New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ha ata nem pesszimista, akkor ez SB lesz 😛

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez 11-5, csoportgyőzelemhez elég lehet, de az utolsó wild card helyhez nem biztos...Tocy
Én még nem tudok pesszimista lenni. Amikor rosszul játszottunk, fél csapattal tolószékben, akkor is mindössze egy labdabirtoklásnyi vereségeket szenvedtünk, ezt kevés csapat mondhatja el magáról.
Tény: a divízióban minél több meccset hozni kell, amihez a Panthersen kívül mindenki ideális partner. plusz ha őket egyszer verjük, akkor nem lehet gond (leszámítva a januári havat).
Nézzük meg hogyan játszott a Giants két éve novemberben vagy hogy milyen lelkiállapotban voltak a Green Bay szurkolói 3 éve ilyenkor.
Nem vagyok boldog, de rendelkezünk mindazon eszközzel, amely a rájátszásba repíthet minket és a többi csapat se hozza majd le hibátlanul a szezont

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Toonon nagyon sok elment ma sajnos. Volt legalább 3 sorsfordító hibája.

De a legemlékezetesebb az az end around, reverse, most nem rémlik mi volt negyedik és rövidre.
Ez olyan húzás volt, mint amikor a Tampa ellen 2008-ban időt akartunk húzni a vezetés birtokában, aztán Paytonnak derogált a futóval nekirohanni, inkább hívott egy double reverse-t, ahol Henderson elejtette a labdát és vesztettünk. 😊

Másnap volt egy NOLA-s lapban egy karikatúra, ahol Payton az ebédnél a fiát kéri, hogy szedjen neki a krumpliból, de ne egyenesen az ő tányérjába, hanem úgy hogy mindegyik tányért megjárja az étel, míg az övéhez ér 😀atapapa
Azt a képet keresem, de ne találom 😊

Mindegy, legalább a Panthers reménykedik kicsit. Sajnálom őket, innen még szarabb lesz 😛

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ma az elején összejött pár nagy play ( a Jets megtett mindent, hogy TD-t csináljunk ), azon kívül az offense nem volt képes haladni, a védelem egy-két fellángoláson kívül kapta a hosszú játékokat, kritikus playeket mindig elbasztuk, Sean is csinált bőven hülyeséget, a LOS-on folyamatosan agyonvertek minket mindkét oldalon, Toon elejtett sima passzokat, eladtuk kétszer a labdát szerencsétlenül, ebből tíz pontot kaptunk, egyszerűen nem volt olyan szegmense a meccsnek, amit ne tudtunk volna elrontani, vagy amiben jobbak lettünk volna. Remélem otthon javítunk, a Dallas nem tűnik verhetetlennek, és most már kb kötelező lesz nyerni, mert nagyon jön a Carolina. Utána meg 49ers ( sima L, pont azt és úgy csinálják, ami a legrosszabb nekünk ), at Seahaws szintén L, Atlantában nagy meccs lesz, de most már arra is azt mondom, hogy bizony muszáj lesz nyerni. Aztán a két Panthers-meccsből egyet kell hozni, Tampa otthon és Rams idegenben szintén kötelező ( bár nem könnyű ). Ez 11-5, csoportgyőzelemhez elég lehet, de az utolsó wild card helyhez nem biztos...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Toonon nagyon sok elment ma sajnos. Volt legalább 3 sorsfordító hibája.

De a legemlékezetesebb az az end around, reverse, most nem rémlik mi volt negyedik és rövidre.
Ez olyan húzás volt, mint amikor a Tampa ellen 2008-ban időt akartunk húzni a vezetés birtokában, aztán Paytonnak derogált a futóval nekirohanni, inkább hívott egy double reverse-t, ahol Henderson elejtette a labdát és vesztettünk. 😊

Másnap volt egy NOLA-s lapban egy karikatúra, ahol Payton az ebédnél a fiát kéri, hogy szedjen neki a krumpliból, de ne egyenesen az ő tányérjába, hanem úgy hogy mindegyik tányért megjárja az étel, míg az övéhez ér 😀

több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ezt a meccset a labda mindkét oldalán elcsesztük.Gyurma Pappa
Ennyire nem lennék borúlátó. Egy dolog, hogy a futásunk ellen nem tudott a D-tek mit kezdeni, azon kívül Breesék felfedték a Jets D összes hiányosságát, de a kicsit összeszedettebb és szerencsésebb csapat győzött. Sok sikert a szezonra, a SF @ATL @SEA CAR széria kemény lesz, azon kívül viszont nem vészes a sorsolásotok.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
nem lett volna rossz, 4.negyedben nálatok volt a momentum. A 4. kísérletes end-around és a holding miatt visszafújt Toon elkapás döntött.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Így ki lehet kapni.
Mármint Ryant nagyon megverték ma, Brees se élete meccsét játszotta, Toon is beállt a zöldekhez, de kapott már ki csúnyábban is a történelem során jó csapat.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ezt a meccset a labda mindkét oldalán elcsesztük. Van ilyen. Belesétáltunk egy igen durva trapgame-be. Szarban van a szezon, egy meccsre a Panthers.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
D > O
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
többet vártam volna ettől a meccstől..

......
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Igen, csak itt nincs nagyon fix FSTocy
Ha legalább cover 1 volt, az szinte mindig Jenkins volt. És ezt a csapatban senki nem tolja jobban IAQ-nál.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amikor játszott, nyilván 😊 Igen, csak itt nincs nagyon fix FS, és elsősorban nickelben voltak komoly gondjai.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
IAQ-ben én nagyon bíztam szezon előtt, de egyelőre nem tűnt meggyőzőnek, remélem ma megcáfol...Tocy
Nem is játszott 😊 Vagy ha igen, nem FS-t
Jenkinsé az ő igazi posztja, ha IAQ egészséges és FS-t nyomat vele Ryan, akkor szerintem nem lesz gond.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
IAQ-ben én nagyon bíztam szezon előtt, de egyelőre nem tűnt meggyőzőnek, remélem ma megcáfol...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Remélem Toon kap most lehetőségetTocy
Stílusos lenne ha pont ma tudna valamit alakítani, az apja egy Jets-ikon volt.

Jenkins helyén remélem IAQ kap bizalmat... és élni is fog vele.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sőt, Robinson is az, visszatér Ingram. Háromszoros hurrá.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Colston, Jenkins és Harper is off mára :/ Ki lesz a safetynk? Remélem Toon kap most lehetőséget, ő a Colston light, akkor most az 1.0 távollétében hajrá.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Egy 85%-os Vilma van olyan jó passz ellen, mint pár dime vagy akár nickel is, de az biztos hogy az LB-k között az egyik legjobb. A 100%-os Vilma-ról már ne is beszéljünk, bár futás ellen én sokkal inkább Hawthorne-t vagy Loftont választanám. Attól tartok azonban, hogy Vilma már sosem lesz 85%-os, sőt örüljünk ha a képességeinek egy kis részét tudjuk használni, itt főleg a játékolvasására és vezetési képességeire gondolok.

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active rosteratapapa
mennyit fog játszani kb? érdemes behúzni fantasy-ban? 😀Dexxter Tailor
vedd fel hawthorne-t inkább. ha már.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active rosteratapapa
mennyit fog játszani kb? érdemes behúzni fantasy-ban? 😀Dexxter Tailor
Szerintem ne.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active rosteratapapa
mennyit fog játszani kb? érdemes behúzni fantasy-ban? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
New Orleans Saints promote Jonathan Vilma to active roster

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Maradjunk annyiban, hogy az előző meccs elég érdekesre sikeredett bírói szempontból. Nem hiszem, hogy "csalnak", "pikkelnek Paytonra" stb. egyszerűen próbálják kiegyenlíteni az erőviszonyokat érzésem szerint. Ez pedig egyértelműen az "üzlet" része. Ilyet látni lehet kézilabdában, vízilabdában egyaránt, meg úgy általában minden sportban, ahol sűrű a bírói beavatkozás lehetősége. A gurulós fociban egészen más a helyzet, sokkal ritkábban kell egy átlagos meccsen belenyúl, így egy sűrűbben fütyürésző bíró sokkal feltűnőbb és befolyásolóbb tud lenni. A Pats meccsen meg egyszerűen hülyék voltak, nem hiszem hogy a Pats kivételezett lenne, lásd a következő meccset, ahol kulcshelyzetben kaptak súlyos büntetést.Gyurma Pappa
A home field fújást ismerjük, de az szerintem (érthetően) pszichés hatás, vagyis a bíró is ember, és bármennyire is akarja, tanulja, készül rá, teljesen nem tudja kivonni magát nyolcvan ezer torkaszakadtából üvöltő ember hatása alól. És mivel valóban sokkal több a dolguk, mint a fociban, be-be csúszik egy-egy flag, ahol a nagy üvöltés is reflex-szerűen besegíthet egy-egy zászló előkerülésében. (Főleg OPI, DPI, stb. fújásoknál, amiknél a bíró utólag ítél, amikorra a nézősereg is le tudja reagálni a playt).

Az egyéb, szándékos melléfújásban viszont nem hiszek. Nem hiszem, hogy próbálnának erőviszonyokat kiegyenlíteni. Aki próbált már bíráskodni (én annak idején kéziztem és ott néha vezettem is diákmeccseket, szóval nem komolyan, de minimálisan átéreztem milyen), az tudja, hogy amint elkezd valamilyen szándékkal fújni, azt nem lehet "kicsit" csinálni. Az ember óhatatlanul belekeveredik, aztán akkor kompenzál, aztán megint kompenzál, aztán vissza kompenzál és a vége, hogy abszolút borzalmasan fúj. Szóval, ha ilyen lenne, akkor szerintem a mostaninál sokkal-sokkal borzalmasabb lenne a színvonal. Ezek a hibák inkább csak úgy "jönnek". És még így is előfordul, hogy érezhetően a bíró is rájön később, hogy hibázott, és óhatatlanul kompenzál. A legutóbbi Pats meccs (nem a ti ellenetek játszott) is szerintem ilyen volt, mert fújtak pár rettentő rosszat, aztán az egyik után, amikor a kivetítőn való visszajátszás már többedik alkalommal egyértelműen mutatta, hogy rossz a fújás, akkor kompenzáltak egyet azzal, hogy Gronk TD-jébe belefújtak. Kár volt, mert ezzel nem korrigáltak semmit, ellenben még rosszabb lett a teljesítményük.peterk2005
Most épp nem, de évekig voltam kézilabda játékvezető, meg játszom is 20 éve. Hát láttam már sok érdekes meccset. Fújtam úgy, hogy 5 piros lap volt, és ebből 3 a hazai csapatnál. Nem volt üvöltés. Ami jár, az jár. Egy játékvezető bele tud nyúlni a dolgokba. Felnőtt meccsen, ahol rutinos játékosok vannak. tudnak olyat fújni, amit a néző nem vett észre, pedig jogos. Minden játékos tudja, mikor és hogy tud úgy szabálytalankodni, akár súlyosan, vagy nagyon sportszerűtlenül is, hogy azt "mezei ember" ne vegye észre. Az hogy az ember nem lát valamit, az benne van. Ha utána később rájön hogy rosszul fújt, az is. De ezt nem lehet később kompenzálni, mert az CSALÁS. főleg nem egy másik meccsen......



több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maradjunk annyiban, hogy az előző meccs elég érdekesre sikeredett bírói szempontból. Nem hiszem, hogy "csalnak", "pikkelnek Paytonra" stb. egyszerűen próbálják kiegyenlíteni az erőviszonyokat érzésem szerint. Ez pedig egyértelműen az "üzlet" része. Ilyet látni lehet kézilabdában, vízilabdában egyaránt, meg úgy általában minden sportban, ahol sűrű a bírói beavatkozás lehetősége. A gurulós fociban egészen más a helyzet, sokkal ritkábban kell egy átlagos meccsen belenyúl, így egy sűrűbben fütyürésző bíró sokkal feltűnőbb és befolyásolóbb tud lenni. A Pats meccsen meg egyszerűen hülyék voltak, nem hiszem hogy a Pats kivételezett lenne, lásd a következő meccset, ahol kulcshelyzetben kaptak súlyos büntetést.Gyurma Pappa
A home field fújást ismerjük, de az szerintem (érthetően) pszichés hatás, vagyis a bíró is ember, és bármennyire is akarja, tanulja, készül rá, teljesen nem tudja kivonni magát nyolcvan ezer torkaszakadtából üvöltő ember hatása alól. És mivel valóban sokkal több a dolguk, mint a fociban, be-be csúszik egy-egy flag, ahol a nagy üvöltés is reflex-szerűen besegíthet egy-egy zászló előkerülésében. (Főleg OPI, DPI, stb. fújásoknál, amiknél a bíró utólag ítél, amikorra a nézősereg is le tudja reagálni a playt).

Az egyéb, szándékos melléfújásban viszont nem hiszek. Nem hiszem, hogy próbálnának erőviszonyokat kiegyenlíteni. Aki próbált már bíráskodni (én annak idején kéziztem és ott néha vezettem is diákmeccseket, szóval nem komolyan, de minimálisan átéreztem milyen), az tudja, hogy amint elkezd valamilyen szándékkal fújni, azt nem lehet "kicsit" csinálni. Az ember óhatatlanul belekeveredik, aztán akkor kompenzál, aztán megint kompenzál, aztán vissza kompenzál és a vége, hogy abszolút borzalmasan fúj. Szóval, ha ilyen lenne, akkor szerintem a mostaninál sokkal-sokkal borzalmasabb lenne a színvonal. Ezek a hibák inkább csak úgy "jönnek". És még így is előfordul, hogy érezhetően a bíró is rájön később, hogy hibázott, és óhatatlanul kompenzál. A legutóbbi Pats meccs (nem a ti ellenetek játszott) is szerintem ilyen volt, mert fújtak pár rettentő rosszat, aztán az egyik után, amikor a kivetítőn való visszajátszás már többedik alkalommal egyértelműen mutatta, hogy rossz a fújás, akkor kompenzáltak egyet azzal, hogy Gronk TD-jébe belefújtak. Kár volt, mert ezzel nem korrigáltak semmit, ellenben még rosszabb lett a teljesítményük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)