New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Lesz 5-0 srácok? 😊
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Itt az összes ha valakit érdekel, és még nemtudja.

G Tim Lelito (calf) Full PROBABLE
CB Keenan Lewis (hip) Limited QUESTIONABLE
DE Tom Johnson (hamstring) Limited QUESTIONABLE
DT Brodrick Bunkley (calf) Limited OUT
RB Mark Ingram (toe) Did Not Practice OUT
DE Tyrunn Walker (knee) Did Not Practice OUT
S Roman Harper (knee) Did Not Practice OUT
WR Lance Moore (hand) Did Not Practice OUT
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bsszameg, Walker megint out. Bunkley is, Harper is...szomorságos. Ráadásul Lewis is kérdéses...

Túloldalon Water out, Tillman és Paea kérdéses, többiek valszeg játszanak.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Még nem volt róla szó, de az MNF előtt nem sokkal halt meg Ryan nevelőanyja.
Ez a tény sokat hozzá tesz ehhez a meccsen készült képhez

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Forte szét fog minket futni, rövid elkapásokkal szintén agyon fog verni. Ha lesz Bunkley, akkor középen azért stabilak leszünk ( ott amúgy sem rossz ), viszont kívül megint komoly bajok lehetnek, ha csak nem teszünk fel egy Lofton-Hawthorne-Haralson LB-triót 😀 Cutler lehet, hogy gyorsan szabadul, de Tannehill kb azonnal eldobta, amikor nem, akkor odaértünk. Viszont a Bears-secondary lehet akármilyen jó, ha nem lesz nyomás Breesen, akkor meg fogja találni a célpontjait, Sproles-Graham borzasztó veszélyes lehet, valszeg egyiket sem corner fogja őrizni. Ha feleslegesen nem megy bele hülyeségekbe, akkor nem lesz gond ezzel. A futójáték nagy talány, most Evans talán egészséges lesz teljesen, egy stabil 3-4 yardot azért el kellene érni, de legalább ne mínuszban szedjék már le az embereinket. Amúgy én úgy gondolom, hogy kikapunk, érne már a vereség, idegenben, fedetlen pályán nem is tartom magunkat olyan jónak. De ha valahogy mégis behúznánk, azon sem lennék annyira nagyon meglepődve.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jól gondolod 😊

A Brees korszakban kétszer játszottunk a Soldier Fielden, egyszer 2006-os PO (elég sima L volt), másodszor meg 2007-ben (ami egy elég rossz év volt azért). Amúgy sem játszunk túl jól nyitott stadionban (Seahawks, tavalyi Giants, SF, csak hogy nagyobb meccseket emlegessem...), és Brees idén Tampában sem villogott igazán 😊
Gyurma Pappa
Meg volt egy kegyetlen TNF 2008-ban 😕
Annyiban csalóka ehhez a 3 meccshez mérni a mostanit, hogy mindegyik alkalommal 0 fok alatt volt a hőmérséklet, vasárnap délben viszont könnyen lehet akár 15 fok is.

Szerintem is a futás fogja eldönteni a meccset: mennyire tudjuk a sok DB-s formációk feladása nélkül tartani a Bears-t, illetve mennyire engedhetik meg majd a hazaiak, hogy csak a "levegőre" figyeljenek oda.
Ha szeles, esős idő lesz, akkor ez a kérdés még sorsdöntőbb lehet.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 471 — Bears & Illinois fan
Jól gondolod 😊

A Brees korszakban kétszer játszottunk a Soldier Fielden, egyszer 2006-os PO (elég sima L volt), másodszor meg 2007-ben (ami egy elég rossz év volt azért). Amúgy sem játszunk túl jól nyitott stadionban (Seahawks, tavalyi Giants, SF, csak hogy nagyobb meccseket emlegessem...), és Brees idén Tampában sem villogott igazán 😊

Ha én lennék a HC, akkor az elején nagyon gyorsan megtámadnám a Bears secondary-t, hiába szereznek sok labdát (amik inkább fumble-k amúgy is), én akkor is hosszú labdákkal próbálkoznék az elején. Ezzel talán sikerül hátrébb húzni az egész védelmet, és akkor elővenném Colston és Toont, és slantekkel bedobálnék LB zónákba. D oldalról meg lesz Bunkley is ha minden jól megy, Villám Bálna Jenkins-szel együtt azért a T-k közötti futásokat tudják limitálni. Szerintem sok 4-es falat fogunk látni.Gyurma Pappa
Nekünk még mindig a secondary az erősebb, tény, hogy Ti lesztek az eddigi legerősebb erőpróba, de Jennings és főleg Tillman is ballhawk, míg a safety páros hullámzó teljesítményű, két hete jók voltak, múlt héten nem igazán, a sorminta alapján javulniuk kell. Az igazi problémánk a DL, amiből kiesett Melton is, Reggie Bush konkrétan ütközés nélkül átszaladt rajta.......

Ami nálatok feltűnt, hogy a ti D-tek olyan nyomást gyakorolt a Miami qb-jára, főleg baloldalról, ami félelmetes volt. Cutler ennél azért gyorsabban szabadul a labdától, de nem valami biztató.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Jól gondolod 😊

A Brees korszakban kétszer játszottunk a Soldier Fielden, egyszer 2006-os PO (elég sima L volt), másodszor meg 2007-ben (ami egy elég rossz év volt azért). Amúgy sem játszunk túl jól nyitott stadionban (Seahawks, tavalyi Giants, SF, csak hogy nagyobb meccseket emlegessem...), és Brees idén Tampában sem villogott igazán 😊

Ha én lennék a HC, akkor az elején nagyon gyorsan megtámadnám a Bears secondary-t, hiába szereznek sok labdát (amik inkább fumble-k amúgy is), én akkor is hosszú labdákkal próbálkoznék az elején. Ezzel talán sikerül hátrébb húzni az egész védelmet, és akkor elővenném Colston és Toont, és slantekkel bedobálnék LB zónákba. D oldalról meg lesz Bunkley is ha minden jól megy, Villám Bálna Jenkins-szel együtt azért a T-k közötti futásokat tudják limitálni. Szerintem sok 4-es falat fogunk látni.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
De bizony a D-re gondolt, megjött az önbizalom 😊Jakehomer
Nem, tényleg O-ra gondoltam 😊

Egyébként nem jött meg az önbizalom, de a statok nem hazudnak. Top10-es a legtöbb kategóriában a D, ez azért bizakodásra ad okot. De ha már itt tartunk tény: ennyire kevés pontot egyik korábbi ellenfele sem kap, és azért az, hogy csak Ryan volt képes 300 yard felett dobni, sőt a négyből csak két meccsen kaptunk 300 yard felett, elég pozitív.

Meg ha akkora lenne az önbizalom, miért írnék L-t? 😊Gyurma Pappa
Mea culpa 😊
Nézegettem a meccseiteket, tényleg jó a D, a pass rush (főleg Jordan és Gallette), illetve a két kezdő corner tetszik különösen, és ami még nagyon fontos, tökéletesen passzol ehhez az O-hoz, ellenetek rohadt nehéz lesz bárkinek is megfordítani egy meccset. Gondolom, azért írtál L-t - a kincstári pesszimizmus mellett 😊 -, mert idegenben szabad téren azért hagyományosan nem annyira pöpec a támadósor, mint otthon, és persze ott van a lehetőség, hogy a Bears egy futásorientált O-val azért kiveheti a Saints D legnagyobb erősségeit a játékból.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
De bizony a D-re gondolt, megjött az önbizalom 😊Jakehomer
Nem, tényleg O-ra gondoltam 😊

Egyébként nem jött meg az önbizalom, de a statok nem hazudnak. Top10-es a legtöbb kategóriában a D, ez azért bizakodásra ad okot. De ha már itt tartunk tény: ennyire kevés pontot egyik korábbi ellenfele sem kap, és azért az, hogy csak Ryan volt képes 300 yard felett dobni, sőt a négyből csak két meccsen kaptunk 300 yard felett, elég pozitív.

Meg ha akkora lenne az önbizalom, miért írnék L-t? 😊

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Chris Williams? Hmm... Meglepő. Lehetne neki adni esélyt.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
De bizony a D-re gondolt, megjött az önbizalom 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 471 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Mit vártok ellenünk?
Az biztos, hogy a Brees, Sproles, Graham trió elképesztő formában van, ráadásul idén a D is karcol, éppen ezért várok vasárnap nagy leolvadást a Soldier-en... 😊

Amiben mi bízhatunk, az a TO mutatóban esetleg mi győzünk+ egy koncentráltabb O-val esetleg meglephetünk Titeket. Nem vagyok nyugodt.......csi77
Jelenleg három nagyobb mutatóban vagytok jobbak: valamivel több pontot csináltok, futott yardokban és szerzett fumble-ben (INT-t többet szereztünk), minden más drasztikusan ellenetek mutat. Több mint kétszer annyi pontot kaptok egy meccsen, mint mi, és hát igazán jó D-vel még nem találkoztatok idén, míg a mi D-nk 17-on tartotta a Falconst és a Miamit is.

Szóval látszólag nekünk állhat a zászló, de én továbbra is L-t várok. Egyrészt mert ti erősen győzelmi kényszerben vagytok, főleg ha a Lions nyer GB-ben, elég nagy bajban lennétek. Másrészt nem igazán fekszik Breesnek a Soldier Field.

Én úgy vagyok vele, hogy így sikerül idegenben nyerni, akkor idén bármire képesek lehetünk. Leolvadást nem várok, de idegenben kikapni a Bearstől belefér ebbe a szezonba. Ha nem így lesz örülünk 😊Gyurma Pappa
Itt gondolom O-t akartál írni, mert a Bengalsé és a Pittsburghé nem kutyaütő, illetve a mondatot is úgy fejezted be...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Sziasztok! Mit vártok ellenünk?
Az biztos, hogy a Brees, Sproles, Graham trió elképesztő formában van, ráadásul idén a D is karcol, éppen ezért várok vasárnap nagy leolvadást a Soldier-en... 😊

Amiben mi bízhatunk, az a TO mutatóban esetleg mi győzünk+ egy koncentráltabb O-val esetleg meglephetünk Titeket. Nem vagyok nyugodt.......csi77
Jelenleg három nagyobb mutatóban vagytok jobbak: valamivel több pontot csináltok, futott yardokban és szerzett fumble-ben (INT-t többet szereztünk), minden más drasztikusan ellenetek mutat. Több mint kétszer annyi pontot kaptok egy meccsen, mint mi, és hát igazán jó D-vel még nem találkoztatok idén, míg a mi D-nk 17-on tartotta a Falconst és a Miamit is.

Szóval látszólag nekünk állhat a zászló, de én továbbra is L-t várok. Egyrészt mert ti erősen győzelmi kényszerben vagytok, főleg ha a Lions nyer GB-ben, elég nagy bajban lennétek. Másrészt nem igazán fekszik Breesnek a Soldier Field.

Én úgy vagyok vele, hogy így sikerül idegenben nyerni, akkor idén bármire képesek lehetünk. Leolvadást nem várok, de idegenben kikapni a Bearstől belefér ebbe a szezonba. Ha nem így lesz örülünk 😊

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Ne is legyél Csi 😀
Ha a futással bírunk, a többi sztem menni fog.
Az O egyre jobb, Jimmy mindenkinek gondot okoz. Sproles szerintem most kevesebb figyelmet fog kapni, mert rá akar figyelni majd mindenki. Sok a fegyverünk, nem lesz gond.
A labdaeladásokkal viszont tényleg figyelni kell.
Jó meccs lesz, nem emlékszem 5-0-s kezdésre, szóval épp ideje.

Go Saints!Kájzerszóze
2009 például 😊
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Ne is legyél Csi 😀
Ha a futással bírunk, a többi sztem menni fog.
Az O egyre jobb, Jimmy mindenkinek gondot okoz. Sproles szerintem most kevesebb figyelmet fog kapni, mert rá akar figyelni majd mindenki. Sok a fegyverünk, nem lesz gond.
A labdaeladásokkal viszont tényleg figyelni kell.
Jó meccs lesz, nem emlékszem 5-0-s kezdésre, szóval épp ideje.

Go Saints!



több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 471 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Mit vártok ellenünk?
Az biztos, hogy a Brees, Sproles, Graham trió elképesztő formában van, ráadásul idén a D is karcol, éppen ezért várok vasárnap nagy leolvadást a Soldier-en... 😊

Amiben mi bízhatunk, az a TO mutatóban esetleg mi győzünk+ egy koncentráltabb O-val esetleg meglephetünk Titeket. Nem vagyok nyugodt.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Atapapa: most találkoztam a négy nappal ezelőtti "kis" hozzászólásoddal, és nagyon tetszett! Nagyon szép írás, minél több ilyet kérnénk ha lehetséges.
Bocs az OFF-ért csak úgy éreztem egy like nem fejezi ki az elismerésemet! 😉Wong
Igazán kedves ez tőled, örülök hogy tetszett.


 profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/03/jimmy-graham-becomes-first-tight-end-to-win-player-of-the-month/
Muhahaha 😀
(Egyébkét a PFT mániákusan be akarja beszélni mindenkibe, hogy nem tárgyalunk Jimmyvel a szerződéséről, amit kizártnak tartok, főleg hogy ők is megírták, hogy adtunk neki ajánlatot)Gyurma Pappa
Drámaszak továbbra is. Ahogy írtam már, perpill Jimmy az egyik legjobb játékos a ligában, vonzza a kattintást, hát csináljuk a show-t. Jellemző hogy a legtöbb nagyobb sportoldal szinte egyáltalán nincs ráállva a kérdésre, csak Florio van nagyon rápörögve.


Hétvégén Sean volt bepoloskázva, megérte
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap2000000254704/Sound-FX-Sean-Payton

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/10/03/jimmy-graham-becomes-first-tight-end-to-win-player-of-the-month/

Muhahaha 😀

(Egyébkét a PFT mániákusan be akarja beszélni mindenkibe, hogy nem tárgyalunk Jimmyvel a szerződéséről, amit kizártnak tartok, főleg hogy ők is megírták, hogy adtunk neki ajánlatot)

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Atapapa: most találkoztam a négy nappal ezelőtti "kis" hozzászólásoddal, és nagyon tetszett! Nagyon szép írás, minél több ilyet kérnénk ha lehetséges.
Bocs az OFF-ért csak úgy éreztem egy like nem fejezi ki az elismerésemet! 😉
több mint 10 éve
nfl_lover 912
ismétlem magam:nagyon jóleső érzés fog el ilyenek láttán:  www.profootballfocus.com/blog/2013/10/02/signature-stats-pass-rushing-productivity/

Galette 13th edge rusher, Jordan 2nd interior defender Watt mögött, MÉG. 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Harper, Bunkley, Ingram és Moore még mindig, Walker már megint nem edzett. Szerencsétlen...még csak az ötödik hét, de ez kb már a harmadik sérülése, pedig most megvolt az első sackje is, örültem neki nagyon. Ő és Harper azért jó lenne...

Illetve Lewis csak limitáltan edzett, remélem ott sincs komoly baj, a kezdeti bizonytalanságok után a sec. sztem legjobb embere. Johnson volt még limited, illetve Lelito full, végre nem látom itt Evans nevét! Se Colstont, se Galette-t, se Wilsont...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/700/saints-morning-report-jenkins-playing-big?ex_cid=espnapi_public

"Jenkins’ overall season grade of plus-5.2 ranks him sixth best among all rookies in the NFL this year, according to PFF."

Jimmy után most Brees lett a hét támadója az NFC-ben, vajon lesz idén hét védője cím is a csapatban? 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az már régen rossz, amikor nekem kell optimistának lennem 😀
- jól futott ellenünk a Miami, mert egyrészt Galette borzalom futás ellen, másrészt folyamatosan feláldozzuk a tömeget a sebesség oltárán. Amikor arról jönnek a statok, hogy a meccs 80 százalékában nickel és dime a felállás, az nem vicc. Éjjel is volt olyan, hogy kb. második és nyolcra, egy back ellen összesen volt 4 védő a vonalon, plusz Lofton LB, mindenki más DB. A boxban Lofton mellett Carr és Vaccaro állt fel LB pozícióban!!! 190 meg 210 fonttal. Kaptunk is vagy 6-7 yardot a futásból.
Ugyanez az első MIA-TD-nél. Ott vannak a 6 yardosunkon, 3 WR/1RB/1TE, hogy áll fel a védelem? Lofton az egyetlen LB, rajta kívül még Carr a boxban, és ennyi. Naná hogy ment a futás.

- nem volt az első félidőben passrush? Hány olyan passzkísérelete volt ekkor az ellenfélnek, amikor 2 másodpercen túl birtokolta a QB a labdát? 3-4? Tannehill legfeljebb három lépés után rögtön dobott, de nem ritkán egyből. Nézzétek vissza Greer labdaszerzését, egészen addig az ilyen quick slantekről szólt a MIA passzjátéka, esetleg az RB felé ment a screen vagy a checkdown.
Greer után sokkal kevesebb lett az ilyen jellegű játékok száma, gondolom Tannehill önbizalma is elment ezektől, tovább nőtt az előnyünk, egyre nagyobb léptékkel kellett haladniuk, jött is a nyomás rendesen.

-a tackle közötti futásblokkolás minősíthetetlen, ezt osztom. A screen azért mehet jobban, mert másfajta kvalitásokat igényel, nem fontos annyira az erő, inkább a sebesség, fürgeség és a pontos kivitelezés.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
 www.ninersnation.com/2013/9/30/4785888/49ers-schedule-preview-week-4-texans-seahawks

@ New Orleans

OK, I'll be the first to admit that Drew Brees scares the football hell out of me. That guy is way too good at what he does and it literally does not matter who his supporting cast happens to be. If gush about Drew Brees about as much as John Madden gushes about Brett Favre. I do think that if you took Brees and you cut off all his limbs you could still put him under center and he'd be the best torso in pro football. It's tough to call this game a win. Let's call it a loss.