New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Gondolom senki nem felejtette el, amikor Brees-re egymás után kétszer false start miatt sárgát dobtak vasárnap. Pereira leszedte a zebrákról a keresztvizet, szerinte egyik se volt az.

És még mindig a Pats elleni meccs 😀
Jenkins a meccs után kapott egy csekket azért a szerelésért, amihez hasonlóval nyomták le pár játékkal később Sproles-t, büntetlenül.
"Nyilván" ez a párhuzam zavarhatta meg a ligát, mert végül visszavonták Jenkis pénzbüntetését.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Amiket leírsz igaz, 2 észrevétel:
- A Boysnak amikor DeMarco Murray éppen egészséges megy a futás
- Ha Griffint akarsz nézni ajánlom ink a Redskins eddigi meccseit 😛empty taxi
- Akkor reméljük nem lesz egészséges (jujj ez gonosz 😕 )
- inkább nézem a saját future franchise irányítónkat, mint a Skins volt franchise QB-ját 😉

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Amiket leírsz igaz, 2 észrevétel:
- A Boysnak amikor DeMarco Murray éppen egészséges megy a futás
- Ha Griffint akarsz nézni ajánlom ink a Redskins eddigi meccseit 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Na nézzük (szándékosan nem írok eredményt):

Jets: hasonló csapat, mint a Bills, némileg rosszabb futással, jobb irányítóval és hatékonyabb védelemmel. Úgy gondolom a védelem meg tudja zavarni az Jets O-t, de nem hiszem hogy a secondary akkorát fog betlizni mint múlt héten.
Cowboys: nekik ez egy nagyon fontos meccs lesz. Romonak igen jó éve van, de a futásuk elég sovány. A védelmük liga utolsó, de ehhez képes kevés pontot kapnak, de mi védelmünk klasszisokkal jobbnak mutatkozik idén.
49ers: ki-ki meccset érzek, közel sem gondolom, hogy annyival erősebb a SF, mint ahogy év elején gondoltam. Nem fekszik nekünk ez az erőfoci, de ha Brees túllép ezen a nemezis védelmen, van bőven keresnivalónk. Ráadásul van rá esély, hogy a #1-ról döntsön ez a meccs.
Falcons: hát, legyen bármilyen formában is az Atlanta, ez egy rivaly game, ahol senki sem lazsál. Hiába úszik el a szezonjuk, kizárt, hogy feltett kézzel várjanak ránk.
Seahawks: utálom már most ezt a meccset. Megyünk a borzasztó hidegbe, az egyik legjobb D ellen. Nagyon jó lenne, ha addig nem csak félig betliznének egy meccset, hanem befejeznék, amit elkezdtek, és ez a meccs a lehető legkevesebbet számítana a végén.
Panthers: szerencsére otthon játszunk ellenük. Biztos, hogy nem fogjuk a tavalyi szar védelemmel várni őket. Nagyon erős ez a védelem, de a O-ban mindig benne van a betli lehetősége. Gyorsan kell pontokat csinálni, és kényszeríteni, hogy Camnek kockáztatnia kelljen. Tudom, közhelyes, de néha ennyire egyszerű egy game plan.
Rams: láttuk mit tud otthon a védelmük, de azért Clemens még csak nem is Bradford, illene megoldani a mi védelmünknek is a meccset.
Panthers idegenben: bízzunk benne, hogy nem fog sokat számítani, legalább a csoportgyőzelem miatt. A #1 kérdése is eldőlhet eddigre, de nem kimondottan gondolom, hogy könnyű menet lesz.
Bucs: tök jó lenne nézni Griffint játszani.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A D fal óriási! Senkit nem érhet kritika, még ha az "elit" statisztikai számokat nem is hozzák. Az estek legnagyobb százalékában jön onnan nyomás + még Galette is riogat.
Nyilván mi nem látunk valamit az RB helyzettel kapcsolatban. Nem létezik, hogy Ingram, Ivory, Robinson ugyanabba a hibába/megítélésbe essen. Mindegyikükről írtuk ugyanezt! Mivel mindegyikről kiderült már egyetemen, hogy képes a passzjáték aktív részese is lenni, így kénytelen vagyok azt gondolni, hogy a Brees megvédésére szolgáló, szerintem speciális séma nem fekszik nekik. Egyéb értelmes ötlet ami három ígéretes pályát akadályoztat?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy Robinsont miért nem használjuk rövid elkapásokra? Ha már blokkolni nem is nagyon tud ( bár a teste meglenne hozzá ), de lehet keresni passzokkal szerintem. Már nem lenne annyira egysíkú a dolog. Most a Jets ellen biztos, hogy csinálnék vele play actiont, vagy bármit, futni nem lehet ellenük, ha ő van fent, mindenki futásra készül...aztán Stills-Meachem TD 😀 Toont viszont szeretném látni többet, nekem tetszett, amikor játszott, ne felejtsük el.

Defense-részről a pass rush lesz a kulcs, eddig általános D-gameplan volt a korai agresszivitás, sok blitz, aztán később ezen lazítani, ez most is jó lehet, csak működjön. Jordan a sérülése ellenére nem tűnt rossznak, Galette is hozta magát, a blitzek is ültek. A fal belseje nem tudom...Hickstől én egy kicsit talán többet vártam, de lehet persze, hogy azért nem ér oda, mert Galette odaér előtte 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Robit szinte mindegyik playnél kontaktolták a LOS-on. Vagy még korábban. Nem tudom hibáztatni érte.
Nála is él az Ingram(Ivory) effektus sajnos.
IAQ-nak szoknia kell még ezt a rendszert, bár ő cornerként szerintem halott lesz, neki egyedül a "mélységi safety" poszt áll jól.

Nekem Hawthorne jött be tegnap estéről, hatalmas kedvvel játszott. Na és persze Vaccaro, nem tudom leírni azt az érzést, amikor arany-feketében olyan játékost látok, aki a habozás legkisebb jelét se mutatva szedi le az ellenfelet. Akkora lendülettel és a saját testi épségének teljes figyelmen kívül hagyásával megy neki minden szerelésnek....nagyjából mint ahogyan Neo a Matrix 1 végén "beleront" az ügynökbe.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Újranéztem a meccset (condensed mode <3), és szerintem Ryan nem hibázott a védelem tekintetében. Az első TD előtti drive Jenkins személyes hibáján múlott, a másodiknál pedig a két bünti tette tönkre a védelem munkáját. Jenkins nem igazán játszott a második félidőben és AQ és Lewis nem túl jól értették meg egymást, a zónának azon részébe kaptunk 5 db elkapást. Ha fent lesz a coaches film, akkor megnézem hogy melyikük hibázott, de attól tartok, hogy a sérülésből visszatér AQ szenvedett ezen a meccsen.

O részéről sajnos Robinson még nincs 100%-os kész, a fizikai ereje nagyon nagy, de még nem látja úgy a lyukakat, ahogy kéne. Az is biztos, hogy számítanak rá a védelmek, hogy futni fog, de ettől még van mit fejlődni. Aminek örülnék, ha fejlődne passz blokkolásban, mert azzal sokat lehetne javítani a futás teljesítményén is.

Brees Dome-beli jó teljesítményét hozza, Stills kirobban formában van, sajnos Colston nincs. Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy valami minor, de zavaró sérüléssel játszik egész idényben, nagyon sok nem jellemző hibát csinál. Ez lehet karrierje első végigjátszott szezonja 1000 yard alatt 😕

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem árt, ha rögzítjük magunkban, amit gyp az előbb írt. Támasszuk is alá:

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ez volt Brees 8. olyan meccse, amikor 5 passzolt TD-ig jutott. Ez jelenleg a legtöbb, Manning a második 7 ilyen meccsel.

Hartley gáz, tettünk ki már kevesebbért is kickert. De ahogy Gyurma írja, ő többet jelent a franchise-nak, mint a többi.
Láttunk már olyat, hogy ilyenkor elhívtunk valakit egy hétre, hogy Hartley kicsit fenyegetve érezze magát, aztán nem lett semmi belőle.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hartley tavaly is iszonyat béna volt, idén ezt folytatja, egyszerűen meg kell neki köszönni és kész.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Hartley igazából végül nem lett tényező, én továbbra is hiszek benne, fog ő még nekünk meccseket nyerni, ha nem akkor el kell tőle búcsúzni. Sajnos nem hiszem hogy lenne épp olyan FA, aki 100%-os, bár nem lennék meglepődve ha igazolnánk valakit a héten.

Hozzáteszem: nekem ő mindig is a SB és előtte a Vikigns hőse lesz, szóval biztos elfogult vagyok.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
stills jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee



több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ma kezdeni fog. De szerintem megalapozottan tarthatunk attól, hogy (sokat) fogunk még erről a sérülésről hallani idén 😐

több mint 10 éve
JasW New Orleans Saints 53
FOX Sports' Jay Glazer reports Jimmy Graham is dealing with a partially torn plantar fascia in his foot.
Graham told Glazer that it's a pain tolerance issue. Graham will head to the stadium early and test it out in pregame warm-ups to see if he can play against the Bills. Glazer adds that a partially torn plantar fascia is "very painful" and "makes it hard to run and cut." Ideally, you'd reportedly want it to be fully torn in order to get pain relief. Graham is looking doubtful for Week 8, but we won't know his status until he runs in warm-ups. Owners need to have a backup plan in place. Even if Graham does play, he'll be on a "pitch count."

Nem hangzik jól, nagyon nem. Lehet, hogy a szezonbeli további szereplést figyelembe véve ezt nem kéne ma erőltetni :/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ismét egy masszív védelem jön holnap szembe, a Bills D a 6. legrosszabb QBR-n tartja az ellenfél irányítóit (az ötödik helyen mi tanyázunk). Szám szerint ők szerezték eddig a legtöbb int-t az egész ligában.
De a labda másik oldalán nem kéne hogy gondot okozzanak.

Jordanről csinált egy videót az SI
 sportsillustrated.cnn.com/specials/risingstars/#nfl

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jimmy edzett limitáltan, ahogy Cam is. Mindketten kérdésesek vasárnapra.Tocy
Alakulunk. Cam szerintem játszani fog, Jimmy lehet pihen. Szerintem ő is tudja, hogy minden sérülés levesz a szerződéséből.Gyurma Pappa
Valahogy én is így gondolom, Jimmy szerintem átöltözik, de nem fog beállni, Jordan viszont játszik, csak nem annyit és pláne nem úgy.

Túloldalon Jackson lesz de Spiller szinte kizárható, nyerni kell!

"Now Friday's practice is typically known for focusing on red zone offense. So if Graham somehow does play Sunday, the Saints may be limiting him to only red zone snaps where he doesn't have to run as much and where he can be most effective."
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Jimmy edzett limitáltan, ahogy Cam is. Mindketten kérdésesek vasárnapra.Tocy
Alakulunk. Cam szerintem játszani fog, Jimmy lehet pihen. Szerintem ő is tudja, hogy minden sérülés levesz a szerződéséből.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jimmy edzett limitáltan, ahogy Cam is. Mindketten kérdésesek vasárnapra.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Jelen helyzetben ezzel önmagában nem is lennék elégedett, minél "hosszabb hazai pályával" kéne PO-ba érni.
atapapa
Tekitnve Brees dome-os statisztikáit, ez érthető jah.empty taxi
És tekintve az összes dómos csapat statisztikáját a rájátszásban idegenben, nem fedett pályán.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Jelen helyzetben ezzel önmagában nem is lennék elégedett, minél "hosszabb hazai pályával" kéne PO-ba érni.
atapapa
Tekitnve Brees dome-os statisztikáit, ez érthető jah.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szerintem ha csak az egyik meccset hozzuk a Panthers ellen és nem csinálunk látványos leolvadást, akkor meglesz a csoport.

Jelen helyzetben ezzel önmagában nem is lennék elégedett, minél "hosszabb hazai pályával" kéne PO-ba érni.
Persze elvárásokat fogalmazni januárra elég értelmetlen, amikor még a szezon felén se vagyunk túl, pont most látjuk, hogy 2-3 hét alatt is milyen fordulatok jöhetnek látszólag a semmiből.

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Hozzászólásaim számát tekintve "nyeretlen kétévesnek" számítok, ezért megengedhetem magamnak, hogy jóval optimistább legyek, nem kell attól félnem hogy, "szakértői" nimbuszom lerombolom.
13:3-at tippeltem ezért már csak kettő L fér bele! 😀 😀 😀

8 Oct 27 BUF @ NO Mercedes-Benz Superdome W

9 Nov 03 NO @ NYJ MetLife Stadium W

10 Nov 10 DAL @ NO Mercedes-Benz Superdome W

11 Nov 17 SF @ NO Mercedes-Benz Superdome W

12 Nov 21 NO @ ATL Georgia Dome 8:25 PM W

13 Dec 02 NO @ SEA CenturyLink Field L

14 Dec 08 CAR @ NO Mercedes-Benz Superdome W

15 Dec 15 NO @ STL Edward Jones Dome W

16 Dec 22 NO @ CAR Bank of America Stadium L

17 Dec 29 TB @ NO Mercedes-Benz Superdome W
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Plusz a Falcons egy nem túl acélos sorsolással jön a C-vágányon.
Tocy
Saints, két meccs a Panthers ellen, a 49ers, a Seahawks, Packers. A hátralévő 10 meccsből 6. Nem túl acélos, tény a maradék négy.Gyurma Pappa
pfúú még nézni is rossz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Egyikre sem mondom rá, csak megjegyeztem, hogy a Falcons sorsolása nem könnyű. Azt nem mondtam, hogy a miénk az 😊

Egy előnyünk van: 5 W-n már túl vagyunk.