New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A Pats az elmúlt tíz évben azt hiszem összesen kétszer csinált olyat, hogy egymás után két meccsen kikapott.
Brady még mindig az egyik legjobb QB, BB még mindig az egyik legjobb edző, pontot alig engednek, az egyik legrosszabb QBR-rel dobálnak ellenük az irányítók.
Az elkapósor dögrováson van, ez tény, de Brees első 5000-en felüli évében a legtöbb yardot Lance Moore és Hendreson kapta el, Colston és Shockey folyamatosan sérülésekkel küszködött akkor.
A lehető legrosszabb dolog amit egy csapat (vagy szurkoló) tehet: lebecsülni a hazai pályán játszó New Englandet.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Realtime helyzetjelentés: Túl szép lenne a 6-0 bye week előtt 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Hali! Ahogy visszaolvastam most a kommenteket, láttam hogy nem nagyon vagytok biztosak a győzelemben holnap. (5-0) Mivel nem követem folyamatosan a csapatot, írna valaki egy realtime helyzetjelentést, mi lehet az oka annak hogy kikaptok holnap? (5-0) Hiába Brady az ellenfél, elkapók nélkül nem sokat tehet, a másik oldalon viszont Brees elég magabiztosan teszi a dolgát. (5-0) És aki Patriots győzelmet jósol, az idegnbeli meccsre és a fedetlen stadionra gondolva, nem veszi észre hogy nem Schaub az irányító és 5-0-val állnak? (Amúgy a házat felraktam a Saints-re tippmixen azért érdeklődöm 😀 )
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Amúgy szidtuk Ingramet, hogy nála egyből lehet tudni, hogy futni fog, majd Robinson. Ingram eddig 31 snapet volt fent, ebből 17x ő futott, Robinson viszont 22 snapből 19x 😀Tocy
Robinson legtöbbször a már "félig megnyert" meccsek végén futott, amikor gyakorlatilag mindenki tudta ,hogy futni fog...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy szidtuk Ingramet, hogy nála egyből lehet tudni, hogy futni fog, majd Robinson. Ingram eddig 31 snapet volt fent, ebből 17x ő futott, Robinson viszont 22 snapből 19x 😀
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
A Mi védelmünk szerintem csak közepesen erős, attól DB szétszedheti, amivel meccset nyerhettek (és szerintem fogtok is sajna) az az JMD féle O szarakodása!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ha jól emlékszem, te írtad még a preseason alatt, hogy Harris hasonló szinten játszott, mint Strief. Na, akkor ezt most kell majd bizonyítani...

Továbbra is úgy gondolom, hogy kikapunk amúgy, bár nem nagyon tudnék most olyanokat mondani, amik egyértelműen ellenünk szólnak. A Bearsnél megvolt, hogy Forte, labdavadász védelem, gyengék vagyunk fedetlen stadionban...de itt nincs domináns futójáték, igaz a védelem erősebb jóval, de Breeséket megállítani...és ugye a fedetlen stadionos állítás is árnyaltabb a Soldier Field óta.Tocy
De szar ezt leírva látni, hogy a Pats védelme (!) erősebb a Bears-énél......Azonban lehet, hogy igaz, bár ők még nem találkoztak erős támadójátékkal.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Nem kapunk ki, mert jobb csapat vagyunk. Legyen úgy 😀 Ámen.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem kapunk ki, mert jobb csapat vagyunk.
Ugyanitt hirdetem 😊 , hogy Sárospatakon a régikávéban meccsnézés.hajdu
Legyen úgy 😀 Strief, Lewis, Jenkins is csak kérdéses, nagyon nem örülünk...utóbbi kettő egész héten limitáltan edzett. Kérdéses még Humber, Bunkley ( máris? ) és Ingram is. Ha ő játszik, valszeg Robinson megint out. A fal elvette tőle az igazán nagy kiugrás lehetőségét ez alatt az idő alatt, de a potenciált megmutatta a profik között is. Nem játszik továbbra sem Harper, Walker és Moore, Tyrunn barátunk hiányát most is nagyon sajnálom...

A túloldalon Kelly out, Amendola, Gronk, Bolden és RIdley is kérdéses, limitáltan edzettek végig. Amilyen szerencsénk van, ellenünk mindenki játszik 😀
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem kapunk ki, mert jobb csapat vagyunk.
Ugyanitt hirdetem 😊 , hogy Sárospatakon a régikávéban meccsnézés.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha jól emlékszem, te írtad még a preseason alatt, hogy Harris hasonló szinten játszott, mint Strief. Na, akkor ezt most kell majd bizonyítani...

Továbbra is úgy gondolom, hogy kikapunk amúgy, bár nem nagyon tudnék most olyanokat mondani, amik egyértelműen ellenünk szólnak. A Bearsnél megvolt, hogy Forte, labdavadász védelem, gyengék vagyunk fedetlen stadionban...de itt nincs domináns futójáték, igaz a védelem erősebb jóval, de Breeséket megállítani...és ugye a fedetlen stadionos állítás is árnyaltabb a Soldier Field óta.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A Bears eddig mindegyik meccsén szerzett legalább 3 labdát, az éjjel is. Kivéve a miénket ugye.
Nem győzőm hangsúlyozni, hogy mennyire fontos volt higgadtan észnél maradni azon a meccsen.

Strief úgy jár majd, mint annak idején Nesbit (ki emlékszik még rá?😊)
Eltiltották, akkor írtam is hogy legalább bizonyíthat Nicks, aztán Nesbit karrierjének kb. vége is lett.

Remélem Harris ugyanezt teszi most Strieffel, bár idén szvsz eddig egész jól nyomta Zach, talán a legjobb a falban 😐

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Strief még nem edzett a héten, nem hangzik túl jól.
több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Valaki tudna egy helyet, ahonnan olyan Bears vs. Saints meccset lehet letölteni, ami nem mered meg, mikor 9:21 van hátra az 1. negyedből, és utána sem akadozik folyton?Atari
Az nCore-on van fenn egy 384p-s változat, nekem nem akadt sehol.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Valaki tudna egy helyet, ahonnan olyan Bears vs. Saints meccset lehet letölteni, ami nem mered meg, mikor 9:21 van hátra az 1. negyedből, és utána sem akadozik folyton?Atari
Piratebay, bár ugye kalózék bizony csopriválisok 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Valaki tudna egy helyet, ahonnan olyan Bears vs. Saints meccset lehet letölteni, ami nem mered meg, mikor 9:21 van hátra az 1. negyedből, és utána sem akadozik folyton?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Kiraktuk Richardsont megint, szerződtettük a Titanstől kirakott Keyunta Dawsont. Defense-ben egyik sem használható szerintem, ST-be jó lehet.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Úgy néz ki, Gronk ellenünk tér vissza. Nem jó.Tocy
De, épp akartam írni, remélem visszatér. Pont egy olyan meccs, ahol a vereség is belefér, és nagyon jó erőfelmérő lehet a védelemnek. Ha Gronkot tudjuk semlegesíteni, akkor a potenciális PO ellenfeleink nagy részénél, ahol szintén jó a TE játék (Hawks, 49ers, Cowboys), szintén meg fogjuk tudni oldani.
Szóval térjen csak vissza, és akkor kiderülhet, hol is tart a védelem.Gyurma Pappa
Egy sérülésből visszajövő Gronk amellett, hogy Bradyt és a Pats offense-t javítja, semmiféle próbatétel nem lesz, mert annál csak jobban ( és többet ) fog játszani. Akárcsak az általad említett csapatok TE-jei...
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Úgy néz ki, Gronk ellenünk tér vissza. Nem jó.Tocy
De, épp akartam írni, remélem visszatér. Pont egy olyan meccs, ahol a vereség is belefér, és nagyon jó erőfelmérő lehet a védelemnek. Ha Gronkot tudjuk semlegesíteni, akkor a potenciális PO ellenfeleink nagy részénél, ahol szintén jó a TE játék (Hawks, 49ers, Cowboys), szintén meg fogjuk tudni oldani.
Szóval térjen csak vissza, és akkor kiderülhet, hol is tart a védelem.Gyurma Pappa
Ha vissza is térne (SP mellett BB a másik nagy ködösítő sérülés ügyekben), akkor se játszana túl sokat szerintem. Legfeljebb 20-25 snap.
Egyelőre annyi biztosnak látszik, hogy jobban kell készülnötök rá, mint az eddigi ellenfeleinknek; kevesebb idő, figyelem marad másra a héten.
Vasárnapi állapot szerint olyan nagy erőfelmérő nem lenne a védelmeteknek. Szerintem is bőven belefér egy Saints vereség. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Úgy néz ki, Gronk ellenünk tér vissza. Nem jó.Tocy
De, épp akartam írni, remélem visszatér. Pont egy olyan meccs, ahol a vereség is belefér, és nagyon jó erőfelmérő lehet a védelemnek. Ha Gronkot tudjuk semlegesíteni, akkor a potenciális PO ellenfeleink nagy részénél, ahol szintén jó a TE játék (Hawks, 49ers, Cowboys), szintén meg fogjuk tudni oldani.
Szóval térjen csak vissza, és akkor kiderülhet, hol is tart a védelem.

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nekem napok óta olyan de ja vu érzésem van 2009-es évvel kapcsolatban...ha jövő héten verjük a New Englandet, az már kísérteties lesz...

Párhuzamok:
-Manning és Brees csapata szenzációs formában
-(majdnem kizárólag az ő) csapataik veretlenek
-a Saints ismét kiegyensúlyozott, egy bitang védőegységgel
-találkozunk (verjük) a New England-delnfl_lover
Pont ma reggel gondoltam erre ezekben az összefüggésekben 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Úgy néz ki, Gronk ellenünk tér vissza. Nem jó.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Nekem napok óta olyan de ja vu érzésem van 2009-es évvel kapcsolatban...ha jövő héten verjük a New Englandet, az már kísérteties lesz...

Párhuzamok:
-Manning és Brees csapata szenzációs formában
-(majdnem kizárólag az ő) csapataik veretlenek
-a Saints ismét kiegyensúlyozott, egy bitang védőegységgel
-találkozunk (verjük) a New England-del
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan


 deadspin.com/mark-sanchez-the-cheerleader-your-monday-night-footba-1442273184?utm_campaign=socialflow_deadspin_facebook&utm_source=deadspin_facebook&utm_medium=socialflow

Utolsó mondat: The Jets are now 3-2 in the surprising AFC east and the Falcons are 1-4 in the NFC New Orleans. 😀😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bazzeg bejött az Arizona ès a Jets is 😀 Hát ez a hét ennél nem lehetett volna jobb. Falcons 1-4, Panthers 1-3, Bucs 0-4. Nem hittem volna...