New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó


Íme, Brooks felkarja telibebassza Brees nyakát, előbb éri el, mint az alkarja a vállát...

Tudom, hogy jössz petey: ha ez a szabályos tackle, akkor kívánok sok ilyet Kaepen nektek is.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lázadtak a 49ers szurkolók ez ellen: de visszahoztuk a meccsbe az első félidőben az igen gyenge SF O-t. A Moore fumble-ig értékelhető momentuma sem volt CK-nek és társainak, 11 yardról aztán csináltak egy TD-t. Utána visszaszerezhettük volna a momentumot: INT-Fumble. Mégis vezetéssel mentünk pihenni.
Aztán jött Brooks INT-je, amit sikerült kiütni a kezéből, erre ráesik a labdára. És még mindig csak egy pontszerzés volt a különbség. 4&4-nél odadobja Hillnek Brees, és a haj még mindig tart. Utána pedig kinyírtuk gyakorlatilag a 49ers O-t, akik az egész meccsen egy drive-t tudtak vezetni, a saját 40-esükről egy FG-ig, ami értékelhető volt.

Csak Brooks labdaszerzése volt igazán a 49ers érdeme, egyébként (amit a ligában a legjobban csinálnak) kihasználták az egyértelmű hibáinkat. Azért örülök, hogy nyertünk, mert az elmúlt két meccsünk hasonlóan zajló meccsek voltak de persze vereségek, és most sikerült átlépni ezen a "mumuson". Nagyon jó a 49ers D, ezt megint bemutatták. De azért szerencsénkre a passrush nem az igazi, bár a Cowboy bemutatta, hogy miért ő az egyik legjobb a szakmában, ahogy szétszedte az a double teamet a 3&goalnál, azt nem lehet tanítani.

A meccs hőse a védelemből nálam Hicks. 4-3 T-A, sack, mindenhol ott volt. Bunkleynak is nagy meccse volt, futó csapatok ellen ez a falfelállás működik. Az O-ban egyértelmű a választásom: Colston. Nagyon fontos szitukban kapott el, nagyon fontos labdákat. Stills ha megcsinálja az egykezes az EZ hátuljában, akkor megint ő lehetett volna a hős.

Greerről nagyon várom a híreket, White annyira nem volt rossz, de inkább jobb lett volna kilépni a 3 yardoson...

Utoljára beszélek a hisztiről, egy dolgot még nem említettünk: amikor teljes sebességgel szalad valaki-valaki felé, nincs az a bíró, aki centire megmondja, hogy most a nyaka volt vagy pont nem érte el, miközben Brees feje épp leszakadni készül. Egyébként a felkarja egyértelműen a nyakán volt Breesnek. És azért arról se beszéljünk, hogy a 49ers simán visszakapta a labdát 2:11-nél is, és megtettek 7 yardot, úgyhogy CK ki is futott nekünk szépen. Ha ott megadják a fumble-t, akkor sincs vége. Nyilván, minket favorizáltak a bírók, amikor a nfl.com-os összefoglalóban is csak hümmögtek Kaep GL-os nem-IG-re, amivel szintén vége lett volna a meccsnek. Előtte volt egy kamu DPI és igazából ha ott az INT-nél nem volt lent White, akkor az elkapások 20%-nál sincs lent az elkapó, hasonló helyzetekben (még gabo szerint is INT volt, ami nagy szó, ugyebár)

De majd jönnek a 49ers szurkolók, és elmondják, hogy nem így van.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ilyen balfaszkodással is képesek voltunk megnyerni ezt a meccset, nem semmi. A védelem egészen elképesztő, végig fogtuk a futást, Gore-nak két nagyobb játéka volt talán, amúgy semmi. Amikor erre készülünk, meg lehet fogni. Nagyon bizakodó vagyok, amellett, hogy 8-2, ez egy nagyon erős csapat, aki a rájátszásban bárkit meg tud verni. Egyedüli probléma, hogy a Seattle-höz idegenben kell menni, ha be akarunk jutni a SB-ba. A sírást nem értem, Breest a nyakánál fogva földhöz vágták, ez szabálytalan, pont.

De ha csütörtökön nem nyerünk Atlantában, akkor ezt a győzelmet lenullázzuk!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szevasztok srácok!
Értékes győzelem, nem kell foglalkozni a bírókkal foglalkozó hozzászólásokkal.
Nekünk Ti vagytok a következő ellenfél, 2 hét múlva hazai pályán, s az a meccs lehetséges,hogy az első kiemelésről is dönt-habár még nektek is van 2 kemény csoportmeccs, és mi is vendégül látjuk két riválisunkat.
Meg nem nyugtat amit láttam, nem szeretem az olyan csapatokat akik gyenge játékkal is képesek fontos győzelmeket kiharcolni 😀
Megannyi párhuzam van amúgy a 2 csapat között, amit most nem írok le, majd úgyis átjöttök a Hawks topicba,ha lesz időtök 😊undisputedly
Azért a következő meccsen kiemelt szerepet játszik a hazai pálya. Ti otthon lesztek, megszokott környezetben, mi meg nyitott pályán, hidegben, messze. 😊 Szerintem nem sok embernél van ez elkönyvelve Saints W-nek.EasyGhost
A ligában egy maroknyi Qb van aki ellen nem szabad fogadni, és Brees köztük van. Ahogyan ma kifoghatott gyengébb napot, úgy nyitott stadionban is kijöhet a lépés. Nagyon jó a támadó részlegetek, és jól lett hozzá alakítva a védelem, mi sem vagyunk közel sem legyőzhetetlenem, csak jól palástoljuk a gyengéinket.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szevasztok srácok!
Értékes győzelem, nem kell foglalkozni a bírókkal foglalkozó hozzászólásokkal.
Nekünk Ti vagytok a következő ellenfél, 2 hét múlva hazai pályán, s az a meccs lehetséges,hogy az első kiemelésről is dönt-habár még nektek is van 2 kemény csoportmeccs, és mi is vendégül látjuk két riválisunkat.
Meg nem nyugtat amit láttam, nem szeretem az olyan csapatokat akik gyenge játékkal is képesek fontos győzelmeket kiharcolni 😀
Megannyi párhuzam van amúgy a 2 csapat között, amit most nem írok le, majd úgyis átjöttök a Hawks topicba,ha lesz időtök 😊undisputedly
Azért a következő meccsen kiemelt szerepet játszik a hazai pálya. Ti otthon lesztek, megszokott környezetben, mi meg nyitott pályán, hidegben, messze. 😊 Szerintem nem sok embernél van ez elkönyvelve Saints W-nek.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/11/17/disputed-roughing-call-in-49ers-saints-game-was-absolutely-correct/

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szevasztok srácok!
Értékes győzelem, nem kell foglalkozni a bírókkal foglalkozó hozzászólásokkal.
Nekünk Ti vagytok a következő ellenfél, 2 hét múlva hazai pályán, s az a meccs lehetséges,hogy az első kiemelésről is dönt-habár még nektek is van 2 kemény csoportmeccs, és mi is vendégül látjuk két riválisunkat.
Meg nem nyugtat amit láttam, nem szeretem az olyan csapatokat akik gyenge játékkal is képesek fontos győzelmeket kiharcolni 😀
Megannyi párhuzam van amúgy a 2 csapat között, amit most nem írok le, majd úgyis átjöttök a Hawks topicba,ha lesz időtök 😊
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Szerintem is bőven megérdemeltük a győzelmet. Ha nincsenek a saját balfaszságaink, akkor ez egy sima W lett volna. Ahogy valaki írta is az eredménykövetőben (talán Gyurma Pappa ha jól emlékszem?), nagyon jó lenne ha idénre már előttük volna a pech+balfaszkodás faktort, és akkor akár még nagyon szép szezon elé is nézhetünk. Külön dícséret jár a védelemnek, nagyok voltak ma is, különösen a run D volt meglepően jó. Hartley is remélem a mai meccs után végre rendben lesz fejben, és a szezon hátralevő részében megszolgálja a belé fektetett (szerintem indokolatlanul nagy) bizalmat.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Tudjuk, elcsalták nekünk.

A SF ellen ezeket az első félidős balfaszságokat hagynánk, nem lenne semmi gond. Most is sikerült egy muffed punttal meg egy fumble INT-tel meccsben tartani őket, pedig a D fenomenálisat játszott megint.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gratula a védelemnek.
Vinnyogjon bárki bármit, nagyon nem érdemeltünk vereséget.

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Vaccaro hiányában bízzunk Harperben. Tegye oda magát a dollárokért, blitzeljen és birkózza le sokszor Gore-t!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Davis és Reid is játszik...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
szerk.: az ESPN szerint mi nyerünk:  espn.go.com/nfl/picksTocy
Szerintem is! Ezen ne múljék. 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezért lenne kulcs Vaccaro, aki jól olvassa ezeket, és képes is megcsinálni a tackle-t keményen...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Durva adat, és azért passz ellen elég jók vagyunk, attól nem félek, hogy Kaepernick szétpasszol minket. A futástól nyilván, de ahogy Gyurma is írta, sokat kell majd blitzelni a futást is, Harper erre jó lehet, ha játszik, meg Ryan amúgy is elég sokféle blitzet tud hívni, Haralsonban és a D-lineban is bízok, Hawthorne is belelendült Tocy
Egy okos OC könnyen ki tudja húzni a sok blitz méregfogát különböző screenekkel. Ugyan elég jó nyomásra képes a front7, de Kap mobilis irányító, szvsz eleve úgy készülnek, hogy sokat fog kimozogni, zseben kívül passzolni, futni. És Gore is a jobb blitzet felvevő RB-k között van.
Létezik az a stratégia, amivel a védelmünk sarokba állítható, és szerintem a Frisco kerete alkalmas is egy ilyen meccs lemenedzselésére, ha már a Jets-nek is ment.
Sok fog múlni a kivitelezésen, a labda mindkét oldalán.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lofton felelőssége nagy, de a kihagyott szerelés az kihagyott szerelés, akárhány LB is van mellette.

Durva stat következik: nálunk eddig 9 játékos kapott el TD-t. A Friscónál összesen 2.
Ez még akkor is hatalmas különbség, ha egyértelmű, hogy ezt a meccset nem egy zsebből irányító QB levegőben mutatott teljesítményével veszíthetjük el, hanem a futás elleni produkcióval. Ott 4,5-ös átlaggal futottak 15 TD-t, mi 3,8 átlag mellett csak hatot.atapapa
Durva adat, és azért passz ellen elég jók vagyunk, attól nem félek, hogy Kaepernick szétpasszol minket. A futástól nyilván, de ahogy Gyurma is írta, sokat kell majd blitzelni a futást is, Harper erre jó lehet, ha játszik, meg Ryan amúgy is elég sokféle blitzet tud hívni, Haralsonban és a D-lineban is bízok, Hawthorne is belelendült ( remélem az a sérülés nem ártott neki sokat ), bizakodok. A Jets ellen elsősorban elrontott szerelések, halott futásokból kapott 40-50 yardok okozták a vesztünket, konstansan ők sem futottak szét minket. Most jobban kell koncentrálni, a lehetőségeket kihasználni, és nem engedni, hogy Gore úgy vágjon ki a fal mögül, mint Ivory. Ha tudjuk limitálni ezt, akkor biztos vagyok benne, hogy meg tudjuk nyerni. Ha nem, akkor nem valószínű...

szerk.: az ESPN szerint mi nyerünk:  espn.go.com/nfl/picks
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lofton felelőssége nagy, de a kihagyott szerelés az kihagyott szerelés, akárhány LB is van mellette.

Durva stat következik: nálunk eddig 9 játékos kapott el TD-t. A Friscónál összesen 2.
Ez még akkor is hatalmas különbség, ha egyértelmű, hogy ezt a meccset nem egy zsebből irányító QB levegőben mutatott teljesítményével veszíthetjük el, hanem a futás elleni produkcióval. Ott 4,5-ös átlaggal futottak 15 TD-t, mi 3,8 átlag mellett csak hatot.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.Tocy
Lofton sokszor marad egyedül ILB a pályán, és sokszor kell segítség nélkül megfognia a playt. Így is kiosztott 71 tacklet, ami a legtöbb (messze) a csapatban. Nem rajta múlik ez teljesen, sokkal inkább a rendszer ilyen: falban kellene megállítani a futásokat, ami azért néha necces.Gyurma Pappa
Pedig a falban Hicks, Jenkins és Bunkley is elméletileg jól fogja a futást, de Jordan sem elveszett, sőt.Tocy
Nem is belső utakon vernek meg minket.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.Tocy
Lofton sokszor marad egyedül ILB a pályán, és sokszor kell segítség nélkül megfognia a playt. Így is kiosztott 71 tacklet, ami a legtöbb (messze) a csapatban. Nem rajta múlik ez teljesen, sokkal inkább a rendszer ilyen: falban kellene megállítani a futásokat, ami azért néha necces.Gyurma Pappa
Pedig a falban Hicks, Jenkins és Bunkley is elméletileg jól fogja a futást, de Jordan sem elveszett, sőt.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.Tocy
Lofton sokszor marad egyedül ILB a pályán, és sokszor kell segítség nélkül megfognia a playt. Így is kiosztott 71 tacklet, ami a legtöbb (messze) a csapatban. Nem rajta múlik ez teljesen, sokkal inkább a rendszer ilyen: falban kellene megállítani a futásokat, ami azért néha necces.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hétfő esti meccs a legizgalmasabb prime time game lesz, amin nem játszunk a közeljövőben, a mi szempontunkból. Szerintem hasonló meccset fognak játszani Bradyék O oldalról, mint ellenünk, sok no huddle, uptempo stb. Szerencsére kell nekik a W, mivel még a #1 seed is bőven látótávolságban van.
Gyurma Pappa
Az a helyzet, mivel mindkét vereségeteket AFC-s csapat ellen gyűjtöttétek be, gyakorlatilag 2 meccs az az előny amivel most rendelkeztek, nem egy. Ha a 49ers, Rams, Falcons, Bucs négyest hozzátok, elég megvernetek egyszer minket és Tietek a csoport. Így bár érdekes meccsnek ígérkezik a hétfői, annyira nem sorsdöntő. Akkor válik számotokra izgulóssá, ha esetleg kikapnátok a Ninerstől, mert akkor lehet, hogy kevés az 1-1 az egymás elleni meccseken. Ha valamelyik csapat oda-vissza veri a másikat, akkor meg 99%, hogy nyeri a csoportot. Mindenesetre én is nagyon várom már mindkét meccset 😊gabokocka
Szerintem nekünk 49ers L, Falcons W, Seahawks L, Panthers W, Rams W, Panthers L, Bucs W, 11-5. Ti viszont szerintem csak a Superdome-ban kaptok ki ( legalábbis remélem, hogy ott kikaptok 😀 ), így 12-4. Ha nekünk meglenne a 49ers, vagy ti kikapnátok a Patriotstól, akkor mi lennénk az esélyesek, kedden már okosabbak leszünk.

Amúgy szerintem: Seahawks 14-2, Saints 11-5 vagy 12-4, Lions 11-5 vagy 12-4, Panthers 11-5 vagy 12-4, 49ers 11-5 vagy 12-4. Bejut még az Eagles 9-7-tel. Lemarad a Cardinals 9-7-tel, Bears 9-7-tel, Packers 9-7-tel és a Cowboys 8-8-cal, többiek negatívban.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hétfő esti meccs a legizgalmasabb prime time game lesz, amin nem játszunk a közeljövőben, a mi szempontunkból. Szerintem hasonló meccset fognak játszani Bradyék O oldalról, mint ellenünk, sok no huddle, uptempo stb. Szerencsére kell nekik a W, mivel még a #1 seed is bőven látótávolságban van.
Gyurma Pappa
Az a helyzet, mivel mindkét vereségeteket AFC-s csapat ellen gyűjtöttétek be, gyakorlatilag 2 meccs az az előny amivel most rendelkeztek, nem egy. Ha a 49ers, Rams, Falcons, Bucs négyest hozzátok, elég megvernetek egyszer minket és Tietek a csoport. Így bár érdekes meccsnek ígérkezik a hétfői, annyira nem sorsdöntő. Akkor válik számotokra izgulóssá, ha esetleg kikapnátok a Ninerstől, mert akkor lehet, hogy kevés az 1-1 az egymás elleni meccseken. Ha valamelyik csapat oda-vissza veri a másikat, akkor meg 99%, hogy nyeri a csoportot. Mindenesetre én is nagyon várom már mindkét meccset 😊gabokocka
A 49erst megverni azért nem annyira evidens sajnos, a játék minden részében van olyan elemük, amivel megfoghatnak minket. Szerencsére idén a Cowboynak nem megy annyira, és igazából ha a DL-t megfogjuk, valahogy a blitzekkel elbánunk. Hunter annyira nem izgat, ilyen típusú futók kevésbé hancúroztak ellenünk, viszont Gore-ral lesznek gondok, az ilyen fizikális játékosok gondot jelentenek az inkább gyorsaságra épülő D-nknek. Sokat kell blitzelni a futást is, ez a titok szerintem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Hétfő esti meccs a legizgalmasabb prime time game lesz, amin nem játszunk a közeljövőben, a mi szempontunkból. Szerintem hasonló meccset fognak játszani Bradyék O oldalról, mint ellenünk, sok no huddle, uptempo stb. Szerencsére kell nekik a W, mivel még a #1 seed is bőven látótávolságban van.
Gyurma Pappa
Az a helyzet, mivel mindkét vereségeteket AFC-s csapat ellen gyűjtöttétek be, gyakorlatilag 2 meccs az az előny amivel most rendelkeztek, nem egy. Ha a 49ers, Rams, Falcons, Bucs négyest hozzátok, elég megvernetek egyszer minket és Tietek a csoport. Így bár érdekes meccsnek ígérkezik a hétfői, annyira nem sorsdöntő. Akkor válik számotokra izgulóssá, ha esetleg kikapnátok a Ninerstől, mert akkor lehet, hogy kevés az 1-1 az egymás elleni meccseken. Ha valamelyik csapat oda-vissza veri a másikat, akkor meg 99%, hogy nyeri a csoportot. Mindenesetre én is nagyon várom már mindkét meccset 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.