NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
IAQ-ben én nagyon bíztam szezon előtt, de egyelőre nem tűnt meggyőzőnek, remélem ma megcáfol...Tocy
Nem is játszott 😊 Vagy ha igen, nem FS-t
Jenkinsé az ő igazi posztja, ha IAQ egészséges és FS-t nyomat vele Ryan, akkor szerintem nem lesz gond.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
IAQ-ben én nagyon bíztam szezon előtt, de egyelőre nem tűnt meggyőzőnek, remélem ma megcáfol...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Remélem Toon kap most lehetőségetTocy
Stílusos lenne ha pont ma tudna valamit alakítani, az apja egy Jets-ikon volt.

Jenkins helyén remélem IAQ kap bizalmat... és élni is fog vele.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sőt, Robinson is az, visszatér Ingram. Háromszoros hurrá.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Colston, Jenkins és Harper is off mára :/ Ki lesz a safetynk? Remélem Toon kap most lehetőséget, ő a Colston light, akkor most az 1.0 távollétében hajrá.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Egy 85%-os Vilma van olyan jó passz ellen, mint pár dime vagy akár nickel is, de az biztos hogy az LB-k között az egyik legjobb. A 100%-os Vilma-ról már ne is beszéljünk, bár futás ellen én sokkal inkább Hawthorne-t vagy Loftont választanám. Attól tartok azonban, hogy Vilma már sosem lesz 85%-os, sőt örüljünk ha a képességeinek egy kis részét tudjuk használni, itt főleg a játékolvasására és vezetési képességeire gondolok.

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active rosteratapapa
mennyit fog játszani kb? érdemes behúzni fantasy-ban? 😀Dexxter Tailor
vedd fel hawthorne-t inkább. ha már.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active rosteratapapa
mennyit fog játszani kb? érdemes behúzni fantasy-ban? 😀Dexxter Tailor
Szerintem ne.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active rosteratapapa
mennyit fog játszani kb? érdemes behúzni fantasy-ban? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active roster

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 097 — playoffs???
Maradjunk annyiban, hogy az előző meccs elég érdekesre sikeredett bírói szempontból. Nem hiszem, hogy "csalnak", "pikkelnek Paytonra" stb. egyszerűen próbálják kiegyenlíteni az erőviszonyokat érzésem szerint. Ez pedig egyértelműen az "üzlet" része. Ilyet látni lehet kézilabdában, vízilabdában egyaránt, meg úgy általában minden sportban, ahol sűrű a bírói beavatkozás lehetősége. A gurulós fociban egészen más a helyzet, sokkal ritkábban kell egy átlagos meccsen belenyúl, így egy sűrűbben fütyürésző bíró sokkal feltűnőbb és befolyásolóbb tud lenni. A Pats meccsen meg egyszerűen hülyék voltak, nem hiszem hogy a Pats kivételezett lenne, lásd a következő meccset, ahol kulcshelyzetben kaptak súlyos büntetést.Gyurma Pappa
A home field fújást ismerjük, de az szerintem (érthetően) pszichés hatás, vagyis a bíró is ember, és bármennyire is akarja, tanulja, készül rá, teljesen nem tudja kivonni magát nyolcvan ezer torkaszakadtából üvöltő ember hatása alól. És mivel valóban sokkal több a dolguk, mint a fociban, be-be csúszik egy-egy flag, ahol a nagy üvöltés is reflex-szerűen besegíthet egy-egy zászló előkerülésében. (Főleg OPI, DPI, stb. fújásoknál, amiknél a bíró utólag ítél, amikorra a nézősereg is le tudja reagálni a playt).

Az egyéb, szándékos melléfújásban viszont nem hiszek. Nem hiszem, hogy próbálnának erőviszonyokat kiegyenlíteni. Aki próbált már bíráskodni (én annak idején kéziztem és ott néha vezettem is diákmeccseket, szóval nem komolyan, de minimálisan átéreztem milyen), az tudja, hogy amint elkezd valamilyen szándékkal fújni, azt nem lehet "kicsit" csinálni. Az ember óhatatlanul belekeveredik, aztán akkor kompenzál, aztán megint kompenzál, aztán vissza kompenzál és a vége, hogy abszolút borzalmasan fúj. Szóval, ha ilyen lenne, akkor szerintem a mostaninál sokkal-sokkal borzalmasabb lenne a színvonal. Ezek a hibák inkább csak úgy "jönnek". És még így is előfordul, hogy érezhetően a bíró is rájön később, hogy hibázott, és óhatatlanul kompenzál. A legutóbbi Pats meccs (nem a ti ellenetek játszott) is szerintem ilyen volt, mert fújtak pár rettentő rosszat, aztán az egyik után, amikor a kivetítőn való visszajátszás már többedik alkalommal egyértelműen mutatta, hogy rossz a fújás, akkor kompenzáltak egyet azzal, hogy Gronk TD-jébe belefújtak. Kár volt, mert ezzel nem korrigáltak semmit, ellenben még rosszabb lett a teljesítményük.peterk2005
Most épp nem, de évekig voltam kézilabda játékvezető, meg játszom is 20 éve. Hát láttam már sok érdekes meccset. Fújtam úgy, hogy 5 piros lap volt, és ebből 3 a hazai csapatnál. Nem volt üvöltés. Ami jár, az jár. Egy játékvezető bele tud nyúlni a dolgokba. Felnőtt meccsen, ahol rutinos játékosok vannak. tudnak olyat fújni, amit a néző nem vett észre, pedig jogos. Minden játékos tudja, mikor és hogy tud úgy szabálytalankodni, akár súlyosan, vagy nagyon sportszerűtlenül is, hogy azt "mezei ember" ne vegye észre. Az hogy az ember nem lát valamit, az benne van. Ha utána később rájön hogy rosszul fújt, az is. De ezt nem lehet később kompenzálni, mert az CSALÁS. főleg nem egy másik meccsen......



több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maradjunk annyiban, hogy az előző meccs elég érdekesre sikeredett bírói szempontból. Nem hiszem, hogy "csalnak", "pikkelnek Paytonra" stb. egyszerűen próbálják kiegyenlíteni az erőviszonyokat érzésem szerint. Ez pedig egyértelműen az "üzlet" része. Ilyet látni lehet kézilabdában, vízilabdában egyaránt, meg úgy általában minden sportban, ahol sűrű a bírói beavatkozás lehetősége. A gurulós fociban egészen más a helyzet, sokkal ritkábban kell egy átlagos meccsen belenyúl, így egy sűrűbben fütyürésző bíró sokkal feltűnőbb és befolyásolóbb tud lenni. A Pats meccsen meg egyszerűen hülyék voltak, nem hiszem hogy a Pats kivételezett lenne, lásd a következő meccset, ahol kulcshelyzetben kaptak súlyos büntetést.Gyurma Pappa
A home field fújást ismerjük, de az szerintem (érthetően) pszichés hatás, vagyis a bíró is ember, és bármennyire is akarja, tanulja, készül rá, teljesen nem tudja kivonni magát nyolcvan ezer torkaszakadtából üvöltő ember hatása alól. És mivel valóban sokkal több a dolguk, mint a fociban, be-be csúszik egy-egy flag, ahol a nagy üvöltés is reflex-szerűen besegíthet egy-egy zászló előkerülésében. (Főleg OPI, DPI, stb. fújásoknál, amiknél a bíró utólag ítél, amikorra a nézősereg is le tudja reagálni a playt).

Az egyéb, szándékos melléfújásban viszont nem hiszek. Nem hiszem, hogy próbálnának erőviszonyokat kiegyenlíteni. Aki próbált már bíráskodni (én annak idején kéziztem és ott néha vezettem is diákmeccseket, szóval nem komolyan, de minimálisan átéreztem milyen), az tudja, hogy amint elkezd valamilyen szándékkal fújni, azt nem lehet "kicsit" csinálni. Az ember óhatatlanul belekeveredik, aztán akkor kompenzál, aztán megint kompenzál, aztán vissza kompenzál és a vége, hogy abszolút borzalmasan fúj. Szóval, ha ilyen lenne, akkor szerintem a mostaninál sokkal-sokkal borzalmasabb lenne a színvonal. Ezek a hibák inkább csak úgy "jönnek". És még így is előfordul, hogy érezhetően a bíró is rájön később, hogy hibázott, és óhatatlanul kompenzál. A legutóbbi Pats meccs (nem a ti ellenetek játszott) is szerintem ilyen volt, mert fújtak pár rettentő rosszat, aztán az egyik után, amikor a kivetítőn való visszajátszás már többedik alkalommal egyértelműen mutatta, hogy rossz a fújás, akkor kompenzáltak egyet azzal, hogy Gronk TD-jébe belefújtak. Kár volt, mert ezzel nem korrigáltak semmit, ellenben még rosszabb lett a teljesítményük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Beindult az nfl királycsináló gépezete, Jordanről egy újabb videó
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000273964/Sound-FX-Cameron-Jordan
Bár Jordanen van mit nézni amúgy is, érdekes figuraatapapa
Megnéztem végre 😀 "Seahorse" 😀
Gyurma Pappa
Ennek külön története van, ugyanis Ryan minden védőnket egy állatfajjal azonosította, amivel nem mindenki teljesen elégedett, lásd Foster se rajong annyira a csikóhalért. De azért imádják a játékosok a DC-t, amiért ilyen laza velük.
Ryan további fajtabesorolásai
Vaccaro: királykobra
Greer: sirató gerle
Humber: vombat
Galette: egy majomfajta
Jenkins: fekete párduc
Lofton: grizzly
Jordan: fehér cápa

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Beindult az nfl királycsináló gépezete, Jordanről egy újabb videó
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000273964/Sound-FX-Cameron-Jordan
Bár Jordanen van mit nézni amúgy is, érdekes figuraatapapa
Megnéztem végre 😀 "Seahorse" 😀

Tényleg hatalmas figura, ahogy megsimogatja Grahamat, hogy jöjjön át egy kis "swag" 😀 Szerintem lesz ő még ebben a rovatban.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Azt szoktam mondani: bírózni csak a győztesnek szabad. és mivel elég jól megy a szekér, most ezt megtehetjük.
Tavaly felesleges lett volna, a bírók nélkül is szarok voltunk.

Tény, hogy idén meccsenként összejön 2-3 nevetséges ítélet. Nem megkérdőjelezhető, nem nehezen eldönthető, hanem az első pillanattól nevetséges.

A New Englandet meg nem akarom bántani, mert túl sokszor kapnak igazságtalan vádakat, meg velünk szemben a franchise többször is rendes volt, de egy meccsen nem lehet ennyiszer véletlenül ugyanazon csapat javára tévedni.
- a sokat idézett holding
- a sokat idézett false start
- az annyit nem idézett Jenkins-hit kontra Sproles-ütés
- amikor ezt first downnak ítélik

- amikor ezt gondolkodás nélkül megadják elkapásnak

- vagy amikor (tudomásom szerint) pont a mi meccsünk után hívták fel külön a bírók figyelmét arra, hogy ideje lenne már alkalmazni a long snapper védelmére hozott szabályt, amit egy héttel később nagy felháborodásra már helyesen meg is tettek a zebrák.

Utóbbira mondta később Jahri Evans, hogy elképzelhetetlennek tartja a liga legjobb edzőjének tartott Belichickről, hogy ne ismerné pontosan a szabályt. Tisztában volt vele, csak azt hitte, hogy megússza. Ellenünk még be is jött neki.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Maradjunk annyiban, hogy az előző meccs elég érdekesre sikeredett bírói szempontból. Nem hiszem, hogy "csalnak", "pikkelnek Paytonra" stb. egyszerűen próbálják kiegyenlíteni az erőviszonyokat érzésem szerint. Ez pedig egyértelműen az "üzlet" része. Ilyet látni lehet kézilabdában, vízilabdában egyaránt, meg úgy általában minden sportban, ahol sűrű a bírói beavatkozás lehetősége. A gurulós fociban egészen más a helyzet, sokkal ritkábban kell egy átlagos meccsen belenyúl, így egy sűrűbben fütyürésző bíró sokkal feltűnőbb és befolyásolóbb tud lenni. A Pats meccsen meg egyszerűen hülyék voltak, nem hiszem hogy a Pats kivételezett lenne, lásd a következő meccset, ahol kulcshelyzetben kaptak súlyos büntetést. (Továbbra is mondom: hiába volt az tényleg nagyon látványos holding, azt a meccset a 20-asukról meg kellett volna nyernie az O-nak, vagy legalább két futás után nem megállítani az órát egy elkeseredett passzal Colston felé).

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Carr kivágását az ügynöke kürtölte szét, furcsa lenne, ha valótlanságot híresztelne

A Jets frontjából nem csak Wilkerson vadállat, kb. az egész DL olyan durva, mint a miénk. Lesz tesztelve Brees, bár pont egy hete nem sok nyomást tudtak tenni Daltonra.

Rég bíróztam 😀 Jelzésértékű, hogy White a két rádobott roughing the passer után egy cent büntetést se kapott a ligától.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elküldtük? Hivatalos honlapon még ott van a rosteren. Vilmának kell hely? Am most látom, hogy Dawson még mindig nálunk van, ráadásul 24 D-snapet is játszott 😀 Nem nagyon tűnt fel. Valamiért úgy gondoltam, hogy az 55-ös Reddick, persze nem...

Valszeg Lelito fog kezdeni, Wilkersontól "picit" tartok.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Lehet hogy hozunk a helyére végre egy igazi LB-t 😊

Csak Jenkins nem edzett ma egyáltalán, de így is kb. 10 játékosunk kérdéses vasárnapra.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Elküldtük Carrt. Minek kellett most egy roster hely, azt nem tudom.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A védelem tavaly a blitzek 5,2 százalékában tudott csak sacket elérni (ez a 27. "legjobb" volt)
Idén eddig a blitzeink 14 százalékából lett sack. Ezzel vezetjük is a ligát.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ma ünnepli a franchise a 47. születésnapját, Isten éltesse a Who Dat Nationt!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jó hírek, rossz hírek, minden napra jutnak: Vaccaro és Colston limitáltan részt vett már az edzésen, de Walker és Harper is éledezik. Jimmy továbbra is limitált, de a tegnapi full után ugyanígy szerepelt Jordan is. Stills és Hawthorne fullon nyomta, nem lesz gond velük.

Jenkins és Evans viszont DNP, fantasztikus.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Beindult az nfl királycsináló gépezete, Jordanről egy újabb videó
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000273964/Sound-FX-Cameron-Jordan
Bár Jordanen van mit nézni amúgy is, érdekes figura

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyre többet dobál mindenki, és egyre könnyebb is dobálni, talán ezért. Manapság hetente átlagban 10-12 QB ér el 100 feletti QB ratinget, ami egészen beteg szám, tekintettel arra, hogy a 100+ rating elméletileg az elit szintet jelenti. Most már idény átlagban kell ennyit csinálni, hogy egyáltalán elitnek számítson egy QB.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)