlépjünk.


Mindenesetre elég elszomorító, hogy a D edzőstábból eddig összesen a DB-asszisztensről vélte úgy a vezetőség, hogy rosszul teszi a dolgát és tették ki a szűrét. Neki nagyjából az lehetett a szerepköre, hogy megvágja a meccsvideókat meg edzés végén összeszedje a bójákat.
Vitt-től például el kéne venni az LB-ket.
Nyilván ő a második legbefolyásosabb edző a házban, de adjanak neki bármi más munkát, mert a linebackereink teljesítménye összességben katasztrófa. 2006 óta egyetlen általunk draftolt vagy FA-ről igazolt LB nem lett se pro bowlos, se all pro, és összességében a mindenkori keretekből csak az idecserélt Vilmának sikerült ez a bravúr, de ő már a Jets-ben is meghatározó védő volt.

Ez egy ideje érlelődő magánvéleményem, sok gondolkodást és analízist nem igényelt.
Aztán szembejött ez a részletes elemzés
 bigeasybeliever.com/2015/01/09/vitt-not-fit-to-coach-lbs-any-more/
In 35 years of coaching pro football, with 24 of those years spent coaching the linebacker spot in some form or fashion — Joe Vitt has NEVER developed a quality player at that position.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
egyik esetben sem dol ossze a vilag - Loomistol csak annyit szeretnek hallani hogy valoban lesz-e penz barkit megfizetni / levadaszni nagyobb verengzes nelkul.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Lejött a hír, miszerint még nem kontaktoltunk Ingrammel a szerződéshosszabbítás miatt, ezt csámcsogja most úgy a média, hogy vége a dalnak.
Ami még igaz is lehet, de pl. Nicks (mielőtt lelépett a Tampába) elé két nappal a határidő előtt tettük le a szerződést.

Szóval az még semmit se jelent, hogy a PO kellős közepén nem támadjuk ajánlatokkal az ügynökét.
Egy biztos: ha marasztalni is szeretnénk, túlfizetni nem fogjuk.

A PFF megcsinálta a másodévesek csapatát, két szent is benne van (lelövöm a poént: egyik se Vaccaro)
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/14/2014-pff-all-sophomore-team/

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Happy BD! 😊


 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/Happy-Birthday-Drew-Brees/65393ff0-5c59-4c02-b7ca-197858dfa982




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Engem azért érdekelne, hogy ezt honnan szedték, mivel sehol nem olvastam ehhez hasonló hírt. Plussz loomis is aztnyilatkozta, hogy nagyon meg van vele elégedve.


több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Nincs rá lóvé, plusz Khiry Robinsonban nagy a bizalom - jogosan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ingram kuka.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Legalább a Saints házi firkásza optimista. Baj lenne, ha még ő is károgna.

Amúgy igen, nyilván nem csak az a cél a kivágásokkal, átstrukturálásokkal, hogy elkerüljük a büntetést a túlköltekezés miatt, hanem az is, hogy értelmes veteránoknak csináljunk helyet a sapiban.
Ha csak Byrd idei cornerbackes megfelelőjét megalkotja LM, már akkor boldog leszek.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
mit nekünk cap space..
"and don’t be concerned by the lack of cap space; the situation is better than it appears, according to General Manager Mickey Loomis, and the Saints have managed to address concerns in free agency the last several seasons despite having a more dire cap situation than they have this year" DeShazier
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Jó cikk.
Történjen bármi, idén már meg kell cincálni Brees szerződését is a túléléshez.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
 overthecap.com/navigating-saints-2015-salary-cap/

Jó cikk a cap-helyzetetekről.
Kíváncsi vagyok Loomis hogyan áll a dologhoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
NemGyurma Pappa
De Loomis nem lájkolt :-/

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Nem

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Csak én hajtanám el Ryant a túróba és ígérném be az állam minden kincsét LeBeau-nak?