New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Gondolkodtam, hogy a Galette-sztori után mi tudná feldobni még jobban a holtszezont, sok baromság jutott eszembe. Ez pont nem %/
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/01/rita_benson_leblanc_tom_benson.html

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Ez kizárja hogy igénytelen? Ismerek olyat aki zseni a munkájában de az élethez semmi köze. Még csekket se tudna befizetni egyedül.Matthew99
Én is ismerek ilyen arcokat. De DC-nek lenni komplex feladat, és lehet valaki innovatív a védőplayek megálmodásában, ha éppen a figyelmetlensége miatt rendszeresen küld fel 12 embert a pályára (a Dallas-ban ezt gyakran eljátszotta).

Vagy lehetnek valakinek nagyon jó elgondolásai az option playek megállítására, ha éppen nem tud higgadtan cselekedni, mert annyira elragadja a hév, amikor a csapata csinál egy nagy playt vagy éppen egy nagy hibát (pl. az LSU új DC-jének is ezt vetik a szemére).atapapa
Értem és el is fogadom. Ilyenkor viszont el kell dönteni az illetékeseknek, hogy mikor ér el arra a határra amikor kevesebbet ad mint amennyit elvesz a jelenléte. És az nem elképzelhető, hogy beviszik irodába és a frontvonalba egy olyan embert tesznek aki egy kicsivel kevésbé innovatív viszont nem követ el alapvető hibákat?Matthew99
Akár. Jelen esetben annak lesz kulcsszerepe, hogy miként oszlanak meg a feladatok. Egyáltalán ezt a leosztást ki határozza meg: Loomis, Payton, RR vagy esetleg engedik lemeccselni RR és Allen között (utóbbit nehezen hiszem).

Innen a fotelból tekintve talán az lenne a legideálisabb, ha RR vinné a prímet, Allen meg közelebbről gondozná a back7-t és összességében egyfajta minőségellenőrként fungálna.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ez kizárja hogy igénytelen? Ismerek olyat aki zseni a munkájában de az élethez semmi köze. Még csekket se tudna befizetni egyedül.Matthew99
Én is ismerek ilyen arcokat. De DC-nek lenni komplex feladat, és lehet valaki innovatív a védőplayek megálmodásában, ha éppen a figyelmetlensége miatt rendszeresen küld fel 12 embert a pályára (a Dallas-ban ezt gyakran eljátszotta).

Vagy lehetnek valakinek nagyon jó elgondolásai az option playek megállítására, ha éppen nem tud higgadtan cselekedni, mert annyira elragadja a hév, amikor a csapata csinál egy nagy playt vagy éppen egy nagy hibát (pl. az LSU új DC-jének is ezt vetik a szemére).atapapa
Értem és el is fogadom. Ilyenkor viszont el kell dönteni az illetékeseknek, hogy mikor ér el arra a határra amikor kevesebbet ad mint amennyit elvesz a jelenléte. És az nem elképzelhető, hogy beviszik irodába és a frontvonalba egy olyan embert tesznek aki egy kicsivel kevésbé innovatív viszont nem követ el alapvető hibákat?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Mi van ha ez is csak az altatás és a Draft előtt, vagy kicsit később RR megy a levesbe? Allen már a drafton szerepet kap, ő húzza a D játékosait, majd utána csendben megmondják, hogy bocsi RR, nincs replay?
Csak hogy egy újabb verzión is lehessen szotyizni, ha már a kocsi témát és Nixon urat lezártnak tekinthetjük? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
nyilván ezért volt olyan elnökválasztási kampány az USA-ban néhány évtizede, amikor a konkurens jelölt képével plakátolt egy párt, azzal a kérdéssel alatta, hogy ön venne-e ettől az embertől használt autót.
mindegy, vakvágány.atapapa
hogy Nixonnak mi köze ehhez, azt végképp nem értem 😊baggio
nem baj :p

Rögtön nagy lesz a bizalom, ha nem ligaalja lesz a D.
RR jelenleg örüljön, hogy van állása.

Nyilván problémaforrás lehet a két dudás, de ha van, amiben Ryan kiegészítésre szorul, az a részletekre való odafigyelés.
Talán írtam már ide, egyszer láttam egy videót, ahol Ryan a kocsijáról beszélt, pontosabban egy furgonról, és be is mutatta a nagyérdeműnek a verdát... én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam. De ha láttam is, lett volna benne akkora szégyenérzet, hogy egy videózás előtt kitakarítson.

RR óriási motivátor, imádják a játékosok is, de nagyon nem árthat egy olyan csöndes szaki a háttérben, aki higgadt tud maradni, ha éppen arra van szükség.atapapa
Ezzel a furgonos dologgal egy dolgot még erősebben gondolok, mint eddig: RR sajnos nem egy észlény... Ez számomra összevág azzal a ténnyel, hogy imádják a játékosok, akiknek többsége - valljuk be - maga sem egy agysebész.

Abban valóban lehet logika, hogy Allen viszont egy megfontoltabb, tervezőbb, gondolkodóbb valaki, tehát kiegészítheti egymást a két skillset.

De ha mindkettő ambíciózus, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy jól tudjanak együtt működni, pláne ha a hülyébbik a főnök a kettő közül.

Maximum azt tudnám elképzelni (és ha ezt SP és/vagy ML leírja nekem hivatalosan, akkor megnyugszom 😀), hogy be lett/lesz nekik lengetve: Ha lehozzátok egy ligaelit D-vel a szezont, akkor:
- RR mehet HC-nak, ahova akar...
- DA pedig megkapja a DC-pozíciót 2016-ra.

Legyen ez, és akkor az nekem is oké...Rutin
Egy biztos: a védelem a 2014-esnél nehezen lesz rosszabb 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
nyilván ezért volt olyan elnökválasztási kampány az USA-ban néhány évtizede, amikor a konkurens jelölt képével plakátolt egy párt, azzal a kérdéssel alatta, hogy ön venne-e ettől az embertől használt autót.
mindegy, vakvágány.atapapa
hogy Nixonnak mi köze ehhez, azt végképp nem értem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam.atapapa
ezek szerint nem voltál még az USA-ban 😊 haverom dolgozott kint autótisztítóban, mesélt durva dolgokat, ez ott kint az általánosbaggio
Egy milliókat kereső NFL-edzőről van szó basszus... nem a nemi életüket a hátsó ülésen megélő tinikről vagy a trágyát a Chevyn vonszoló redneckről.atapapa
fordult meg nála cégvezető is, akinek egy köteg pénzt talált az ülése alatt csokiba ragadva 😊baggio
nyilván ezért volt olyan elnökválasztási kampány az USA-ban néhány évtizede, amikor a konkurens jelölt képével plakátolt egy párt, azzal a kérdéssel alatta, hogy ön venne-e ettől az embertől használt autót.
mindegy, vakvágány


Ez kizárja hogy igénytelen? Ismerek olyat aki zseni a munkájában de az élethez semmi köze. Még csekket se tudna befizetni egyedül.Matthew99
Én is ismerek ilyen arcokat. De DC-nek lenni komplex feladat, és lehet valaki innovatív a védőplayek megálmodásában, ha éppen a figyelmetlensége miatt rendszeresen küld fel 12 embert a pályára (a Dallas-ban ezt gyakran eljátszotta).

Vagy lehetnek valakinek nagyon jó elgondolásai az option playek megállítására, ha éppen nem tud higgadtan cselekedni, mert annyira elragadja a hév, amikor a csapata csinál egy nagy playt vagy éppen egy nagy hibát (pl. az LSU új DC-jének is ezt vetik a szemére).

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Rögtön nagy lesz a bizalom, ha nem ligaalja lesz a D.
RR jelenleg örüljön, hogy van állása.

Nyilván problémaforrás lehet a két dudás, de ha van, amiben Ryan kiegészítésre szorul, az a részletekre való odafigyelés.
Talán írtam már ide, egyszer láttam egy videót, ahol Ryan a kocsijáról beszélt, pontosabban egy furgonról, és be is mutatta a nagyérdeműnek a verdát... én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam. De ha láttam is, lett volna benne akkora szégyenérzet, hogy egy videózás előtt kitakarítson.

RR óriási motivátor, imádják a játékosok is, de nagyon nem árthat egy olyan csöndes szaki a háttérben, aki higgadt tud maradni, ha éppen arra van szükség.atapapa
Ezzel a furgonos dologgal egy dolgot még erősebben gondolok, mint eddig: RR sajnos nem egy észlény... Ez számomra összevág azzal a ténnyel, hogy imádják a játékosok, akiknek többsége - valljuk be - maga sem egy agysebész.

Abban valóban lehet logika, hogy Allen viszont egy megfontoltabb, tervezőbb, gondolkodóbb valaki, tehát kiegészítheti egymást a két skillset.

De ha mindkettő ambíciózus, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy jól tudjanak együtt működni, pláne ha a hülyébbik a főnök a kettő közül.

Maximum azt tudnám elképzelni (és ha ezt SP és/vagy ML leírja nekem hivatalosan, akkor megnyugszom 😀), hogy be lett/lesz nekik lengetve: Ha lehozzátok egy ligaelit D-vel a szezont, akkor:
- RR mehet HC-nak, ahova akar...
- DA pedig megkapja a DC-pozíciót 2016-ra.

Legyen ez, és akkor az nekem is oké...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam.atapapa
ezek szerint nem voltál még az USA-ban 😊 haverom dolgozott kint autótisztítóban, mesélt durva dolgokat, ez ott kint az általánosbaggio
Egy milliókat kereső NFL-edzőről van szó basszus... nem a nemi életüket a hátsó ülésen megélő tinikről vagy a trágyát a Chevyn vonszoló redneckről.atapapa
Ez kizárja hogy igénytelen? Ismerek olyat aki zseni a munkájában de az élethez semmi köze. Még csekket se tudna befizetni egyedül.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam.atapapa
ezek szerint nem voltál még az USA-ban 😊 haverom dolgozott kint autótisztítóban, mesélt durva dolgokat, ez ott kint az általánosbaggio
Egy milliókat kereső NFL-edzőről van szó basszus... nem a nemi életüket a hátsó ülésen megélő tinikről vagy a trágyát a Chevyn vonszoló redneckről.atapapa
fordult meg nála cégvezető is, akinek egy köteg pénzt talált az ülése alatt csokiba ragadva 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam.atapapa
ezek szerint nem voltál még az USA-ban 😊 haverom dolgozott kint autótisztítóban, mesélt durva dolgokat, ez ott kint az általánosbaggio
Egy milliókat kereső NFL-edzőről van szó basszus... nem a nemi életüket a hátsó ülésen megélő tinikről vagy a trágyát a Chevyn vonszoló redneckről.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam.atapapa
ezek szerint nem voltál még az USA-ban 😊 haverom dolgozott kint autótisztítóban, mesélt durva dolgokat, ez ott kint az általános


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Rögtön nagy lesz a bizalom, ha nem ligaalja lesz a D.
RR jelenleg örüljön, hogy van állása.

Nyilván problémaforrás lehet a két dudás, de ha van, amiben Ryan kiegészítésre szorul, az a részletekre való odafigyelés.
Talán írtam már ide, egyszer láttam egy videót, ahol Ryan a kocsijáról beszélt, pontosabban egy furgonról, és be is mutatta a nagyérdeműnek a verdát... én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam. De ha láttam is, lett volna benne akkora szégyenérzet, hogy egy videózás előtt kitakarítson.

RR óriási motivátor, imádják a játékosok is, de nagyon nem árthat egy olyan csöndes szaki a háttérben, aki higgadt tud maradni, ha éppen arra van szükség.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én már előre fázom ettől a Ryan+Allen kombótól... Ettől nem lesz nagyobb bizalom SP és RR között, aszondom.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
De még nem hivatalos, Loomis a Senior Bowlon nem nagyon akarta megerősíteni.atapapa
Heheh, világos hogy miért nem. Reiprish nem hogy előléptetve nem lett, de kirúgtuk 😀

Két következtetést tudok ebből a hírből levonni
1. A helyi média gyakran tájékozottabb, mint valami országos nagyágyú. Ugye Allent Schefter hozta le először, majd a Reiprish előléptetést is, de erre a híre a helyi firkászok rögtön jelezték, hogy neki inkább kifelé áll a szénája. Majd pár órán belül kirúgták.

2. Valószínűleg ő a bűnbak házon belül pár rosszul elsült draftért.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Állítólag Jeff Ireland (ex-GM a Dolphins-nál) is jön hozzánk. Annyiban nem lenne meglepő, hogy Parcells "bandájának" tagja. A hírek szerint ő lenne az egyetemi játékosfigyelés új vezetője, a régi vezető (Rick Reiprish) meg Pace helyét töltené be.

De még nem hivatalos, Loomis a Senior Bowlon nem nagyon akarta megerősíteni.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
"Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role. ... Allen will work with NO DC Rob Ryan."

'Sztán ezt mégis hogy a retekbe kell érteni?????Rutin
Egyszeru: mostantol Payton 2 DC-vel is kiabalhat, ha olyanja van.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
"Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role. ... Allen will work with NO DC Rob Ryan."

'Sztán ezt mégis hogy a retekbe kell érteni?????Rutin
Gregg Williams ugyanilyen posztot töltött be a Titans-nél, mikor az eltiltásából visszatérhetett. Co-DC vagy a DC helyettese/asszisztense, amelyik megfogalmazás jobban tetszik.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
"Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role. ... Allen will work with NO DC Rob Ryan."

'Sztán ezt mégis hogy a retekbe kell érteni?????Rutin
Két verziót látok:
1) Repül Ryan. Jön Allen.
2) Marad Ryan, Allen jön DB coachnak és asst. HC-nak (szerintem Vitt "feljebb" bukik, valami posztot kap az FO-n, de ez más téma). Ha Ryan megint nem alkot valamit, akkor ki lehet rúgni.
Nyilván Allen neve és poz. edzői helye behelyettesíthető mással is, de Payton és Allen kapcsolata ismert, más nem került még szóba.Gyurma Pappa

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role. ... Allen will work with NO DC Rob Ryan."

'Sztán ezt mégis hogy a retekbe kell érteni?????

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p4 perccel ezelőtt
Former Raiders HC Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role, not heading to Chicago. Allen will work with NO DC Rob Ryan.empty taxi
Akkor a B terv van érvényben 😉

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4 p4 perccel ezelőtt
Former Raiders HC Dennis Allen is re-joining Saints in a senior defensive role, not heading to Chicago. Allen will work with NO DC Rob Ryan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Én is köszönöm a lehetőséget, de egyelőre abban sem vagyok biztos hogy fennmaradok megnézni, annyira egyik résztvevő sem izgat fel...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Bundynak pacsi a felajánlásért, de nekem ez most ki fog maradni.


Ingram bekerült a Pro Bowl keretbe,Lynch helyérekapitnono
Durva, hogy 11 éve volt utoljára futónk pro bowlos (Deuce ugye)

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Ingram bekerült a Pro Bowl keretbe,Lynch helyére