New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Greer IR, ACL

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Gyurma Pappa
De ezt elég jól megoldják a 34 DE-k, NT-k soha nem fognak sackeket gyártani, bár pont Jenkins fürge lábaiból kinézem, hogy megfelelő fejlődési ívvel képes lenne onnan is rombolni.atapapa
Igazából akkor ezért voltam félreérthető: ugye a 3-4 DE-ket is a belső passrushoz vesszük, nem feltétlenül NT-re gondoltam, amikor DT-t írtam. NA mindegy, túlragoztam 😊Gyurma Pappa
Viszont 3-4 DE-nek Jordan-Hicks duó kezd, náluk jobbat nem nagyon találhatunk. Ahogy ata is írta, ez egy sleeper poszt, kell a tapasztalat, és Hicks másodéves, Foster pedig újonc csereként.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Gyurma Pappa
De ezt elég jól megoldják a 34 DE-k, NT-k soha nem fognak sackeket gyártani, bár pont Jenkins fürge lábaiból kinézem, hogy megfelelő fejlődési ívvel képes lenne onnan is rombolni.atapapa
Igazából akkor ezért voltam félreérthető: ugye a 3-4 DE-ket is a belső passrushoz vesszük, nem feltétlenül NT-re gondoltam, amikor DT-t írtam. NA mindegy, túlragoztam 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Gyurma Pappa
De ezt elég jól megoldják a 34 DE-k, NT-k soha nem fognak sackeket gyártani, bár pont Jenkins fürge lábaiból kinézem, hogy megfelelő fejlődési ívvel képes lenne onnan is rombolni.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Legyen szó FA-ról, draftról, trade-ről. Nyilván, vannak sokkal nagyobb needjeink, de azért elég nehéz instant upgrade passrushert húzni az első kör végén, nagy szerencse is kell hozzá. CB-t annál inkább, de akár ILB-t is. Egyébként nem értek a prospectekhez, nincs időm és energián 400 bust embert figyelni 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha az idei szezon során White-ra dobtak, abból átlagban nem lett 75-ös passer rating sem.
Csak sajnos ezt nem abban a szerepkörben érte el, amiben most kellene játszania: a szélen, egy az egyben emberezve még nem igazán lett tesztelve profiként.

DT-t én se húznék, óriási tehetség ezen a poszton csak akkor csúszik, ha valami kolosszális red flag van az emberen. Meg most tényleg jók is vagyunk ezen a poszton. És leírtam már párszor erről a lassan érő posztról a véleményemet, unjátok is már szerintem.

Tudtátok,hogy Loomis mielőtt hozzátok ment dolgozni, nálunk is volt vagy 10 évig? 😊undisputedly
Szerinted a tavalyi HoF-ceremónián miért volt Payton fia Seahawks-mezben? 😊
Kennedyt is Loomis hozta el magával a Saints-hez dologzni.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én viszont NEM szeretnék DT-t, legalábbis nem első körben. Bár ha tényleg valami irdatlan nagy steal lenne...de nem, akkor sem. 3-4-es NT-nek ott van Bunkley és hoztuk Jenkinst ( ha már feltrédeltünk érte, ne hozzunk egy év múlva mást a nyakára... ), 4-3-ban játszhat itt Hicks ( nem is akárhogy ), nagy fogás lehet Foster és Johnson is jó backupnak. Gyakorlatilag az egyetlen olyan posztunk, ahol tökéletesen megvagyunk, még a cseresorunk ( Walker-Jenkins-Foster ) is erős. Ellenben OLB négy van összesen, ebből egy IR, egy szezon közben érkezett ST-játékosnak, egynek pedig lejár a szerződése, ILB három használható van, S és CB poszton sem vagyunk telítve, és itt lejáróink is vannak.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
És ha már itt tartunk, gondolkodtam hogy nem is baj, hogy dagi Jenkins "pihen" Bunkley mögött, de ha "lecsúszik" egy top DT prospect, akár projektként is első kör végére, és hosszútávon számolunk Ryannel, én úgy behúznám Loomis helyébe mint a sicc. Persze, vannak nagyobb needek, de Loomis híresen szeret BPA-t húzni, és ha egy ilyen DT adott lenne, nem is gondolkodnék.Gyurma Pappa
Tudtátok,hogy Loomis mielőtt hozzátok ment dolgozni, nálunk is volt vagy 10 évig? 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Pech volt,hogy lesérült szezon előtt, így nem dobhattuk be ezeket a játékokat, de ha nagyon kell akkor elő lesznek húzva, főleg úgy,hogy hatalmas előnyünk veletek szemben a byeweek!
undisputedly
Az a "szerencsés" helyzet van, hogy "hosszú" pihenőn vagyunk, csütörtöki meccs lesz, ami kb. egy mini bye. De egyébként sok mindenben igazad van.

A D-falatokat kicsit alábecsültem amíg nem néztem utána,hogy "mifélék". Ryant sokra tartom, kíváncsi vagyok milyen játékokkal készül majd, de azt megemlíteném,hogy visszatért a komplett O-falunk, Okunggal(LT), Ungerrel(C) és Gia-val(LT), s első kettő probowl kaliber.undisputedly
Nem rossz az a O fal, de idén ihletett formában játszik a DL-ünk, és az idei év csak a kezdet: Bunkleyt leszámítva Jordan a legidősebb, harmadéves.

És ha már itt tartunk, gondolkodtam hogy nem is baj, hogy dagi Jenkins "pihen" Bunkley mögött, de ha "lecsúszik" egy top DT prospect, akár projektként is első kör végére, és hosszútávon számolunk Ryannel, én úgy behúznám Loomis helyébe mint a sicc. Persze, vannak nagyobb needek, de Loomis híresen szeret BPA-t húzni, és ha egy ilyen DT adott lenne, nem is gondolkodnék.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Seahawksnál senki sem kiemelkedőTocy
Hétvégén kapott pár snapet Harvin, habár még nincs verseny formában, de nekünk bye week jön, szóval ellenetek már lerázhatja a rozsdát 😊 A Tate-Baldwin-Kearse hármas pedig ahogyan írtad, képességre erős közepes hármas, de a passz rendszerünk most eléggé kezd folytonosságot mutatni, és remekül használjuk őket, szóval érdekes matchupok lesznek az biztos 😊undisputedly
A Ryan féle passz D nem konvencionális, ahogy a ti passz rendszeretek sem. Ellenetek a kulcs Hawthorne lesz, aki általában megkapja QB Spy szerepét, mivel a 5 (6) DB, aki a pályán van elég jól leszedi a közepes elkapókat. A másik az lesz, hogy a DL-ünknek meg kell oldania blitzek nélkül a nyomást Wilsonra, ami annyira azért nem lehetetlen küldetés. Harvin érdekes kérdés, jobban fog feküdni Lewisnak, mint Boldin stílusa. Az jobban aggaszt, hogy mennyire felvette Boldin trash talkját Lewis, Smith azért egy (1000) kaliberrel keményebb falat...Gyurma Pappa
Ha valakit, akkor Hawt remekül ismerjük. Anno PC azért nem tartott rá igényt, mert habár kitűnő vezér volt középen, de igen lassú is emellett, és Bevell (OC) mostanában tetszetős playeket szab, ráadásul, sokan nem tudják,de van a playbooknak egy része ami külön Harvinra épült 😊
Pech volt,hogy lesérült szezon előtt, így nem dobhattuk be ezeket a játékokat, de ha nagyon kell akkor elő lesznek húzva, főleg úgy,hogy hatalmas előnyünk veletek szemben a byeweek!

Ez a meccs nekünk fontosabb is mint a csoportmeccsek, ugyanis ti vagytok az egyik legjobb csapat otthon, és fontos lenne,hogy mi fogadjunk titeket, és ne fordítva 😊

A D-falatokat kicsit alábecsültem amíg nem néztem utána,hogy "mifélék". Ryant sokra tartom, kíváncsi vagyok milyen játékokkal készül majd, de azt megemlíteném,hogy visszatért a komplett O-falunk, Okunggal(LT), Ungerrel(C) és Gia-val(LT), s első kettő probowl kaliber.
Így a szezon során kb 3. alkalommal lesz a kezdő fal fent , ami még mindig nem nevezhető acélos passprotnak, de azért mérföldekkel jobb az eddigieknél 😊
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
A védelmünk kapja az 5. legkevesebb pontot a ligában, a 3. legkevesebb passzolt yardot és futás ellen is feljöttünk a 17. helyre (azért a 49ers 85 yardon tartani az becsülendő). Az igazi baj ott kezdődik, hogy a Hawks kapja a 3. legkevesebb pontot, a Panthers meg a legkevesebbet. A Cicák védelme engedi a 3. legkevesebb futott yardot, viszont érdekesség, hogy a Hawks pedig csak a 15. ebben a rangsorban (ott az LB sor azért szorul erősítésre). Viszont passz ellen a Hawks a 2., a Panthers pedig az 5.
Gyurma Pappa
Azért BB most eléggé szétkapta azt a D-t. Lehet elemezgetni. 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Seahawksnál senki sem kiemelkedőTocy
Hétvégén kapott pár snapet Harvin, habár még nincs verseny formában, de nekünk bye week jön, szóval ellenetek már lerázhatja a rozsdát 😊 A Tate-Baldwin-Kearse hármas pedig ahogyan írtad, képességre erős közepes hármas, de a passz rendszerünk most eléggé kezd folytonosságot mutatni, és remekül használjuk őket, szóval érdekes matchupok lesznek az biztos 😊undisputedly
A Ryan féle passz D nem konvencionális, ahogy a ti passz rendszeretek sem. Ellenetek a kulcs Hawthorne lesz, aki általában megkapja QB Spy szerepét, mivel a 5 (6) DB, aki a pályán van elég jól leszedi a közepes elkapókat. A másik az lesz, hogy a DL-ünknek meg kell oldania blitzek nélkül a nyomást Wilsonra, ami annyira azért nem lehetetlen küldetés. Harvin érdekes kérdés, jobban fog feküdni Lewisnak, mint Boldin stílusa. Az jobban aggaszt, hogy mennyire felvette Boldin trash talkját Lewis, Smith azért egy (1000) kaliberrel keményebb falat...

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Túlizguljátok a DB kérdést. Vaccaro visszatérésével sokat fog stabilizálódni az egység, és igazán a DL-nak kell dominálnia, ha jót akarunk magunknak, az pedig egészen jól halad. A védelemnek nincs és nem igazán lesz semmi baja a hátralévő meccseken. Egyre jobbak vagyunk futás ellen, Bunkley 100%-os, ez kurva sokat számít azért, bár tavaly többször írtuk, hogy az ő tehetsége ideje múlt (az egyik legjobb futás elleni DL volt régebben is), de liga fordult egyet az elmúlt két évben, és Bunkley durván felértékelődött. Arról nem is beszélve, hogy Hawthorne élete formáját hozza, bár sajnos Lofton meg nem. Nyilván nem segít, hogy minden héten ott van reporton, reméljük az idény végére felépül, nagyon fog kelleni az ő futás elleni képessége.

A védelmünk kapja az 5. legkevesebb pontot a ligában, a 3. legkevesebb passzolt yardot és futás ellen is feljöttünk a 17. helyre (azért a 49ers 85 yardon tartani az becsülendő). Az igazi baj ott kezdődik, hogy a Hawks kapja a 3. legkevesebb pontot, a Panthers meg a legkevesebbet. A Cicák védelme engedi a 3. legkevesebb futott yardot, viszont érdekesség, hogy a Hawks pedig csak a 15. ebben a rangsorban (ott az LB sor azért szorul erősítésre). Viszont passz ellen a Hawks a 2., a Panthers pedig az 5.

Szóval miért is írom ezt? Mert a védelmen nem fog múlni semmi a következő meccseken. Az O-nak kell felvennie a versenyt az ellenfél D-ivel. A 49ers elég szar game plannel állt elő, de igazából amikor futni akartak az sem ment. Nem hiszem, hogy a két másik fajsúlyos ellenfelünk elköveti ezt a hibát, bár a Panthers futása kicsit akadozik az elmúlt két meccsen.

És most csak a papíron erős/erősebb csapatokat vettem elő, egy betli a Rams vagy a Falcons ellen meg is ölheti az egész idényt. Nem tartok attól, hogy a PO nem lesz meg (a következő 6 meccsen szvsz 3 W kell a PO-hoz, a valószínű WC csapatokat vagy megvertük vagy nagyot kellene táltosodniuk).

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Seahawksnál senki sem kiemelkedőTocy
Hétvégén kapott pár snapet Harvin, habár még nincs verseny formában, de nekünk bye week jön, szóval ellenetek már lerázhatja a rozsdát 😊 A Tate-Baldwin-Kearse hármas pedig ahogyan írtad, képességre erős közepes hármas, de a passz rendszerünk most eléggé kezd folytonosságot mutatni, és remekül használjuk őket, szóval érdekes matchupok lesznek az biztos 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Ráadásul Vaccaro és Bush még jól is játszik. A hátralévő ellenfeleinknek azért nem nagyon van két jó elkapója, Falconsnál Roddy még mindig nem 100-as, van egy Douglas, Seahawksnál senki sem kiemelkedő, Panthersnél egy Smith van, Ramsnél még ennyi sem, Bucsnál pedig egy Jackson. Őket Lewis fogja védeni, a többieknek meg kell tudni oldani a másodvonalat, Aztán a rájátszásra ki kell valamit találni azért...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ugyan hivatalosan még nem került IR-re Greer, de máris érkezett a helyére Trevin Wade CB, tavaly a Brownsnál volt rookie ( hetedik körben húzták ), idén eddig csapat nélkül volt. Valószínűleg White lesz a kezdő, ezzel kapcsolatban azért elég vegyesek az érzéseim. Tavaly borzasztóan játszott, de idén sok dolgot tud pótolni az agressziójával és a lelkesedésével. A képességei és az agya sem kezdő CB-nek predesztinálják, de inkább ő, mint Carr. Saját draft, és rendkívül lelkesen teszi a dolgát, ráadásul fejlődik is. Hajrá, hajrá.

Ja és ma eldől, hogy mit csinálunk Butlerrel, IR vagy edzésbe állhat ( legalábbis papíron ).

Olyan jó ránézni nfl.comon a statisztikákra 😊 Total offense 2. hely, total defense 4. hely! Passz offense 2. hely, passz defense 3. hely 😊
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Öltözői képek, jó látni hogy jó a hangulat:

 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/New-Orleans-Saints-Locker-Room-vs-49ers/23aec986-0084-41f5-aba4-6f8c1b765e9d#end
több mint 10 éve
bundy07 New Orleans Saints 24


Ha pedig ezt a javunkra ítélik akkor ezt a meccset könnyen meg is nyertük volna.

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ne feledkezzünk meg azért róla! 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A meccs hőse a védelemből nálam Hicks. 4-3 T-A, sack, mindenhol ott volt. Bunkleynak is nagy meccse volt, futó csapatok ellen ez a falfelállás működik. Az O-ban egyértelmű a választásom: Colston. Nagyon fontos szitukban kapott el, nagyon fontos labdákat. Stills ha megcsinálja az egykezes az EZ hátuljában, akkor megint ő lehetett volna a hős.

Greerről nagyon várom a híreket, White annyira nem volt rossz, de inkább jobb lett volna kilépni a 3 yardoson...
Gyurma Pappa
Greer IR, ez nem lesz kérdés.
A GW-drive Brees-től nagyon adta, mint a Tampa ellen, egy pillanat alatt ott voltunk a tuti FG-range-ben.

A többivel egyetértek, Hicks és Bunkley zabálta a teret, Aliennek az egyik legjobb meccse volt.

Összességében a D érdeme, hogy kvázi hárommal több eladott labdával is nyerni tudtunk, nem tudom mikor volt ilyen utoljára.

Ja és Jordan is fasza, volt, írta is Fujita twitteren, hogy a héten egy órát csak arra fog áldozni, hogy folyamatosan szavazza őt be a pro bowlra 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 720 — Vikings fan
Egyébként szerintem teljesen mindegy hogy most vállat, nyakat, vagy a mellén csattant a hit, mert ahogy a sisak alatt a nyakán (kb a filmekben szokták így hatástalanítani az embereket 😀) vagy sisaknál fogva lerántják már az flag.

Hupsz ezt írta Ata is most látom sorry a dupláért.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csakhogy kieresszem magamból az okosságot: sztem ez egy szabályos tackle volr, csak brutálisan nézett ki,ill. a liga egyik legnagyobb sztárja szenvedte el. Sztem természetes,hogy flaget dobtak rá,ezzel is próbálva elejét venni az ilyen ütéseknek, amivel egyet is lehet érteni.... 😊peach
(nem) Csak neked
In covering the passer position, Referees will be particularly alert to fouls in which defenders impermissibly use the helmet and/or facemask to hit the passer, or use hands, arms, or other parts of the body to hit the passer forcibly in the head or neck area (see also the other unnecessary-roughness rules covering these subjects).

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt


Íme, Brooks felkarja telibebassza Brees nyakát, előbb éri el, mint az alkarja a vállát...

Tudom, hogy jössz petey: ha ez a szabályos tackle, akkor kívánok sok ilyet Kaepen nektek is.Gyurma Pappa
Érdekes, hogy ugyanazt lehet kétféleképpen látni 😀 Nézd meg a nyakát: amint eltalálja a védő, az egyből előre felé mozdul, ergo nem találhatták el ott, mert akkor hátracsuklott volna...

A szabályban egyébként neck area van, szóval az alapján jogos a zászló. Más kérdés, hogy ki mit gondol a flag focivá süllyedésről, szerintem ennek szabályosnak kellene lenni, ez nem volt dirty hit - és igen, próbálja csak meg valaki Camet így eltalálni, sok sikert 😊Jakehomer
A hit "érdemi" része a nyakat/torkot érte a felkarral bevitt erőhatás nyomán. Most hogy az alkar előtte már fogta a mellkast, az teljesen lényegtelen.

Azt most nem is ragoznám, hogy a hit után a védő két kézzel a sisakot/nyakat/vállat fogva még "vezette" Breest a földre, ami már önmagában szabálytalan.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Brees post-game: