New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Hello Saints-esek. Tudnátok segíteni egy haveromnak, hol lehet olvasni (magyarul)a Saints fizetési sapka promblémáiról? köszi BlasiBIG DADDY
magyar oldalt még nem találtam, de itt egy angol hátha ez is megteszi.

 overthecap.com/


több mint 9 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
Hello Saints-esek. Tudnátok segíteni egy haveromnak, hol lehet olvasni (magyarul)a Saints fizetési sapka promblémáiról? köszi Blasi

Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Gyűrűdzik a kaki Junior körül 😥 és név nélkül még öt csapattagot kevernek bele @)
 www.nola.com/crime/index.ssf/2015/02/kenner_woman_accuses_new_orlea.html#incart_big-photo
Durván zavaros ez a story...clbass
miért? hivatalosan is ejtették ellene a vádakat, és még eltiltása sem lesz. Csak a nő akar 2 misi kárpótlást.
 bleacherreport.com/articles/2370842-junior-galettes-domestic-violence-charge-dropped-latest-details-reactionkapitnono
Valamit benéztem, de tegnap ez a cikk még nem így festett :/ Én erre a részre gondoltam:
She also asserts that she was given a liquid narcotic she calls horny juice,
clbass
mondjuk azt még én is olvastam ,hogy a 5meg nem nevezett játékosunk is benne van.Hát kíváncsi vagyok mi igaz belőle, és hogy mi lesz a vége.


több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Gyűrűdzik a kaki Junior körül 😥 és név nélkül még öt csapattagot kevernek bele @)
 www.nola.com/crime/index.ssf/2015/02/kenner_woman_accuses_new_orlea.html#incart_big-photo
Durván zavaros ez a story...clbass
miért? hivatalosan is ejtették ellene a vádakat, és még eltiltása sem lesz. Csak a nő akar 2 misi kárpótlást.
 bleacherreport.com/articles/2370842-junior-galettes-domestic-violence-charge-dropped-latest-details-reactionkapitnono
Valamit benéztem, de tegnap ez a cikk még nem így festett :/ Én erre a részre gondoltam:
She also asserts that she was given a liquid narcotic she calls horny juice,
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Gyűrűdzik a kaki Junior körül 😥 és név nélkül még öt csapattagot kevernek bele @)
 www.nola.com/crime/index.ssf/2015/02/kenner_woman_accuses_new_orlea.html#incart_big-photo
Durván zavaros ez a story...clbass
miért? hivatalosan is ejtették ellene a vádakat, és még eltiltása sem lesz. Csak a nő akar 2 misi kárpótlást.
 bleacherreport.com/articles/2370842-junior-galettes-domestic-violence-charge-dropped-latest-details-reaction


több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Gyűrűdzik a kaki Junior körül 😥 és név nélkül még öt csapattagot kevernek bele @)
 www.nola.com/crime/index.ssf/2015/02/kenner_woman_accuses_new_orlea.html#incart_big-photo
Durván zavaros ez a story...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mardi Grass, NOLA, Goodell :p

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Cserének elmenne Haralson, csak oda olyan játékosokat szeretek, akik vannak annyira frissek és atletikusak, hogy gyilkoljanak az ST-ben. Kvázi kezdő LB ne legyen már (tavaly az volt)

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
veteránminimumot kapott mindkettő, személy szerint csalódásként élném meg, ha mindkettő megélné az ötvenhármas keretet.atapapa
Nálam ez maximum Grahamre igaz. Haralson elé nyílván kell erősítés, de nála jobb, hasznosabb depth nem kell...pláne nem ennyi pénzért!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
veteránminimumot kapott mindkettő, személy szerint csalódásként élném meg, ha mindkettő megélné az ötvenhármas keretet.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Shayne Grahamet és Parys Haralsont is 1 évre visszaigazoltuk.kapitnono
Egyikre sem volt ok, hogy ne. Mondjuk Graham helyett hozhatnánk azért lassan valami fiatalabb rugót...Gyurma Pappa
már hoztunk. Dustin hopkinst, a bills draftolta 2013-ban az fsu-ról csak megsérült, ezért kirakták.Korosztálya legjobb rúgójaként tartották számon.Reméljük beválik.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Shayne Grahamet és Parys Haralsont is 1 évre visszaigazoltuk.kapitnono
Egyikre sem volt ok, hogy ne. Mondjuk Graham helyett hozhatnánk azért lassan valami fiatalabb rugót...

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Shayne Grahamet és Parys Haralsont is 1 évre visszaigazoltuk.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
James Willis érkezését ma jelentették be, ő a Louisiana-Lafayette védelmi koordinátora volt, ahogy a listán is látható, Vitt-tel együtt fogja az LB-ket edzenibaggio
Plusz még a jó öreg Young is LB-edző (bár ő csak OLB).
A mennyiség átcsaphatna már minőségbe.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
James Willis érkezését ma jelentették be, ő a Louisiana-Lafayette védelmi koordinátora volt, ahogy a listán is látható, Vitt-tel együtt fogja az LB-ket edzeni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tehát ha jól értem, hoztunk 4 új embert az offense mellé (+ Roushart is átmozdítottuk TE coach-nak), a védelem mellett viszont csak 1 (EGY!!!!) helyen változtattunk, + jött Allen az egyenlőre rohadtul ködös új pozíciójába...

Ezexerint, tehát tavaly szar volt az O, ott többet kell javítanunk,... míg a D nagyjából rendben volt, hisz ott csak EGY edzőt cseréltünk...

Ez szerintem gáz... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, itt a teljes coaching staff 2015-re:

HEAD COACH: Sean Payton.
Assistants:
Joe Vitt (Assistant Head Coach/Linebackers),
Dennis Allen (Senior Defensive Assistant),
Pete Carmichael (Offensive Coordinator),
Rob Ryan (Defensive Coordinator),
Greg McMahon (Special Teams Coordinator),
Charles Byrd (Assistant Strength and Conditioning),
Dan Dalrymple (Head Strength and Conditioning),
Kyle DeVan (Offensive Assistant),
Bret Ingalls (Offensive Line),
Bill Johnson (Defensive Line),
Stan Kwan (Assistant Special Teams),
Greg Lewis (Offensive Assistant),
Wesley McGriff (Secondary),
Jason Mitchell (Director of Coaching Administration),
John Morton (Wide Receivers),
Mike Neu (Quarterbacks),
Brendan Nugent (Coaching Assistant),
Dan Roushar (Tight Ends),
Joel Thomas (Running Backs),
Marcus Ungaro (Defensive Assistant),
Rob Wenning (Assistant Strength and Conditioning),
James Willis (Defensive Assistant/Linebackers),
Brian Young (Outside Linebackers).

Cikk az "új" arcokról:  www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-Announce-2015-Coaching-Staff-Additions/bd74ca83-4405-4b91-a35f-d6f46a61dd5b

DA-en kívül nekem sajnos egyikük neve sem mond semmit..., a cikk elolvasása után sem.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gondolom nem lövök le nagy poént azzal, ha rákérdezek hogy a szezonban melyik csapat alkotta arányaiban a legtöbb kihagyott szerelést
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/

Talán megoldást jelentene a QB-edző menesztése

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Na az RB-edzőt is le kellett cserélni, milyen szarul ment már a futás....

az LB, DL edzők meg továbbra is jól érzik magukat :mad:atapapa
Ez tényleg nonsense, ráadásul a 24. volt Thomas egysége, ez igen, minőségi előrelépés.
De tényleg igaz, túl jól futottunk már.

Amúgy elméletileg Roushar menne TE edzőnek, Malone meg el. Túl egyszerű lett volna egy TE edzőt szerválni, Roushart meg békén hagyni.
több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Olvastátok hogy a Falcons hangszóróval erősített rá a szurkolói hangra? Megkezdődött ott is az offseason. 😀 Kiváncsi vagyok mit kapnak érte.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az Arkansas futóedzője, Joel Thomas az új RB coach. 2000-ben a Purdue-nál kezdte edzői karrierjét, mikor Brees még ott irányított.baggio
Na az RB-edzőt is le kellett cserélni, milyen szarul ment már a futás....

az LB, DL edzők meg továbbra is jól érzik magukat :mad:

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
Az Arkansas futóedzője, Joel Thomas az új RB coach. 2000-ben a Purdue-nál kezdte edzői karrierjét, mikor Brees még ott irányított.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
5 éve, ezen a napon... 😊

(Előkerestem az utána megjelenő Pro Footballt 😊 )

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
remélhetőleg sikerül összeütni a keretet, mert kb. a következő szezonban tudunk még domborítani, az azt követőben ugyanis halál ellenfeleink lesznek:
 www.fbschedules.com/nfl/new-orleans-saints.php
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az NFL-ben nehéz prognosztizálni egy sorsolás nehezseget 8 hónappal a szezonkezdet előtt.
Lesz FA. lesz draft, ami sokat hozzátehet az ellenfelekhez, és minden évben van olyan csapat, mely úgy kerül PO-ba, hogy korábban annak közelébe se várták.

Ha sikerül helyreütni a keretet és kiküszöbölni a hibákat, akkor lehet akárki az ellenfél, PO-ban leszünk újra.
Ha nem, akkor megint lenyom minket hazai pályán a 6-10-es mérlegű Atlanta