New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Moore fullon edzett, hoopá. Jimmy sajnos megint nem edzett, de Jordan már limited nyomta és Strief is.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy Jordan és Walker nélkül érdekes lesz ez a D-line, classic 3-4-ben mondjuk Foster jó opció lehet, de az általunk használt 4-1-6 meg 4-2-5-ös formációkban nem igazán. Viszont a Bills elsősorban futócsapat, így mondjuk Haralson és Hawthorne is sokat lesz pályán, tehát most többet használhatjuk az igazi 3-4-et ( Foster-Jenkins-Hicks, Haralson-Lofton-Hawthorne-Galette, Lewis-Vaccaro-Jenkins ééés ki? Greer is sérült... ).
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Wilsonról mit kell tudni? Nálunk folytatja.Amadeus91
Futás ellen könnyű OLB, pass rushban nem rossz, ha van mellette mondjuk 2 olyan játékos, akire nagyon kell figyelnie az ellenfélnek, akkor odaérhet párszor. Nem elég erős szerintem.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Wilsonról mit kell tudni? Nálunk folytatja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az kemény. Másfél hét pihenő után ma nem edzett Jimmy, Jordan, Greer, Strief, Walker, Ingram és Harper. Picit lelombozó. De csak picit.

Viszont Billsnél sem edzett Jackson, Spiller, Kyle Williams és Lawson.

Csak én vártam egy picit egészségesebb csapatot?Tocy
Az kemény :S Billst meg kell vernünk. Egyébként bye week utáni meccsen utoljára a Falconstól kaptunk ki 2008-ban.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az kemény. Másfél hét pihenő után ma nem edzett Jimmy, Jordan, Greer, Strief, Walker, Ingram és Harper. Picit lelombozó. De csak picit.

Viszont Billsnél sem edzett Jackson, Spiller, Kyle Williams és Lawson.

Csak én vártam egy picit egészségesebb csapatot?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Jordan és Graham nem edzett... sad panda 😕

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy oké, hogy alaphelyzetben nincs szükség Wilsonra, de egy esetleges Galette-sérülésnél mi a terv? Persze Tez sem játszana úgy nyilván, de azért mégis inkább őt teszem oda, mint bárki mást a keretből. Bár ugye RR eléggé keveri a kártyákat, nincsenek igazán posztok, csak játékosok...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Wilsont kivágtátok.gabokocka
Sajnos érett ez, amikor teljesen egészségesen se volt az meccsnapi aktív keretben.
Emlékszem mennyire áradozott mindenki a 2011-es draftunkról. Most már csak Jordan és Ingram (ki tudja ő meddig) van kereten.

Jó lenne, ha a döntést az is motiválta volna, hogy úgy vélik: Butler bevethető lesz idén.atapapa
Múltkor olvastam egy olyat, hogy Vilmával együtt ő is játékra alkalmas lesz, de nem akarom elhinni.Tocy
Hátha kapott abból a homeopátiás cseppből, ami AP-ből is supermant csinált 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Wilsont kivágtátok.gabokocka
Sajnos érett ez, amikor teljesen egészségesen se volt az meccsnapi aktív keretben.
Emlékszem mennyire áradozott mindenki a 2011-es draftunkról. Most már csak Jordan és Ingram (ki tudja ő meddig) van kereten.

Jó lenne, ha a döntést az is motiválta volna, hogy úgy vélik: Butler bevethető lesz idén.atapapa
Múltkor olvastam egy olyat, hogy Vilmával együtt ő is játékra alkalmas lesz, de nem akarom elhinni.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Wilsont kivágtátok.gabokocka
Sajnos érett ez, amikor teljesen egészségesen se volt a meccsnapi aktív keretben.
Emlékszem mennyire áradozott mindenki a 2011-es draftunkról. Most már csak Jordan és Ingram (ki tudja ő meddig) van kereten.

Jó lenne, ha a döntést az is motiválta volna, hogy úgy vélik: Butler bevethető lesz idén.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Wilsont kivágtátok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Vilma edzésbe állt, Jets ellen játszhat. Griffin addig marad?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Felkaptuk Griffin PS-ből, nyilván valaki érdeklődött. Uhhh, kár lett volna a következő franchise QB-nkért 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A Jets szerzett nekem egy szép estét 😊BB
Ugyan már egy hete volt, ideje lenne nem foglalkzoni vele, de azt a szabálytalan playt, amivel elvesztette a Pats tegnap a meccset, ellenünk is eljátszották, csak akkor (de érdekes) nem fújták be.

The Patriots had used the same play -- with the same two players (Jones looping behind Will Svitek) -- on the New Orleans Saints' 39-yard field goal on Oct. 13 with 2:24 remaining in the game. No penalty was called then.
The Saints made their attempt to make the score 27-23. But if the officials had called a penalty, the Saints could have extended the drive and possibly run out the clock so the Patriots wouldn't have had a chance to win the game late, which they did when Tom Brady connected with Kenbrell Thompkins on a 17-yard touchdown strike, giving New England a 30-27 victory.


 espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/9858071/bill-belichick-new-england-patriots-admits-was-wrong-play-penalty

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jelenleg két meccs a különbség. Miért feltételezzük, hogy az elsőt nyeri a Panthers? Ha meg abból indulunk ki, hogy mi nyerjük az elsőt, akkor 2,5? JELENLEG 2 meccs előnyünk van, minden más csak értelmetlen feltételezés.Tocy
Így van, eddig 2.5 volt a különbség, most 2 lett a hétvége után.
Nem mintha nem lenne tökmindegy 😀
A fél meccset akkor szokták használni, amikor az egyik csapat több/kevesebb meccset játszott mint a másik.gabokocka
Pontosan.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Jelenleg két meccs a különbség. Miért feltételezzük, hogy az elsőt nyeri a Panthers? Ha meg abból indulunk ki, hogy mi nyerjük az elsőt, akkor 2,5? JELENLEG 2 meccs előnyünk van, minden más csak értelmetlen feltételezés.Tocy
Így van, eddig 2.5 volt a különbség, most 2 lett a hétvége után.
Nem mintha nem lenne tökmindegy 😀
A fél meccset akkor szokták használni, amikor az egyik csapat több/kevesebb meccset játszott mint a másik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jelenleg két meccs a különbség. Miért feltételezzük, hogy az elsőt nyeri a Panthers? Ha meg abból indulunk ki, hogy mi nyerjük az elsőt, akkor 2,5? JELENLEG 2 meccs előnyünk van, minden más csak értelmetlen feltételezés.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Már bocs, de ez hülyeség 😀Tocy
Már bocs, de ha gondolkodnál előtte, akkor ritkábban kéne ilyeneket írnod.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
A Jets szerzett nekem egy szép estét 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Már bocs, de ez hülyeség 😀Tocy
Nem az 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Már bocs, de ez hülyeség 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ha a Panthers nyer, akkor 3-3, mi pedig 5-1, az miért 1,5 meccs? Egymással nem játszottunk, ugyanannyi meccs után az szerintem 2. Amúgy nyerni fognak valszeg...
Tocy
Pont ezért. Ha innentől maradna a két meccses különbség a mérlegekben és az első egymás ellenit nyerné a Panthers, akkor a másodikon a Saints-nek már nem férne bele a 2. vereség.tomi-tomi
Yay, köszi, nem vettem észre ezt a kérdésszerűséget 😊

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha a Panthers nyer, akkor 3-3, mi pedig 5-1, az miért 1,5 meccs? Egymással nem játszottunk, ugyanannyi meccs után az szerintem 2. Amúgy nyerni fognak valszeg...
Tocy
Pont ezért. Ha innentől maradna a két meccses különbség a mérlegekben és az első egymás ellenit nyerné a Panthers, akkor a másodikon a Saints-nek már nem férne bele a 2. vereség.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)