New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
.... és itt is boldog névnapot! 😊zemanla
kösz 😊


Evans nem megy a pro bowlra. Ami azért volt érdekes, mert még tavaly se hagyta ki, amikor a szezon során tőle nem megszokott módon két meccsen se lépett pályára sérülés miatt, idén meg edzést se hagyott ki.

Aztán kiderült, hogy kisebb műtéten esett át, hogy teljesen menetkész legyen 2015-re. Kíváncsi vagyok ez mit változtat azon, hogy ő az egyik legnagyobb esélyes a cutra vagy a fizucsökkentésre.atapapa
Nekem az az érzésem, hogy itt "nagy" változások" lesznek....zemanla
Igen, szerintem RR kirúgásával kezdjük.... Ja, mégse


Mindenesetre a személyzeti politika egyik nagy felelősét pótolnunk kell, mert elcsábította a Bears Pace-t GM-nek

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
.... és itt is boldog névnapot! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Evans nem megy a pro bowlra. Ami azért volt érdekes, mert még tavaly se hagyta ki, amikor a szezon során tőle nem megszokott módon két meccsen se lépett pályára sérülés miatt, idén meg edzést se hagyott ki.

Aztán kiderült, hogy kisebb műtéten esett át, hogy teljesen menetkész legyen 2015-re. Kíváncsi vagyok ez mit változtat azon, hogy ő az egyik legnagyobb esélyes a cutra vagy a fizucsökkentésre.atapapa
Nekem az az érzésem, hogy itt "nagy" változások" lesznek....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Evans nem megy a pro bowlra. Ami azért volt érdekes, mert még tavaly se hagyta ki, amikor a szezon során tőle nem megszokott módon két meccsen se lépett pályára sérülés miatt, idén meg edzést se hagyott ki.

Aztán kiderült, hogy kisebb műtéten esett át, hogy teljesen menetkész legyen 2015-re. Kíváncsi vagyok ez mit változtat azon, hogy ő az egyik legnagyobb esélyes a cutra vagy a fizucsökkentésre.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
szerintem a Saints-nél már biztosra veszik, hogy Rex lesz a Falcons új főedzője, másra nem tudok gondolnibaggio
Mit érnek vele? Majd ryanék megbeszélik egymással egy vasárnapi ebéden, hogy csinálunk egymással egy barátságos 1-1 döntetlent a szezonban ami mindenkinek jó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
szerintem a Saints-nél már biztosra veszik, hogy Rex lesz a Falcons új főedzője, másra nem tudok gondolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Ha tiéd a liga talán legrosszabb védelme, akkor nincs miről beszélni.
Én kirúgtam volna, mert már az érkezésekor rossz véleménnyel voltam róla és így utólag a 2013-as szezonról is úgy vélem, hogy csak fluke volt.

Adjanak a keze alá egy használható CB-t meg valami pass rushert, aztán jövőre kiderül, hogy megérdemelte-e a bizalmat.

BTW azért legalább a segédedzőknél takaríthatnának, mert pont nem a WR- meg a TE-edző érdemelte meg legjobban a munkanélküli segélyt.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Én is.
De annyira mégsem.
Illetve nem tudom.

Olyat tippelek, hogy Payton nem akar a "HC aki első szar szezonra kirúgja a coordinátorát" lenni. Egyértelmű: ez a szezon nem sikerült jól, de lehet hogy valami csoportterápián átdolgozták a gondjaikat.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én is.
Bár a tegnapi sajtáton Loomis egy kérdésre válaszolva elmondta, hogy a személyi döntések kialakításának folyamata során figyelembe veszik a játékosok véleményét is. És a védőink élnek-halnak a pocakosért.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Meglepődtem.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/01/rob_ryan_to_return_as_new_orle.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Háát, nekem már így is szövevényesnek tűnik, nem beszélve arról, hogy már a kapcsolatukat is eltérően minősítették, és ki tudja hogy még miben tér el a vallomásuk és kinek van valójában igaza.
Az is lehet, hogy a nő nem normális és azzal kezdte hogy kést rántott és Jr ma született bárány, de ezt még szurkolóként is nehéz elhinnem.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Egyáltalán nem nevezném szövevényesnek a sztorit, sőt, szerintem teljesen egyszerű a képlet:Galette (és uncsija) eltöltött egy estét egy random nővel, akit annak rendje és módja szerint ki akartak rakni reggel, csak ő meg kért(e a) pénz(é)t, ők nem adtak, a nő nekiállt jelenetet rendezni, Galette ki akarta taszigálni (pushed her twice to get her to leave, tehát nem csak azért lökdöste, mert úgy volt kedve), de ugye a súlykülönbség miatt már elesett az egyiknél (meg lehet a pia miatt is).
Még maga a nő se mond egy betűt se arról, hogy ténylegesen bántalmazták volna, mindössze hogy kétszer lökték (ráadásul azért, hogy távozzon, ez bántalmazás???) és csak gondolta (!!!), hogy rá akarnak ugrani (wtf, miért is?).
A nő ezek után kicsit pszicho lett, hisztéria, stb, a karmolás arcán -és fülsérülés- bőven lehet amiatt, hogy a hisztérikus csapkodásai közepette próbálták eltávolítani maguktól Galették.
Ja, és az egész miből indult? A nő pénzt akart kérni taxira (miért is kér tőlük?), akik utasították, hogy menjen el a házukból (!), aki erre ezt nem tette meg, hanem nekiállt vitatkozni, stb stb.
Nonsense, hisztis picsa, hagyjuk is.

Ezer meg egy ilyet lehet hallani, csak nincsen belőle ügy, szóra se lenne érdemes, de itt az egyik fél egy sztársportoló.
Domestic violence-nek titulálni ezt meg kész vicc, nyilvánvalóan nem barátnő, vagy feleség, még csak az sem bizonyított, hogy intim kapcsolatban voltak, és még csak nem is bántalmazásról van szó.
Ha még esetlegesen is ismeri két éve, ahogy a nő állítja, az sem változtatna semmit az olvasatomban -illetve az egyéjszakás kifejezés sztornó-, mert közel sem intim kapcsolatról van szó, még úgy se.

Ha a liga ezért eltiltja, menjen a bús picsába. Amúgy még mindig kíváncsi lennék arra, hogy Ray McDonald milyen szörnyű titkot tudhat Goodellről, ugyebár...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Az egész ügyet nem értem, és így első olvasatra a nő is kissé össze-vissza beszél. Nyilván a rendőrök amikor kijöttek, már volt verekedés stb., de ez azért ennyire nem egyszerű szvsz. JR szerint nem ismeri a nőt, az meg azt mondja, hogy két éve az "asszisztense". Mi a faszom?

Nagyon mérges leszek, ha kiderül hogy valami olcsó esti móka miatt veszítjük el JR-t...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Mondjuk ez a nő se lehetett semmi, nem volt hajlandó lelépni, "nem romantikus" a kapcsolata JG-vel, kést ránt...
Jó kis szövevényes történet. Ja és JR felveszi a telefonjával a nő viselkedését? Csak nem azért, mert magát akarja beáztatni, hanem inkább védeni (már ha volt annyi esze).

BTW ha JR ügyvédje lennék, most szólnék neki hogy azt a szakállat azonnal tüntesse el, mert ilyen fejjel kérdés nélkül küldik a villamosszékbe.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
A Rice-ügy óta tudjuk, hogy az ilyen karriereket vághat tönkre.
Ha jól értelmezem a szerződését, akkor a garantált bérének döntő része akkor kerül kifizetésre, ha a 2015-ben rosteren lesz.
Szóval ha nagyon védhetetlen lesz a csávó, akkor a vége még cut is lehet. De egy félszezonos eltiltás alaphangon eltalálhatja.atapapa
Ha mákotok van, akkor a következő szezon kezdetéig lezárul az ügy és kap egy hatmeccses eltiltást - elvileg ennyi jár az első ilyen jellegű balhéért az új policy alapján. Na most mivel Hardy ügye még nem zárult le, a PO-val együtt legalább 17 meccset hagyott már ki, jogerős ítélet nélkül. Nem egyszerű.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A Rice-ügy óta tudjuk, hogy az ilyen karriereket vághat tönkre.
Ha jól értelmezem a szerződését, akkor a garantált bérének döntő része akkor kerül kifizetésre, ha a 2015-ben rosteren lesz.
Szóval ha nagyon védhetetlen lesz a csávó, akkor a vége még cut is lehet. De egy félszezonos eltiltás alaphangon eltalálhatja.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Beül a sittre Hardy mellé

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Miért?Gyurma Pappa
 www.nola.com/crime/index.ssf/2015/01/new_orleans_saints_junior_gale.htmlatapapa
ez valami vicc akar lenni?

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Miért?Gyurma Pappa
 www.nola.com/crime/index.ssf/2015/01/new_orleans_saints_junior_gale.html

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Miért?

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
1 elit védőnk van, az is hülye

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Galette-et letartóztatták.Stez
megkezdődött az offszezon.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Galette-et letartóztatták.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Ryan Pace-t interjúztatná a Bears és a Jets is, GM-t csinálnának belőle.
Ugye őt már tavaly is vitték volna (Dolphins), de akkor Loomis megtagadta, arra hivatkozva hogy még a PO-ban voltunk.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
SJB:
 www.theneworleansadvocate.com/sports/saints/11169212-148/lewis-saints-rookie-cornerback-stanley
clbass
Ha a cikk többi része is ennyire pontos, mint ez a kis megjegyzés: defensive end Kony Ealy, whom Carolina picked next, has only seven tackles akkor no para 😊

Perception is reality.