New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes különbségek AS twitteréről, hátha még nem volt róla szó
Drew Brees Home vs. Road
Road Home
W-L 2-2 6-0
TD-INT 7-5 19-3
Comp pct 60.7 73.5
QBR 58.5 78.5Wyatt
A QBR biztos jó?Tocy
Ez az ESPN-es total cucc, nem az nfl.com által is használt mutató (ez beleveszi a benyelt sackeket, fumble-öket, futásokat is)

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szinte végig négy falember van fent, ha Galette-et annak vesszük. A felállásokat részletezi és ugyan ott 3-3-5-öt meg 3-4-4-et ír a legtöbbször, de úgy, hogy a 3 falember Jordan-Jenkins-Hicks, a negyedik pedig Galette Lofton és Hawthorne mellett. Ez után Jordan-Foster-Walker-Galette, és amikor 2-4-5-öt ír, akkor van Jordan-Hicks és Jr. fent.Tocy
Köszönöm, elolvastam én is 😊 A 4 DL-ember alatt nem a "címzetes" falemberekre gondoltam, hanem a valódi endekre

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 bleacherreport.com/articles/1858884-what-makes-rob-ryans-saints-defense-so-dangerous

remélem rendszeres olvasói vagytok a BR-nak, itt egy újabb nagyszerű cikk RR védelméről 😊saint mate
Nem a szívem csücske a BR, bár javulnak bizonyos szegmensekben.
Ez viszont fasza kis összegzés volt, még ha szerintem többször játszunk 4 DL-emberrel, mint amire az itteni statok következtetni engednek.atapapa
Szinte végig négy falember van fent, ha Galette-et annak vesszük. A felállásokat részletezi és ugyan ott 3-3-5-öt meg 3-4-4-et ír a legtöbbször, de úgy, hogy a 3 falember Jordan-Jenkins-Hicks, a negyedik pedig Galette Lofton és Hawthorne mellett. Ez után Jordan-Foster-Walker-Galette, és amikor 2-4-5-öt ír, akkor van Jordan-Hicks és Jr. fent.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 bleacherreport.com/articles/1858884-what-makes-rob-ryans-saints-defense-so-dangerous

remélem rendszeres olvasói vagytok a BR-nak, itt egy újabb nagyszerű cikk RR védelméről 😊saint mate
Nem a szívem csücske a BR, bár javulnak bizonyos szegmensekben.
Ez viszont fasza kis összegzés volt, még ha szerintem többször játszunk 4 DL-emberrel, mint amire az itteni statok következtetni engednek.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Érdekes különbségek AS twitteréről, hátha még nem volt róla szó
Drew Brees Home vs. Road
Road Home
W-L 2-2 6-0
TD-INT 7-5 19-3
Comp pct 60.7 73.5
QBR 58.5 78.5Wyatt
A QBR biztos jó?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes különbségek AS twitteréről, hátha még nem volt róla szó
Drew Brees Home vs. Road
Road Home
W-L 2-2 6-0
TD-INT 7-5 19-3
Comp pct 60.7 73.5
QBR 58.5 78.5

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Na ki ő? 😊
krixtofer
Pierre?
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na ki ő? 😊
több mint 10 éve
saint mate New Orleans Saints 12
 bleacherreport.com/articles/1858884-what-makes-rob-ryans-saints-defense-so-dangerous

remélem rendszeres olvasói vagytok a BR-nak, itt egy újabb nagyszerű cikk RR védelméről 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Másrészt a futójátékuk nem létezik, passz ellen ligaelit a védelmünk, és ott sem muzsikálnak túl jól. Külön érdekes lesz egyébként a RT-jük ( nem ugrik be a neve, de tudom hogy fiatal és nem túl jó ) párharca Jordannel, ott meg is nyerhetjük a meccset. Tocy
Sztem Lamar Holmesra gondolsz és ő Baker IR-re kerülése óta LT,az RT-nk Jeremy Trueblood, akinek kb. az egyetlen pozitív tulajdonsága h rutinos 😊
Ha 20 ponton belüli verést kapunk akk jól játszott a Falcons.empty taxi
Ezen felröhögtem 😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Másrészt a futójátékuk nem létezik, passz ellen ligaelit a védelmünk, és ott sem muzsikálnak túl jól. Külön érdekes lesz egyébként a RT-jük ( nem ugrik be a neve, de tudom hogy fiatal és nem túl jó ) párharca Jordannel, ott meg is nyerhetjük a meccset. Tocy
Sztem Lamar Holmesra gondolsz és ő Baker IR-re kerülése óta LT,az RT-nk Jeremy Trueblood, akinek kb. az egyetlen pozitív tulajdonsága h rutinos 😊
Ha 20 ponton belüli verést kapunk akk jól játszott a Falcons.empty taxi
Holmes-ra igen, de valamiért RT rémlett, nem értem 😀 Mindegy, akkor max nem Jordan, hanem Galette lesz az ellenfele. Csöbörből vödörbe...Tocy
A szezon elején még RT-ként kezdett, hiszen Mike Johnson, aki az alap kezdő RT lett volna még a TC alatt ledöglött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Másrészt a futójátékuk nem létezik, passz ellen ligaelit a védelmünk, és ott sem muzsikálnak túl jól. Külön érdekes lesz egyébként a RT-jük ( nem ugrik be a neve, de tudom hogy fiatal és nem túl jó ) párharca Jordannel, ott meg is nyerhetjük a meccset. Tocy
Sztem Lamar Holmesra gondolsz és ő Baker IR-re kerülése óta LT,az RT-nk Jeremy Trueblood, akinek kb. az egyetlen pozitív tulajdonsága h rutinos 😊
Ha 20 ponton belüli verést kapunk akk jól játszott a Falcons.empty taxi
Holmes-ra igen, de valamiért RT rémlett, nem értem 😀 Mindegy, akkor max nem Jordan, hanem Galette lesz az ellenfele. Csöbörből vödörbe...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Másrészt a futójátékuk nem létezik, passz ellen ligaelit a védelmünk, és ott sem muzsikálnak túl jól. Külön érdekes lesz egyébként a RT-jük ( nem ugrik be a neve, de tudom hogy fiatal és nem túl jó ) párharca Jordannel, ott meg is nyerhetjük a meccset. Tocy
Sztem Lamar Holmesra gondolsz és ő Baker IR-re kerülése óta LT,az RT-nk Jeremy Trueblood, akinek kb. az egyetlen pozitív tulajdonsága h rutinos 😊
Ha 20 ponton belüli verést kapunk akk jól játszott a Falcons.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Evans és Sproles is zsinórban két edzést kihagyott nem lesz ez így jó, főleg, hogy Grubbs is sérült...de a nagy DB-hiányban Carr is Q, Sweeting sem most fog bemutatkozni, Vaccaro is csak limitált. Plusz az élete meccsét játszó Hicks is...zavaró, zavaró...Tocy
Annyira ne izgulj ezen. Rövid hét volt, egy fizikális meccs után. Nincs meglepetés, pihenni kellett. Nem szabad lebecsülni a Falconst, sőt. Remélem a repülőn nagyon sokszor elmondta Sean a csapatnak: ezt a 4x15 percet le kell játszani a W-ért, nem fogják odaadni, csak azért mert a Falcons most igen szar jelenleg. Ryan az Ryan, Tony az Tony, nem lehet félvállról venni. A Falcons D-t szét kell szedni, semmivel nem jobbak, mint a mondjuk a Cowboys D, remélem Ingramnak jó napja lesz megint. Nincs okunk 100%-osra venni egy W-t, meg kell dolgozni érte. Remélem a csapat is tudja ezt.

Utána pedig mini bye week, ráadásul hétfő estig, 10 nap regenerálódni, a Seattle ellen igen jól fog jönni. Az egy kurva jó meccs lesz, egyébként.Gyurma Pappa
Jogos, remélem tényleg erről van szó Sproles és Evans esetében. A többivel egyetértek, a támadósorunk bárkit szét tud szedni még idegenben is, ráadásul Atlantában dóm van. Ugyanakkor az ő védelmük kb senki ellen nem tud kezdeni semmit, sok futással, hosszú drive-okkal pontokat kell feltenni, és nem lehet gond. Másrészt a futójátékuk nem létezik, passz ellen ligaelit a védelmünk, és ott sem muzsikálnak túl jól. Külön érdekes lesz egyébként a RT-jük ( nem ugrik be a neve, de tudom hogy fiatal és nem túl jó ) párharca Jordannel, ott meg is nyerhetjük a meccset. Ryan az utóbbi időben eléggé frusztráltan játszik, amit meg lehet érteni, de bele lehet kergetni hibákba, erőlteti a játékokat, lehet labdát szerezni. A kulcs tényleg az lesz, hogy a srácok még véletlenül se gondolják azt, hogy ez a meccs már most megvan. Azokat amiket leírtam, ki kell használni, meg kell valósítani, nem elég a mezt felküldeni a pályára. Ha 100%-osan ott vagyunk fejben, akkor nem lehet gond, aztán hátradőlve figyelhetjük a hétvégi meccseket, hosszú szünet, lehet kezeltetni azokat a sérüléseket.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Evans és Sproles is zsinórban két edzést kihagyott nem lesz ez így jó, főleg, hogy Grubbs is sérült...de a nagy DB-hiányban Carr is Q, Sweeting sem most fog bemutatkozni, Vaccaro is csak limitált. Plusz az élete meccsét játszó Hicks is...zavaró, zavaró...Tocy
Annyira ne izgulj ezen. Rövid hét volt, egy fizikális meccs után. Nincs meglepetés, pihenni kellett. Nem szabad lebecsülni a Falconst, sőt. Remélem a repülőn nagyon sokszor elmondta Sean a csapatnak: ezt a 4x15 percet le kell játszani a W-ért, nem fogják odaadni, csak azért mert a Falcons most igen szar jelenleg. Ryan az Ryan, Tony az Tony, nem lehet félvállról venni. A Falcons D-t szét kell szedni, semmivel nem jobbak, mint a mondjuk a Cowboys D, remélem Ingramnak jó napja lesz megint. Nincs okunk 100%-osra venni egy W-t, meg kell dolgozni érte. Remélem a csapat is tudja ezt.

Utána pedig mini bye week, ráadásul hétfő estig, 10 nap regenerálódni, a Seattle ellen igen jól fog jönni. Az egy kurva jó meccs lesz, egyébként.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Evans és Sproles is zsinórban két edzést kihagyott nem lesz ez így jó, főleg, hogy Grubbs is sérült...de a nagy DB-hiányban Carr is Q, Sweeting sem most fog bemutatkozni, Vaccaro is csak limitált. Plusz az élete meccsét játszó Hicks is...zavaró, zavaró...
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Öltözői képek, jó látni hogy jó a hangulat:

 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/New-Orleans-Saints-Locker-Room-vs-49ers/23aec986-0084-41f5-aba4-6f8c1b765e9d#endEasyGhost
Az milyen már, hogy Hartley berúg pár FG-t végre, és rögtön ő kapja a meccslabdát? 😊atapapa
Az azért van, mert a földkerekségen egyetlen Saints drukker sem fogja elfelejteni 2009-et. A csapat meg különsen nem, a főnökről már nem is beszélve. Rugdossák, baszogatják, megisznak vele egy üveg tekilát, csak hogy megtalálja végre a góllövő cipőjét. Sokkal többet jelent ő, mint egy kicker. Ő Hartley. Megérdemli a bizalmat. Szerintem is.
Nincs olyan hónap, amikor ne nézném meg: "its gooooooood its gooooood"
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
😀😀EasyGhost
Én nagyon remélem hogy megbüntetik, de jó lenne ha nem a nyakasért. Ha az szabályellenes is, itt is egy teljes sebességgel rohanó játékosról van szó, itt is centik választják el a tökéletes playt a büntitől.
Viszont a sisakkal megfogott ember földhöz b@szása már nem a véletlen meg a centik játéka. Gregg Williams az ilyenekre találta ki a bountyt.

Szerk: most jött a hír, hogy 16000-re büntette őt a liga.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Öltözői képek, jó látni hogy jó a hangulat:

 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/New-Orleans-Saints-Locker-Room-vs-49ers/23aec986-0084-41f5-aba4-6f8c1b765e9d#endEasyGhost
Az milyen már, hogy Hartley berúg pár FG-t végre, és rögtön ő kapja a meccslabdát? 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Érdekesség, hogy az eddigi sok DB-s felállások után most a 49ers ellen rögtön 5 LB-vel álltunk fel ( Galette-et is ideszámítva ) és csak 3 DB-vel, és nagyjából ezeket tartottuk is, csak Greer sérülése után White volt fent Jenkins és Lewis mellett. Harper nem kapott sok szerepet, inkább Busht használtuk ( ennek szerfelett örülök ), Carr sem, Dawson viszont magához képest sokat volt fent, az eddig mérsékelt snapeket játszó Haralson és Humber viszont 70%-ban. A D-line is abszolút a futás ellen volt berendezve, Foster mindössze 1! playt játszott, Bunkley viszont 23-at. Mondjuk ennek ellentmond, hogy Galette egyetlen snapet hagyott ki.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
😀😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A csapat kiadta a második sérültjelentést a héten, Sproles és Evans nem edzett, mindkettő aggodalomra adhat okot. Evans sérülten játszott eddig szinte végig, először a Dallas elleni meccsen volt egészséges, meg is látszott a futójátékon.

Limitáltan edzett:
Jordan ( boka )
Grubbs ( nyak )
Walker ( térd )
Lofton ( térdín/boka )
Graham ( könyök/lábfej )
Carr ( hát/térdín )
Sweeting ( csípő )
Vaccaro ( agyrázkódás )
Watson ( agyrázkódás )
Hicks ( hát )

Túloldalon Gonzalez nem edzett.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Greer IR, ACLatapapa
Ugyanakkor Butlert aktiváltuk.Tocy
A PUP-listán van még, "csak" már edzésbe állt.
21 napunk van arra, hogy aktív is legyen.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Greer IR, ACLatapapa
Ugyanakkor Butlert aktiváltuk.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Greer IR, ACL