NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Egyébként én most baromira úgy érzem, hogy kiszopunk. Ez tipikusan az a helyzet, ahol semmi nem szokott összejönni. Mindenki minket hype-ol. Persze ne legyen igazam, baromi jó lenne az a 6-0...keke
A bírók bőven rajta vannak az ügyön. 😊nfl_lover
Ki tudja mi lett volna enélkül, de ezt leszámítva durva volt a coaching ezen a meccsen, és nem (csak) a Pats-ről beszélek.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Egyébként én most baromira úgy érzem, hogy kiszopunk. Ez tipikusan az a helyzet, ahol semmi nem szokott összejönni. Mindenki minket hype-ol. Persze ne legyen igazam, baromi jó lenne az a 6-0...keke
A bírók bőven rajta vannak az ügyön. 😊
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
na! akkor csapjunk bele. győzelmet várok. domináns D és kiegyensúlyozott O. jimmy, pierre, sproles TD és a kenny-k alkotnak. 😉
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Wilson tök egészséges és.... inaktív.
Lassan ő is becsusszan a bust skatulyába.

Harris kezd ma, rá nagyon kíváncsi leszek.

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődötsLyNz
de jól látom, hogy 2.10 a saints nyereményszorzója? hm. ha nem lennék pats fan, (sajnos) tennék rájuk, de így elvből nem. akkoris, go pats 😊winston
tegnap reggel még 2.37 voltsLyNz
Tipszmix!! Egyébként a 2 feletti meccsek mindig bejönnek 😊 Az 1.1-1.5-ös meg mindig elmegy. Szóval nyerünk, nyugi.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Nem akarok senkit se elkeseríteni vagy ijesztgetni, de amikor azt olvastam eddig itt hogy valaki ránk fogadott, akkor szinte biztos hogy buktunk (bukott) :patapapa
Itt az ideje,hogy ez a tendencia megváltozzon!Nomac
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Nyerünk tuti 😀
Mikor lesz már este tíz?



több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Nem akarok senkit se elkeseríteni vagy ijesztgetni, de amikor azt olvastam eddig itt hogy valaki ránk fogadott, akkor szinte biztos hogy buktunk (bukott) :patapapa
Én a Saintre fogadtam 😊 Remélem szerencsét hoz 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem akarok senkit se elkeseríteni vagy ijesztgetni, de amikor azt olvastam eddig itt hogy valaki ránk fogadott, akkor szinte biztos hogy buktunk (bukott) :p

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődötsLyNz
de jól látom, hogy 2.10 a saints nyereményszorzója? hm. ha nem lennék pats fan, (sajnos) tennék rájuk, de így elvből nem. akkoris, go pats 😊winston
tegnap reggel még 2.37 volt

......
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődötsLyNz
de jól látom, hogy 2.10 a saints nyereményszorzója? hm. ha nem lennék pats fan, (sajnos) tennék rájuk, de így elvből nem. akkoris, go pats 😊
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődöt

......
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Olvasd vissza, a múlt heti meccs előtt rajtam kívül tán mindenki Csikágó győzelmet várthajdu
Szerencsére nem csak 3 ember ír ide 😉atapapa
De annál több olvassa! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Olvasd vissza, a múlt heti meccs előtt rajtam kívül tán mindenki Csikágó győzelmet várthajdu
Szerencsére nem csak 3 ember ír ide 😉

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Hali! Ahogy visszaolvastam most a kommenteket, láttam hogy nem nagyon vagytok biztosak a győzelemben holnap. (5-0) Mivel nem követem folyamatosan a csapatot, írna valaki egy realtime helyzetjelentést, mi lehet az oka annak hogy kikaptok holnap? (5-0) Hiába Brady az ellenfél, elkapók nélkül nem sokat tehet, a másik oldalon viszont Brees elég magabiztosan teszi a dolgát. (5-0) És aki Patriots győzelmet jósol, az idegnbeli meccsre és a fedetlen stadionra gondolva, nem veszi észre hogy nem Schaub az irányító és 5-0-val állnak? (Amúgy a házat felraktam a Saints-re tippmixen azért érdeklődöm 😀 )samu09
Semmi különös, itt ez a szokás 😊 a kollégák szerintem egy Jags elleni meccs előtt is kitalálnának valamit, ami miatt nem nyerünk. Majd mégis és akkor boldogok. Olvasd vissza, a múlt heti meccs előtt rajtam kívül tán mindenki Csikágó győzelmet várt, különféle elméletekkel alátámasztva. Itt. A Saints topikban. Nyerünk, nyugi. 😊hajdu
De arra reális esély volt...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
a múlt heti meccs előtt rajtam kívül tán mindenki Csikágó győzelmet várt, különféle elméletekkel alátámasztva. Itt. A Saints topikban. Nyerünk, nyugi. 😊hajdu
Én is még korábban írtam, hogy a Sikágó ellenit szerintem behúzzuk! 😛
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sőt, meccs alatt is negatívak vagyunk, különösen én 😀
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hali! Ahogy visszaolvastam most a kommenteket, láttam hogy nem nagyon vagytok biztosak a győzelemben holnap. (5-0) Mivel nem követem folyamatosan a csapatot, írna valaki egy realtime helyzetjelentést, mi lehet az oka annak hogy kikaptok holnap? (5-0) Hiába Brady az ellenfél, elkapók nélkül nem sokat tehet, a másik oldalon viszont Brees elég magabiztosan teszi a dolgát. (5-0) És aki Patriots győzelmet jósol, az idegnbeli meccsre és a fedetlen stadionra gondolva, nem veszi észre hogy nem Schaub az irányító és 5-0-val állnak? (Amúgy a házat felraktam a Saints-re tippmixen azért érdeklődöm 😀 )samu09
Semmi különös, itt ez a szokás 😊 a kollégák szerintem egy Jags elleni meccs előtt is kitalálnának valamit, ami miatt nem nyerünk. Majd mégis és akkor boldogok. Olvasd vissza, a múlt heti meccs előtt rajtam kívül tán mindenki Csikágó győzelmet várt, különféle elméletekkel alátámasztva. Itt. A Saints topikban. Nyerünk, nyugi. 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Valahogy úgy, ahogy ata írta.

Most úgy néz ki, hogy Gronk mégsem fog játszani, hát roppantul kíváncsi leszek. A két irányítót ismerve azt mondanám, hogy pontháború, az idei védelmeket ( és a Pats-offense gyengeségét ) alapul véve viszont azt, hogy lowscoring FG-háború lesz.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
A Pats az elmúlt tíz évben azt hiszem összesen kétszer csinált olyat, hogy egymás után két meccsen kikapott.
Brady még mindig az egyik legjobb QB, BB még mindig az egyik legjobb edző, pontot alig engednek, az egyik legrosszabb QBR-rel dobálnak ellenük az irányítók.
Az elkapósor dögrováson van, ez tény, de Brees első 5000-en felüli évében a legtöbb yardot Lance Moore és Hendreson kapta el, Colston és Shockey folyamatosan sérülésekkel küszködött akkor.
A lehető legrosszabb dolog amit egy csapat (vagy szurkoló) tehet: lebecsülni a hazai pályán játszó New Englandet.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Realtime helyzetjelentés: Túl szép lenne a 6-0 bye week előtt 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Hali! Ahogy visszaolvastam most a kommenteket, láttam hogy nem nagyon vagytok biztosak a győzelemben holnap. (5-0) Mivel nem követem folyamatosan a csapatot, írna valaki egy realtime helyzetjelentést, mi lehet az oka annak hogy kikaptok holnap? (5-0) Hiába Brady az ellenfél, elkapók nélkül nem sokat tehet, a másik oldalon viszont Brees elég magabiztosan teszi a dolgát. (5-0) És aki Patriots győzelmet jósol, az idegnbeli meccsre és a fedetlen stadionra gondolva, nem veszi észre hogy nem Schaub az irányító és 5-0-val állnak? (Amúgy a házat felraktam a Saints-re tippmixen azért érdeklődöm 😀 )
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Amúgy szidtuk Ingramet, hogy nála egyből lehet tudni, hogy futni fog, majd Robinson. Ingram eddig 31 snapet volt fent, ebből 17x ő futott, Robinson viszont 22 snapből 19x 😀Tocy
Robinson legtöbbször a már "félig megnyert" meccsek végén futott, amikor gyakorlatilag mindenki tudta ,hogy futni fog...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy szidtuk Ingramet, hogy nála egyből lehet tudni, hogy futni fog, majd Robinson. Ingram eddig 31 snapet volt fent, ebből 17x ő futott, Robinson viszont 22 snapből 19x 😀